Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1456   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/11/2012 - 22:01

Εμένα πάντως συνεχίζω να το δοκιμάζω σήμερα προπόνηση (ποδηλασία) πίσω στην φανέλα ιδρώτας φουλ δεν κατάλαβε τίποτα (ευτυχώς) το πλαίσιο (μαύρο).
Θα συνεχίσω να το δοκιμάζω για μια εβδομάδα σκληρά και μετά ποια θα το αφήσω στην ησυχία του ....;-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1457   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 04/11/2012 - 22:05

Φίλοι τα δοκίμασα όλα τα κολπα δεν ΕΙΝΑΙ η κάμερα,μπουτον τίποτα απο όλα αυτά κατι ΕΙΝΑΙ μεσα λασκαρισμενο σίγουρα,και το κάνει μόνο όταν το κουνας με μικρές κινήσεις σαν να κουνας κουδούνιστρα σε μωρό στις αποτομες γρηγορες κινήσεις δεν ακούγεται συν ότι η οθόνη δεν εφαρμόζει στην μια γωνία έχει ένα μικρο τζόγο όταν την πιέσεις ,κατι λάθος ΕΙΝΑΙ στην συναρμολόγηση σίγουρα


Φίλε δώστο πίσω, διότι σε βλέπω σε κανα μήνα να θέλει ζυγοστάθμιση... :P

Εμένα πάντως συνεχίζω να το δοκιμάζω σήμερα προπόνηση (ποδηλασία) πίσω στην φανέλα ιδρώτας φουλ δεν κατάλαβε τίποτα (ευτυχώς) το πλαίσιο (μαύρο).
Θα συνεχίσω να το δοκιμάζω για μια εβδομάδα σκληρά και μετά ποια θα το αφήσω στην ησυχία του ....;-)


Πήγαινε και μια μέρα οικοδομή, για να δοκιμαστεί καλά... :P

#1458   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 04/11/2012 - 22:06

Εμένα πάντως συνεχίζω να το δοκιμάζω σήμερα προπόνηση (ποδηλασία) πίσω στην φανέλα ιδρώτας φουλ δεν κατάλαβε τίποτα (ευτυχώς) το πλαίσιο (μαύρο).
Θα συνεχίσω να το δοκιμάζω για μια εβδομάδα σκληρά και μετά ποια θα το αφήσω στην ησυχία του ....;-)

Διαβολοβδομαδα περνάει το φουκαριαρικο ...

#1459   prophil

prophil

    iPH Contributor

  • 1.193 μηνύματα
  • Twitter:@prophil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 04/11/2012 - 22:07

ρε γαμώτο έχω πάρει στη ζωή μου πάνω από 20 κινητά τηλ. και ποτέ μα ποτέ δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα με κανένα. Τόσο τυχερός ήμουν ή η apple τα χει παίξει εντελώς .Χρειάζονται πολλά χρόνια για να <χτίσεις> ένα brandname και μόλις μερικές ημέρες για να το γκρεμίσεις. Τι να πω, αρχίζω και τρομάζω στη σκέψη ότι θα το χρυσοπληρώσω και τελικά υπάρχει περίπτωση να πάρω ένα προβληματικό τηλέφωνο

Τελευταία επεξεργασία από: prophil, 04/11/2012 - 22:07


#1460   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/11/2012 - 22:13

Πήγαινε και μια μέρα οικοδομή, για να δοκιμαστεί καλά... :P


Μην μου βάζεις ιδεές ...;-)

Διαβολοβδομαδα περνάει το φουκαριαρικο ...


Με τόσα που έχω δει ξευτίζει ο ένας το πλαίσιο ,πρόβλημα η οθόνη στον άλλον, κάτι χτυπάει μέσα στο iPhone 5 και άλλα πολλά τι να κάνω το φτάνω στα άκρα να δω αν θα τα βγάλει πέρα το δικό μου ....;-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1461   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 04/11/2012 - 22:17

Εγώ φοβάμαι να το πάρω στο γυμναστήριο και πέρνω το 4S.

#1462   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 04/11/2012 - 22:18

Μην μου βάζεις ιδεές ...;-)


Με τόσα που έχω δει ξευτίζει ο ένας το πλαίσιο ,πρόβλημα η οθόνη στον άλλον, κάτι χτυπάει μέσα στο iPhone 5 και άλλα πολλά τι να κάνω το φτάνω στα άκρα να δω αν θα τα βγάλει πέρα το δικό μου ....;-)

ρε φίλε τι test του πέρασες, crash test και έτσι :lol: :lol:

#1463   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 04/11/2012 - 22:20

Εμένα πάντως συνεχίζω να το δοκιμάζω σήμερα προπόνηση (ποδηλασία) πίσω στην φανέλα ιδρώτας φουλ δεν κατάλαβε τίποτα (ευτυχώς) το πλαίσιο (μαύρο).
Θα συνεχίσω να το δοκιμάζω για μια εβδομάδα σκληρά και μετά ποια θα το αφήσω στην ησυχία του ....;-)

Κοιτα να πηρε υγρασια και μετα θα σου πω εγω τεστ που θα του κανεις ..χαχαχα..:P...για ριξε και καμια ματια στον αισθητηρα στα ακουστικα

#1464   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/11/2012 - 22:23

Δεν έχει τίποτα ακόμα είναι clean τον παρακολουθώ:-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1465   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 04/11/2012 - 22:25

...
Με τόσα που έχω δει ξευτίζει ο ένας το πλαίσιο ,πρόβλημα η οθόνη στον άλλον, κάτι χτυπάει μέσα στο iPhone 5 και άλλα πολλά τι να κάνω το φτάνω στα άκρα να δω αν θα τα βγάλει πέρα το δικό μου ....;-)


Παντως,εντελως φιλικα και επειδη η ποδηλασια δρομου ειναι και το δικο μου hobby απο την εφηβεια, μην το βαζεις στο jersey ετσι σκετο. Βαλτο σε ενα polybag. Εκτος απο τον ιδρωτα μπορει να σε πιασει καμμια ξαφνικη βροχη. Και αν βγαινεις μακρια και μονος σκεψου οτι ειναι η μοναδικη σου επαφη. Φαντασου να το χρειαστεις και επειδη ιδρωσες περισσοτερο στην ανηφορα να μην το εχεις ...

#1466   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/11/2012 - 22:29

Παντως,εντελως φιλικα και επειδη η ποδηλασια δρομου ειναι και το δικο μου hobby απο την εφηβεια, μην το βαζεις στο jersey ετσι σκετο. Βαλτο σε ενα polybag. Εκτος απο τον ιδρωτα μπορει να σε πιασει καμμια ξαφνικη βροχη. Και αν βγαινεις μακρια και μονος σκεψου οτι ειναι η μοναδικη σου επαφη. Φαντασου να το χρειαστεις και επειδη ιδρωσες περισσοτερο στην ανηφορα να μην το εχεις ...


Για την επόμενη εβδομάδα έτσι χύμα θα το έχω μετά του έχω ειδική αδιάβροχη θήκη όπως είχα και στο 4S:-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1467   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 04/11/2012 - 22:40

Κι εγω συμφωνώ !! Σακουλάκι στην πλάτη !!!

#1468   jannis

jannis

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Apple TV,

Δημοσίευση 04/11/2012 - 22:57

Φίλε δώστο πίσω, διότι σε βλέπω σε κανα μήνα να θέλει ζυγοστάθμιση... :P





Φίλε δώστο πίσω, διότι σε βλέπω σε κανα μήνα να θέλει ζυγοστάθμιση... :P



Πήγαινε και μια μέρα οικοδομή, για να δοκιμαστεί καλά... :P

Θα το δώσω πίσω την Τρίτη γιατι περιμένω και ένα μαυρο το δεύτερο τλ. Εννοείται και θα το δωσω πίσω,πάντως δεν κάνω πλάκα έτσι ακριβώς ειναι, εάν είχα μωρό θα το κραταγα για κουδούνιστρα χεχε,πέρα απο την πλάκα 740 ευρω και προβληματικό ;τι να πω!!αλλα είμαστε κολλημένοι με την απλ καλα να πάθουμε ,το καλο όμως να λέγεται ΕΙΝΑΙ το ποιο καλητερο κινητό που κυκλοφορεί αυτή την περίοδο τελεια και παύλα .!!!!!!!!

#1469   vampirios

vampirios

    iPH Member

  • PipPipPip
  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:vampirios

Δημοσίευση 04/11/2012 - 23:06

Πήγα το είδα στο πλαίσιο και έπαιξα μαζί του.. Κάτοχος όλων των iphone μέχρι και το 4S.
Μόλις το άφησα αισθάνθηκα τυχερός... Που έχω το galaxy s3 :-P :-P

#1470   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 04/11/2012 - 23:11

Πήγα το είδα στο πλαίσιο και έπαιξα μαζί του.. Κάτοχος όλων των iphone μέχρι και το 4S.
Μόλις το άφησα αισθάνθηκα τυχερός... Που έχω το galaxy s3 :-P :-P

Αν ειχε 450 θα το αφηνες το galaxy για το iphone ναι η οχι?...Επιτελους οσοι το λετε αυτο πειτε οτι πιο πολυ ειναι το χρηματικο ποσο στην μεση και ΟΧΙ οτι σας αρεσει περισσοτερο το galaxy..απλα προσπαθητε να πεισετε τους εαυτους σας συνεχως....Δεν ειναι κακο να μην εχει καποιος χρηματα.Αλλωστε η πλειοψηφεια των ελληνων πλεον δεν εχει.

Τελευταία επεξεργασία από: ilionmelegos21, 04/11/2012 - 23:11


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 18

0 μέλη, 17 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)