Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2506   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 06/11/2012 - 11:14

Δεν γινεται διοτι στο πλαισιο εχω απο περσι 210 Ευρω επιδοτηση συν περιπου 382 Ευρω φετος απο Vodadone μας κανουν περοπου 590 Ευρω... Αλλα μονο μεσω Πλαισιου... Γι' αυτο ρωταω αν κανεις εδω μεσα εχει κανενα βυσμα εκει...


την επιδοτηση σου την μεταφερεις οπου θες εσυ, ο παροχος τη δινει οχι το καταστημα..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2507   sympan

sympan

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 06/11/2012 - 11:19

σε τι πάγιο για πόσο χρόνο σου δώασανε επιδότηση τα 382?

Σε 24μηνο με 3 γραμμες επαγγελματικο. Ετσι κι' αλλιως αποκλειεται ν' αλλαξω κινητο του χρονου. Συνηθως τα κραταω 2 χρονια...

την επιδοτηση σου την μεταφερεις οπου θες εσυ, ο παροχος τη δινει οχι το καταστημα..

Την επιδοτηση ομως των 200 Ευρω την εχω απο το πλαισιο απο περσι... δεν μπορω να την μεταφερω αλλου...

#2508   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 06/11/2012 - 11:24

δεν αξιζει φιλε...ειναι μια εταιρεια διχως παρον-μελλον-παρελθον....και γιαυτο τα καταστηματα εκλεισαν και μπηκαν στα public...χωρις καμμια ελπιδα και φυσικα ειναι θεμα χρονου να τον...πιου!!δεν το λεω εγω....η διαφημιση τους....!!

Δεν αξίζει?

Όχι δα. Ειδικά αν φαίνονται εριστική και ειρωνικοί τους σκίζεις.

Και όχι να φανώ υποστηρικτής τους, αλλά δεν συμφωνώ για τα περί διάλυσης.

Τα Multirama έκλεισαν. Τα Public πήγαιναν αέρα και τώρα με τη συνένωση που διπλασίασαν τα καταστήματά τους έχουν τη δυναμική να πάνε ακόμα καλύτερα.

#2509   teleman

teleman

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 06/11/2012 - 11:36

Παιδιά καλημέρα, έχει πάρει σε κανέναν τηλέφωνο η Wind βάσει ηλεκτρονικής δήλωσης ενδιαφέροντος όπως κάνει η Cosmote αν δεν κάνω λάθος;
Και ξέρετε αν η δήλωση ενδιαφέροντος αφορούσε την δεύτερη παραλαβή οπότε θα σε καλέσουν προς το τέλος του μήνα για παραλαβή από το
κατάστημα που δήλωσες; Το λέω γιατί έχω μεγάλη επιδότηση από Wind και ψάχνω σε επαρχία και δεν το βρίσκω πουθενά, θέλω μαύρο 32αρι.

#2510   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 06/11/2012 - 11:55

Εγώ αυτό που κατάλαβα είναι ότι περίπου 20 του μήνα θα έρθουν τηλέφωνα . Όλα τα μεγάλα μαγαζιά θα το έχουν ή θα συνεχίσουν να το έχουν με σύνδεση .. Αρά το λογικό συμπέρασμα είναι ότι τέλος του μήνα θα έχουμε τηλέφωνο στα χέρια μας και ειδικότερα εγώ που θέλω 32.
Αρα καλά έκανα και είπα να μου το φέρει ένας φίλος από Γερμανία .....

#2511   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 06/11/2012 - 12:03

επανερχομαι στο θεμα με την οθονη(ειχε τζογο πανω δεξια) που ειχα σε λευκο 16αρι αγορασμενο απο γερμανο στο mall χθες.πηγα σημερα στις 10 απο κει και απλα εχω να πω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στον υπευθυνο τοσο του καταστηματος οσο και του σερβις.αμεσα διαπιστωσαν πως οντως εχει θεμα και σε δευτερολεπτα εφερε καινουριο σφραγγισμενο για αλλαγη.για κακη μου τυχη και το νεο ειχε τζογο κατω αριστερα αυτη τη φορα,σε πολυ μικροτερο βαθμο,αλλα υπηρχε.για μεγαλη μου εκπληξη ανοιγει τριτη!!!! συσκευη οπου παλι εχει τζογο πανω αριστερα.εν ολιγοις πηρα επιστροφη χρηματων χωρις μα και μου για να περιμενω τη νεα παραλαβη πονταρωντας η νεα παρτιδα να μην εχει αυτο το προβλημα.και το δικο μου και τα αλλα δυο ηταν 41 εβδομαδας.
πραγματικα παντως ξανα συγχαρητηρια στο προσωπικο του συγκεκριμενου καταστηματος που φερθηκε αψογα σε ολους τους τομεις και με σεβασμο στο πελατη.και παλι ΜΠΡΑΒΟ!

#2512   Adrianos

Adrianos

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 06/11/2012 - 12:10

επανερχομαι στο θεμα με την οθονη(ειχε τζογο πανω δεξια) που ειχα σε λευκο 16αρι αγορασμενο απο γερμανο στο mall χθες.πηγα σημερα στις 10 απο κει και απλα εχω να πω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στον υπευθυνο τοσο του καταστηματος οσο και του σερβις.αμεσα διαπιστωσαν πως οντως εχει θεμα και σε δευτερολεπτα εφερε καινουριο σφραγγισμενο για αλλαγη.για κακη μου τυχη και το νεο ειχε τζογο κατω αριστερα αυτη τη φορα,σε πολυ μικροτερο βαθμο,αλλα υπηρχε.για μεγαλη μου εκπληξη ανοιγει τριτη!!!! συσκευη οπου παλι εχει τζογο πανω αριστερα.εν ολιγοις πηρα επιστροφη χρηματων χωρις μα και μου για να περιμενω τη νεα παραλαβη πονταρωντας η νεα παρτιδα να μην εχει αυτο το προβλημα.και το δικο μου και τα αλλα δυο ηταν 41 εβδομαδας.
πραγματικα παντως ξανα συγχαρητηρια στο προσωπικο του συγκεκριμενου καταστηματος που φερθηκε αψογα σε ολους τους τομεις και με σεβασμο στο πελατη.και παλι ΜΠΡΑΒΟ!


Όταν λες τζόγο τι εννοείς ? Τι ακριβώς παρουσίαζε η συσκευή ?

#2513   sirgeorge

sirgeorge

    iPH Elite Poster

  • 2.067 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 06/11/2012 - 12:15

υστερα απο αρκετη σκεψη και αφου ελεγα να μεινω στο 4αρι μου που τοσο εχω λατρεψει,το περιμενω και εγω τελος αυτης της εβδομαδας -αρχης της αλλης!

#2514   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 06/11/2012 - 12:15

Όταν λες τζόγο τι εννοείς ? Τι ακριβώς παρουσίαζε η συσκευή ?

οταν πιεζες την οθονη πανω δεξια ηταν λασκα,εμπαινε προς τα μεσα.

#2515   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/11/2012 - 12:19

Παιδιά σήμερα πήγα και το πήρα!! 32gb ΛΕΥΚΟ!!!

Αψεγάδιαστο!!

41 Οκτωβρίου είναι.

Ούτε γρατζουνιές,ούτε κίτρινες οθόνες,ούτε Wifi,ούτε το κλικ κλικ αριστερά-δεξιά της οθόνης! όλα κομπλέ!

Με γεια μου! :lol: :P

Το ρυθμίζω από τις 9:30! Και ακόμα,θέλει πολύ δουλειά γιατί έχω πάρα πολλές εφαρμογές.... φωτογραφίες όταν τελειώσω.

#2516   sirgeorge

sirgeorge

    iPH Elite Poster

  • 2.067 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 06/11/2012 - 12:21

καλοριζικο φιλε μου!αντε και στα δικα μας!και στον υπολοιπων παιδιων!!!

#2517   KonstantinosFotos

KonstantinosFotos

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Twitter:@kostas_fotos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 06/11/2012 - 12:27

Παιδιά σήμερα πήγα και το πήρα!! 32gb ΛΕΥΚΟ!!!

Αψεγάδιαστο!!

41 Οκτωβρίου είναι.

Ούτε γρατζουνιές,ούτε κίτρινες οθόνες,ούτε Wifi,ούτε το κλικ κλικ αριστερά-δεξιά της οθόνης! όλα κομπλέ!

Με γεια μου! :lol: :P

Το ρυθμίζω από τις 9:30! Και ακόμα,θέλει πολύ δουλειά γιατί έχω πάρα πολλές εφαρμογές.... φωτογραφίες όταν τελειώσω.


Καλοριζικο φίλος....

#2518   Vapor

Vapor

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/11/2012 - 12:36

Kαλορίζικο,από που το πήρες το 32άρι?

#2519   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 06/11/2012 - 12:37

Παιδιά σήμερα πήγα και το πήρα!! 32gb ΛΕΥΚΟ!!!

Αψεγάδιαστο!!

41 Οκτωβρίου είναι.

Ούτε γρατζουνιές,ούτε κίτρινες οθόνες,ούτε Wifi,ούτε το κλικ κλικ αριστερά-δεξιά της οθόνης! όλα κομπλέ!

Με γεια μου! :lol: :P

Το ρυθμίζω από τις 9:30! Και ακόμα,θέλει πολύ δουλειά γιατί έχω πάρα πολλές εφαρμογές.... φωτογραφίες όταν τελειώσω.


Με γεια σου φίλε μου...

Που διάολο τα βρίσκεται όλοι :huh:

Τελευταία επεξεργασία από: ntnskrds, 06/11/2012 - 12:38


#2520   Lefteris23

Lefteris23

    iPH Addict

  • 624 μηνύματα
  • Twitter:@LefterisHaritou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 06/11/2012 - 12:41

Θα πάρουμε το κινητό και θα αρχίσουμε τα crash test...

Α ρε Apple...
Θα αρχίσουμε να πατάμε την οθόνη, πάνω, κάτω δεξιά αριστερά, θα βγάζουμε μεγεθυντικούς φακούς να δούμε το bezel και θα λένε οι άλλοι, καλά αυτός τρελός είναι ?!? :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 51

0 μέλη, 51 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες