Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

ICarbon Ovation


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
62 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   satriani

satriani

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/05/2010 - 17:04

Φοβερό θέμα αλλά ρε παιδιά τι μανίκι είναι αυτό; Οχι η εγκατάσταση. Μετά απο αυτήν με την ταξινόμηση των εικονιδίων. Όχι να σύρω το εικονίδιο της μιάς εφαρμογής απο την κατηγορία games στην apps και ωχ τώρα έφυγε το εικονίδιο του app και πήγε στην δίπλα καρτέλα games.. επίσης κάπως ακαταλαβίστικο μου φάνηκε να βάζω κουμπάκι στην κατηγορία starr που με γυρίζει πίσω σε άλλη καρτέλα.Για πιο λόγο; Νομίζω οτι δεν υπάρχει συνοχή.
Κι ύστερα αν εγκαταστήσω ενα game θα πρέπει να κάθομαι να σβήνω τα blank icons και να ταξινομώ ξανά μανά; Λίγο μαζοχιστικό μου ακούγεται :rolleyes:

Τελευταία επεξεργασία από: satriani, 29/05/2010 - 17:07


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   satriani

satriani

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/05/2010 - 17:26

Φοβερό θέμα αλλά ρε παιδιά τι μανίκι είναι αυτό; Οχι η εγκατάσταση. Μετά απο αυτήν με την ταξινόμηση των εικονιδίων. Όχι να σύρω το εικονίδιο της μιάς εφαρμογής απο την κατηγορία games στην apps και ωχ τώρα έφυγε το εικονίδιο του app και πήγε στην δίπλα καρτέλα games.. επίσης κάπως ακαταλαβίστικο μου φάνηκε να βάζω κουμπάκι στην κατηγορία starr που με γυρίζει πίσω σε άλλη καρτέλα.Για πιο λόγο; Νομίζω οτι δεν υπάρχει συνοχή.
Κι ύστερα αν εγκαταστήσω ενα game θα πρέπει να κάθομαι να σβήνω τα blank icons και να ταξινομώ ξανά μανά; Λίγο μαζοχιστικό μου ακούγεται :rolleyes:

Αναρτημένη εικόνα

και μετά, αυτό το μηλαράκι δεξιά κάτω εμένα γιατί δεν μου το βγάζει αλλά συνεχίζει να δείχνει το φακελάκι Phone;Αναρτημένη εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από: satriani, 29/05/2010 - 17:29


#63   teo18480

teo18480

    iPH Contributor

  • 1.142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/05/2010 - 18:24

Μια τέτοια ήταν η απορία μου κι εμένα. Αν θέλω να βγάλω το θέμα και να βάλω κάποιο άλλο από το winterboard θα χρειαστεί μετά για να ξανά εγκαταστησω το icarbon να κάνω όλες τις ρυθμίσεις;;


Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες