Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2356   tpal12

tpal12

    iPH Contributor

  • 1.289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tpal12

Δημοσίευση 03/11/2012 - 04:34

Άλλη μία να το πετάξει έτσι κάτω θα το σπάσει το κινητό :P

Γιατι μωρέ αυτός τα πληρώνει και τον νοιάζει; Εδω μέχρι και τα ακούστικα χτυπούσε.

Τον έχω δει σε όλα τα unboxing και γενικα βγάζει νευρικότητα ο τύπος αφήστε που έχει και αυτη τη φωνη που κάναμε μικροί όταν παίζαμε πόλεμο με στρατιωτάκια ότι να ναι!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2357   iTsikos

iTsikos

    iPH Member

  • 321 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 03/11/2012 - 06:09

ίσως η καλύτερη παρουσίαση που έχω δει.....

http://www.youtube.com/watch?v=5iV3B6qlPoU&feature=share&list=PLB06527B795246EF0

Τελευταία επεξεργασία από: iTsikos, 03/11/2012 - 06:14


#2358   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 03/11/2012 - 10:17

παιδια καποθ διθεσιμοτητα απο θεσσαλονικη?

#2359   AKITA

AKITA

    iPH newbie

  • 47 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 03/11/2012 - 13:15

Ρε παιδια μια ερωτηση αν αγορασω απο apple.Uk με πιστοτικη και το στειλω σε φιλο στην αγγλια θα υπαρξει προβλημα αν ο παραλιπτης ειναι διαφορετικος σε σχεση παντα με τα στοχεια της καρτας.. το εχει κανει κανεις?

#2360   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/11/2012 - 13:35

Παιδιά γιατί σε όσα καταστήματα vodafone έχω κάνει κράτηση και πήρα τηλέφωνο όλα μου λένε από Δευτέρα; Θα έχουν παραλαβές στην voda από Δευτέρα;

#2361   igeoxar

igeoxar

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Twitter:@igeoxar
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 03/11/2012 - 13:44

εγω παραγγειλα το iphone 5 64 gb white απο την vodafone 1 νοεμβριου, τι λετε υπαρχει περιπτωση να το εχω την επομενη βδομαδα?

απαντηση στον akita:Ρε παιδια μια ερωτηση αν αγορασω απο apple.Uk με πιστοτικη και το στειλω σε φιλο στην αγγλια θα υπαρξει προβλημα αν ο παραλιπτης ειναι διαφορετικος σε σχεση παντα με τα στοχεια της καρτας.. το εχει κανει κανεις?
και γιατι δεν στελνεις τα λεφτα στον φιλο σου να το αγορασει αφτος και να στο στείλει? το ιδιο δεν ειναι?λεινετε και το προβλημα που λες αν ισχυει!

#2362   panos207

panos207

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Call of duty 4

Δημοσίευση 03/11/2012 - 14:58

Παιδιά γιατί σε όσα καταστήματα vodafone έχω κάνει κράτηση και πήρα τηλέφωνο όλα μου λένε από Δευτέρα; Θα έχουν παραλαβές στην voda από Δευτέρα;


Το πιο πιθανό επειδή και εμένα απο εβδομάδα μου λενε!

#2363   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 03/11/2012 - 15:41

εγω παραγγειλα το iphone 5 64 gb white απο την vodafone 1 νοεμβριου, τι λετε υπαρχει περιπτωση να το εχω την επομενη βδομαδα?

απαντηση στον akita:Ρε παιδια μια ερωτηση αν αγορασω απο apple.Uk με πιστοτικη και το στειλω σε φιλο στην αγγλια θα υπαρξει προβλημα αν ο παραλιπτης ειναι διαφορετικος σε σχεση παντα με τα στοχεια της καρτας.. το εχει κανει κανεις?
και γιατι δεν στελνεις τα λεφτα στον φιλο σου να το αγορασει αφτος και να στο στείλει? το ιδιο δεν ειναι?λεινετε και το προβλημα που λες αν ισχυει!


Δύσκολα φίλε.Μετά τις 15 και πιο πιθανό τέλος του μήνα.

#2364   teleman

teleman

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 03/11/2012 - 16:31

Παιδιά πήραν τηλέφωνο οι πάροχοι σε κανέναν από αυτούς που έκαναν ηλεκτρονική δήλωση ενδιαφέροντος, για να τον ενημερώσει για διαθεσιμότητα ή τζάμπα κάναμε τις δηλώσεις;

#2365   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 03/11/2012 - 16:37

Παιδιά πήραν τηλέφωνο οι πάροχοι σε κανέναν από αυτούς που έκαναν ηλεκτρονική δήλωση ενδιαφέροντος, για να τον ενημερώσει για διαθεσιμότητα ή τζάμπα κάναμε τις δηλώσεις;


Το μόνο που κάνουν είναι να στείλουν ένα mail ότι από σήμερα είναι διαθέσιμο (που όντως τα έστειλαν χθες). Δεν αποτελεί προκράτηση ή τίποτα τέτοιο.

#2366   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 03/11/2012 - 16:44

Αναρτημένη εικόνα

Mε γεια μας :P

#2367   teleman

teleman

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 03/11/2012 - 17:09

Το μόνο που κάνουν είναι να στείλουν ένα mail ότι από σήμερα είναι διαθέσιμο (που όντως τα έστειλαν χθες). Δεν αποτελεί προκράτηση ή τίποτα τέτοιο.


Άρα αν δεν πάμε επιτόπου σε κατάστημα και το προπαραγγείλουμε από εκεί δεν γίνεται τίποτα; Ενδιαφέρομαι για το 32GB και θέλω να το πάρω με την
επιδότηση που έχω από wind. Η wind φυσικά δεν μου έστειλε κανένα e-mail!! Ξέρει κανείς πότε θα έρθουν 32αρια, αν είναι να προπαραγγείλω γιατί
πρόκειται και για κατάστημα στην επαρχία..

#2368   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 03/11/2012 - 17:10

Άρα αν δεν πάμε επιτόπου σε κατάστημα και το προπαραγγείλουμε από εκεί δεν γίνεται τίποτα; Ενδιαφέρομαι για το 32GB και θέλω να το πάρω με την
επιδότηση που έχω από wind. Η wind φυσικά δεν μου έστειλε κανένα e-mail!! Ξέρει κανείς πότε θα έρθουν 32αρια, αν είναι να προπαραγγείλω γιατί
πρόκειται και για κατάστημα στην επαρχία..


Πάρε τηλέφωνο στα καταστήματα wind και public για να μπεις σε λίστα. 32άρια ελαχιστα κι αυτά έχουν φύγει.Από΄την άλλη βδομάδα μου παν ότι θα φέρουν μερικά ακόμα.

#2369   pinetech

pinetech

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/11/2012 - 19:00

Δες μόνο το slot για την sim, είναι πολύ μικρότερο από την sim.
Δεν νομίζω να γίνεται αυτό που λες...


Γίνεται κανονικότατα λίγο τρίψημο θέλει από την ανάποδη πλευρά όχι από εκεί που έχει το μέταλλο η SIM και μπαινει μια χαρα! Επιβεβαιωμένο έχω σήμα κανονικά και έγινε ενεργοποίηση του iphone. Το λέει και ο οδηγός που παράθεσα.

#2370   stevchrly

stevchrly

    iPH Enthousiast

  • 522 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/11/2012 - 19:56

Ρε παιδια μια ερωτηση αν αγορασω απο apple.Uk με πιστοτικη και το στειλω σε φιλο στην αγγλια θα υπαρξει προβλημα αν ο παραλιπτης ειναι διαφορετικος σε σχεση παντα με τα στοχεια της καρτας.. το εχει κανει κανεις?


Αν εχεις λογαριασμο στο itunes πας sighn στο apple store uk βάζες την παραγγελια που θεσκαι βάζεις την διευθυνση που θα πάει υπόψην διευθυνση για τα στοιχεία σου βάζεις λόγο πιστοτικής αυτά που έχεις δηλώσει στη κάρτα μόνο τη διεύθυνση αποστολης αλλαζεις με του φιλου γνωστου συγγενη κλπ κλπ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 33

0 μέλη, 33 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες