Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2266   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:22

Επιπλέον δεν είπαπως είσαι γκει ή γύφτος. Αναφέρομαι στο χρώμα. Εκτός πλέον αν το γυαλιστερό ασημοζαχαρή είναι το νέο χρώμα αντρικότητας για το 2013.

Πιθανώς κάποια παιδάκια ακόμη δεν έχουν μάθει να διαβάζουν και να κατανοούν ελληνικά. Δε πειράζει.

Εξ άλλου γούστα είναι όλα.

Και όσον αφορά τα ποστς μου, είμαι από τους ελάχιστους που μιλούν με επιχειρήματα και έωβοηθήσει έμπρακτα πολύ περισσότερο από τις αερολογίες κάποιων.


ασε μας κουκλιτσα μου....θα μας πεις κ για τις τασεις ης μοδας...
κοιτα, μαγκια σου να υποστηριζεις το χρωμα σου, δεν ειναι σωστο ομως να προσβαλεις τους αλλους μισους που προτιμουν το λευκο...τελος

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2267   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:23

ρε μην ασχολεισε το παιδι ειναι για φαπες σου λεω τον εχω στην μπουκα ξερεις ποσο καιρο;;σκατωνει κοσμο αβερτα και μετα εξαφανιζεται μετα ξαναερχεται λεει μια πιπα και το κουνελι!!γ@μησε τον ρε panai!!ειναι καμμενος και πιτσιρικας.αλλα να μαθει να βουταει την γλωσσα του στο ελαχιστο μυαλο που διαθετει και μετα να μιλαει ο αντρας ο βαρυς με το μαυρο iphone 5 το αντρικο!!ας εχουμε εμεις τα gay λευκα!ευχαριστουμε researcher!!!κανε και ενα research μηπως εχεις ξεχασει και τιποτα αλλο μαυρο πανω σου εκτος απο το 5αρι!


Αμα μεέχεις στη μπούκα έλα αλεξανδρούπολη μία βολτίτσα.

Ποιόν κόσμο σκάτωσα;

Που εγώ κ ο iLuxus πήραμε πρώτοι εδώ μέσα τα 5άρια και πρώτος είπα πως θα κάνετε τις microsim, nano που θα περιμένατε 3 βδομάδες για τις κανονικές; Ή ποιον κόσμο γάμησα;

Πού ΠΡΩΤΟΣ δήλως πως το 5άρι γραντζουνιέται και με ελαφριά χρήση;

Πάρε το λευκό και με γεια σου. Ο καθένας λέει τη τνωμή του. Το επίπεδό σου φάνηκε καθώςκαι η συμβολή σου στην κοινότητα.

#2268   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:24

και εγω θα το πηγαινα στα ακρα...μην το δεχτεις ετσι.

#2269   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:24

λοιπον εγω λεω να το δωσω αυριο πρωι να μου στειλουν την αλλη εβδομαδα ανακατασκευασμενο να το δω τι ρολο βαραει και θα σας πω!

#2270   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:25

Το 4Σ είναι όλο λευκό. Το 5 το είδα σήμερα για αρκετή ώρα και είναι για τα γούστα μου γυφτέ είναι σα βαμμένο μπουρί ξυλόσομπας.Τώρα, αν σε πείραξε το ποστ για το λευκό 5, πιες ξύδι (βγαίνει και σε λευκό).


δεν εχω κανενα προβλημα με κανενα, το θεωρω αστειο ολο αυτο, να στραβωνει ο καθενας με τις επιλογες χρωματων αλλων...οφειλω να πω οτι το λευκο ξυδι ηταν καλο! αχααχαχαχαχαχαχαχαχα :P

#2271   dionios

dionios

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:26

βαγγελη αρκετα εκατσες φανταζομαι με το καλο τροπο . βγαλε τον τιγρη απο μεσα σου και πανε κανε φασαρια στο καταστημα που το πηρες να ταρακουνηθουν . απειλησε τους γιατι δεν σεβαστηκαν ουτε εσενα ουτε τα 739 σου. Απο την αλλη αν δεν στο αλλαξουν οτι και αν κανεις μεινε με το δικο σου και μην παρεις ανακατεσκευασμενο σε καμια των περιπτωσεων. φιλος χαλασε επιτηδες το 4αρι του 10 μερες πριν ληξει μια ασφαλεια απο γερμανο και καλα για να του δωσουν 4αρι ξανα και του εδωσαν ανακατασκευασμενο το οποιο μετα απο 2 μηνες σταματησε να λειτουργει τελειως ενω το δικο του ηταν μια χαρα .... για κλαματα δηλαδη

#2272   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:27

Ουουουου έλα κουκλιτσα μου.εσυ γύφτος η γκεης;;;


Εγώ δε το αγόρασα και ούτε θα το ξαναγόραζα σε λευκό. Πολύ trendy για τα γούστα μου.

Εξ άλλου οι περισσότεροι, χώρια του ότι δεν το έχετε δει, το αγοράσατελόγω γραντζουνιών και όχι λόγο ομορφιάς...μη ξεχνιόμαστε...τα ποστςείναι λίγο πιο πίσω.

Να ζήσει το γλιτερίστικο το ασημί!!!

#2273   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:28

Αμα μεέχεις στη μπούκα έλα αλεξανδρούπολη μία βολτίτσα.

Ποιόν κόσμο σκάτωσα;

Που εγώ κ ο iLuxus πήραμε πρώτοι εδώ μέσα τα 5άρια και πρώτος είπα πως θα κάνετε τις microsim, nano που θα περιμένατε 3 βδομάδες για τις κανονικές; Ή ποιον κόσμο γάμησα;

Πού ΠΡΩΤΟΣ δήλως πως το 5άρι γραντζουνιέται και με ελαφριά χρήση;

Πάρε το λευκό και με γεια σου. Ο καθένας λέει τη τνωμή του. Το επίπεδό σου φάνηκε καθώςκαι η συμβολή σου στην κοινότητα.


σοφα μιλας γεροντα!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2274   dionios

dionios

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:29

λοιπον εγω λεω να το δωσω αυριο πρωι να μου στειλουν την αλλη εβδομαδα ανακατασκευασμενο να το δω τι ρολο βαραει και θα σας πω!


απο οσα σου λενε ολοι εσυ αυτο καταλαβες ? wtf

#2275   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:29

λοιπον εγω λεω να το δωσω αυριο πρωι να μου στειλουν την αλλη εβδομαδα ανακατασκευασμενο να το δω τι ρολο βαραει και θα σας πω!


Πρόσεξε μόνο μη καταλήξεις με χειρότερο και αντε βγάλε άκρη.

Μήπως να μιλήσεις με το δικηγόρο σου που είχες αναφέρει πιο πίσω? Υπάρχει και η γραμματεία καταναλωτή.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2276   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:30

απο οσα σου λενε ολοι εσυ αυτο καταλαβες ? wtf

οχι ρε συ αν ειναι δυνατον καταλαβαινω πως ολοι μου λετε να μην το δωσω,απλα ρε παιδια το κινητο στο πανω μερος εχει πολλα σημαδια που εχει φυγει το χρωμα!

#2277   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:31

δεν εχω κανενα προβλημα με κανενα, το θεωρω αστειο ολο αυτο, να στραβωνει ο καθενας με τις επιλογες χρωματων αλλων...οφειλω να πω οτι το λευκο ξυδι ηταν καλο! αχααχαχαχαχαχαχαχαχα :P


Θίχτηκε ο άλλος που είπα για το χρώμα ρου τηλεφώνου...no comment. τοπήρσν πώς τους είπα γκει κ γύφτους.

Δηλαδή, τόσοι που λένε για τις γραντζουνιές τουμαύρου να σκεφτούμε ότι στην πραγματικότητα είμαστε που@@@νες που τις μαστιγώνουν;

Θα τρελαθούμε με την αμορφωσιά και τον παραλογισμό εδώ μέσα.

σοφα μιλας γεροντα!!

γιατί πούείναι το ψέμμα; Αν σε πείραξε και αυτό ξύδι, αυτή τη φορά το κλασικό γιατί μάλλον το λευκό δεν είναι αρκετά καλό απ´ ό,τι φαίνεται.

#2278   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:32

Πρόσεξε μόνο μη καταλήξεις με χειρότερο και αντε βγάλε άκρη.

Μήπως να μιλήσεις με το δικηγόρο σου που είχες αναφέρει πιο πίσω? Υπάρχει και η γραμματεία καταναλωτή.

μαζι του μιλαω στο τηλεφωνο,ο οποιος και αυτος μου λεει οχι !!

#2279   Dimitrisprapas

Dimitrisprapas

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:32

Ρε συ Βαγγέλη, μη ρε φίλε...μη πάρεις ανακατασκευασμένο....δηλαδή κρίμα τα λεφτά πραγματικά...εγώ σκέφτομαι τώρα να πάω το απόγευμα στο ΟΤΕshop να πάρω πίσω το 5άρι....δεν ξέρω τι θα μου πουν...εμένα έχει σ 1 σημείο ξεθωριάσει αλλά το μετανιώνω.....αν δεχτείς ανακατασκευασμένο δεν θα μπορείς να κάνεις τίποτα μετά....ή καινούργιο ή τα λεφτά σου πίσω. Απλά τα πράγματα.

#2280   dionios

dionios

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 08/11/2012 - 16:33

οχι ρε συ αν ειναι δυνατον καταλαβαινω πως ολοι μου λετε να μην το δωσω,απλα ρε παιδια το κινητο στο πανω μερος εχει πολλα σημαδια που εχει φυγει το χρωμα!


βαλε ρε μια φωτο σε παρακαλω εγω νομιζα ειχες 1 σημαδακι μικρο που δυσκολα φαινεται απο κατω

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 23

0 μέλη, 23 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες