Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Τιμές iPhone 5 στην Ελλάδα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
170 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   apostolo

apostolo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/10/2012 - 22:20

Δεν είναι όλα τα πράγματα για όλους δυστυχώς :( Κανονικά αυτοί που δεν μπορούνε, πρέπει να πάνε σε άλλο κατασκευαστή δυστυχώς,γιατί η Apple είναι πολύ ακριβή,και θα γίνει ακόμα ακριβότερη στο μέλλον....
Φυσικά αν θέλουν ντε και καλά Iphone επειδή είναι γαμάτο,μη μας πρήζουν κιόλας για την τιμή....καταντάει κουραστικό! :)


Μαλιστα.Το σταματω εδω μην κουραστει και αλλο το κεφάλαιο του φορουμ!

Προτείνω να γινεται και δηλωση του εκκαθαριστικου με την εγγραφη στο φορουμ για αποφυγη της κουρασης (προταση για 50000€ ελαχιστο εισοδημα).Αλλα παρακληση σε διαχειριστες να μας αφησουν και μας ενα section οπου θα μπορουμε να κλαιγομαστε.

Τελευταία επεξεργασία από: apostolo, 28/10/2012 - 22:24


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/10/2012 - 22:23

Ότι να ναι. Και απορούμε μετά πως φτάσαμε εδώ, με τόση υπεροψία και αλαζονεία.
Και μένα με κουράζει να πληρώνω φόρους για να πηγαίνουν στη σταθεροποίηση του τραπεζοπιστωτικού συστήματος επειδή κάποιοι σαν εσένα ήθελαν να το παίξουν νεόπλουτοι και έπαιρναν καταναλωτικά αφειδώς
και στο τέλος δεν τα πλήρωναν αλλά επειδή ήταν μικρό το ποσό τους τρέχουν στα δικαστήρια ακόμα και δεν τους κάνουν κατασχέσεις.
Κι εμένα με επηρεάζει λοιπόν αυτή η σπατάλη και αφού τους πληρώνω θα λέω ότι θέλω και θα κρίνω όσο θέλω γιατί ποτέ δεν πήρα δάνειο και ποτέ δεν άφησα απλήρωτη οφειλή. Τώρα όμως εγώ που ήμουν συνεπής
αναγκάζομαι να πληρώσω τους νεόπλουτους και τους καβαλημένους.

Φιλικά ε


Εσύ πιστεύεις ότι εμείς φταίμε που πήραμε δάνεια ε? Να μην τα έδιναν!

Κοίτα που είναι τα λεφτά: http://www.fimes.gr/...seis-diadiktio/
http://www.thebest.g...iewStory/154306
Δεν φταίμε εμείς,αλλά αυτοί!
Και οι τράπεζες που έδιναν δάνεια σε κάποιους που δεν έχουν εισοδήματα! :) Αυτοί την κατέστρεψαν την Ελλάδα και όχι εμείς...

Τελευταία επεξεργασία από: vagos456, 28/10/2012 - 22:25


#168   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 28/10/2012 - 22:28

Οι τράπεζες έδιναν επειδή ήταν σε ένα κύκλωμα ασυδοσίας και τοκογλυφίας που αυτές δημιούργησαν. Εσύ ως σωστός και σοβαρός πολίτης γιατί έπαιρνες αν δεν είχες να τα αποπληρώσεις;
Αν τα αποπλήρωσες καλά έκανες και πήρες ,δεν με αφορά. Αν δεν υπήρχε κόσμος που έπαιρνε καταναλωτικά και είχε καταναλωτική συνείδηση δεν θα φτάναμε εδώ.

Η εύκολη λύση είναι να κατηγορούνται για όλα οι πολιτικοί.Η σαπίλα εισχώρησε βαθιά στο λαό όταν υπήρχαν μισθοί σε ΔΕΚΟ 5 και 6.000 για να κάθεται ένας μαλάκας σε ένα γραφείο και να συνδικαλίζεται.
Και ο λαός ο βολεμένος τους ξανάβγαζε. Και ο κύκλος συνεχιζόταν, και τώρα αυτοί που ήταν εκτός κυκλώματος θα πληρώσουν τα σπασμένα γιατί οι άλλοι έχουν κάνει κομπόδεμα.
Δεν μπορώ να βγάλω άκρη, δεν θα κάτσω να σου εξηγήσω γιατί αν δεν έχεις 1000 στην άκρη δεν πρέπει αν παίρνεις δάνεια 1000.

Αναρτημένη εικόνα


#169   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/10/2012 - 22:43

Οι τράπεζες έδιναν επειδή ήταν σε ένα κύκλωμα ασυδοσίας και τοκογλυφίας που αυτές δημιούργησαν. Εσύ ως σωστός και σοβαρός πολίτης γιατί έπαιρνες αν δεν είχες να τα αποπληρώσεις;
Αν τα αποπλήρωσες καλά έκανες και πήρες ,δεν με αφορά. Αν δεν υπήρχε κόσμος που έπαιρνε καταναλωτικά και είχε καταναλωτική συνείδηση δεν θα φτάναμε εδώ.

Η εύκολη λύση είναι να κατηγορούνται για όλα οι πολιτικοί.Η σαπίλα εισχώρησε βαθιά στο λαό όταν υπήρχαν μισθοί σε ΔΕΚΟ 5 και 6.000 για να κάθεται ένας μαλάκας σε ένα γραφείο και να συνδικαλίζεται.
Και ο λαός ο βολεμένος τους ξανάβγαζε. Και ο κύκλος συνεχιζόταν, και τώρα αυτοί που ήταν εκτός κυκλώματος θα πληρώσουν τα σπασμένα γιατί οι άλλοι έχουν κάνει κομπόδεμα.
Δεν μπορώ να βγάλω άκρη, δεν θα κάτσω να σου εξηγήσω γιατί αν δεν έχεις 1000 στην άκρη δεν πρέπει αν παίρνεις δάνεια 1000.


Τότε mark ο απλός πολίτης έβγαζε πιο πολλά λεφτά, και πίστευε ότι μπορεί να τα ξεχρεώσει τα δάνεια...δεν πίστευε ότι θα έρθει κάποια μέρα η τρόικα και θα βάλει τέτοια μέτρα!
Λογικό είναι να μη μπορεί να τα ξεχρεώσει! Εσένα αν σου έδιναν 6000€ θα έλεγες όχι? :lol: Καλά εντάξει...να μην τα έδιναν. Για όλα φταίνε οι πολιτικοί,εμείς δεν φταίμε σε τίποτα!
Μαζί τα έφαγαν! Την είδες την λίστα? Πολύ λίγοι απ'τους πολίτες φταίνε...Αυτά που κλέψαμε εμείς, δεν είναι τίποτα σε αυτά που φάγανε αυτοί...

#170   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 28/10/2012 - 22:50

Τι να σου πω ρε vago πραγματικά. ΤΑ 6.000 αν δεν είχα να τα ξεπληρώσω όχι δεν θα τα παιρνα όπως και ποτέ δεν πήρα.Ευτυχώς δεν είχα και ανάγκη να τα πάρω, κι αν ήθελα να πάρω κάτι και δεν μου έφταναν δεν το έπαιρνα.
Τους πολιτικούς κάποιος τους έβγαζε,δεν φύτρωναν μόνοι τους και κάποιοι βολεύονταν από δαύτους..
Επειδή μάλλον είσαι μικρός όπως είμαι κι εγώ μικρός σχετικά,αφιέρωσε μια ώρα από τη ζωή σου και δες αυτό (πρόσεξε ημερομηνία)


Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 28/10/2012 - 22:51

Αναρτημένη εικόνα


#171   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 28/10/2012 - 23:04

Δεν είναι όλα τα πράγματα για όλους δυστυχώς :( Κανονικά αυτοί που δεν μπορούνε, πρέπει να πάνε σε άλλο κατασκευαστή δυστυχώς,γιατί η Apple είναι πολύ ακριβή,και θα γίνει ακόμα ακριβότερη στο μέλλον....
Φυσικά αν θέλουν ντε και καλά Iphone επειδή είναι γαμάτο,μη μας πρήζουν κιόλας για την τιμή....καταντάει κουραστικό! :)

Δεν είναι μόνο η τιμή . Απλός νομίζω όλοι που γράφουμε εδώ ότι προϊόν έχουμε από το μήλο το έχουμε περισσότερο για τις λειτουργίες του και το μπορούμε να κάνουμε με αυτό j b κτλ . Κοινός το λιωνουμε το τηλέφωνο , εγώ προσωπικά . Για αυτό το θελουμε και όχι επειδή είναι γαματο και μουρατο . Μπορούσαν απλός να το έχουν στην τιμή μέσου όρου της Ευρώπης και όχι στην ακριβότερη . Οποίος το περνει για να το παίξει μουρη για μένα πετάει λεφτά .




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες