Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2581   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/11/2012 - 14:38

Οι αποθήκες της Cosmote, μετα θα δώσουν στα καταστήματα τους

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2582   master1992g

master1992g

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 13/11/2012 - 14:59

Τα κεντρικά καταστήματα του Γερμανου και της cosmote θα φέρουν κάποια κομμάτια στις 16, εκ των οποίων τα περισσότερα θα είναι προ κρατημένα. Τα υπόλοιπα θα φέρουν από την επόμενη βδομάδα. Την πληροφορία την έχω από κεντρικό κατάστημα της εταιρίας Γερμανος.

#2583   demetris007

demetris007

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Twitter:@deme00733
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 13/11/2012 - 15:06

Το smartphone που άλλαξε την ιστορία των κινητών, έφτασε αισίως στην έκτη του γενιά. Καλό ριζικό σε όσους το πήραν!

#2584   psab

psab

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 13/11/2012 - 15:10

ερώτηση... έχει κανεις 5αρι και apple tv... ? οταν κανεις airplay crusharei συνεχώς και στο τέλος σταματάει να παίζει... και τα δυο up to date ειναι... :( any ideas?

#2585   Georgio

Georgio

    iPH Contributor

  • 1.106 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgioDan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:iGIORGIS

Δημοσίευση 13/11/2012 - 15:25

ερώτηση... έχει κανεις 5αρι και apple tv... ? οταν κανεις airplay crusharei συνεχώς και στο τέλος σταματάει να παίζει... και τα δυο up to date ειναι... :( any ideas?


Δυστηχως δεν εχω ακομα το 5 για να βοηθησω. Αληθεια τι προβλημα αντιμετωπιζεις? ποια εφαρμογη σου κρασαρει?

#2586   ioannispsa

ioannispsa

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Twitter:@ioannis_rezas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 13/11/2012 - 15:31

Γεια σας παιδια! Συγγνωμη για το offtopic αλλα δεν ηξερα που αλλου να το γραψω. Λοιπον θελω το Δεκεμβρη να παρω το iphone 5. Μπορειτε να μου πειτε τι πρεπει να προσεξω κλπ; Ευχαριστω!

#2587   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 13/11/2012 - 15:43

Τα κεντρικά καταστήματα του Γερμανου και της cosmote θα φέρουν κάποια κομμάτια στις 16, εκ των οποίων τα περισσότερα θα είναι προ κρατημένα. Τα υπόλοιπα θα φέρουν από την επόμενη βδομάδα. Την πληροφορία την έχω από κεντρικό κατάστημα της εταιρίας Γερμανος.


και εμενα μου ειπαν για 19 του μηνος.

#2588   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/11/2012 - 15:44

η βοντα κατα της 20/11 αρα καπου μεταξυ 16-25 θα παρουμε πιστευω.....πρωτα ο θεος!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2589   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 13/11/2012 - 15:46

Το smartphone που άλλαξε την ιστορία των κινητών, έφτασε αισίως στην έκτη του γενιά. Καλό ριζικό σε όσους το πήραν!

Φίλε αν επιτρέπετε από που πήρες το 5 και τί χρώμα?

#2590   liodim

liodim

    iPH Enthousiast

  • 415 μηνύματα
  • Twitter:@aliento1983
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:aliento1983

Δημοσίευση 13/11/2012 - 15:53

Γεια σας παιδια! Συγγνωμη για το offtopic αλλα δεν ηξερα που αλλου να το γραψω. Λοιπον θελω το Δεκεμβρη να παρω το iphone 5. Μπορειτε να μου πειτε τι πρεπει να προσεξω κλπ; Ευχαριστω!

Δεν χρειαζεται να προσεξεις κατι....απλα συνιστω επειδη εχουν ακουστει πολλα κ διαφορα για χτυπηματα στις συσκευες iphone5...για δικια σου ασφαλεια...κ μηπως κ εχει καποιο προβλημα...να το ανοιξεις μπροστα σε καποιον πωλητη...να το δειτε μαζι....ωστε να εχεις μαρτυρα οτι ετσι ηταν κ δεν το εκανες εσυ σπιτι....μηπως κ καταφερεις κ σου κανουν αμεση αντικατασταση...λεω μηπως....γιατι ως γνωστον κανεις ακομα δεν εχει DOA για το iphone...και ουτε νομιζω να βαλουν κ ετσι θα σου δωσουν ανακατασκευασμενο...ισως με αυτο αποφυγεις το ανακατασκευασμενο...αλλα λογικα θα ειναι οκ η συσκευη!!

Υποσημειωση: Γενικα να κοιταξεις για γρατζουνιες κ ξεφλουδισματα κυριως στο γυρω-γυρω τμημα (bezel)...για διαρροη φωτος (αν αναμμενο χασκει απο καπου κ βγαινει φως απο μεσα απο την συσκευη απο καμια χαραμαδρα ;) ) και αν ειναι καλα κουμπωμενη η οθονη....Αναψε το κ μια....για να σου πουν καλοριζικο...!!! :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: liodim, 13/11/2012 - 16:01


#2591   ioannispsa

ioannispsa

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Twitter:@ioannis_rezas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 13/11/2012 - 15:54

Δεν χρειαζεται να προσεξεις κατι....απλα συνιστω επειδη εχουν ακουστει πολλα κ διαφορα για χτυπηματα στις συσκευες iphone5...για δικια σου ασφαλεια...κ μηπως κ εχει καποιο προβλημα...να το ανοιξεις μπροστα σε καποιον πωλητη...να το δειτε μαζι....ωστε να εχεις μαρτυρα οτι ετσι ηταν κ δεν το εκανες εσυ σπιτι....μηπως κ καταφερεις κ σου κανουν αμεση αντικατασταση...λεω μηπως....γιατι ως γνωστον κανεις ακομα δεν εχει DOA για το iphone...και ουτε νομιζω να βαλουν κ ετσι θα σου δωσουν ανακατασκευασμενο...ισως ετσι αποφυγεις το ανακατασκευασμενο!!

Οκ! Ευχαριστω! Φανταζομαι Δεκεμβρη θα υπαρχει σιγουρα διαθεσιμοτητα!

#2592   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 13/11/2012 - 15:55

Δεν χρειαζεται να προσεξεις κατι....απλα συνιστω επειδη εχουν ακουστει πολλα κ διαφορα για χτυπηματα στις συσκευες iphone5...για δικια σου ασφαλεια...κ μηπως κ εχει καποιο προβλημα...να το ανοιξεις μπροστα σε καποιον πωλητη...να το δειτε μαζι....ωστε να εχεις μαρτυρα οτι ετσι ηταν κ δεν το εκανες εσυ σπιτι....μηπως κ καταφερεις κ σου κανουν αμεση αντικατασταση...λεω μηπως....γιατι ως γνωστον κανεις ακομα δεν εχει DOA για το iphone...και ουτε νομιζω να βαλουν κ ετσι θα σου δωσουν ανακατασκευασμενο...ισως ετσι αποφυγεις το ανακατασκευασμενο!!

ο Γερμανός έχει doa τριών ημερων και νομίζω πως και istorm,document έχουν κάτι ανάλογο

#2593   liodim

liodim

    iPH Enthousiast

  • 415 μηνύματα
  • Twitter:@aliento1983
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:aliento1983

Δημοσίευση 13/11/2012 - 16:06

ο Γερμανός έχει doa τριών ημερων και νομίζω πως και istorm,document έχουν κάτι ανάλογο

Απο ποτε :huh:Ρωτησα πριν μια βδομαδα κ μου ειπαν οχι...παντως η cosmote δεν εχει σιγουρα....οποτε ο γερμανος πως εχει αφου ειναι δικο τους μαγαζι??Αλλα κανει ο ενας...αλλα ο αλλος.... :huh:Οτι να'ναι...Αντρεα ειναι εξακριβωμενο??οποτε παιδια...αν αυτο που λεει ο αντρεας ισχυει...ολοι απο γερμανο...!!!!

Τελευταία επεξεργασία από: liodim, 13/11/2012 - 16:08


#2594   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 13/11/2012 - 16:43

Να ρωτήσω κάτι? Είναι λιγάκι πιο γλιστερή η οθόνη του 5 από το 4 ή είναι η ιδέα μου?

#2595   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 13/11/2012 - 17:53

Απο ποτε :huh:Ρωτησα πριν μια βδομαδα κ μου ειπαν οχι...παντως η cosmote δεν εχει σιγουρα....οποτε ο γερμανος πως εχει αφου ειναι δικο τους μαγαζι??Αλλα κανει ο ενας...αλλα ο αλλος.... :huh:Οτι να'ναι...Αντρεα ειναι εξακριβωμενο??οποτε παιδια...αν αυτο που λεει ο αντρεας ισχυει...ολοι απο γερμανο...!!!!

ισχύει σε Γερμανό,μου ετυχε εμενα.μου εδωσε και χαρτι κατά την αγορα που έλεγε το doa ανά εταιρία.3 μέρες για iphone,15 για lg!!!!!! :lol: :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 67

0 μέλη, 53 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (14)