Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2476   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 09/11/2012 - 23:38

Axxaxaxa..κινήθηκα νομικά με δικηγόρο και τους έστειλα απο κει που ήρθαν 9 το πρωί ήρθε ένας απο την acs σφραγισμένο και μου το παρέδωσε...τωρα τι ακριβώς είπε ο Δικηγορος μου με την νομική υπηρεσία του Γερμανού δεν ξέρω πάντως όλα πήγαν καλά,δεν ξέρω ποτέ φτιάχτηκε δεν έβαλα το imei να δω αλλα μέχρι στιγμής όλα καλα αψεγαδιαστο..!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2477   dionios

dionios

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 09/11/2012 - 23:42

Να μαθεις τι τους ειπε να τους λεμε τετοια και εμεις :D

#2478   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 09/11/2012 - 23:45

Και εγώ παίδες πήρα το 5 αρι της γυναίκας την Τρίτη από το Γερμανό 41 η εβδομάδα παραγωγής και είχε πρόβλημα πάνω αριστερά στο bezel όταν ασκούσε πίεση βυθίζονται 1 χιλιοστά μέσα η οθόνη κάνοντας έναν ήχο.... Το πήγα πίσω στο Γερμανό σήμερα για doa και φυσικά θα γίνει αντικατάσταση... Ετσι με είπε! Το κράτησε! Ξέρει κάνει; Ποτέ και πόσο παίρνει όλο αυτό? παρεμπιπτόντως το δικό μου από apple store frankfurt πρώτη ημέρα κυκλοφορίας αγορά δεν έχει πάθει ακόμα τίποτα!


#2479   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 09/11/2012 - 23:49

Το μόνο που ξέρω και ειναι σίγουρο αυτο για αυτο θα σάς το πω ο Γερμανος δεν αλλάζει κινητο iPhone 5 που εχει πρόβλημα με το χρώμα ειναι η πολιτική της Εταιρείας και δεν το δέχεται...άμα κάποιος το εχει πάρει απο Γερμανό και εχει πρόβλημα με το χρώμα ας πει ότι εχει κάτι άλλο το κινητο έτσι ώστε να σας το αλλάξουν,εγω πάντως έβαλα δικηγόρο λόγο ότι ειναι και κολλητός μου και επειδή δεν έβγαζα και άκρη...και έτσι όλα καλα..!!!

#2480   Dimitrisprapas

Dimitrisprapas

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 09/11/2012 - 23:50

Το μόνο που ξέρω και ειναι σίγουρο αυτο για αυτο θα σάς το πω ο Γερμανος δεν αλλάζει κινητο iPhone 5 που εχει πρόβλημα με το χρώμα ειναι η πολιτική της Εταιρείας και δεν το δέχεται...άμα κάποιος το εχει πάρει απο Γερμανό και εχει πρόβλημα με το χρώμα ας πει ότι εχει κάτι άλλο το κινητο έτσι ώστε να σας το αλλάξουν,εγω πάντως έβαλα δικηγόρο λόγο ότι ειναι και κολλητός μου και επειδή δεν έβγαζα και άκρη...και έτσι όλα καλα..!!!


Ούτε η Cosmote επίσης...........!

#2481   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 09/11/2012 - 23:53

Pontiaras μακάρι να βγω ψεύτης και λάθος αλλα νομίζω ότι θα σου δώσουν Ανακατασκευασμεμο και όχι καινούργιο...!!

#2482   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 09/11/2012 - 23:55

Οχι δεν είχε πρόβλημα χρώματος αλλά βυθίζονται η οθόνη κάνοντας ένα ήχο αριστερά πάνω στο μπεζελ δίπλα στο ακουστικό κατόπιν ελαφριάς πιεσης

όχι μου είπε θα μου δώσουν καινούργιο σφραγισμένο... 100% μάλιστα αν θέλω αλλάζω και χρώματα και χωρητικότητα αν θέλω.... Αλλά ο τ α ν παραλάβει συσκευές!

#2483   dionios

dionios

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 09/11/2012 - 23:55

Εμεις που δεν το πηραμε ρε παιδες ακομα απο που να το παρουμε αν συμβει το μοιραιο να εχουμε λιγοτερες φασαρεις και μεγαλυτερες πιθανοτητες για "αμεση αλλαγη κτλ " ?

#2484   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 09/11/2012 - 23:57

Και σου είπαν θα σου δώσουν ολοκαίνουργιο σε ζελατινα;

Το απο που θα το πάρετε δεν θα σου πει κανείς γιατι κάνεις δεν θα πάρει την ευθύνη να σου πει,όπου το βρεις το παίρνεις και κανείς το Σταύρο σου να ειναι σωστό..!!

#2485   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 09/11/2012 - 23:58

Και εγώ παίδες πήρα το 5 αρι της γυναίκας την Τρίτη από το Γερμανό 41 η εβδομάδα παραγωγής και είχε πρόβλημα πάνω αριστερά στο bezel όταν ασκούσε πίεση βυθίζονται 1 χιλιοστά μέσα η οθόνη κάνοντας έναν ήχο.... Το πήγα πίσω στο Γερμανό σήμερα για doa και φυσικά θα γίνει αντικατάσταση... Ετσι με είπε! Το κράτησε! Ξέρει κάνει; Ποτέ και πόσο παίρνει όλο αυτό? παρεμπιπτόντως το δικό μου από apple store frankfurt πρώτη ημέρα κυκλοφορίας αγορά δεν έχει πάθει ακόμα τίποτα!


Δε θέλω να σε άγχωσω, αλλά αφού δεν σου έκαναν επι τόπου την αντικατάστασή, για ανακατασκευασμένο σε βλέπω.

Εννοείται πως δε θα το δεχθείς. Νομίζω πως θα πρέπει να κινηθείς αλλιώς..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2486   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 10/11/2012 - 00:00

Μπράβο ακριβώς το ίδιο που έγινε και σε μένα βάλε δικηγόρο και εσύ γιατι δεν θα βγάλεις άκρη..να ειναι καλα και τα παιδιά εδώ που με μπριζοσανε για τα δικαιώματα μου και τους ευχαριστώ όλους για αυτο....

#2487   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 10/11/2012 - 00:01

Ρε παιδιά, σας παρακολουθώ εδω και ενα μηνα, απο το προηγούμενο αντίστοιχο τοπικ, που αναγκάστηκαν οι αδμινς να το σβήσουν, γιατι ειχε φτασει τις 300.000 επισκέψεις, και 2.000 απαντήσεις, και κόλλαγε το φόρουμ!!

Το τηλέφωνο απο την στιγμή που δεν σας παρουσίασε προβλημα κατα το άνοιγμα, απλός χαρείτε το, και μην αγχώνεστε αν θα κανει μια η και δυο μικροαμυχές, (που θα τις κανει ετσι και αλλιως), αλλα απολαύστε το στο μάξιμουμ, μιας που η ζωη σας επιφυλάσσει χιλιαδες αλλα πιο σοβαρα προβληματα για να στεναχωρηθείτε.

Και μην μου πει κανενας δώσαμε/κανει τοσο λεφτα, γιατι πρωτον ηταν επιλογή σας, και δεύτερο και σημαντικότερο οι περισσότεροι απο εδω μέσα τα ξέρατε τα πράγματα πως είναι.
Ξημεροβραδιαζόσασταν εδω και ενα μηνα τωρα μεσα στο φόρουμ, και τα ειχατε 'δει' ακούσει ολα.

Οποτε ο επιμένων 'μήλο' η νικά,... η γεννά! (απο το άγχος) B)

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#2488   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 10/11/2012 - 00:05

iLuxus αυτα τα λες γιατι το δικο σου το κανες σουρωτηρι; :)

#2489   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 10/11/2012 - 00:07

Το δικο μου του εβαλα θηκη μετα απο ενα μηνα, μου εχει πέσει ηδη 4 φορες (λογο μικρης) και εχει και κονομήσει και κανα δυο μικροαμυχες!

Ε, και λοιπον!! :)

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#2490   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 10/11/2012 - 00:12

Να δωσεις το ipad mini στη μικρη και να αφησει το iPhone..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 14

0 μέλη, 14 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες