Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1471   billthes

billthes

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:billthes

Δημοσίευση 04/11/2012 - 23:13

οχι αλλη τετοια κόντρα ρε παιδια..είμαστε off topic :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1472   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 04/11/2012 - 23:14

Αν ειχε 450 θα το αφηνες το galaxy για το iphone ναι η οχι?...Επιτελους οσοι το λετε αυτο πειτε οτι πιο πολυ ειναι το χρηματικο ποσο στην μεση και ΟΧΙ οτι σας αρεσει περισσοτερο το galaxy..απλα προσπαθητε να πεισετε τους εαυτους σας συνεχως....Δεν ειναι κακο να μην εχει καποιος χρηματα.Αλλωστε η πλειοψηφεια των ελληνων πλεον δεν εχει.

κοίταξε για να αγόρασε όλα τα iphone όπως λέει αυτό σημένει ότι δεν έχει πρόβλημα στο οικονομικό, ας μας πεί τότε τι καλύτερο έχει και αισθάνεται τυχερός για να δούμε και εμείς εάν είμαστε τυφλοί.

#1473   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 04/11/2012 - 23:24

κοίταξε για να αγόρασε όλα τα iphone όπως λέει αυτό σημένει ότι δεν έχει πρόβλημα στο οικονομικό, ας μας πεί τότε τι καλύτερο έχει και αισθάνεται τυχερός για να δούμε και εμείς εάν είμαστε τυφλοί.

πριν εναν χρονο μπορει να ηταν διαφορετικα τα πραγματα στον τομεα του...αλλα φετος πολυ λιγοι ειναι αυτοι που περνανε ανετα με καλο μισθο

#1474   vampirios

vampirios

    iPH Member

  • PipPipPip
  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:vampirios

Δημοσίευση 04/11/2012 - 23:32

Δεν θα εισελθω σε vs παιδιά αρκετά έχουν γραφτεί γι αυτήν την κόντρα.. Πρόβλημα οικονομικό να το πάρω όχι δεν έχω έχω έλλειψη ενθουσιασμού για τα προϊόντα της Apple πλέον.. Και έχω δοκιμάσει αρκετά από αυτά τόσα χρόνια.. Αυτή τη στιγμή δεν έχω τίποτα δικό της πολύ απλά γιατί βαρέθηκα την πολιτική τους περιορισμούς και την έπαρση της σαν εταιρεία.. That's all.. Ούτε Hater είμαι ούτε τίποτε. Δεν παίρνω ποσοστά από καμιά εταιρεία και δεν χρωστάω σε καμία τους.. Είναι καθαρά προσωπική άποψη ότι πλέον η μηλοεταιρεια δεν μοιράζει συγκινήσεις ούτε πρωτοστατεί, όπως ένιωσα με το πρώτο μου iphone και ipad..
Θα ξαναγυρίσω αν και όταν έχει πραγματικά κάτι το διαφορετικό να μου πει και να το αξίζει κιόλας.. Αυτά και φιλικά χωρίς διάθεση αντιπαλοτητας ή κάτι άλλο..

#1475   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 04/11/2012 - 23:37

Εγώ φοβάμαι να το πάρω στο γυμναστήριο και πέρνω το 4S.


Και εγώ φοβάμαι να το πάρω στο γυμναστήριο και...κάθομαι σπίτι μου... :P

#1476   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 04/11/2012 - 23:39

Δεν θα εισελθω σε vs παιδιά αρκετά έχουν γραφτεί γι αυτήν την κόντρα.. Πρόβλημα οικονομικό να το πάρω όχι δεν έχω έχω έλλειψη ενθουσιασμού για τα προϊόντα της Apple πλέον.. Και έχω δοκιμάσει αρκετά από αυτά τόσα χρόνια.. Αυτή τη στιγμή δεν έχω τίποτα δικό της πολύ απλά γιατί βαρέθηκα την πολιτική τους περιορισμούς και την έπαρση της σαν εταιρεία.. That's all.. Ούτε Hater είμαι ούτε τίποτε. Δεν παίρνω ποσοστά από καμιά εταιρεία και δεν χρωστάω σε καμία τους.. Είναι καθαρά προσωπική άποψη ότι πλέον η μηλοεταιρεια δεν μοιράζει συγκινήσεις ούτε πρωτοστατεί, όπως ένιωσα με το πρώτο μου iphone και ipad..
Θα ξαναγυρίσω αν και όταν έχει πραγματικά κάτι το διαφορετικό να μου πει και να το αξίζει κιόλας.. Αυτά και φιλικά χωρίς διάθεση αντιπαλοτητας ή κάτι άλλο..

OK δεν πειράζει . Καλή παραμετροποιηση (αυτό δεν είναι που κάνετε ?)

#1477   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 04/11/2012 - 23:39

πριν εναν χρονο μπορει να ηταν διαφορετικα τα πραγματα στον τομεα του...αλλα φετος πολυ λιγοι ειναι αυτοι που περνανε ανετα με καλο μισθο

Τα public πάντως μιλάνε για πρωτοφανή ζήτηση.


Αγαπητέ πελάτη,
Ευχαριστούμε για την εκδήλωση ενδιαφέροντος απόκτησης του iPhone 5 από το public.gr .

Οφείλουμε να σας ενημερώσουμε ότι εξαιτίας της πρωτοφανούς ζήτησης που παρουσιάστηκε το προϊόν είναι προσωρινά εξαντλημένο. Επόμενη παραλαβή του αναμένουμε στα τέλη Νοεμβρίου, ως εκ τούτου μπορείτε να παραμείνετε στη λίστα προτεραιότητας απόκτησής του.


Υπενθυμίζουμε όπως αναφερόταν και στη φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος, ότι λόγω εταιρικής συνεργασίας ικανοποιούνται αρχικά οι παραγγελίες με πρόγραμμα WIND .


Σε κάθε περίπτωση μπορείτε να επισκεφτείτε το site μας (www.public.gr) για άμεση ενημέρωσή σας.

Με εκτίμηση,
Public.gr Customer Passion


#1478   billthes

billthes

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:billthes

Δημοσίευση 04/11/2012 - 23:39

Και εγώ φοβάμαι να το πάρω στο γυμναστήριο και...κάθομαι σπίτι μου... :P

εγω τους παίρνω τηλέφωνο και μου φέρνουν τα βάρη και τον διάδρομο στο σπιτι delivery.. :lol:

#1479   vampirios

vampirios

    iPH Member

  • PipPipPip
  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:vampirios

Δημοσίευση 04/11/2012 - 23:47

Ομολογώ ότι δεν καταλαβαίνω πως το εννοείς ntnskrds..
Out of the box το κινητό μου κάνει όλα όσα έκανε το iphone σπαταλωντας ωωωωρες με jailbreak και cydia να το μοντάρω.. Άσε πόσα ευρώ έδωσα στον κύριο saurik για εφαρμογές..
Δεν έχω ούτε root ούτε custom rom και παρολαυτα αισθάνομαι πλήρης δυνατοτήτων και είμαι πρώην power ios user.. Αν δεν σου λέει κάτι αυτό τότε μάλλον εσύ έχεις όρεξη για παραμετροποιησεις και πειράγματα στο κινητό σου φίλε μου:-) Φιλικά

Τελευταία επεξεργασία από: vampirios, 04/11/2012 - 23:48


#1480   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 04/11/2012 - 23:52

Ομολογώ ότι δεν καταλαβαίνω πως το εννοείς ntnskrds..
Out of the box το κινητό μου κάνει όλα όσα έκανε το iphone σπαταλωντας ωωωωρες με jailbreak και cydia να το μοντάρω.. Άσε πόσα ευρώ έδωσα στον κύριο saurik για εφαρμογές..
Δεν έχω ούτε root ούτε custom rom και παρολαυτα αισθάνομαι πλήρης δυνατοτήτων και είμαι πρώην power ios user.. Αν δεν σου λέει κάτι αυτό τότε μάλλον εσύ έχεις όρεξη για παραμετροποιησεις και πειράγματα στο κινητό σου φίλε μου:-) Φιλικά

Θα ήθελα να σου πώ ότι αρκετοί απο εδω μέσα δεν άντεξαν την αναμονή και αγόρασαν το sg3 αλλά δεν άντεξαν ούτε μέρα και το πούλησαν χάνοντας και χρήματα. Δέν ξέρω απο sg3 αλλά καταλαβαίνω την λογική και πάνω απο όλα την εμπειρία σου καθώς γνωρίζεις την apple απο την αρχή που βγήκε το iphone, που έχει σημασία αυτό.

#1481   vagreek

vagreek

    iPH User

  • PipPip
  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2012 - 23:52

Ομολογώ ότι δεν καταλαβαίνω πως το εννοείς ntnskrds..
Out of the box το κινητό μου κάνει όλα όσα έκανε το iphone σπαταλωντας ωωωωρες με jailbreak και cydia να το μοντάρω.. Άσε πόσα ευρώ έδωσα στον κύριο saurik για εφαρμογές..
Δεν έχω ούτε root ούτε custom rom και παρολαυτα αισθάνομαι πλήρης δυνατοτήτων και είμαι πρώην power ios user.. Αν δεν σου λέει κάτι αυτό τότε μάλλον εσύ έχεις όρεξη για παραμετροποιησεις και πειράγματα στο κινητό σου φίλε μου:-) Φιλικά

Δοκίμασε και το Nexus 4 και θα δεις ότι η ψαλίδα ανοίγει ακόμα περισσότερο...
Κι εγώ γύριζα ξανά και ξανά οποία Android συσκευή κι αν δοκίμαζα στο μήλο (είτε 4,είτε 4s).
Τα δεδομένα καλώς ή κακώς άλλαξαν. Σε αυτό που πρωτοστατεί ακόμα η μηλοεταιρια είναι στο design και την ποιότητα...

#1482   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 04/11/2012 - 23:58

Ομολογώ ότι δεν καταλαβαίνω πως το εννοείς ntnskrds..
Out of the box το κινητό μου κάνει όλα όσα έκανε το iphone σπαταλωντας ωωωωρες με jailbreak και cydia να το μοντάρω.. Άσε πόσα ευρώ έδωσα στον κύριο saurik για εφαρμογές..
Δεν έχω ούτε root ούτε custom rom και παρολαυτα αισθάνομαι πλήρης δυνατοτήτων και είμαι πρώην power ios user.. Αν δεν σου λέει κάτι αυτό τότε μάλλον εσύ έχεις όρεξη για παραμετροποιησεις και πειράγματα στο κινητό σου φίλε μου:-) Φιλικά

Διαβάζω ότι ισως το μεγαλύτερο προτέρημα του Android είναι το πόσο παραμετροποιησιμο είναι. Φαντάζομαι λοιπόν ότι οι χρήστες Android απολαμβάνουν αυτό το προτέρημα του επιδιδόμενοι σε ανηλεη παραμετροποιηση όποτε τους δοθεί η ευκαιρία. Και σου ευχήθηκα να το απολαύσεις .. Αυτό ...

#1483   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 04/11/2012 - 23:59

Θα ήθελα να σου πώ ότι αρκετοί απο εδω μέσα δεν άντεξαν την αναμονή και αγόρασαν το sg3 αλλά δεν άντεξαν ούτε μέρα και το πούλησαν χάνοντας και χρήματα..


Που ακριβώς το είδες αυτο?
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1484   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 05/11/2012 - 00:01

Που ακριβώς το είδες αυτο?

διαβάζω το forum αρκετά τον τελευταίο μήνα λόγω iphone 5 και κάποιοι το έχουν αναφέρει αυτό.

#1485   vampirios

vampirios

    iPH Member

  • PipPipPip
  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:vampirios

Δημοσίευση 05/11/2012 - 00:04

Διαβάζω ότι ισως το μεγαλύτερο προτέρημα του Android είναι το πόσο παραμετροποιησιμο είναι. Φαντάζομαι λοιπόν ότι οι χρήστες Android απολαμβάνουν αυτό το προτέρημα του επιδιδόμενοι σε ανηλεη παραμετροποιηση όποτε τους δοθεί η ευκαιρία. Και σου ευχήθηκα να το απολαύσεις .. Αυτό ...

Ευχαριστώ και ελπίζω όλοι να απολαμβανουμε τα κινητά μας σε οποια πλατφόρμα και αν ειμαστε:-)
Αν θες την άποψη μου αυτό που μου προσφερε το Android είναι ουσιαστική απεξαρτηση από κάθε περιορισμό λειτουργικού και μεγαλύτερη οθόνη που κάνει την δουλειά μου ανετοτερη σχετικά με σημειώσεις έγγραφα πλοήγηση και mail.. Ε αντε και κανα παιχνιδάκι που και που :-)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 44

0 μέλη, 44 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες