Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 24 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 5 στην Ελλάδα! Εντυπώσεις χρηστών!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4270 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#661   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 19/10/2012 - 15:26

Το τηλ ειναι αρκετά γρήγορο σε παραξενευει η οθόνη και μου αρέσει πολύ η πλάτη του,κατα τα αλλά όλα τα ίδια.δεν βλέπω καμία βελτίωση στην μπαταρία,και μπορεί να σας έρθει και χτυπημένο.ειχα τρελαθεί μέχρι να το πάρω, τώρα όλα ιδια

Το τηλ ειναι αρκετά γρήγορο σε παραξενευει η οθόνη και μου αρέσει πολύ η πλάτη του,κατα τα αλλά όλα τα ίδια.δεν βλέπω καμία βελτίωση στην μπαταρία,και μπορεί να σας έρθει και χτυπημένο.ειχα τρελαθεί μέχρι να το πάρω, τώρα όλα ιδια

ξεχασα να πω ότι ειναι αισθητά ελαφρυτερο

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#662   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 19/10/2012 - 15:27

100 δολαρια το κουστουμι . Αλλα βιαστειται ! Στο παρελθον η Apple τους εχει κλεισει ...

http://iphone5mod.co...se-replacement/

#663   h8breed

h8breed

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 19/10/2012 - 15:32

100 δολαρια το κουστουμι . Αλλα βιαστειται ! Στο παρελθον η Apple τους εχει κλεισει ...

http://iphone5mod.co...se-replacement/


Απ το να παρεις 3-4 θηκες καλυτερα να παρεις ενα kit και να το αλλαξεις οταν χρειαστει και να ευχαριστηθεις και το κινητο χωρις θηκη.
Μια χαρα :excl:

Τελευταία επεξεργασία από: h8breed, 19/10/2012 - 15:33


#664   Kostinios

Kostinios

    iPH Enthousiast

  • 362 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/10/2012 - 15:45

Οι 9 στους 10 που έχουν jb για τις εφαρμογές το κάνουν. Άσε που πάνω από τα μισά iphone είναι jb και μάλιστα από την πρώτη μέρα που το παίρνουν.


Αυτό που λες δεν είναι σωστό. Το 10% μονo των iPhone είναι Jb

#665   GoS

GoS

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 19/10/2012 - 15:46

Οι 9 στους 10 που έχουν jb για τις εφαρμογές το κάνουν. Άσε που πάνω από τα μισά iphone είναι jb και μάλιστα από την πρώτη μέρα που το παίρνουν.


Κάνε μια απλή έρευνα στο ίντερνετ και θα δείς πόσο άδικο έχεις.
Τα ποσοστά jb devices είναι αρκετά μικρά,πολύ μικρότερα απο όσα φαντάζεσαι και τα ποσοστά ανθρώπων που έχουν σπασμένες εφαρμογές ακόμα μικρότερα.
Επίσης να ξέρεις ότι βάση ερευνών ένας χρήστης με jb είναι πιθανότερο να αγοράσει μια εφαρμογή απο κάποιον άλλο.

ΥΓ: Αν θυμάμαι παλαιότερα είχαν ανεβάσει εδώ στο φόρουμ μια σχετική έρευνα.

#666   giannisk82

giannisk82

    iPH Addict

  • 746 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 19/10/2012 - 16:08

Χαρακτηριστικός διάλογος με φίλο μου. Αν δεν το κάνεις jb μην το παίρνεις καθόλου μου είπε. Η στατιστική που αναφέρεστε είναι μόνο για Ελλάδα?

#667   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 19/10/2012 - 16:18

Χαρακτηριστικός διάλογος με φίλο μου. Αν δεν το κάνεις jb μην το παίρνεις καθόλου μου είπε. Η στατιστική που αναφέρεστε είναι μόνο για Ελλάδα?


Εννούσε οτι οι δυνατότητες με το jb εκτοξεύονται στον ουρανό !!!! Και δέν είναι υπερβολή .....

#668   gsfakianakis2

gsfakianakis2

    iPH Member

  • 324 μηνύματα
  • Twitter:@gsfakianakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:gsfakianakis7

Δημοσίευση 19/10/2012 - 16:20

Παιδιά πήρα το νέο iphone 5 με 16GB ολοκαίνουργιο απο αγγλία ξεκλείδωτο και είναι τέλειο το κινητό δεν παίζεται!
το πήρα στα 550 ευρώ χιχι!
αν θέλετε να αγοράσετε καντε add στο skype : komakor.phelps
Έχει και άλλα προιόντα όπως Macbook pro,macbook air



Ελα πες οτι μας κανεις πλακα τωρα δηλ. οτι πληρωσες δηλ σε αυτον τον τυπο τα λεφτα με western union που ζηταει να πληρωσεις και σου εστειλε τηλεφωνο αγορασμενο απο την αμερικη ενω αυτος εχει εταιρεια στην αγγλια..

Τελευταία επεξεργασία από: gsfakianakis2, 19/10/2012 - 16:21


#669   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 19/10/2012 - 16:29

Παιδιά πήρα το νέο iphone 5 με 16GB ολοκαίνουργιο απο αγγλία ξεκλείδωτο και είναι τέλειο το κινητό δεν παίζεται!
το πήρα στα 550 ευρώ χιχι!
αν θέλετε να αγοράσετε καντε add στο skype : komakor.phelps
Έχει και άλλα προιόντα όπως Macbook pro,macbook air


Μάλλον ψάχνεις για Μ@λ@κες

#670   nikolai92

nikolai92

    iPH Enthousiast

  • 385 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 19/10/2012 - 17:09

Παιδιά πήρα το νέο iphone 5 με 16GB ολοκαίνουργιο απο αγγλία ξεκλείδωτο και είναι τέλειο το κινητό δεν παίζεται!
το πήρα στα 550 ευρώ χιχι!
αν θέλετε να αγοράσετε καντε add στο skype : komakor.phelps
Έχει και άλλα προιόντα όπως Macbook pro,macbook air


Η οντως ψαχνεις λαβρακια η απλα στα εφαγε και δεν το ξερεις....

#671   akiszaki

akiszaki

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 19/10/2012 - 17:10

Δεν ξερω αν φαίνεται καλα

εφυγε για αντικατασταση παιδια οι ανθρωποι ειναι επαγγελματιες ευτυχως που δεν το ειχα παρει απο εδω

#672   PhoenixV23

PhoenixV23

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 19/10/2012 - 17:40

Ρε παιδια εχω μια απορια.. Ποιο το νοημα του φοβερου design οταν λογω υλικων "ολοι" θα αναγκαστουμε να βαλουμε μια θηκη για να μην εχει φθορες η συσκευη, και στην ουσια θα κρυψουμε αυτο το design? Ειδικα στο μαυρο χρωμα με τα βαμμενα μαυρα αλουμινια!

#673   akiszaki

akiszaki

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 19/10/2012 - 17:45

Αυτο με τα υλικα της apple πρεπει να σταματησει. Με την κατασκευη του 5 χαλασε το ονομα της για μενα. Δεν γινεται να σκαω ενα σωρο λεφτα κ να τρεμει η καρδια μου μεχρι να το ανοιξω.

#674   spiros23

spiros23

    iPH Guru

  • 9.284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 19/10/2012 - 17:51

Ρε παιδια εχω μια απορια.. Ποιο το νοημα του φοβερου design οταν λογω υλικων "ολοι" θα αναγκαστουμε να βαλουμε μια θηκη για να μην εχει φθορες η συσκευη, και στην ουσια θα κρυψουμε αυτο το design? Ειδικα στο μαυρο χρωμα με τα βαμμενα μαυρα αλουμινια!

Δεν ειπαμε οτι το design δεν ειναι καλο, ειναι πολυ καλο απλα ειναι μια απ´τα ιδια με το 4αρι που εχουμε συνηθισει 2,5 χρονια. Κ μην αρχισουμε παλι τα οτι ειναι διαφορετικο το design κτλ, μια απ´τα ιδια ειναι στο πιο μακρυ κ λεπτο..
Αλλα κ γενικα δεν ειναι λογος αυτος για να μην σε ενδιαφερει το design της συσκευης, εγω το 3G που ειχα (περισσοτερο) αλλα και το 4αρι τα εχω το μεγαλυτερο διαστημα χωρις θηκη.. Ειναι πολυ πιο ομορφα ακομα κ απο την καλυτερη θηκη. Μια απ´τα ιδια θα εκανα κ με το 5αρι αν το επαιρνα, αν κ με αυτα που ακουμε πιο δυσκολα..

#675   PhoenixV23

PhoenixV23

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 19/10/2012 - 18:02

Δεν ειπαμε οτι το design δεν ειναι καλο, ειναι πολυ καλο απλα ειναι μια απ´τα ιδια με το 4αρι που εχουμε συνηθισει 2,5 χρονια. Κ μην αρχισουμε παλι τα οτι ειναι διαφορετικο το design κτλ, μια απ´τα ιδια ειναι στο πιο μακρυ κ λεπτο..
Αλλα κ γενικα δεν ειναι λογος αυτος για να μην σε ενδιαφερει το design της συσκευης, εγω το 3G που ειχα (περισσοτερο) αλλα και το 4αρι τα εχω το μεγαλυτερο διαστημα χωρις θηκη.. Ειναι πολυ πιο ομορφα ακομα κ απο την καλυτερη θηκη. Μια απ´τα ιδια θα εκανα κ με το 5αρι αν το επαιρνα, αν κ με αυτα που ακουμε πιο δυσκολα..


Μα δεν είπα οτι δεν έχει ωραίο design, ίσα ίσα.. Οτι είναι μία απο τα ίδια όσον αφορά την όψη τουλάχιστον συμφωνώ, και απόρησα να σου πώ την αλήθεια με τον φίλο που έκανε την παρουσίαση και με το που το άνοιξε, πέταξε ένα "Ουάου".. Μα η όψη του είναι ίδια με τα iPhone 4 και 4s!! Απλά ειναι αυτο που λέει ο akiszaki, "Δεν γινεται να σκαω ενα σωρο λεφτα κ να τρεμει η καρδια μου". Και πίστεψε με, όταν πάρεις με το καλό το 5 μην κάνεις το λάθος να το έχεις χωρίς θήκη. Ωραίο το αλουμίνιο, αλλά δεν είναι για πολλά..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 20

0 μέλη, 20 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες