Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2566   stevespil

stevespil

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 12/11/2012 - 19:50

το σπιτι ειναι 120 τετραγωνικα το δωματιο μ ειναι απομακρυσμενο σε σε σχεση με τα υπολοιπα κ δεν πιανει καλα iphone δεν ειχα αλλο το htc trophy omως επιανε καμπανα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2567   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/11/2012 - 03:05

φιλε δεν ισχυει ρωτα τον φιλο panai13 που δουλευει voda να δεις τι θα σου πει...


Σε όποιον θέλουν ισχύει το DOA!!! Όταν έχεις γνωστούς όλα γίνονται! Στο πλαίσιο εσένα που σου είπαν ότι δεν έχει DOA,εμένα μου είπαν ότι ισχύει. Επειδή ξέρω άτομα,και επίσης σαν οικογένεια τους τα έχουμε στάξει πολλά λεφτά. Τώρα εγώ που το 5 το πήρα από την cosmote το έπαιξα κορώνα γράμματα γιατί δεν ήθελα να περιμένω το πλαίσιο πότε θα το φέρει....

#2568   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 13/11/2012 - 12:11

Να πω κι γω με τη σειρα τμου εντυπωσεις λοιπον.
Το παρελαβα χθες απο ολλανδια μιας κ το ειχα παραγγειλει 28 σεπτεμβρη κ εκανε 4 εβδομαδες να το παραλαβει ενα φιλαρακι που εχω εκει κ μου το στειλε..
Το τηλεφωνο ειναι 41 εβδομαδας μαυρο χρωμα κ δεν εχει καποιο προβλημα γρατσουνιας η με την οθονη.
Ειχα το 4αρι για 2 χρονια κ μου φαινετε μεγαλη αλλαγη, απο ταχυτητα κ η οθονη ειναι πολυ βολικη.
Οπως επισης κ οταν το κραταω στο χερι βολευει κ δεν ξενιζει το μακροστενο του μεγεθος που κι εγω το κατακρινα οταν βγηκε.

Σε γενικες γραμμες πιστευω αν καποιος εχει 4αρι αξιζει η αναβαθμιση, εγω παλι σε δυο χρονια με το iphone 6 !
Η γυναικα πηρε το 4αρι μου κ ημαστε ολοι happy :)
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#2569   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 13/11/2012 - 12:16

μολις παραλαβαμε αλλο ενα 32αρι απο βοντα, τελικα ειναι η μονη που δινει 32αρια ε...
το τηλ τα σπαει, εχει βεβαια 3-4 χτυπηματακια στο μπεζελ αλλα δεν εχει φευγει η μπογια, εινια ανεπαισθητες κουκιδες που μονο αν το ξερεις κ περιμενεις να το δεις το βλεπεις...το δειξαμε εδω στο γραφειο σε 4-5 ατομα, επεσαν με τα μουτρα απο πανω θα ελεγα καλυτερα, κ δεν βρηκαν κανενα σημαδι...θα ανεβασω αργοτερα φωτο να δειτε κ σεις...ειναι 37ης εβδομαδας...απαικτο, εγω ειχα παρει απο αγγλια το λευκο το σεπτεβριο κ τωρσ το μετανοιωνω...τα σπαει το μαυρο παιδες...τελος..

#2570   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/11/2012 - 12:19

Να πω κι γω με τη σειρα τμου εντυπωσεις λοιπον.
Το παρελαβα χθες απο ολλανδια μιας κ το ειχα παραγγειλει 28 σεπτεμβρη κ εκανε 4 εβδομαδες να το παραλαβει ενα φιλαρακι που εχω εκει κ μου το στειλε..
Το τηλεφωνο ειναι 41 εβδομαδας μαυρο χρωμα κ δεν εχει καποιο προβλημα γρατσουνιας η με την οθονη.
Ειχα το 4αρι για 2 χρονια κ μου φαινετε μεγαλη αλλαγη, απο ταχυτητα κ η οθονη ειναι πολυ βολικη.
Οπως επισης κ οταν το κραταω στο χερι βολευει κ δεν ξενιζει το μακροστενο του μεγεθος που κι εγω το κατακρινα οταν βγηκε.

Σε γενικες γραμμες πιστευω αν καποιος εχει 4αρι αξιζει η αναβαθμιση, εγω παλι σε δυο χρονια με το iphone 6 !
Η γυναικα πηρε το 4αρι μου κ ημαστε ολοι happy :)

Να πω κι γω με τη σειρα τμου εντυπωσεις λοιπον.
Το παρελαβα χθες απο ολλανδια μιας κ το ειχα παραγγειλει 28 σεπτεμβρη κ εκανε 4 εβδομαδες να το παραλαβει ενα φιλαρακι που εχω εκει κ μου το στειλε..
Το τηλεφωνο ειναι 41 εβδομαδας μαυρο χρωμα κ δεν εχει καποιο προβλημα γρατσουνιας η με την οθονη.
Ειχα το 4αρι για 2 χρονια κ μου φαινετε μεγαλη αλλαγη, απο ταχυτητα κ η οθονη ειναι πολυ βολικη.
Οπως επισης κ οταν το κραταω στο χερι βολευει κ δεν ξενιζει το μακροστενο του μεγεθος που κι εγω το κατακρινα οταν βγηκε.

Σε γενικες γραμμες πιστευω αν καποιος εχει 4αρι αξιζει η αναβαθμιση, εγω παλι σε δυο χρονια με το iphone 6 !
Η γυναικα πηρε το 4αρι μου κ ημαστε ολοι happy :)

χαχαχχαα και εγώ τα ίδια φιλαράκι....
περιμένω το δικό μου τώρα αυτές τις μέρες

#2571   liodim

liodim

    iPH Enthousiast

  • 415 μηνύματα
  • Twitter:@aliento1983
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:aliento1983

Δημοσίευση 13/11/2012 - 13:23

Καλημερα παιδια....παιζει πουθενα να βρω iphone5 32gb λευκο να παρω με συμβολαιο cosmote???

#2572   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 13/11/2012 - 14:07

χαχαχχαα και εγώ τα ίδια φιλαράκι....
περιμένω το δικό μου τώρα αυτές τις μέρες

Αντε με το καλο, εγω εμενα ολλανδια αλλα μεχρι να ρθει κατεβηκα μονομα Ελλαδα κ ετσι το παραλαβε φολος που δουλευαμε μαζι !!
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#2573   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 13/11/2012 - 14:07

Καλημερα παιδια....παιζει πουθενα να βρω iphone5 32gb λευκο να παρω με συμβολαιο cosmote???

Ρωτά την Cosmote αυτη ξέρει καλύτερα.

#2574   liodim

liodim

    iPH Enthousiast

  • 415 μηνύματα
  • Twitter:@aliento1983
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:aliento1983

Δημοσίευση 13/11/2012 - 14:10

Ρωτά την Cosmote αυτη ξέρει καλύτερα.

Ρωτησα την ιδια την cosmote αλλα δεν ξερει κ ουτε εχει ενημερωση ποτε θα φερει....ελεγα μηπως ξερει κανενας για να το επαιρνα με επιδοτηση... πχ. πλαισιο....μηπως ηξερε κανεις κανενα αναλογο μαγαζι...!!!

#2575   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/11/2012 - 14:14

Ρωτησα την ιδια την cosmote αλλα δεν ξερει κ ουτε εχει ενημερωση ποτε θα φερει....ελεγα μηπως ξερει κανενας για να το επαιρνα με επιδοτηση... πχ. πλαισιο....μηπως ηξερε κανεις κανενα αναλογο μαγαζι...!!!

εγώ οι πληροφορίες που έχω είναι πως θα παραλάβει νέα κομμάτια στις 17 του μηνά και θα έχει και κάποια 32αρια μέσα
έχεις μπει σε καμιά λίστα αναμονής ?

#2576   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/11/2012 - 14:15

εγώ οι πληροφορίες που έχω είναι πως θα παραλάβει νέα κομμάτια στις 17 του μηνά και θα έχει και κάποια 32αρια μέσα
έχεις μπει σε καμιά λίστα αναμονής ?

το πλαισιο θα παραλαβει κομματια;
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2577   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 13/11/2012 - 14:23

το πλαισιο θα παραλαβει κομματια;

Χαχαχαχα αυτο το χάλι δεν υπάρχει φέτος.


#2578   raul7

raul7

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/11/2012 - 14:25

Εγω περιμενω την επιδοτηση μου αρχες Νοεμβριου.

Σκεφτομαι να παρω το 5 και να το πουλησω κλειστο οπως ειναι στα 720 για να μπορεσω να παρω την συσκευη που θελω απο σκρουτζομαγαζο σε καλυτερη τιμη.

Λετε να βρω καποιον ενδιαφερομενο?

#2579   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/11/2012 - 14:32

Εγω περιμενω την επιδοτηση μου αρχες Νοεμβριου.

Σκεφτομαι να παρω το 5 και να το πουλησω κλειστο οπως ειναι στα 720 για να μπορεσω να παρω την συσκευη που θελω απο σκρουτζομαγαζο σε καλυτερη τιμη.

Λετε να βρω καποιον ενδιαφερομενο?

Αρκετούς

το πλαισιο θα παραλαβει κομματια;

Αυτό που ξέρω απο πλαίσιο, επειδή έκανα βόλτα και από κει είναι
πως περιμένουν 20 του μηνά άλλα μέχρι τέλος Νοεμβρίου θα τα δίνουν μόνο με νέα σύνδεση και από Δεκέμβρη θα δίνουν και συσκευές σκέτες

#2580   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/11/2012 - 14:35

Αρκετούς


Αυτό που ξέρω απο πλαίσιο, επειδή έκανα βόλτα και από κει είναι
πως περιμένουν 20 του μηνά άλλα μέχρι τέλος Νοεμβρίου θα τα δίνουν μόνο με νέα σύνδεση και από Δεκέμβρη θα δίνουν και συσκευές σκέτες

17 ποιος παραλαμβανει φιλε;;
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 34

0 μέλη, 34 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες