Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Πρόσεχε τι Λες : Διαθέσιμο στο App Store


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
107 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   nikoz87

nikoz87

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.572 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:TheNikoz

Δημοσίευση 03/10/2012 - 08:57

4Y9J6AJJP43R

Ευχαριστώ!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   mkokkinas

mkokkinas

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/10/2012 - 09:09

Ανοιγεις appstore πας στο featured και κατω κατω λεει redeem.Το πατας και βαζεις τον κωδικο.


Ευχαριστω πολύ φιλε μου για την πληροφορία αλλά τους έχουνε χρησιμοποιήσει όλους τους κωδικούς (αν και δεν το αναφερουνε)

τα λεμε

#18   zachaoulis

zachaoulis

    iPH Member

  • 231 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:zachaoulis

Δημοσίευση 03/10/2012 - 09:11

Ευχαριστω πολύ φιλε μου για την πληροφορία αλλά τους έχουνε χρησιμοποιήσει όλους τους κωδικούς (αν και δεν το αναφερουνε)

τα λεμε


αυτο πηγαινα να γραψω τωρα..τους πηραν ολους ..καλη εφαρμογη anyway..taboo φαση σε ελληνικη εκδοση..

#19   djtakis

djtakis

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 03/10/2012 - 09:23

αυτο πηγαινα να γραψω τωρα..τους πηραν ολους ..καλη εφαρμογη anyway..taboo φαση σε ελληνικη εκδοση..


Ναι. Είναι μεγάλη βλακεία αυτό που κάνουνε και δεν ξέρω το γιατί. Τόσος κόπος είναι πια να γράψουν ποιον πήραν; Αλλά είναι η γνωστή νοοτροπία. Έκανα εγώ την δουλειά μου; Να πανε οι άλλοι να.... Τέλοσπάντων. Πολύ καλή εφαρμογή φαίνεται. Καλές πωλήσεις εύχομαι.

#20   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 03/10/2012 - 09:37

Kαλό είναι οποιος παίρνει τους κωδικους να το λέει....

EDIT : φαινεται πολυ καλη προσπάθεια :)

Τελευταία επεξεργασία από: PanosMouz, 03/10/2012 - 09:39

| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#21   Giovanni4

Giovanni4

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Giovanni -4-

Δημοσίευση 03/10/2012 - 09:41

Ανεκαθεν γινεται αυτο,με τους κωδικους!!

#22   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 03/10/2012 - 09:43

Να υπενθυμίσω ότι το forum είναι "ανοιχτό" και τα topics διαβάζονται από εκατοντάδες επισκέπτες που ΔΕΝ είναι εγγεγραμένοι στην κοινότητα μας.

Προτιμότερο θα ήταν οι devs που θέλουν να προσφέρουν promo codes να τα δίνουν μέσω pm, στους x πρώτους που θα το ζητήσουν μέσα στο topic. Αλλιώς κινδυνεύουν να "χάσουν" τους κωδικούς σε επισκέπτες - οι οποίοι και δεν θα δώσουν feedback.
Behind the Scenes...

#23   achilleas22

achilleas22

    iPH User

  • 124 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 03/10/2012 - 10:00

Δεν το γνώριζα αυτό με τους επισκέπτες και επειδή είχα δει και σε άλλα τοπικ τα promo σε ποστ γιαυτό και εγώ το έκανα έτσι. Κάποια στιγμή θα βγάλω κάποια ακόμη και τοτε θα ο διαμοιρασμός θα γίνει με τον σωστό τρόπο.

Χαίρομαι που σας άρεσε τουλάχιστον οπτικά σε όσους δεν την εχουν δοκιμάσει(και ελπίζω και λειτουργικα στους τυχερούς).

Τελευταία επεξεργασία από: achilleas22, 03/10/2012 - 10:01


#24   achilleas22

achilleas22

    iPH User

  • 124 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 04/10/2012 - 09:55

Καλημέρα παιδιά. Δεν ανοίγω άλλο τοπικ μιας και η ερώτηση αφορά την εφαρμογή και στο update που ετοιμάζεται. Αυτή τη στιγμή δουλεύουμε ώστε να κάνουμε την εφαρμογή universal(και για iPad δηλαδή) και έχω μία ερώτηση. Επειδή οπτικά δεν θα αλλάξει(τουλάχιστον όχι ακόμα) θέλω να ρωτήσω τι είναι καλύτερο απο τα δύο.
Να φτιάξω ένα καινούργιο φάκελο και εκεί να προσθέσω όλες τις εικόνες που θα χρησιμοποιηθούν για το iPad ή να φτιάξω τις ήδη υπάρχουσες εικόνες σε ανάλυση iPad και να τις χρησιμοποιήσω και στο iPhone οπου θα τις κάνει scale ώστε να χωράνε(η εικόνα δεν θα χαλάσει γιατί θα είναι σε σωστή αναλογία για να μην υπάρχουν παραμορφώσεις).
Στην πρώτη περίπτωση το μέγεθος της εφαμρογής θα μεγαλώσει αρκετά πιστεύω μιας και οι εικόνες για iPad είναι αρκετά μεγαλύτερες. Στη δεύτερη περίπτωση μάλλον θα βαρύνει η εφαρμογή για iphone λόγω εικόνων που θα είναι μεγαλύτερες σωστά; Για να πω την αλήθεια προτιμώ να μεγαλώσει λίγο η εφαρμογή ώς μέγεθος απο το να βαρύνει(κάτι που δεν είναι σίγουρο). Ποιά είναι η γνώμη σας;

Υ.Γ: Όσο αφορά την ήδη υπάρχουσα εφαρμογή θα με χαροποιούσε εάν τα παιδιά που την κατέβασαν με τα promo, μας πουν τη γνώμη τους για το πως τους φάνηκε. Μία άλλη παρατήρηση είναι πως δεν βλέπω κάποιο Review(ίσως να φταίω και εγώ γιατί είμαι καινούργιος στα συστήματα της apple και δεν ξέρω πως και πότε εμφανίζονται εαν αυτά έχουν γραφτεί.). Οπότε εάν έχουν γραφτεί οκ κάποια στιγμή υποθέτω θα τα δω, εάν πάλι δεν έχουν γραφτεί δεν πειράζει, δεν μπορούμε να το επιβάλουμε :)

Τελευταία επεξεργασία από: achilleas22, 04/10/2012 - 09:57


#25   angelosath

angelosath

    iPH newbie

  • 95 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/10/2012 - 10:05

Φίλε μου, αν αποφασίσεις και για άλλα promo, σε pm, θα ήθελα να δοκιμάσω το παιχνίδι. Ευχαριστώ!

#26   panosss23

panosss23

    iPH Enthousiast

  • 498 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 04/10/2012 - 10:17

Φίλε μου, αν αποφασίσεις και για άλλα promo, σε pm, θα ήθελα να δοκιμάσω το παιχνίδι. Ευχαριστώ!

και εγω θα ηθελα,αλλα πιο δικαιο νομιζω ειναι να βγουν εδω παρα σε πμ για να εχουν ολοι την εκευρια.

#27   Slaughter

Slaughter

    iPH Addict

  • 879 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 04/10/2012 - 10:21

λοιπόν είμαι ένας από αυτούς που πήρανε promo. δεν μπορώ να πω ότι έχω προλάβει να παίξω πολύ με την εφαρμογή. Η πρώτη εντύπωση είναι καλή.

Το παιχνίδι είναι ένα Εξελληνισμένο UNO. Οι κατηγορίες που έχει είναι αρκετές κ οι δύσκολες είναι όντος δύσκολες χεχε
Το μόνο περίεργο ήτανε το slide για να πας σε κάποιο menu το οποίο περίμενα να είναι κουμπί.

περιμένω να μαζευτούμε παρέα να παίξουμε κ να σας πω γενικές εντυπώσεις.
Σε λίγες μέρες θα κάνω κ ένα review στο app store

καλή δουλειά , συνεχίστε έτσι

#28   blade

blade

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 04/10/2012 - 11:13

φοβερο!σιγουρα θα το παρω!

#29   poulis84

poulis84

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2012 - 10:01

Πολύ καλό το παιχνίδι, ανυπομονώ να παίξω με την παρέα...Μια παράκληση όμως, καλύτερα να μεγαλώσετε πάρα πολύ το όριο καρτών. Από 80 καντε το 200-300, γιατί το παιχνίδι θα τελειώνει πολύ γρήγορα...ευχαριστούμε για την πολύ καλή δουλειά!!!

#30   achilleas22

achilleas22

    iPH User

  • 124 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 05/10/2012 - 12:39

Μια παράκληση όμως, καλύτερα να μεγαλώσετε πάρα πολύ το όριο καρτών. Από 80 καντε το 200-300, γιατί το παιχνίδι θα τελειώνει πολύ γρήγορα


Ο λόγος που έχει επιλεχθεί αυτό το όριο είναι πρακτικός και καθορίζεται απο τον συνολικό αριθμό των καρτών. Σε ένα απο τα επόμενα update που στόχο θα έχει τον εμπλουτισμο της βάσης δεδομένων ίσως να μεγαλώσει αυτό το όριο. Πέρα από αυτό σε αυχαριστούμε για τα καλά σου λόγια.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες