Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1501   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 30/10/2012 - 00:43

εχει και vodafone και wind το cosmos..μη τα ξεχάσεις και χάσεις κανα τελευταίο κομμάτι :rolleyes:


Το ξέρω απλά ίσως τα έχουν κρατημένα για ανανεώσεις και νέες συνδέσεις.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1502   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2012 - 01:25

Δεν περνάνε οι μέρες ρε!

#1503   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 30/10/2012 - 01:48

Ετοιμάζω το frappe και τις καρέκλες θαλάσσης για την παρασκευή, από της 5 έξω από το goldeni όσοι έρθετε θα με δείτε με ένα κόκκινο μπλουζάκι της ferrari :P ελάτε να πιούμε frappe μαζί xD

#1504   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 30/10/2012 - 01:54

Προς όσους σκοπεύουν να περιμένουν έξω από το Golden-i στο Cosmos στη Θεσσαλονίκη.

ΜΗΝ πάτε από τις 5-6-7 κλπ.

ΤΟ εμπορικό κέντρο θα είναι κλειστό και δεν θα σας αφήσουν να μπείτε, οπότε τζάμπα κόπος!

#1505   nikolai92

nikolai92

    iPH Enthousiast

  • 385 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 30/10/2012 - 02:02

Παιδια δεν θελω να λεω πολλα αλλα εγω εχω ενα γνωστο κυριο που με εχει βοηθεισει σε οσα προβληματα ειχα μεχρι τωρα απο vodafone....αυριο θα εχω απαντηση για το ποσο τις επιδοτησης μου. Ο κυριος που ειναι υπευθηνος καταστηματος μου ειπε θα μου κρατησει ενα καλου κακου και μου ειπε "η λιστα ειναι πολυ μικρη απλα για σιγουρια και αν δεν το παρεις να μου το πεις" αν το ποσο επιδοτησης μου δεν ειναι ικανοποιητικο οποιος ειναι απο αττικη και καιγεται να αγορασει παρασκευη η σαββατο οποτε αρχισουν οι πωλησεις ας μου στειλει ενα πμ να παμε μαζι εκεινη την ημερα να παρει αυτο που θα μου εχει κρατημενο...

#1506   Manthos21

Manthos21

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2012 - 02:17

Ερώτηση σε όποιον γνωριζει. εχω ενα φιλο που μιλαει με καταστηματα βοντα καθημερινα λογω του οτι η εταιρια που εργαζεται εχει αναλαβει εργο της. απο οτι εχω καταλαβει εχει καλη επαφη με καποια καταστηματα και προσβαση να δει τι παιζει στις αποθηκες τους. 1ον μπορει μεσω καποιου καταστηματος να μιλησει και να αυξηθει η επιδοτηση ή γινεται κεντρικά 2ον με 24 ανανεωση σε βοντα 40 , ποση επιδοτηση παιζει να μου κανουν; λογαριασμοι εδω και κανενα χρονο μ.ο 50 €

#1507   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 30/10/2012 - 02:19

Παιδια οσοι ειστε golden member στο golden i ακομα και οταν ανοιξει το καταστημα εαν πατε εχετε προταιρεοτητα στην αγορα νεου μηλοφωνου!

#1508   SurfDrifter

SurfDrifter

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 30/10/2012 - 02:37

Προς όσους σκοπεύουν να περιμένουν έξω από το Golden-i στο Cosmos στη Θεσσαλονίκη.

ΜΗΝ πάτε από τις 5-6-7 κλπ.

ΤΟ εμπορικό κέντρο θα είναι κλειστό και δεν θα σας αφήσουν να μπείτε, οπότε τζάμπα κόπος!


Με τοσους γνωστους και κονε που εχουν ολοι εδω μεσα, θα μας πουν σε λιγο οτι εχουν και κονε τους σεκιουριταδες να τους... ανοιξουν πιο νωρις την πόρτα!

#1509   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 30/10/2012 - 02:40

Με τοσους γνωστους και κονε που εχουν ολοι εδω μεσα, θα μας πουν σε λιγο οτι εχουν και κονε τους σεκιουριταδες να τους... ανοιξουν πιο νωρις την πόρτα!

Χαχαχαχαχαχαχα

παντως τον μαρτιο με την κυκλοφορια του new ipad περιμενε και μπηκε ο αδερφος μου ο μικρος μολις ανοιξαν τις πορτες στο εμπορικο και ΗΔΗ ηταν δυο ατομα που περιμεναν εδω και ωρα επειδη ηξεραν οντως σεκιουριτα....

ΤΡΑΓΚΙΚ

#1510   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 30/10/2012 - 03:51

Παιδια οσοι ειστε golden member στο golden i ακομα και οταν ανοιξει το καταστημα εαν πατε εχετε προταιρεοτητα στην αγορα νεου μηλοφωνου!


Εαν παίζει κατι τέτοιο εγω με το κοκκινο μπλουζάκι της φερράρι θα με δείς να παίζω ξύλο με τα Golden Members xD

#1511   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 30/10/2012 - 04:02

Πάντως στις ανακοινώσεις της golden-i δεν είδα κάτι τέτοιο περί golden members πουθενά...

Μόνο στην περιγραφή προνομίων του Golden Club το λέει, αλλά όταν πρόκειται για τόσο λίγα κομμάτια σε release day, δε νομίζω.

Ενδεχομένως να παίρνουν απλά προτεραιότητα σε πιθανές λίστες που θα ανοίξουν για τις επόμενες παραλαβές.

Τελευταία επεξεργασία από: nsxbass, 30/10/2012 - 04:03


#1512   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 30/10/2012 - 07:32

Νέο email από Document:

Έχετε εκδηλώσει το ενδιαφέρον σας για το νέο iPhone 5.
Όπως, ίσως, γνωρίζετε, η διανομή του iPhone 5 ξεκινάει στην Ελλάδα την Παρασκευή 02 Νοεμβρίου

To μοντέλο για το οποίο έχετε εκφράσει το ενδιαφέρον σας είναι το
iPhone 5 16GB Black, με κόστος 739,00 €

Δυστυχώς την πρώτη ημέρα κυκλοφορίας θα υπάρξει περιορισμένη διαθεσιμότητα και – με βάση την τωρινή πρόβλεψη των παραλαβών μας – δεν θα μπορέσουμε να ικανοποιήσουμε το ενδιαφέρον σας.
Μπορείτε όμως να παραγγείλετε ΣΗΜΕΡΑ το iPhone σας ώστε να καλύψουμε την ζήτησή σας το αμέσως επόμενο χρονικό διάστημα (της τάξης του ενός 15θημέρου)
Για να παραγγείλετε το τηλέφωνο - με απόλυτη σειρά προτεραιότητας - θα χρειαστούμε μια προκαταβολή που ανέρχται στα

350,00 € για το iPhone 5 16GB

Στην περίπτωση που επιθυμείτε να προχωρήσετε σε κατάθεση της προκαταβολής, αυτό μπορεί να γίνει είτε φυσικά στο κατάστημά μας στην Γλυφάδα (Μεταξά 23) είτε σε έναν από τους παρακάτω λογαριασμούς όψεως της Document:.....

Τελευταία επεξεργασία από: koumbouni, 30/10/2012 - 07:32


#1513   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2012 - 07:46

Νέο email από Document:

Έχετε εκδηλώσει το ενδιαφέρον σας για το νέο iPhone 5.
Όπως, ίσως, γνωρίζετε, η διανομή του iPhone 5 ξεκινάει στην Ελλάδα την Παρασκευή 02 Νοεμβρίου

To μοντέλο για το οποίο έχετε εκφράσει το ενδιαφέρον σας είναι το
iPhone 5 16GB Black, με κόστος 739,00 €

Δυστυχώς την πρώτη ημέρα κυκλοφορίας θα υπάρξει περιορισμένη διαθεσιμότητα και – με βάση την τωρινή πρόβλεψη των παραλαβών μας – δεν θα μπορέσουμε να ικανοποιήσουμε το ενδιαφέρον σας.
Μπορείτε όμως να παραγγείλετε ΣΗΜΕΡΑ το iPhone σας ώστε να καλύψουμε την ζήτησή σας το αμέσως επόμενο χρονικό διάστημα (της τάξης του ενός 15θημέρου)
Για να παραγγείλετε το τηλέφωνο - με απόλυτη σειρά προτεραιότητας - θα χρειαστούμε μια προκαταβολή που ανέρχται στα

350,00 € για το iPhone 5 16GB

Στην περίπτωση που επιθυμείτε να προχωρήσετε σε κατάθεση της προκαταβολής, αυτό μπορεί να γίνει είτε φυσικά στο κατάστημά μας στην Γλυφάδα (Μεταξά 23) είτε σε έναν από τους παρακάτω λογαριασμούς όψεως της Document:.....

Προκαταβολή για το 2ο κύμα. :lol:

#1514   Traianus

Traianus

    iPH User

  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/10/2012 - 08:31

Προς όσους σκοπεύουν να περιμένουν έξω από το Golden-i στο Cosmos στη Θεσσαλονίκη.

ΜΗΝ πάτε από τις 5-6-7 κλπ.

ΤΟ εμπορικό κέντρο θα είναι κλειστό και δεν θα σας αφήσουν να μπείτε, οπότε τζάμπα κόπος!


Θα περιμένουμε έξω απο το εμπορικό ...με σειρά προτεραιότητας πάντα ,έτσι ...

Εαν παίζει κατι τέτοιο εγω με το κοκκινο μπλουζάκι της φερράρι θα με δείς να παίζω ξύλο με τα Golden Members xD


Μαζί σου...!

#1515   stevchrly

stevchrly

    iPH Enthousiast

  • 522 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/10/2012 - 09:02

Νέο email από Document:

Έχετε εκδηλώσει το ενδιαφέρον σας για το νέο iPhone 5.
Όπως, ίσως, γνωρίζετε, η διανομή του iPhone 5 ξεκινάει στην Ελλάδα την Παρασκευή 02 Νοεμβρίου

To μοντέλο για το οποίο έχετε εκφράσει το ενδιαφέρον σας είναι το
iPhone 5 16GB Black, με κόστος 739,00 €

Δυστυχώς την πρώτη ημέρα κυκλοφορίας θα υπάρξει περιορισμένη διαθεσιμότητα και – με βάση την τωρινή πρόβλεψη των παραλαβών μας – δεν θα μπορέσουμε να ικανοποιήσουμε το ενδιαφέρον σας.
Μπορείτε όμως να παραγγείλετε ΣΗΜΕΡΑ το iPhone σας ώστε να καλύψουμε την ζήτησή σας το αμέσως επόμενο χρονικό διάστημα (της τάξης του ενός 15θημέρου)
Για να παραγγείλετε το τηλέφωνο - με απόλυτη σειρά προτεραιότητας - θα χρειαστούμε μια προκαταβολή που ανέρχται στα

350,00 € για το iPhone 5 16GB

Στην περίπτωση που επιθυμείτε να προχωρήσετε σε κατάθεση της προκαταβολής, αυτό μπορεί να γίνει είτε φυσικά στο κατάστημά μας στην Γλυφάδα (Μεταξά 23) είτε σε έναν από τους παρακάτω λογαριασμούς όψεως της Document:.....




από κει να καταλάβεις πόσο καλά πάνε οι πωλήσεις
δεν έχουν σάλιο για ένα iPhone να τους μείνει στην αποθήκη ποια αποθήκη στο ράφι

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)