Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2806   iPaid

iPaid

    iPH User

  • 109 μηνύματα
  • Twitter:@ImVictorP
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:ImVictorP

Δημοσίευση 21/11/2012 - 15:22

όχι φιλε μου.απλα επειδή σκέφτομαι και γω να το πάρω από κει ήθελα να δω αν ξερει κάποιος τι ισχύει.ρωτησα χθες και δεν ήξερε!!! και μου Πε θα με πάρει σήμερα να μου πει...

Αν δεν σου κάνει κόπο, μπορείς να ενημερώσεις και εμάς όταν μιλήσεις με του υπεύθυνους?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2807   petrosv

petrosv

    iPH Enthousiast

  • 390 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/11/2012 - 15:51

παντως παιδια το μαυρο ειναι φοβερο αλλα γδερνεται πανευκολα...

#2808   ichbin

ichbin

    iPH Enthousiast

  • 398 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 21/11/2012 - 15:54

εγω πηρα iphone 5 16αρι απο vodafone λευκο προχτες. Πανεμορφο... αλλα περιμενω πως κ πως το jb. ουτε χτυπηματα ουτε τιποτα, ολα κυριλε. Το μαυρο θα το παραλαμβανα Παρασκευη, αλλα αφενος δεν ηθελα να περιμενω και αφαιτερου με ολα αυτ απου εχω ακουσει με γδαρσιματα κτλ ειπα να μην το τολμησω.

Τελευταία επεξεργασία από: ichbin, 21/11/2012 - 15:55


#2809   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 21/11/2012 - 16:31

Λοιπόν, για όσους έχουν γραντζουνίτσες συστήνω STAEDTLER permanent Lumocolor S. Κάνει θαύματα.


Το δοκίμασες;

Τελευταία επεξεργασία από: spl, 21/11/2012 - 16:32


#2810   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 21/11/2012 - 16:32

Με τόσα προβλήματα που ακούω βρε παιδιά το δικό μου και λίγων ακόμα που δεν έχουν προβλήματα θα τα ονομάσουμε iPhone 5 παραγωγής Chuck Norris....;-)


Ε ναι ρε συ, αν σκεφτείς ότι κατά κύριο λόγο μόνο όσοι έχουν πρόβλημα μπαίνουν να γράψουν το πρόβλημά τους παραδοσιακά.

Από αυτούς που είναι ΟΚ λίγοι είναι αυτοί που θα μπουν να το γράψουν...

#2811   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 21/11/2012 - 16:45

Ε ναι ρε συ, αν σκεφτείς ότι κατά κύριο λόγο μόνο όσοι έχουν πρόβλημα μπαίνουν να γράψουν το πρόβλημά τους παραδοσιακά.

Από αυτούς που είναι ΟΚ λίγοι είναι αυτοί που θα μπουν να το γράψουν...

Μπα δεν νομίζω να ισχύει αυτό που λες. Όποιος παρακολουθεί το θέμα και περιμένει το τηλέφωνο σίγουρα θα γράψει ότι το πήρε και είναι όλα οκ.

#2812   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/11/2012 - 16:53

Το δοκίμασες;


Ναι παιδιά, μεγάλη διαφορά. Σήμερα το έδωσα σε 4 φίλους ξεχωριστά κ όλοι έκαναν πάνω από λεπτό για να το βρουν. Πραγματικά, δε φαίνεται άμεσα παρά μόνο αν το ξέρεις.

#2813   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 21/11/2012 - 17:09

Μπα δεν νομίζω να ισχύει αυτό που λες. Όποιος παρακολουθεί το θέμα και περιμένει το τηλέφωνο σίγουρα θα γράψει ότι το πήρε και είναι όλα οκ.

Μπα μην είσαι τόσο σίγουρος.

Είναι όπως με τα προβλήματα στο jb. Κανείς δεν ανοίγει τόπικ να πει ότι δεν έχει πρόβλημα.

#2814   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 21/11/2012 - 17:38

Παντως παιδιά το τηλεφωνο ειναι απίστευτο πραγματικά !!! Την πρωτη φορα που το ειχα δει ηταν ενα λευκό demo κομματι με το αντικλεπτικο κολημένο και σβηστο. Αμέσως μέ ξένισε το βάρος (αν και η ποιότητα ηταν εξαιρετικη). Σε συνδυασμό με την σβηστη οθόνη μου άφησε αναμεικτες εντυπώσεις (το ειχα γράψει και εδώ) και πάντως οχι τον ενθουσιασμό που σου αφηνει ενα Apple προιον οταν το πρωτοπιάνεις.

Σημερα όμως ειδα και επιασα για πρώτη φορα ενα λειτουργικο λευκό πεντάρι. Με το που το βαζεις στο χερι (με κλειστη την οθονη) το βάρος και πάλι ξενίζει. Μολις ομως το αναψεις και το ξεκλειδωσεις το μυαλό σου συνειδητοποιει έκπληκτο οτι ΔΕΝ ειναι κούφιο. Το εξαιρετικο IPS panel, το παρα πολυ μικρό βάρος, η μεγάλη στιβαρότητα και η χαρακτηρηστική αίσθηση των ξεψωριστών υλικών (αλουμίνιο και γυαλι), μπλέκονται ολα μαζί για να καταλάβεις τελικα οτι πράγματι ειναι μια γνήσια Apple συσκευή. Απίστευτη αίσθηση για άλλη μια φορά !!!

#2815   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 21/11/2012 - 17:53

Παντως παιδιά το τηλεφωνο ειναι απίστευτο πραγματικά !!! Την πρωτη φορα που το ειχα δει ηταν ενα λευκό demo κομματι με το αντικλεπτικο κολημένο και σβηστο. Αμέσως μέ ξένισε το βάρος (αν και η ποιότητα ηταν εξαιρετικη). Σε συνδυασμό με την σβηστη οθόνη μου άφησε αναμεικτες εντυπώσεις (το ειχα γράψει και εδώ) και πάντως οχι τον ενθουσιασμό που σου αφηνει ενα Apple προιον οταν το πρωτοπιάνεις.

Σημερα όμως ειδα και επιασα για πρώτη φορα ενα λειτουργικο λευκό πεντάρι. Με το που το βαζεις στο χερι (με κλειστη την οθονη) το βάρος και πάλι ξενίζει. Μολις ομως το αναψεις και το ξεκλειδωσεις το μυαλό σου συνειδητοποιει έκπληκτο οτι ΔΕΝ ειναι κούφιο. Το εξαιρετικο IPS panel, το παρα πολυ μικρό βάρος, η μεγάλη στιβαρότητα και η χαρακτηρηστική αίσθηση των ξεχωριστών υλικών (αλουμίνιο και γυαλι), μπλέκονται ολα μαζί για να καταλάβεις τελικα οτι πράγματι ειναι μια γνήσια Apple συσκευή. Απίστευτη αίσθηση για άλλη μια φορά !!!



#2816   panos207

panos207

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Call of duty 4

Δημοσίευση 21/11/2012 - 19:21

Εχετε ακούσει η έχει συμβεί σε κάποιον αυτό με την οθόνη;να κάνει δηλαδή ένα ελαφρό κλικ σε κάποια γωνία του.

#2817   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 21/11/2012 - 19:33

Εχετε ακούσει η έχει συμβεί σε κάποιον αυτό με την οθόνη;να κάνει δηλαδή ένα ελαφρό κλικ σε κάποια γωνία του.

Όλο το forum μιλάει για αυτό από τότε που βγήκε. Πήγαινε το πίσω όπως είσαι...

#2818   panos207

panos207

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Call of duty 4

Δημοσίευση 21/11/2012 - 20:29

Μάλλον μου ξέφυγαν αυτά τα post,αύριο έρχεται η κούριερ να πάρει και να παραδώσει το κινητό στο service,μου κάνει εντύπωση επειδή η κοπέλα από το service μου επε ότι δεν έχει ξανακούσει τέτοια περίπτωση!
Σε κινητό 10 ημερών προβλέπεται αντικατάσταση η επισκευή;

#2819   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 21/11/2012 - 20:34

Απο που το αγόρασες το τηλ?
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2820   panos207

panos207

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Call of duty 4

Δημοσίευση 21/11/2012 - 20:39

Vodafone με εταιρική επιδότηση

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 14

0 μέλη, 14 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες