Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2161   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 07/11/2012 - 20:05

ρε συ παναη αν αφήσουμε το 5αρι και ας πουμε ότι σε καποιο άλλο κινητό ειχες αστοχια υλικού,γιατι περι αυτού πρόκειται,τι θα έκανες?δε θα το γύριζες πίσω στην αποθήκη,προμηθευτη ως ελλατωματικο?

ναι ρε φίλε μου αλλα οχι σε κάποιο προϊόν που ξέρω ότι γίνεται ο χαμός και στο κάτω κάτω η apple πρέπει να βρει λύση πραγματικα τόσα χρόνια δεν είχαμε προβλήματα μέχρι που έβγαλε κινητά,και σου λέω εγω το πήρα ΣΠΙΤΙ και μου λέει η γκομενα ααααχ μωρε το ήθελα λευκό,λες εσυ ασε το έχω και το γρατζουνας και μου το φέρεις πίσω τι κάνω όταν δεν με Καλύπτει κανείς.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2162   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 07/11/2012 - 20:08

πουλας iPhone 5 και πρόσεχε δεν είσαι η Vodafone είσαι ιδιοκτήτης καταστήματος Vodafone και μετά απο 6 μέρες σου το φέρνω πίσω.τι κανείς;η εταιρίες δεν αναγνωρίζουν ξεφλουδισματα πες μου τι κανείς.


Το αλλάζω. Τόσο απλά. Αν θέλω να είμαι κύριος και να σέβομαι αυτούς που μου τα σκάνε αυτό θα κάνω.

Και ξαναλέμε.. Το πιο βασικό απ' όλα. Αστοχία υλικού. Προβληματικές συσκευές. Πρέπει να είναι το λιγότερο μακάκας για να πεις δεν το παίρνω. Δε φταίει ο χρήστης.

επανερχομαι στο θεμα με την οθονη(ειχε τζογο πανω δεξια) που ειχα σε λευκο 16αρι αγορασμενο απο γερμανο στο mall χθες.πηγα σημερα στις 10 απο κει και απλα εχω να πω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στον υπευθυνο τοσο του καταστηματος οσο και του σερβις.αμεσα διαπιστωσαν πως οντως εχει θεμα και σε δευτερολεπτα εφερε καινουριο σφραγγισμενο για αλλαγη.για κακη μου τυχη και το νεο ειχε τζογο κατω αριστερα αυτη τη φορα,σε πολυ μικροτερο βαθμο,αλλα υπηρχε.για μεγαλη μου εκπληξη ανοιγει τριτη!!!! συσκευη οπου παλι εχει τζογο πανω αριστερα.εν ολιγοις πηρα επιστροφη χρηματων χωρις μα και μου για να περιμενω τη νεα παραλαβη πονταρωντας η νεα παρτιδα να μην εχει αυτο το προβλημα.και το δικο μου και τα αλλα δυο ηταν 41 εβδομαδας.
πραγματικα παντως ξανα συγχαρητηρια στο προσωπικο του συγκεκριμενου καταστηματος που φερθηκε αψογα σε ολους τους τομεις και με σεβασμο στο πελατη.και παλι ΜΠΡΑΒΟ!


Επειδή όπως βλέπεις υπάρχουν και μικρές εξαιρέσεις..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2163   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/11/2012 - 20:08

Panaiiiiiiiii voda ποτε θα φερει αλλα;;ισχυει το μετα τις 20/11;;;;;;;
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2164   aliask

aliask

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/11/2012 - 20:08

Και σου ευχομαι να παραμεινει ετσι!
Τι εβδομαδας ειναι?
Βαλε στο SN number εδω να δουμε!
http://www.chipmunk....applemodel.html


41 εβδομαδα φιλε μου.

#2165   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 07/11/2012 - 20:12

Εχεις προσβαση και εκπτωση σε οποιοδηποτε τηλεφωνο και αγοραζεις απο αγγελιες..Εσενα δηλαδη σου φαινεται απολυτα λογικο...

Θα του ελεγε αυτο που εγραφαν παλια.Μετα την απομακρυνση εκ του ταμειου ουδεν λαθος αναγνωριζεται.

γιατι έχω πρόσβαση και έκπτωση; Και γιατι ειναι κακό να αγοράζω μεταχειρισμένα απο το φόρουμ;αστο φίλε ο καθένας νομίζω κατάλαβε.και ευτυχώς που δεν πήρα απο εσένα το τηλ που πουλάγες 330 στην χ.ε και 350 εδω που ήταν και χτυπημένο

Panaiiiiiiiii voda ποτε θα φερει αλλα;;ισχυει το μετα τις 20/11;;;;;;;

ναι stevo θα έρθουν μόνο για βοντα πάνω απο 10000 κομμάτια σήμερα μου το είπε ο επιθεωρητής μου

#2166   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 07/11/2012 - 20:13

ναι ρε φίλε μου αλλα οχι σε κάποιο προϊόν που ξέρω ότι γίνεται ο χαμός και στο κάτω κάτω η apple πρέπει να βρει λύση πραγματικα τόσα χρόνια δεν είχαμε προβλήματα μέχρι που έβγαλε κινητά,και σου λέω εγω το πήρα ΣΠΙΤΙ και μου λέει η γκομενα ααααχ μωρε το ήθελα λευκό,λες εσυ ασε το έχω και το γρατζουνας και μου το φέρεις πίσω τι κάνω όταν δεν με Καλύπτει κανείς.

εχεις απολυτο δίκιο στο παραδειγμα σου και συμφωνώ μαζι σου.γι αυτό για μένα το καλύτερο είναι ανοιγμα επιτοπου και έλεγχος για γρατσουνιές χτυπηματα κτλπ.τωρα για θέματα οπως αυτό που ειχα εγω με την οθόνη εκει δε μπορείς να κατηγορησεις τον αγοραστή ότι το κανε μονος του.και παλι βεβαια αν το τηλέφωνο δεν έχει σημαδια πτωσης στη συγκεκριμένη πλευρα κτλπ.τροποι υπάρχουν νομίζω.απλα δε ξέρω τι περιθώρια επιστροφής εχεις εσύ σαν κατάστημα.αλλα στη δικη μου περίπτωση που ο υπευθυνος στο Γερμανό μου άνοιξε δυο σφραγγισμενες συσκευές και τις απέρριψα και τις δυο γιατι όντως είχαν θέμα με το γυαλι με κέρδισε σαν πελάτη,πηρα τα λεφτα μου πίσω και θα περιμένω οποτε έχει νεα κομματια να πάω από τον ίδιο να τα σκάσω.σαν ανταπόδοση σαν ευχαριστω σαν εκτίμηση για το τρόπο που μου φέρθηκε αλλα και γιατί ξερω πλέον ότι αν συμβει κατι ειμαι καλυμμένος.

#2167   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 07/11/2012 - 20:14

Το αλλάζω. Τόσο απλά. Αν θέλω να είμαι κύριος και να σέβομαι αυτούς που μου τα σκάνε αυτό θα κάνω.

Και ξαναλέμε.. Το πιο βασικό απ' όλα. Αστοχία υλικού. Προβληματικές συσκευές. Πρέπει να είναι το λιγότερο μακάκας για να πεις δεν το παίρνω. Δε φταίει ο χρήστης.



Επειδή όπως βλέπεις υπάρχουν και μικρές εξαιρέσεις..

φιλε μου Νίκο πραγματικα δεν σε ξέρω αλλα μην ανοίξεις μαγαζι ποτε

#2168   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 07/11/2012 - 20:16

φιλε μου Νίκο πραγματικα δεν σε ξέρω αλλα μην ανοίξεις μαγαζι ποτε


Σαφώς και δε θ'ανοιξω. Οι σωστοί και τυπικοί σε αυτη τη χώρα δεν επιβιώνουν.

Παρα μόνο τα λαμόγια και οι κλέφτες.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2169   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 07/11/2012 - 20:20

εχεις απολυτο δίκιο στο παραδειγμα σου και συμφωνώ μαζι σου.γι αυτό για μένα το καλύτερο είναι ανοιγμα επιτοπου και έλεγχος για γρατσουνιές χτυπηματα κτλπ.τωρα για θέματα οπως αυτό που ειχα εγω με την οθόνη εκει δε μπορείς να κατηγορησεις τον αγοραστή ότι το κανε μονος του.και παλι βεβαια αν το τηλέφωνο δεν έχει σημαδια πτωσης στη συγκεκριμένη πλευρα κτλπ.τροποι υπάρχουν νομίζω.απλα δε ξέρω τι περιθώρια επιστροφής εχεις εσύ σαν κατάστημα.αλλα στη δικη μου περίπτωση που ο υπευθυνος στο Γερμανό μου άνοιξε δυο σφραγγισμενες συσκευές και τις απέρριψα και τις δυο γιατι όντως είχαν θέμα με το γυαλι με κέρδισε σαν πελάτη,πηρα τα λεφτα μου πίσω και θα περιμένω οποτε έχει νεα κομματια να πάω από τον ίδιο να τα σκάσω.σαν ανταπόδοση σαν ευχαριστω σαν εκτίμηση για το τρόπο που μου φέρθηκε αλλα και γιατί ξερω πλέον ότι αν συμβει κατι ειμαι καλυμμένος.

τουλαχιστον εσυ κατάλαβες τι θέλω να πω.και να στο πω και αλλιώς δεν έφερα και ούτε θα φέρω μαύρο και να ξέρεις ότι στα τέτοια μας και αν δεν ξαναφερουν σιγά το κέρδος,και πιστεύω ότι πάλι κατάλαβες τι θέλω να πω

Σαφώς και δε θ'ανοιξω. Οι σωστοί και τυπικοί σε αυτη τη χώρα δεν επιβιώνουν.

Παρα μόνο τα λαμόγια και οι κλέφτες.

ελπιζω πραγματικα οι χαρακτηρισμοί σου να μην ειναι για εμενα

#2170   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 07/11/2012 - 20:22

τουλαχιστον εσυ κατάλαβες τι θέλω να πω.και να στο πω και αλλιώς δεν έφερα και ούτε θα φέρω μαύρο και να ξέρεις ότι στα τέτοια μας και αν δεν ξαναφερουν σιγά το κέρδος,και πιστεύω ότι πάλι κατάλαβες τι θέλω να πω

καταλαβαίνω απολυτα και εχεις τα δικια σου γι αυτο και σε ρώτησα για περιθώρια επιστροφής αν στα εταιρικά μαγαζια ειναι αλλιώς κτλπ.αλλα καταλαβες και συ πιστεύω πως το βλεπω και γω σαν πελάτης.
by the way άσπρα ήταν εμενα τα προβληματικά

#2171   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/11/2012 - 20:24

Παιδια αλλα λεει το τοπικ αλλες πιπες λετε.τι να πω!ξεκολληστε λιγο ρε!ειμαστε σοβαροι;;ελα ρε panai τωρα και εσυ ρε niko εδω δεν τσακωνομαστε το ιδιο θελουμε ολοι.εδω τα κινητα της apple βγαινουν απο την ιδια μηχανη και ολα ειναι διαφορετικα εμεις που ειμαστε ανθρωποι δεν θα εχουμε διαφορετικες αποψεις;;;;coollllll!!!!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2172   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 07/11/2012 - 20:25

ελπιζω πραγματικα οι χαρακτηρισμοί σου να μην ειναι για εμενα


Είδες να αναφέρθηκα σε 'σενα? Γενικά μίλησα.. Εκτός και αν έχεις τη μύγα που λέμε.

Δε σε ξέρω, δε ξέρω τι μαγαζί έχεις, αν έχεις, ελπίζω να ανήκεις στις μικρές εξαιρέσεις.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2173   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/11/2012 - 20:26

Andreashadjl μας εκανες την καρδια περιβολι ρε φιλεεεε!!!ετυχεεεε!!!μην μας κοψοχολιαζεις!!!!!!ακομη δεν το πηραμεεε!!!χχαχαχα!!!αν δεν μου το ελεγες δεν θα το παρατηρουσα το προβλημα!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2174   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 07/11/2012 - 20:27

γιατι έχω πρόσβαση και έκπτωση; Και γιατι ειναι κακό να αγοράζω μεταχειρισμένα απο το φόρουμ;αστο φίλε ο καθένας νομίζω κατάλαβε.και ευτυχώς που δεν πήρα απο εσένα το τηλ που πουλάγες 330 στην χ.ε και 350 εδω που ήταν και χτυπημένο

ναι stevo θα έρθουν μόνο για βοντα πάνω απο 10000 κομμάτια σήμερα μου το είπε ο επιθεωρητής μου

330 ηταν εδω θελεις να πεις και 350 στη χε.Μην γινεσαι και ψευτης δεν λεει..

#2175   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/11/2012 - 20:29

Ευχαριστω ρε panai....10000 πολλα ειναιιιι!!!θα παρουμεεεεεεεεε!!!ολεεεεεεεεεε
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 27

0 μέλη, 27 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες