Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1531 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 30/10/2012 - 10:56

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα εχετε βαλει με τα golden members ειναι απολυτως φυσιολογικο να ενα μαγαζι να δινει προτεραιοτητα σε πελατες που τα σκανε χοντρα ολοκληρο το χρονο για υπολογιστες και οχι μονο γαι μηλοφωνα....! Κανω τα τελευταια 11 χρονια ρωμαικη παλη και ειμαι golden member.....! Και το κολληταρη που κανει 7 χρονια κικ μποξ ειναι επισης χρυσο μελος! Οποτε this could be very interesting.....! Θα βγουμε στις ειδησεις οπως τα κινεζακια περυσι...! Χχαχαχαχαχαχα

Eλα ρε καρντασι χαβαλέ κάνουμε!! Παντως όντως θα τα επαιρνα αν περιμενα εξω απο το cosmos απο τις 7 και μπαινοντας μεσα εβλεπα αλλα ¨"ατομα" να ειναι ηδη μεσα!! Φανταζομαι και εσύ το ιδιο!

Ρε παιδια ασχισε και παλι να κολαει το τοπικ??

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1532   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 30/10/2012 - 10:59

Βασικα μου πανοτι θα με ειδοποιησουν με email οταν ξεκινησουν οι προπαραγγελιες για να παραλαβω απο τους πρωτους..να δουμε τι θα γινει.. Κανονικα θα πρεπε να τα χουν ηδη στειλει

#1533   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 30/10/2012 - 10:59

καλα αν πατε στα μαγαζια κ δειτε πανω απο 10 ατομα ουρα μην περιμενετε καν, 2-3 5αρια σε καθε καταστημα κ αν...

#1534   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 30/10/2012 - 11:01

Eλα ρε καρντασι χαβαλέ κάνουμε!! Παντως όντως θα τα επαιρνα αν περιμενα εξω απο το cosmos απο τις 7 και μπαινοντας μεσα εβλεπα αλλα ¨"ατομα" να ειναι ηδη μεσα!! Φανταζομαι και εσύ το ιδιο!

Ρε παιδια ασχισε και παλι να κολαει το τοπικ??

Δεν πιστευω με την καμια οσοι περιμενουν εξω απο το μαγαζι να μην δεν παρουν συσκευη, να το δω αυτο.....!!!

#1535   eftsak

eftsak

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Twitter:@efi_ts
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 30/10/2012 - 11:02

Ειναι ενας φίλος μου βαρκελωνη και τον εστειλα να δει τι παιζει. Εχουν συσκευες αλλα δεν δινουν χωρις συνδεση στο apple store. Οποτε ελλαδα...
Οταν ρωτησα στο golden i θεσσαλονικη μου ειπε ο τυπος οτι γενικα θα εχουν συσκευες αρκετες αλλα αναμενεται να τελειοσουν ολεσ παρασκευη σαββατο.Ετσι ειχε γινει με το iPad 3 που ειχε γινει χαμος. Αγοραζαν καθολη την διαεκεια τις μερας. Οποιος ερχεται περνει. Δεν εχει νοημα να στηθει καποιος στην ουρα απο το πρωι.... Αυτα που κοροιδευουμε θα κανουμε??

#1536   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 30/10/2012 - 11:04

καλα αν πατε στα μαγαζια κ δειτε πανω απο 10 ατομα ουρα μην περιμενετε καν, 2-3 5αρια σε καθε καταστημα κ αν...

Το ακουω απο πολλυς αυτο αλλα δεν το πιστευω ρε παιδι μου με τιποτα δεν το πιστευω! Δεν ξερω γιατι αλλα πιατευω θα εχει και ολα ειναι θεμα μαρκετινγκ

Ειναι ενας φίλος μου βαρκελωνη και τον εστειλα να δει τι παιζει. Εχουν συσκευες αλλα δεν δινουν χωρις συνδεση στο apple store. Οποτε ελλαδα...
Οταν ρωτησα στο golden i θεσσαλονικη μου ειπε ο τυπος οτι γενικα θα εχουν συσκευες αρκετες αλλα αναμενεται να τελειοσουν ολεσ παρασκευη σαββατο.Ετσι ειχε γινει με το iPad 3 που ειχε γινει χαμος. Αγοραζαν καθολη την διαεκεια τις μερας. Οποιος ερχεται περνει. Δεν εχει νοημα να στηθει καποιος στην ουρα απο το πρωι.... Αυτα που κοροιδευουμε θα κανουμε??

Ατο πιστευω και εγω

#1537 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 30/10/2012 - 11:08

Δεν πιστευω με την καμια οσοι περιμενουν εξω απο το μαγαζι να μην δεν παρουν συσκευη, να το δω αυτο.....!!!

Φαντάσου οτι και εγω θα παρω αδεια απο δουλεια και απο προπονηση με 1000 ζορια!!!!!!!!!! Σαλονικα εισαι φιλος? Κατα τι ωρα να παμε ρε γμτ??

#1538   lunatic

lunatic

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2012 - 11:13

φετος το βαρος των επιδοτησεων το μετακυλισαν στα καταστηματα ωστε να τους μειωσουνε τα καθαρα κερδη,επισης δεν πιανει το κολπο της φορητοτητας γιατι το καναμε σουπα δυστυχως και το καθε γατακι το εμαθε το κολπο και ετσι φετος θα φαμε πορτα.
Βεβαια εγω σαν καλος (πρωην) βραβευμενος πωλητης Πανευρωπαικα την βρηκα την ακρη......
τωρα πρεπει να δωσω τις μαχες μου με τον παροχο μου και ελπιζω να βγω αλωβητος........και με το 5αρι στην τσεπη μου.....χαχαχα

#1539   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 30/10/2012 - 11:31

Φαντάσου οτι και εγω θα παρω αδεια απο δουλεια και απο προπονηση με 1000 ζορια!!!!!!!!!! Σαλονικα εισαι φιλος? Κατα τι ωρα να παμε ρε γμτ??

Ναι σαλονικη ειμαι, μαλλον θα παω καποια στιγμη το πρωι να το τσιμπησω για την γυναικα γιατι δεν την παλευει αλλο με τον γαλαξια σ3 που της πηρα....!

#1540   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/10/2012 - 11:32

Δεν ξέρω αν αναφέρθηκα κάπου στο topic αλλά Ινδία που κανονικά θα το έπαιρναν 26/10, τους μετακίνησε η Apple για 2/11 μαζί με Ελλάδα κλπ..

#1541   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 30/10/2012 - 11:38

Δεν ξέρω αν αναφέρθηκα κάπου στο topic αλλά Ινδία που κανονικά θα το έπαιρναν 26/10, τους μετακίνησε η Apple για 2/11 μαζί με Ελλάδα κλπ..


λογικα η apple παντα ανακοινωνει Τεταρτη για διαθεση μετα απο 10 μετες, ετσι εκανε κ με το 5αρι, 12 με 21/9, το ιδιο κ με το ipad mini...οποτε λογικα ανακοινωνει αυριο για 9/11...

#1542   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/10/2012 - 11:44

@....... όπως αναφέρεται και στη φόρμα, επικοινωνία θα υπάρξει όταν θα είναι διαθέσιμη η συσκευή.

Τι εννοεί η Cosmote με το πιο πάνω στο twitter? Έχει ενημερωθεί κανείς από το forum από Cosmote ή Vodafone για τη Παρασκευή?

#1543   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 30/10/2012 - 11:45

@....... όπως αναφέρεται και στη φόρμα, επικοινωνία θα υπάρξει όταν θα είναι διαθέσιμη η συσκευή.

Τι εννοεί η Cosmote με το πιο πάνω στο twitter? Έχει ενημερωθεί κανείς από το forum από Cosmote ή Vodafone για τη Παρασκευή?


αυτο δε σου λεω, διαβασε το σχολιο επανω...2/11 δεν αναφερεται πουθενα εκτος απο φημες...

#1544   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 30/10/2012 - 11:48

@....... όπως αναφέρεται και στη φόρμα, επικοινωνία θα υπάρξει όταν θα είναι διαθέσιμη η συσκευή.

Τι εννοεί η Cosmote με το πιο πάνω στο twitter? Έχει ενημερωθεί κανείς από το forum από Cosmote ή Vodafone για τη Παρασκευή?

H Cosmote σε ερώτηση που έκανα χτες διαβεβαίωσε ότι θα είναι στα καταστήματά τους προς πώληση στις 2/11

Kαι στο twitter το επιβεβαίωσε...

Τελευταία επεξεργασία από: Leo10, 30/10/2012 - 11:47


#1545   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 30/10/2012 - 11:49

καλα και στο site γραφει "
iPhone 5

Μην περιμένεις! Ενημερώσου ΣΗΜΕΡΑ για το iPhone 5 από την COSMOTE, διάλεξε το πρόγραμμα που ταιριάζει καλύτερα στις ανάγκες σου και απόλαυσε το ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ γρήγορo Mobile Internet με τη σιγουριά του δικτύου της COSMOTE."

και οταν τους ρωτας στο ταδε προγραμμα ποσο κανει το 5αρι δεν ξερουν τιμη να σου πουν...


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 21

0 μέλη, 21 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες