Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2221   galanakop

galanakop

    iPH Enthousiast

  • 511 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/11/2012 - 14:21

Τελικά ειναι κανείς άλλος με iPhone 5 όπου το κουμπί του on off να έχει μια πολυ ελαφριά χαλαρότητα και όταν κουνιέται σαν κουδούνι να ακούγεται αμυδρά ;

Στο δικό μου Όλα καλά
Αλλά ένας φίλος χθες που μου το έδειξε δεν ξέρω που ακριβώς η εκεί που λες η στην κάμερα όταν το κουνουσε έκανε ένα τέτοιο θόρυβο
Επειδή ψιλοπαγωσε λίγο δεν το συνέχισα πιο πολύ.
Έκανε λες και έχασε άνθρωπο και το σταμάτησα και εγώ.
Αγορασμένο από Vodafone Τρίπολης 42 εβδομάδα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2222   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 08/11/2012 - 14:26

Στο δικό μου Όλα καλά
Αλλά ένας φίλος χθες που μου το έδειξε δεν ξέρω που ακριβώς η εκεί που λες η στην κάμερα όταν το κουνουσε έκανε ένα τέτοιο θόρυβο
Επειδή ψιλοπαγωσε λίγο δεν το συνέχισα πιο πολύ.
Έκανε λες και έχασε άνθρωπο και το σταμάτησα και εγώ.
Αγορασμένο από Vodafone Τρίπολης 42 εβδομάδα


Βλέπω να αρχίζουν να πουλάνε τα 5αρια ΣΤΑ Mothercare ΔΙΠΛΑ στις κουδουνίστρες... :P :lol: :P

#2223   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 08/11/2012 - 14:31

Τελικά ειναι κανείς άλλος με iPhone 5 όπου το κουμπί του on off να έχει μια πολυ ελαφριά χαλαρότητα και όταν κουνιέται σαν κουδούνι να ακούγεται αμυδρά ;


oui
se moi

Σήμερα είδα και το λευκό στο κατάστημα Γερμανός επί της Δημοκρατίας στην Αλεξανδρούπολη.

Φαίνεται πολύ φθηνότερο κατασκευαστηκά από το μαύρο και επιπλέον το ασημί του από πίσω μου θύμισε πραγματικά φτηνή μπογιά για νύχια που βρίσκεις στα ψιλικά. Και του λευκού το bezel είναι βαμμένο και γρατζουνιέται αλλά δε φαίνεται τόσο.

Πάντως αν και εκθεσιακό δεν είχε τπτ από όσα αναφέρονται. Ούτε γραντζουνιές, ούτε το home button ούτε να μην κουμπώνει καλά.


λαθος φιλος, το μαυρο με τα χτυπηματα κ τα σημαδια σε 2-3 μηνες θα φαινεται τοσο φθηνο, σαν κατι γκομενες της σειρας με φθαρμενο βερνικι στο μανικιουρ.....
το λευκο ειναι αριστοκρατικο

#2224   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2012 - 14:33

το λευκό είναι αριστοκρατικό, το ασημί του είναι γύφτικο. για να μη πω gayιστικο.

#2225   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.557 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 08/11/2012 - 14:34

Και στο άσπρο απλη βαφή γίνεται πάνω στο αλουμίνιο.

Απλά το πρόβλημα δε φαίνεται τόσο έντονα όπως στο μαύρο.

Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 08/11/2012 - 14:34

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2226   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 08/11/2012 - 14:37

το λευκό είναι αριστοκρατικό, το ασημί του είναι γύφτικο. για να μη πω gayιστικο.


Το ipod touch 4gen ήταν γύφτικο-gayστικο δλδ;

Αναρτημένη εικόνα


#2227   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/11/2012 - 14:37

λαθος φιλος, το μαυρο με τα χτυπηματα κ τα σημαδια σε 2-3 μηνες θα φαινεται τοσο φθηνο, σαν κατι γκομενες της σειρας με φθαρμενο βερνικι στο μανικιουρ.....
το λευκο ειναι αριστοκρατικο


Σημασία όμως πάνω από όλα είναι να διαλέξεις μια συσκευή χρώμα και χωρητικότητα επειδή θες εσύ και όχι επειδή εξαναγκάζεσαι από την ίδια εταιρεία κατασκευής να πάρεις πχ λευκό επειδή ενδέχεται το μαύρο να ξεφλουδίσει .Εγώ τα δήλωσα στον υπεύθυνο ξεφλούδισε έρχομαι και το στέλνεις πίσω και μου δίνουν άλλο .
Ήμαρτον δηλαδή να αγοράσαμε ένα κινητό που στα λεφτά του βρίσκεις μέχρι και laptop Ι5 και να το προσέχουμε και να μας ξεφλουδίσει και από πάνω ...Είμαστε καταναλωτές πληρώνουμε και έχουμε απαιτήσεις .

Ευτυχώς μέχρι στιγμής δεν έχω κάποιο πρόβλημα.

Όσα παιδιά έχουν όμως καλό είναι να πάνε να τα αλλάξουν και να μην παρηγοριούντε λέγοντας ότι το έχουν και άλλοι τι πάει αυτό να πει και ένας να είσαι και μοναδικός πρέπει να απαιτήσεις η συσκευή που έχεις αγοράσει να είναι στην πένα.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#2228   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2012 - 14:41

Τελικά ειναι κανείς άλλος με iPhone 5 όπου το κουμπί του on off να έχει μια πολυ ελαφριά χαλαρότητα και όταν κουνιέται σαν κουδούνι να ακούγεται αμυδρά ;


Εγώ που το κούνησα,δεν ακούγεται τίποτα,ούτε το κουμπί είναι χαλαρό.

#2229   mariosnt

mariosnt

    iPH Contributor

  • 922 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2012 - 14:42

Κατι μου λεει οτι το 5s θα ερθει αρκετα νωριτερα.....

#2230   nikoskoroblos

nikoskoroblos

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2012 - 14:43

παιδια πριν λιγο παω να πάρω ένα τηλ και βλεπώ πως το τηλ μου ειναι κλειστο , παταω κεντρικο κουμπι τπτ , κουμπι on/off τπτ ... το αφηνω λιγο , πάλι δεν αλληλεπιδρά.
μετά από κανα μισάωρο πέρνω έναν φίλο και του λέω τι έγινε και μου λέει κράτα πατημένο το πάνω κουμπί on/off και ταυτόχρονα το κεντρικο για μερικά δεφτερόλεπτα , κάνει reset το κινητο και ανοίγει χωρίς να έχει πειραχτεί τπτ από περιεχόμενο.
όλα αυτά 2η ημέρα λειτουργείας του κινητού .
σκεφτομαι να το πάω πίσω για doa , δεν ξέρω αν θα το δεχτεί αλλά για πείτε καμια γνώμη

#2231   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2012 - 14:45

παιδια πριν λιγο παω να πάρω ένα τηλ και βλεπώ πως το τηλ μου ειναι κλειστο , παταω κεντρικο κουμπι τπτ , κουμπι on/off τπτ ... το αφηνω λιγο , πάλι δεν αλληλεπιδρά.
μετά από κανα μισάωρο πέρνω έναν φίλο και του λέω τι έγινε και μου λέει κράτα πατημένο το πάνω κουμπί on/off και ταυτόχρονα το κεντρικο για μερικά δεφτερόλεπτα , κάνει reset το κινητο και ανοίγει χωρίς να έχει πειραχτεί τπτ από περιεχόμενο.
όλα αυτά 2η ημέρα λειτουργείας του κινητού .
σκεφτομαι να το πάω πίσω για doa , δεν ξέρω αν θα το δεχτεί αλλά για πείτε καμια γνώμη


Πόσο μπαταρία είχες?

#2232   nikoskoroblos

nikoskoroblos

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2012 - 14:47

Πόσο μπαταρία είχες?


ήταν φρτισμένο φουλ , είχε 4 ώρες αναμονή και λιγο που το χειρήστηκα, τώρα έχει 82% φαντάσου , δεν ήταν θέμα μπαταρίας με τπτ

#2233   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/11/2012 - 14:49

Αυτό μπορεί να έτυχε.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#2234   nikoskoroblos

nikoskoroblos

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2012 - 14:53

Αυτό μπορεί να έτυχε.


το σκέφτηκα κι εγώ αλλά να έτυχε τόσο φρέσκο να κολλήσει και να θέλει reset ?

#2235   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 08/11/2012 - 14:53

το λευκό είναι αριστοκρατικό, το ασημί του είναι γύφτικο. για να μη πω gayιστικο.


καλως το κουνελι τον researcher με τα γαματα τα τεστ!!!χαχαχα εχεις μεγαλη πλακα ρε φιλε τελικα!!μπραβο σου!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 14

0 μέλη, 14 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες