Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2311   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 08/11/2012 - 17:04

μαλιστα...ο researcher βγηκε στην επιθεση...φιλε τα πραγματα ειναι πιο απλα..μαυρο κ& ασπρο...αυτα που λες περι γραφιτη...και ασημι γκλιτερ...ειναι ψιλα γραμματα..ολοι ειπαμε και πρωτος εγω φιλε οπως θα δεις οταν ανοιξα το ποστ με τα χρωματα που θα επιλεξουμε..οτι το μαυρο τα σπαει.αλλα οχι ρε φιλε να μας λες μες στην μαπα μας οτι το λευκο ειναι γκει!ποιος εισαι εσυ που θα μας κρινεις απο το χρωμα;ποιος εισαι εσυ που επειδη εχεις δωσει πεντε δεκα λυσεις σε προβληματα σε κανει σοφο γεροντας;ποιος εισαι που μπαινεις εδω και κραζεις τους παντες και καθε ποστ;εγω σε γραφω στις @ρχιδ@ρες μου αλλα εχουμε και ενα οριο.χαλαρωσε λιγο.μην εισαι τοσο αλανι.
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2312   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 08/11/2012 - 17:06

Ntrksdsd εσυ τι χρωμα εχεις?αντε να συμαζευτουμε λιγο..αδερφες και παλικαρια γιναμε μαλλια κουβαρια


Λευκό και ασημί βέβαια... Ταιράζει με κατι σκουλαρίκια που έχω, με κατι φανταστικές μπότες, ενα δαντελέ συνολάκι, κατι Svarofsky και αλλα που δεν μπορώ να σου πώ ...
Αχαχουχα !!!

Τελευταία επεξεργασία από: ntnskrds, 08/11/2012 - 17:06


#2313   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 08/11/2012 - 17:06

Ο Schiller για την ακρίβεια είχε δηλώσει πως οι γρατζουνιές είναι φυσιλογικές.. Λόγω αλουμινίου..

Μετά βέβαια είπαν για αλλαγές σε τέτοιες συσκευες.


αλλαγες οντος μπορει να γινονται στα επισημα stores...εδω στην Ελλαδα ομως πρεπει να τα μαμησεις ολα για να βρεις το δικιο σου και παλι δεν ειναι σιγουρο

#2314   Tolis1975

Tolis1975

    iPH User

  • 152 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/11/2012 - 17:07

οταν παιρνεις ενα κινητο 750 (μετρητα) το εχεις στο χερι σου και βλεπεις οτι φευγει το χρωμα τι θα εκανες? θα εβαζες γαντια για να το πιανεις?


Κατσε ρε Βαγγελη.
Δηλαδη πως φευγει το χρωμα? Ειναι φρεσκοβαμενο και φευγει?
Αφου μονος σου το ειπες οτι οι γρατζουνιες προκληθηκαν απο τη χρηση.

#2315   Dimitrisprapas

Dimitrisprapas

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 08/11/2012 - 17:08

αλλαγες οντος μπορει να γινονται στα επισημα stores...εδω στην Ελλαδα ομως πρεπει να τα μαμησεις ολα για να βρεις το δικιο σου και παλι δεν ειναι σιγουρο


Πόσο δίκιο έχεις όμως...............

#2316   doomis

doomis

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 08/11/2012 - 17:09

εγω μια βδομαδα κατοχος του 5...δν εχω δει και καμια διαφορα στην ταχυτητα.. το σημα παιζι να ειναι χειροτερο απο του 4σ...η μπαταρια το ιδιο με του 4σ..λοιπον το δικιμασαμε διπλα σε 4σ φορτομενο με apps η μονη διαφορα ηταν οτι αγοινει περιπου στο μισο χρονου του 4σ..σε ολα τα αλλα ειναι ιδιο..

#2317   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 08/11/2012 - 17:09

Εαν παρεις ενα μπλουζακι καινουριο απο μαγαζι το πλυνεις και "μπασει" στο πλυσιμο και γινει παιδικο,δε θα το πας πισω στο μαγαζι να το αλλαξεις?

#2318   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/11/2012 - 17:10

Κατσε ρε Βαγγελη.
Δηλαδη πως φευγει το χρωμα? Ειναι φρεσκοβαμενο και φευγει?
Αφου μονος σου το ειπες οτι οι γρατζουνιες προκληθηκαν απο τη χρηση.

δεν παλευα ρε συ με το κινητο,το προσεχω σαν τα ματια μου δεν γινεται να φευγει τοσο ευκολα το χρωμα!

#2319   isks

isks

    iPH newbie

  • 56 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2012 - 17:10

χαλαρωστε ρε παιδια...παντως το ασπρο πισω (στην ασημι διχρωμια) δεν ειναι γυαλιστερο...(οπως και το μαυρο πισω δεν ειναι γυαλιστερο)

#2320   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 08/11/2012 - 17:10

αλλαγες οντος μπορει να γινονται στα επισημα stores...εδω στην Ελλαδα ομως πρεπει να τα μαμησεις ολα για να βρεις το δικιο σου και παλι δεν ειναι σιγουρο


Εδώ απλά κάνουν ο,τι αυτοί γουστάρουν.. Τα βλέπουμε καιρό τώρα..

Είναι να μη μπλέξεις..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2321   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2012 - 17:11

Είπες ότι το λευκό δεν είναι εντελώς λευκό.

Ε και το μαύρο δεν είναι εντελώς μαύρο.

Έχεις μεγάλο λάθος στη συγκεκριμένη περίπτωση.

Όσο για το χαρακτηρισμό των χρωμάτων τι να πω... Πιο υποκειμενικός δεν μπορούσε να είναι.

Το μαύρο το λες ματ γραφίτη. Εγώ το λεω βουρτσισμένη στάχτη με την ίδια λογική.

Και το γυαλιστερίζον ασημί που λες εγώ το λέω ματ αλουμίνιο...


Δεν καταλαβαινόμαστε....

Δεν είπα πώς είναι κακή η διχρωμία. Φυσικά και το μαύρο δίχρωμο είναι, απλώς στο λευκό το ασημί φαίνεται πολύ φτηνό

Βουρτσισμένη στάχτη οκ. Όμως ματ αλουμίνιο δεν είναι φίλε μου. Δεν είναι ματ εκείνη η πλάτη...για αυτό λέω πως μου θύμισε χρώμα για νύχια.

Τεσπα, όποιος του αρέσει με γεια του με χαρά του. Ήδη το σκεφτόμουν κ εγώ το λευκάκι, δεν κρύβομαι, εκδηλώνομαι..

Μέχρι φυσικά που το είδα από κοντά...υποκειμενικότητα λέγεται και έκφραση γνώμη.

Ούτε μπουρδολογία, ούτε ειρωνία, ούτε σπίλωση λεγομένων όπως κάνουν διάφοροι συμφορουμίτες. Πό δεν έχω να χωρίσω και κάτι, απλώς με πείραξε γιατί έχω βοηθήσει άπειρο κόσμο εδώ μέσα και λέει ό,τι γαμάω και εξαφανίζομαι. σόρρυ κιόλας που δουλεύω και,δεν είμαι,ολημερίς εδώ.

Steowbm πώς σε λένε κιόλας..σόρρυ ε! ΛΟΛΟΛΟΛ

#2322   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 08/11/2012 - 17:11

Researcher μήπως το άσπρο και ασημί που είδες το είχαν περάσει βερνίκι και σου φάνηκε γυαλιστερίζον; :P
Για να μην ξεφλουδίζει βρήκαν κι αυτoί μια πατέντα..

Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 08/11/2012 - 17:13

Αναρτημένη εικόνα


#2323   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2012 - 17:15

μαλιστα...ο researcher βγηκε στην επιθεση...φιλε τα πραγματα ειναι πιο απλα..μαυρο κ& ασπρο...αυτα που λες περι γραφιτη...και ασημι γκλιτερ...ειναι ψιλα γραμματα..ολοι ειπαμε και πρωτος εγω φιλε οπως θα δεις οταν ανοιξα το ποστ με τα χρωματα που θα επιλεξουμε..οτι το μαυρο τα σπαει.αλλα οχι ρε φιλε να μας λες μες στην μαπα μας οτι το λευκο ειναι γκει!ποιος εισαι εσυ που θα μας κρινεις απο το χρωμα;ποιος εισαι εσυ που επειδη εχεις δωσει πεντε δεκα λυσεις σε προβληματα σε κανει σοφο γεροντας;ποιος εισαι που μπαινεις εδω και κραζεις τους παντες και καθε ποστ;εγω σε γραφω στις @ρχιδ@ρες μου αλλα εχουμε και ενα οριο.χαλαρωσε λιγο.μην εισαι τοσο αλανι.


Ευτυχώς που τα γραπτά μένουν...

Ποτέ δε μίλησα για το λευκό, αλλά για το ασημί στην πλάτη, αλλά μάλλον η κατανόηση είναι δύσκολη λειτουργία για μία μειονότητα (ελπίζω).

Ποιόν έκραξα σε ποστ;

Researcher μήπως το άσπρο και ασημί που είδες το είχαν περάσει βερνίκι και σου φάνηκε γυαλιστερίζον; :P
Για να μην ξεφλουδίζει βρήκαν κι αυτoί μια πατέντα..


Έχεις λευκό iPhone?

χαλαρωστε ρε παιδια...παντως το ασπρο πισω (στην ασημι διχρωμια) δεν ειναι γυαλιστερο...(οπως και το μαυρο πισω δεν ειναι γυαλιστερο)


Έχεις το 5άρι σε λευκό;

#2324   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 08/11/2012 - 17:15

εγω μια βδομαδα κατοχος του 5...δν εχω δει και καμια διαφορα στην ταχυτητα.. το σημα παιζι να ειναι χειροτερο απο του 4σ...η μπαταρια το ιδιο με του 4σ..λοιπον το δικιμασαμε διπλα σε 4σ φορτομενο με apps η μονη διαφορα ηταν οτι αγοινει περιπου στο μισο χρονου του 4σ..σε ολα τα αλλα ειναι ιδιο..


Αλήθεια; Εγώ πάντως νομίζω έχει καλύτερη μπαταρία από του 4s.

#2325   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2012 - 17:17

Αλήθεια; Εγώ πάντως νομίζω έχει καλύτερη μπαταρία από του 4s.


Και σε μένα η μπαταρία ήταν πολύ καλύτερη από το λευκό 4S μου.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 31

0 μέλη, 31 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες