Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#541   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 16/10/2012 - 20:22

<p>ρε μην αγχώνεστε λέμε... οι γρατζουνιές για να φανούν έβαλα το πορτατίφ πάνω του για να γυαλίσουν... εγώ και πάλι μαύρο θα έπαιρνα!

Τελευταία επεξεργασία από: GodfatherGR, 16/10/2012 - 20:24


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#542   silver82

silver82

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 16/10/2012 - 21:17

το θέμα είναι να ξεκολλήσεις και να μην μείνεις στο εξωτερικό του κινητού που δεν παίζει κανένα ρόλο στην τελική.

το 80% των χρηστών το παίρνουν για την εξωτερική του εμφάνιση..

#543   gesvts

gesvts

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 16/10/2012 - 21:41

μεχρι τωρα λεγανε ολοι για ποιοτητα κατασκευης του iphone.Τωρα που αρχιζει να ξεφλουδιζει αρχιζουν κ ακουγονται αποψεις τυπου "μην μενεις στο εξωτερικο του κινητου,το εσωτερικο εχει σημασια". Αν ειναι ετσι γιατι κραζετε το s3, αφου δεν μενουμε στο εξωτερικο του κινητου? το iphone πλεον μονο για την ανωτεροτητα σε σχεση με τις αλλες συσκευες θα το επαιρνα,αλλα με αυτα που βλεπω δεν το κοβω να το παιρνω. Επισης θελω το κινητο να μην εχει στιγμα πανω,ουτε μετα απο ενα χρονο.

#544   rikos7

rikos7

    iPH Elite Poster

  • 2.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:zio7

Δημοσίευση 16/10/2012 - 21:44

εδώ φαίνεται το πόσο εύκολα γρατζουνίζεται!
Αναρτημένη εικόνα



Αναρτημένη εικόνα

ρε παιδια αν γινεται ετσι σε 10 μερες το πολυ... σε 5 μηνες θα εχει γινει χαλια.....τι να πω....ισως να τα αντικαταστησουνε με αλλες παρτιδες σε οσους κατοχους εχουν γινει ετσι

Τελευταία επεξεργασία από: rikos7, 16/10/2012 - 21:50


#545   dinos5559

dinos5559

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2012 - 21:50

διαβαζω τις εντυπωσεις τοσες μερες και ειπα να γραψω και εγω τις δικες μου...
Το Σαββατο πηρα και εγω το 5αρι σε μαυρο.
Δεν εβαλα θηκη παρα μονο μια ζελατινα στην οθονη...
Χθες εκανε το πρωτο του crash test το τηλεφωνο με εντυπωσιακα αποτελεσματα.Μου επεσε απο την τσεπη μου καθως πηγαινα με 30-40χλμ με τη μηχανη....
εφαγε τουμπες,κατρακυλισε σε μια κατηφορα και κατεληξε στο πεζοδρομιο με την οθονη....
Απολογισμος:
γδαρθηκε η ζελατινα της οθονης...αναρωτιεμαι λοιπον κατα ποσο ισχυουν ολα αυτα που ακουγονται περι χαμηλης ποιοτητας βαφης κλπ....

#546   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 16/10/2012 - 21:56

ρε παιδια αν γινεται ετσι σε 5 μηνες θα εχει γινει χαλια.....τι να πω....ισως να τα αντικαταστησουνε με αλλες παρτιδες σε οσους κατοχους εχουν γινει ετσι

όλα έτσι θα είναι... τι νόμιζες, ότι θα αλλάξουν το αλουμίνιο;; ναι, αλλα στο 5s... τώρα δεν παίζει... και ξαναλέω... δεν χαλάει το κινητό... το είχα κάμποσο εκτός προστασίας και η πρώτη θήκη ήταν πλαστική οπότε λογικό να το προκάλεσε αυτή... το 4 είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα απλά ήταν ασημένιο και δεν φαινόταν αν δεν ήξερες πως να κοιτάξεις... μην ακούω υπερβολικά κουφά... χαλαρώστε... ξανα λέω ότι γρατζουνίζεται εύκολα αλλά μόνο στο φως φαίνεται... τώρα με την θηκούλα του είναι μια χαρά και δεν κινδυνεύει

διαβαζω τις εντυπωσεις τοσες μερες και ειπα να γραψω και εγω τις δικες μου...
Το Σαββατο πηρα και εγω το 5αρι σε μαυρο.
Δεν εβαλα θηκη παρα μονο μια ζελατινα στην οθονη...
Χθες εκανε το πρωτο του crash test το τηλεφωνο με εντυπωσιακα αποτελεσματα.Μου επεσε απο την τσεπη μου καθως πηγαινα με 30-40χλμ με τη μηχανη....
εφαγε τουμπες,κατρακυλισε σε μια κατηφορα και κατεληξε στο πεζοδρομιο με την οθονη....
Απολογισμος:
γδαρθηκε η ζελατινα της οθονης...αναρωτιεμαι λοιπον κατα ποσο ισχυουν ολα αυτα που ακουγονται περι χαμηλης ποιοτητας βαφης κλπ....

βάλτο κάτω από λάμπα.. και πάρε και μαντήλια να σκουπίζεις τα δάκρυα!

το έχει εδώ ξεκάθαρα

#547   dinos5559

dinos5559

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2012 - 21:56

όλα έτσι θα είναι... τι νόμιζες, ότι θα αλλάξουν το αλουμίνιο;; ναι, αλλα στο 5s... τώρα δεν παίζει... και ξαναλέω... δεν χαλάει το κινητό... το είχα κάμποσο εκτός προστασίας και η πρώτη θήκη ήταν πλαστική οπότε λογικό να το προκάλεσε αυτή... το 4 είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα απλά ήταν ασημένιο και δεν φαινόταν αν δεν ήξερες πως να κοιτάξεις... μην ακούω υπερβολικά κουφά... χαλαρώστε... ξανα λέω ότι γρατζουνίζεται εύκολα αλλά μόνο στο φως φαίνεται... τώρα με την θηκούλα του είναι μια χαρά και δεν κινδυνεύει


βάλτο κάτω από λάμπα.. και πάρε και μαντήλια να σκουπίζεις τα δάκρυα!


το εβαλα και δεν υπαρχει τπτ απολυτως περα απο ενα σημαδακι στο μεγεθος μυτης καρφιτσας το οποιο υπηρχε απο την ωρα που ανοιξα τξ συσκευασια...

#548   rikos7

rikos7

    iPH Elite Poster

  • 2.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:zio7

Δημοσίευση 16/10/2012 - 21:57

κ στη τελικη μαγκες ασ το παρω κ ας γραντζουνιστει!

#549   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 16/10/2012 - 22:00

ρε δεν γρατζουνίζετε... απλά μπογιά φεύγει... όταν κάτι ξεβάφει... ξαναβάφεται... γρατζουνιά έχει βάθος και δεν επισκευάζεται... δείτε το βίντεο που έβαλα

#550   anochampions

anochampions

    iPH Contributor

  • 1.077 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 16/10/2012 - 22:05

Πού είναι το βίντεο?

Τελευταία επεξεργασία από: anochampions, 16/10/2012 - 22:06


#551   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 16/10/2012 - 22:08

εχω βάλει ένα link στο τέλος ενος post μου λίγο παραπάνω

#552   dinos5559

dinos5559

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/10/2012 - 22:08

επισης χωρις προστασιες και το 4 4σ ειτε εσπαγε το γυαλι ειτε γρατζουνιζοταν....ισως βεβαια να μην φαινοταν τοσο...αυτο ομως δε σημαινει οτι θα βγαλουμε αχρηστο το τηλεφωνο....
στην τελικη καπου διαβασα σε προηγουμενο ποστ οτι και τη φεραρι την κλεινεις σε γκαραζ και δεν την παρατας στο πεζοδρομιο οπως επισης στο φεραρι θα σε νοιαξει η γρατζουνια που θα δεις αμεσως καπου οσο μικρη και αν ειναι αφου συνεχως ειναι καθαρο και το χλευαζεις....
τελος θεωρω οτι δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα δικα μας....και ντιζαινατο κινητο και να κανει παππαδες και να αντεχει στην κακομεταχειρηση και να ειναι φτηνο και και και και....

#553   trololos

trololos

    iPH User

  • 152 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/10/2012 - 22:09

όλα έτσι θα είναι... τι νόμιζες, ότι θα αλλάξουν το αλουμίνιο;; ναι, αλλα στο 5s... τώρα δεν παίζει... και ξαναλέω... δεν χαλάει το κινητό... το είχα κάμποσο εκτός προστασίας και η πρώτη θήκη ήταν πλαστική οπότε λογικό να το προκάλεσε αυτή... το 4 είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα απλά ήταν ασημένιο και δεν φαινόταν αν δεν ήξερες πως να κοιτάξεις... μην ακούω υπερβολικά κουφά... χαλαρώστε... ξανα λέω ότι γρατζουνίζεται εύκολα αλλά μόνο στο φως φαίνεται... τώρα με την θηκούλα του είναι μια χαρά και δεν κινδυνεύει


βάλτο κάτω από λάμπα.. και πάρε και μαντήλια να σκουπίζεις τα δάκρυα!

το έχει εδώ ξεκάθαρα


φίλε ξεκόλα με το κόμπλεξ σου να αποδειχθείς σωστός. ούτε καν το κινητό δεν έχεις. βλέπεις τα βιντεάκια στο youtube και κάτι μας είπες τώρα.

#554   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 16/10/2012 - 22:13

φίλε ξεκόλα με το κόμπλεξ σου να αποδειχθείς σωστός. ούτε καν το κινητό δεν έχεις. βλέπεις τα βιντεάκια στο youtube και κάτι μας είπες τώρα.

και πως το έβγαλα φωτό όταν μου το ζήτησαν... ξεκόλλα αδερφέ δεν έχεις ίδεα από iphone γιαυτό ξεκαβάλα....

#555   trololos

trololos

    iPH User

  • 152 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/10/2012 - 22:24

και πως το έβγαλα φωτό όταν μου το ζήτησαν... ξεκόλλα αδερφέ δεν έχεις ίδεα από iphone γιαυτό ξεκαβάλα....


δίδαξέ με παντογνώστη του iphone

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 14

0 μέλη, 14 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες