Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#3691   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 11/12/2012 - 22:31

Μετα απο μια βδομαδα χρησης λοιπον εχω να πω πως εχω εντυπωσιαστει με την ταχυτητα του. οι εφαρμογες ανοιγουν σχεδον ακαριαια και το multitasking ειναι πολυ γρηγορο εμφανως - αναβαθμισα απο 4. Η οθονη ειναι πολυ καλη και χορταστικη αν και πιστευω μια αυξηση αναλογικα και οχι μονο προς τα πανω θα ηταν καλυτερη (αλλη κουβεντα αυτη). Ευτυχως μεχρι τωρα δεν εχω βρει καποιο σοβαρο λειτουργικο προβλημα και ελπιζω να μεινει ετσι :P επισης μου αρεσαν τα νεα ακουστικα, νομιζω εχουν ποιοτικοτερο ηχο και πιο γεματο. τελος πιστευω ειναι το πιο ομορφο κινητο που κυκλοφορει αυτη τη στιγμη και απλα μπορεις να κατσεις ωρες απλα να το κοιτας..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#3692   djvaga

djvaga

    iPH User

  • 159 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/12/2012 - 00:41

Μετα απο μια βδομαδα χρησης λοιπον εχω να πω πως εχω εντυπωσιαστει με την ταχυτητα του. οι εφαρμογες ανοιγουν σχεδον ακαριαια και το multitasking ειναι πολυ γρηγορο εμφανως - αναβαθμισα απο 4. Η οθονη ειναι πολυ καλη και χορταστικη αν και πιστευω μια αυξηση αναλογικα και οχι μονο προς τα πανω θα ηταν καλυτερη (αλλη κουβεντα αυτη). Ευτυχως μεχρι τωρα δεν εχω βρει καποιο σοβαρο λειτουργικο προβλημα και ελπιζω να μεινει ετσι :P επισης μου αρεσαν τα νεα ακουστικα, νομιζω εχουν ποιοτικοτερο ηχο και πιο γεματο. τελος πιστευω ειναι το πιο ομορφο κινητο που κυκλοφορει αυτη τη στιγμη και απλα μπορεις να κατσεις ωρες απλα να το κοιτας..


Jimmy το δικο σου τι ειναι 16αρι;

#3693   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 12/12/2012 - 00:44

οχι φιλε 32αρι.

#3694   kospankavv98

kospankavv98

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Twitter:@kospankavv
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 12/12/2012 - 22:35

Φίλε jimmy μαύρο ειναι ;;
Στο θέμα μας τώρα παιδιά η μπαταρία του ειναι εντυπωσιακή 10 ώρες χρήσης σήμερα με σερφάρεισμα σε 3G κλήσεις και wifi

Φίλε jimmy μαύρο ειναι ;;
Στο θέμα μας τώρα παιδιά η μπαταρία του ειναι εντυπωσιακή 10 ώρες χρήσης σήμερα με σερφάρεισμα σε 3G κλήσεις και wifi

Συνημμένα αρχεία

  • Συνημμένο αρχείο  image.jpg   163,03KB   18 λήψεις


#3695   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 12/12/2012 - 23:00

Φίλε jimmy μαύρο ειναι ;;
Στο θέμα μας τώρα παιδιά η μπαταρία του ειναι εντυπωσιακή 10 ώρες χρήσης σήμερα με σερφάρεισμα σε 3G κλήσεις και wifi

Φίλε jimmy μαύρο ειναι ;;
Στο θέμα μας τώρα παιδιά η μπαταρία του ειναι εντυπωσιακή 10 ώρες χρήσης σήμερα με σερφάρεισμα σε 3G κλήσεις και wifi


Έχει μπει στην πρίζα .!!!

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#3696   kospankavv98

kospankavv98

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Twitter:@kospankavv
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 13/12/2012 - 08:04

Oxi file mono xthes to vrady

#3697   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/12/2012 - 08:06

Oxi file mono xthes to vrady


:lol: :lol:

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#3698   gasgion

gasgion

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:gasgion

Δημοσίευση 13/12/2012 - 08:38

Παιδια η μπαταρια οντως εχει αρχισει και στρωνει υστερα απο 1 μηνα που το εχω στα χερια μου. Περιπου 2 μερες και 10 ωρες standby με 5-5.30 ωρες usage.

#3699   iNewbie

iNewbie

    iPH newbie

  • 58 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 13/12/2012 - 09:13

Πρώτη μέρα με το καινούριο 32αρι μου που ενώ είχα φάει τον κόσμο να το βρώ στο Ηράκλειο (Κρήτη) το τσάκωσα χθες στον Άγιο Νικόλαο εντελώς τυχαία...
Είχα πάει να δώ παλιό συμμαθητη από Καλλιθέα που σπουδάζει εκεί και περάσαμε από Vodafone να πληρώσει λογαριασμό και λεω δεν ρωτάω για πλάκα;
Και να σου μπροστά μου δύο 32αρια μαύρα...Πήρα το ένα φυσικά σκέτη συσκευή (Αν ψάχνει κανείς 32αρι ας τους κάνει καμιά ερώτηση μπορεί να έχουν ακόμα το άλλο)...
Είναι το πρώτο μου μηλόφωνο ...αλλά πραγματικά τα σπάει ...τώρα καταλαβαίνω γιατί όλος αυτός ο χαμός...
Ακόμα το ψάχνω με εφαρμογές κτλ αλλά ευτυχώς που σας βρήκα (πρώτο μου ποστ ...θα μου φανείτε πολύ χρησιμοι)...

Τι πρόγραμμα βάζω για να δω εβδομάδα παραγωγής και όλα τις υπόλοιπες πληροφορίες που βλέπω να βάζετε εδώ;

Πάντως η δική μου συσκευή είναι άψογη...κανένα θεματάκι με γρατζουνιές ...χρώμα κτλ...

Και πάλι καλώς σας βρήκα...

Πρέπει να του κάνω μεγάλη φόρτιση μόλις αδειάσει η μπαταρία ή έχουν αλλάξει τώρα πιά αυτά;

#3700   djvaga

djvaga

    iPH User

  • 159 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/12/2012 - 09:48

Καλημέρα, πως καταλαβαίνει κανείς απο serial αν ειναι refurbished η συσκευη;

#3701   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 13/12/2012 - 09:50

Καλημέρα, πως καταλαβαίνει κανείς απο serial αν ειναι refurbished η συσκευη;


Δεν το καταλαβαίνεις απο το serial. Aν ειναι refurbished θα εχει κιτρινη οθόνη και εναν μικρό δικέφαλο αετο πάνω δεξιά ...

#3702   Spok

Spok

    iPH Member

  • 269 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 13/12/2012 - 09:55

Πρώτη μέρα με το καινούριο 32αρι μου που ενώ είχα φάει τον κόσμο να το βρώ στο Ηράκλειο (Κρήτη) το τσάκωσα χθες στον Άγιο Νικόλαο εντελώς τυχαία...
Είχα πάει να δώ παλιό συμμαθητη από Καλλιθέα που σπουδάζει εκεί και περάσαμε από Vodafone να πληρώσει λογαριασμό και λεω δεν ρωτάω για πλάκα;
Και να σου μπροστά μου δύο 32αρια μαύρα...Πήρα το ένα φυσικά σκέτη συσκευή (Αν ψάχνει κανείς 32αρι ας τους κάνει καμιά ερώτηση μπορεί να έχουν ακόμα το άλλο)...
Είναι το πρώτο μου μηλόφωνο ...αλλά πραγματικά τα σπάει ...τώρα καταλαβαίνω γιατί όλος αυτός ο χαμός...
Ακόμα το ψάχνω με εφαρμογές κτλ αλλά ευτυχώς που σας βρήκα (πρώτο μου ποστ ...θα μου φανείτε πολύ χρησιμοι)...

Τι πρόγραμμα βάζω για να δω εβδομάδα παραγωγής και όλα τις υπόλοιπες πληροφορίες που βλέπω να βάζετε εδώ;

Πάντως η δική μου συσκευή είναι άψογη...κανένα θεματάκι με γρατζουνιές ...χρώμα κτλ...

Και πάλι καλώς σας βρήκα...

Πρέπει να του κάνω μεγάλη φόρτιση μόλις αδειάσει η μπαταρία ή έχουν αλλάξει τώρα πιά αυτά;


Καλώς ήρθες.
Ορίστε, βάλε εδώ το serial για να δεις εβδομάδα παραγωγής:
Το θέμα είναι, σε τι θα σου χρειαστεί αυτή η πληροφορία? Έτσι απο περιέργεια ρωτάω.

#3703   iNewbie

iNewbie

    iPH newbie

  • 58 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 13/12/2012 - 10:25

Απλή περιέργεια όπως είπες και εσύ...

#3704   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/12/2012 - 11:03

Δεν το καταλαβαίνεις απο το serial. Aν ειναι refurbished θα εχει κιτρινη οθόνη και εναν μικρό δικέφαλο αετο πάνω δεξιά ...

καλορίζικο φιλαράκι ... και εγώ ζορίστηκα αρκετά να το βρωστο Ηράκλειο μαύρο 32αρι και τελικά το βρήκα 30 νοεμβριου
είχα 2 καταστήματα να σου πω στο ηράκλειο να το πάρεις... αν ήσουν στο φόρουμ θα βρίσκαμε γρήγορα....
κάλως ήρθες στο forum

Τελευταία επεξεργασία από: parex, 13/12/2012 - 11:04


#3705   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 13/12/2012 - 11:04

καλορίζικο φιλαράκι ... και εγώ ζορίστηκα αρκετά να το βρωστο Ηράκλειο μαύρο 32αρι και τελικά το βρήκα 30 νοεμβριου
είχα 2 καταστήματα να σου πω στο ηράκλειο να το πάρεις... αν ήσουν στο φόρουμ θα βρίσκαμε γρήγορα....
κάλως ήρθες στο forum


Μπερδεύτηκαν οι γραμμές :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 34

0 μέλη, 34 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες