Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#316   elekas

elekas

    iPH newbie

  • 99 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 08/10/2012 - 17:41

Σε εμένα δεν έχει εμφανιστεί ΤΙΠΟΤΑ, και όποιος έχει αμφιβολία στοίχημα το S3/4S του, ενώπιον 5 ατόμων από το φόρουμ.



Το εχω μια εβδομάδα και ειναι όλα ΑΨΟΓΑ!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#317   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2.008 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2012 - 17:49

αλλο παλι και αυτο!!ισχυει κατι τετοιο;;;;πλακα κανετε ε;;;;;;

ουτε hard reset δeν ξερει να του κανει ο τυπος
Νομιζω οτι με ενα restore θα ηταν ολα μια χαρα

και στο δικο μου αλλα και συνεργατων/φιλων ολα αψογα...............και τα μαυρα, ακους stevo

ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


#318   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2012 - 22:57

Εγω παιδια επεστρεψα απο Λονδινο...και μετα κοπων και βασανων (reservation) , βρηκα 2 5αρια, 32αρια, στο Brent Cross applestore, λευκα...και...το ενα εχει χτυπηματα. Δυο μικρα βασικα, στο αλουμινιο γυρω γυρω. μου ειπαν οτι για να γινει αντικατασταση πρεπει να υπαρχει στοκ και να κλεισω ραντεβου στο genius bar του applestore. Και επειδη το ραντεβου θα γινοταν μετα απο 5 μερες, εγω θα εφευγα και ετσι το πηρα οπως ηταν. Το δευτερο ηταν καθαροτατο. Και τα δυο λειτουργουν αψογα, απιστευτη αισθηση στο χερι, παναλαφρο, καμια σχεση με το 4-4s. Αυτα. Θηκη δεν πηρα ακομα.

Τελευταία επεξεργασία από: Iakovos80, 09/10/2012 - 22:57


#319   esspy

esspy

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 10/10/2012 - 01:16

Εγω παιδια επεστρεψα απο Λονδινο...και μετα κοπων και βασανων (reservation) , βρηκα 2 5αρια, 32αρια, στο Brent Cross applestore, λευκα...και...το ενα εχει χτυπηματα. Δυο μικρα βασικα, στο αλουμινιο γυρω γυρω. μου ειπαν οτι για να γινει αντικατασταση πρεπει να υπαρχει στοκ και να κλεισω ραντεβου στο genius bar του applestore. Και επειδη το ραντεβου θα γινοταν μετα απο 5 μερες, εγω θα εφευγα και ετσι το πηρα οπως ηταν. Το δευτερο ηταν καθαροτατο. Και τα δυο λειτουργουν αψογα, απιστευτη αισθηση στο χερι, παναλαφρο, καμια σχεση με το 4-4s. Αυτα. Θηκη δεν πηρα ακομα.

Τιμουλα ;;

#320   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 10/10/2012 - 01:25

Το εχω μια εβδομαδα, μαυρο και χωρις θήκη.

Ουτε γρατζουνιά, ουτε μωβ φωτό.

Αυτα! .... ;-)

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#321   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 10/10/2012 - 01:36

Το εχω μια εβδομαδα, μαυρο και χωρις θήκη.

Ουτε γρατζουνιά, ουτε μωβ φωτό.

Αυτα! .... ;-)

Και εγω.... Αλλα μακαρι ολοι να ηταν σαν εμας!

#322   dakis

dakis

    iPH Contributor

  • 1.304 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:dakis

Δημοσίευση 10/10/2012 - 01:41

μην μας κ@υλώνετε ρε παιδιαααααααααααααααααααααααα......... :( :) :P

#323   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/10/2012 - 01:42

εμενα 3 γνωστοι μου που εχουν παρει 5αρια και τα εχω δει με τα ματια μου δεν εχουν παραπονεθει για κατι.
Βαλτε και καμμια θηκουλα ρε παιδες...αντε να προτεινω μια που δεν το αλλοιωνει εμφανισιακα

http://www.switcheas...or/GrayishBlue/

#324   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 10/10/2012 - 07:58

Εγω παιδια επεστρεψα απο Λονδινο...και μετα κοπων και βασανων (reservation) , βρηκα 2 5αρια, 32αρια, στο Brent Cross applestore, λευκα...και...το ενα εχει χτυπηματα. Δυο μικρα βασικα, στο αλουμινιο γυρω γυρω. μου ειπαν οτι για να γινει αντικατασταση πρεπει να υπαρχει στοκ και να κλεισω ραντεβου στο genius bar του applestore. Και επειδη το ραντεβου θα γινοταν μετα απο 5 μερες, εγω θα εφευγα και ετσι το πηρα οπως ηταν. Το δευτερο ηταν καθαροτατο. Και τα δυο λειτουργουν αψογα, απιστευτη αισθηση στο χερι, παναλαφρο, καμια σχεση με το 4-4s. Αυτα. Θηκη δεν πηρα ακομα.


φιλε μου το πουλας το γρατζουνισμενο, οσο το πηρες δεν με νοιαζει!!!ΠΜ στειλε

Τελευταία επεξεργασία από: greg3301, 10/10/2012 - 07:58


#325   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/10/2012 - 08:25

Τιμουλα ;;


750 ευρω το 32αρι. 599 λιρες αγγλιας δλδ

φιλε μου το πουλας το γρατζουνισμενο, οσο το πηρες δεν με νοιαζει!!!ΠΜ στειλε


Οι γρατζουνιες φιλε μου ειναι απλα, εκδορες. δεν ειναι γρατζουνια. ειναι σημαδακια...αλλα συγνωμη δεν το πουλαω :-) ειδικα μετα απο μια ωρα που εκανα να παω να τα παραλαβω, αφου την προηγουμενη μερα ειχα φτασει στις 11.30 το πρωι στο λονδινο, με την ωρα παραλαβης να ειναι 11...και στην ουσια τα εχασα λογω πτησης λολ... Γιατι αν δεν πας την ωρα που σου λενε στο email για παραλαβη...τη χανεις την παραγγελια!

Αν ειχε σημαδια στο κυριως μερος του κινητου, θα το εδινα. αλλα ειναι στο γυρω γυρω, στο mirror finishing που λεει η apple.

Όσον αφορα τις θηκες...δεν ξερω αν θα του βαλω...ειναι τοσο ομορφο για να το κρυψεις μεσα στη θηκη...και δεν ξερω τι να παρω...ψαχνω της Belkin που ειναι pouch με κορδονακι που το τραβας και βγαινει, αλλα δε βρισκω

Τελευταία επεξεργασία από: Iakovos80, 10/10/2012 - 08:31


#326   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/10/2012 - 08:28

εμενα 3 γνωστοι μου που εχουν παρει 5αρια και τα εχω δει με τα ματια μου δεν εχουν παραπονεθει για κατι.
Βαλτε και καμμια θηκουλα ρε παιδες...αντε να προτεινω μια που δεν το αλλοιωνει εμφανισιακα

http://www.switcheas...or/GrayishBlue/


Αυτή η θήκη δεν το αλλοιώνει ....? :huh:

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#327   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/10/2012 - 08:35

Λολ την ειδα τη θηκη...και δηλαδη τι δεν αλλιωνει...μηπως να παρουμε θηκη που να καλυπτει την οθονη? :)

#328   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 10/10/2012 - 08:48

750 ευρω το 32αρι. 599 λιρες αγγλιας δλδ



Οι γρατζουνιες φιλε μου ειναι απλα, εκδορες. δεν ειναι γρατζουνια. ειναι σημαδακια...αλλα συγνωμη δεν το πουλαω :-) ειδικα μετα απο μια ωρα που εκανα να παω να τα παραλαβω, αφου την προηγουμενη μερα ειχα φτασει στις 11.30 το πρωι στο λονδινο, με την ωρα παραλαβης να ειναι 11...και στην ουσια τα εχασα λογω πτησης λολ... Γιατι αν δεν πας την ωρα που σου λενε στο email για παραλαβη...τη χανεις την παραγγελια!

Αν ειχε σημαδια στο κυριως μερος του κινητου, θα το εδινα. αλλα ειναι στο γυρω γυρω, στο mirror finishing που λεει η apple.

Όσον αφορα τις θηκες...δεν ξερω αν θα του βαλω...ειναι τοσο ομορφο για να το κρυψεις μεσα στη θηκη...και δεν ξερω τι να παρω...ψαχνω της Belkin που ειναι pouch με κορδονακι που το τραβας και βγαινει, αλλα δε βρισκω


ναι απλα επειδη πηγες να το αλλαξεις...χαχα

#329   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/10/2012 - 08:50

:-) ναι πηγα, αλλα αφου δεν προλαβαινα, ειπα οκ. εξαλλου το πηρε ο αδερφος μου αυτο, εγω πηρα το καλο χαχαχαχα :-)

#330   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/10/2012 - 11:58

Αυτή η θήκη δεν το αλλοιώνει ....? :huh:

κραταει το σχεδιο πισω Κωστα....κανει τη διχρωμια αυτη στη πλατη και οπτικα σε ξεγελαει καπως.Πουλαει καλα παντως λογω αυτου του χαρακτηριστικου.Το προσπερναμε ομως γιατι ειναι ασχετο με το θεμα εδω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 20

0 μέλη, 20 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες