Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1546   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/10/2012 - 11:49

αυτο δε σου λεω, διαβασε το σχολιο επανω...2/11 δεν αναφερεται πουθενα εκτος απο φημες...

Το διάβασα και έχεις δίκιο. Αν και παντού διαδίδεται πως 2/11 θα είναι διαθέσιμο, για κάποιο λόγω δεν υπάρχει κάτι επίσημο από Cosmote και Vodafone. Για να μαι ειλικρινής δεν πιστεύω να πάμε επόμενη Παρασκευή αλλά δεν κατάλαβα γιατί να μην το ανακοινώσουν επίσημα.
Θα μας πάρουν Πέμπτη βράδυ να μας πουν "Καλησπέρα, αν ενδιαφέρεστε ελάτε αύριο πρωί να πάρετε το κινητό που έχετε εκδηλώσει ενδιαφέρον. Θα έχουμε 5 κινητά και θα εξυπηρετηθούν οι πρώτοι που θα έρθουν" :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1547   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 30/10/2012 - 11:51

COSMOTE @........ καλημέρα. Η συσκευή θα είναι διαθέσιμη στο Δίκτυο Καταστημάτων μας από 2 Νοεμβρίου.

--Ανδριανός, Customer Care.


............Θα είναι διαθέσιμη για αγορά μόνο συσκευής από τις 2/11;

COSMOTE @......... καλησπέρα. Ναι, θα είναι διαθέσιμη και για αγορά συσκευής μόνο.

--Μαρία, Customer Care

#1548   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 30/10/2012 - 11:54

Το διάβασα και έχεις δίκιο. Αν και παντού διαδίδεται πως 2/11 θα είναι διαθέσιμο, για κάποιο λόγω δεν υπάρχει κάτι επίσημο από Cosmote και Vodafone. Για να μαι ειλικρινής δεν πιστεύω να πάμε επόμενη Παρασκευή αλλά δεν κατάλαβα γιατί να μην το ανακοινώσουν επίσημα.
Θα μας πάρουν Πέμπτη βράδυ να μας πουν "Καλησπέρα, αν ενδιαφέρεστε ελάτε αύριο πρωί να πάρετε το κινητό που έχετε εκδηλώσει ενδιαφέρον. Θα έχουμε 5 κινητά και θα εξυπηρετηθούν οι πρώτοι που θα έρθουν" :lol:


χαχαχα, δεν ξερω το ολο δουλεμα εχει ξενινησει εδω και ενα μηνα, δες πως σκιζοταν ο προεδρος της κοσμοτε τοτε οτι μεσα οκτ θα ηταν διαθεσιμο...το πανε λαου λαου για να μην το παρουμε απεξω, ειναι μανουλες σε αυτο...μακαρι να κανω και λαθος τι να πω...

οπως κ να χει κ 2/11 να παμε δεν θα υπαρχει συσκευη πουθενα...read my lips, i can bet on that...;)

#1549   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/10/2012 - 11:58

χαχαχα, δεν ξερω το ολο δουλεμα εχει ξενινησει εδω και ενα μηνα, δες πως σκιζοταν ο προεδρος της κοσμοτε τοτε οτι μεσα οκτ θα ηταν διαθεσιμο...το πανε λαου λαου για να μην το παρουμε απεξω, ειναι μανουλες σε αυτο...μακαρι να κανω και λαθος τι να πω...

οπως κ να χει κ 2/11 να παμε δεν θα υπαρχει συσκευη πουθενα...read my lips, i can bet on that... ;)

Δεν φταίνε μόνο αυτοί. Υπάρχει μεγάλη έλλειψη παγκόσμια. Αμερική και Αγγλία, ακόμα και τώρα υπάρχει αναμονή 3-4 βδομάδες. Μιλάμε για αγορές που δεν συγκρίνονται με Ελλάδα..

#1550   tsitas

tsitas

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2012 - 12:05

Ειναι ενας φίλος μου βαρκελωνη και τον εστειλα να δει τι παιζει. Εχουν συσκευες αλλα δεν δινουν χωρις συνδεση στο apple store. Οποτε ελλαδα...
Οταν ρωτησα στο golden i θεσσαλονικη μου ειπε ο τυπος οτι γενικα θα εχουν συσκευες αρκετες αλλα αναμενεται να τελειοσουν ολεσ παρασκευη σαββατο.Ετσι ειχε γινει με το iPad 3 που ειχε γινει χαμος. Αγοραζαν καθολη την διαεκεια τις μερας. Οποιος ερχεται περνει. Δεν εχει νοημα να στηθει καποιος στην ουρα απο το πρωι.... Αυτα που κοροιδευουμε θα κανουμε??

ο φίλος σου στην Βαρκελώνη σου λεει ψέματα.
μπορείς να αγοράσεις κανονικά iphone αν υπάρχει διαθέσιμο.
με η χωρίς συμβόλαιο.
μήπως δεν είναι και τόσο φίλος σου?

#1551   tsitsibau

tsitsibau

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/10/2012 - 12:06

εγώ πάντως (θέλω να) ελπίζω στο πλαίσιο.
δεν έχω κάποιο βυσμα αλλά η κοπέλα στο τηλέφωνο μου είπε πως 2/11 που θα έρθει θα με παρουν τηλέφωνο να μου το στείλουν...
οπότε θέλω να πιστεύω πως απλά ήμουν από τους πρώτους τυχερούς σε αντίθεση με όσους τους είπαν πως μάλλον δεν θα φτάσει το απόθεμα για το πρώτο κύμα

#1552   Lakis77

Lakis77

    iPH User

  • 104 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Lakis7

Δημοσίευση 30/10/2012 - 12:07

COSMOTE @........ καλημέρα. Η συσκευή θα είναι διαθέσιμη στο Δίκτυο Καταστημάτων μας από 2 Νοεμβρίου.

--Ανδριανός, Customer Care.


............Θα είναι διαθέσιμη για αγορά μόνο συσκευής από τις 2/11;

COSMOTE @......... καλησπέρα. Ναι, θα είναι διαθέσιμη και για αγορά συσκευής μόνο.

--Μαρία, Customer Care

Χαχα δική μου είναι η ερώτηση στο fb της cosmo :P

#1553   koukou

koukou

    iPH Enthousiast

  • 456 μηνύματα
  • Twitter:@ikoukou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:koukou

Δημοσίευση 30/10/2012 - 12:09

Μόνο demo την Παρασκευή. Άδικα ελπίζετε!

#1554   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/10/2012 - 12:13

Μόνο demo την Παρασκευή. Άδικα ελπίζετε!

Έχεις κάποια ενημέρωση?

#1555   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 30/10/2012 - 12:13

Πήγα το Σάββατο, στο Mall στο κατάστημα της COSMOTE για να πάρω μια νάνο-sim, και εκείνη την στιγμή διπλα μου ρωτούσε ένας για το iPhone το 5 ποτε θα μπορεί να το αγοράσει κλπ και του είπε 2 του Μηνός δεν νομίζω να πέσουμε τόσο έξω.

#1556   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 30/10/2012 - 12:32

Αξιότιμε Κύριε
Έχετε εκδηλώσει το ενδιαφέρον σας για το νέο iPhone 5.
Όπως, ίσως, γνωρίζετε, η διανομή του iPhone 5 ξεκινάει στην Ελλάδα την Παρασκευή 02 Νοεμβρίου

To μοντέλο για το οποίο έχετε εκφράσει το ενδιαφέρον σας είναι το
iPhone 5 16GB Black, με κόστος 739,00 €

Δυστυχώς την πρώτη ημέρα κυκλοφορίας θα υπάρξει περιορισμένη διαθεσιμότητα και – με βάση την τωρινή πρόβλεψη των παραλαβών μας – δεν θα μπορέσουμε να ικανοποιήσουμε το ενδιαφέρον σας.
Μπορείτε όμως να παραγγείλετε ΣΗΜΕΡΑ το iPhone σας ώστε να καλύψουμε την ζήτησή σας το αμέσως επόμενο χρονικό διάστημα (της τάξης του ενός 15θημέρου)
Για να παραγγείλετε το τηλέφωνο - με απόλυτη σειρά προτεραιότητας - θα χρειαστούμε μια προκαταβολή που ανέρχται στα


350,00 € για το iPhone 5 16GB

Στην περίπτωση που επιθυμείτε να προχωρήσετε σε κατάθεση της προκαταβολής, αυτό μπορεί να γίνει είτε φυσικά στο κατάστημά μας στην Γλυφάδα (Μεταξά 23) είτε σε έναν από τους παρακάτω λογαριασμούς όψεως της Document:


αυτά από document....

#1557   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 30/10/2012 - 12:35

Αξιότιμε Κύριε
Έχετε εκδηλώσει το ενδιαφέρον σας για το νέο iPhone 5.
Όπως, ίσως, γνωρίζετε, η διανομή του iPhone 5 ξεκινάει στην Ελλάδα την Παρασκευή 02 Νοεμβρίου

To μοντέλο για το οποίο έχετε εκφράσει το ενδιαφέρον σας είναι το
iPhone 5 16GB Black, με κόστος 739,00 €

Δυστυχώς την πρώτη ημέρα κυκλοφορίας θα υπάρξει περιορισμένη διαθεσιμότητα και – με βάση την τωρινή πρόβλεψη των παραλαβών μας – δεν θα μπορέσουμε να ικανοποιήσουμε το ενδιαφέρον σας.
Μπορείτε όμως να παραγγείλετε ΣΗΜΕΡΑ το iPhone σας ώστε να καλύψουμε την ζήτησή σας το αμέσως επόμενο χρονικό διάστημα (της τάξης του ενός 15θημέρου)
Για να παραγγείλετε το τηλέφωνο - με απόλυτη σειρά προτεραιότητας - θα χρειαστούμε μια προκαταβολή που ανέρχται στα


350,00 € για το iPhone 5 16GB

Στην περίπτωση που επιθυμείτε να προχωρήσετε σε κατάθεση της προκαταβολής, αυτό μπορεί να γίνει είτε φυσικά στο κατάστημά μας στην Γλυφάδα (Μεταξά 23) είτε σε έναν από τους παρακάτω λογαριασμούς όψεως της Document:


αυτά από document....


αρχισαν τα οργανα

#1558   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/10/2012 - 12:39

Η ebw.gr θα το διαθέσει τελικά 679 ευρώ?

#1559   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 30/10/2012 - 12:57

Παιδιά σας εχω πολυ άσχημα νέα.Το πρωί πήγα Vodafone και μου λένε ότι Παρασκευή 2 Νοεμβρίου θα ξεκινήσουν οι παραγγελίες και δε θα υπάρχει διαθέσιμο εκείνη τη μέρα.Πήγα πλαίσιο μου λέει ο πωλητής σ' ένα μήνα.Αντε καλα του λέω,ότι πεις, Παρασκευή θα έρθω να στο δείξω.Παιρνω τηλεφωνο και στο golden i και μου λένε πως δεν εχει ανακοινωθεί κατι επίσημα απο την apple κι ότι ειναι φήμη πως θα κυκλοφορήσει στις 2 Νοεμβρίου.Τι να πω.Ελεος.

Επίσης μίλησα με φίλο μου που δουλεύει στα κεντρικά του πλαισίου.Μου είπε πως έχουν παραλάβει και πως τα έχουν ήδη κρατημένα για τους "καλούς" πελάτες.

#1560   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2012 - 12:58

Παιδιά σας εχω πολυ άσχημα νέα.Το πρωί πήγα Vodafone και μου λένε ότι Παρασκευή 2 Νοεμβρίου θα ξεκινήσουν οι παραγγελίες και δε θα υπάρχει διαθέσιμο εκείνη τη μέρα.Πήγα πλαίσιο μου λέει ο πωλητής σ' ένα μήνα.Αντε καλα του λέω,ότι πεις, Παρασκευή θα έρθω να στο δείξω.Παιρνω τηλεφωνο και στο golden i και μου λένε πως δεν εχει ανακοινωθεί κατι επίσημα απο την apple κι ότι ειναι φήμη πως θα κυκλοφορήσει στις 2 Νοεμβρίου.Τι να πω.Ελεος.


Θα μας το γράψεις 100 φορές?

Εσύ κάνε παραγγελία την παρασκευή! Εγώ θα πάω να το πάρω..... :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 35

0 μέλη, 35 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες