Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2521   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/11/2012 - 12:41

Ευχαριστώ πολύ παιδιά.! Από cosmote online από την πέμπτη το βράδυ.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2522   mariosnt

mariosnt

    iPH Contributor

  • 922 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/11/2012 - 13:37

Να σας πω κ εγω την εμπειρία μου.
Προ ολίγου γύρισα απο Wind.
Ρώτησα αν υπάρχει η συσκευή κ η απάντηση ήταν "βεβαίως κ υπάρχει αλλα μόνο για συμβόλαια".
Όσοι θέλουν να την πάρουν μετρητά, θα πρεπει να περιμένουν, να εξυπηρετηθούν όσοι έχουν συνδέσεις.
Αυτα!

#2523   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 06/11/2012 - 14:13

Να σας πω κ εγω την εμπειρία μου.
Προ ολίγου γύρισα απο Wind.
Ρώτησα αν υπάρχει η συσκευή κ η απάντηση ήταν "βεβαίως κ υπάρχει αλλα μόνο για συμβόλαια".
Όσοι θέλουν να την πάρουν μετρητά, θα πρεπει να περιμένουν, να εξυπηρετηθούν όσοι έχουν συνδέσεις.
Αυτα!


Δεν ειναι ολα τα καταστηματα ετσι.. Παρε τηλεφωνα και αλλού

#2524   taitienitsa

taitienitsa

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 06/11/2012 - 14:19

Εγώ δεν βρίσκω πουθενά σε vodafone, έχω πάρει σε όλα της τα καταστήματα...

#2525   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 06/11/2012 - 14:19

Να σας πω κ εγω την εμπειρία μου.
Προ ολίγου γύρισα απο Wind.
Ρώτησα αν υπάρχει η συσκευή κ η απάντηση ήταν "βεβαίως κ υπάρχει αλλα μόνο για συμβόλαια".
Όσοι θέλουν να την πάρουν μετρητά, θα πρεπει να περιμένουν, να εξυπηρετηθούν όσοι έχουν συνδέσεις.
Αυτα!

δεν ισχυει αυτο και θα σου πω γιατι. γιατι με πηραν να μου κανουν συμβολαιο και μου παν πως οποιο και να θελω, μπορουμε να ξεκινησουμε τη διαδικασια(του να πληρωνω παγια στη wind καθως και να πληρωσω τη συσκευη) και οταν παραλαβουν κομματια θα μου στειλουν..το οποιο συμφωνα παντα με το ατομο που μιλουσα μου πε μετα τισ 15-11

#2526   themkon

themkon

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Twitter:@Themkon
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/11/2012 - 14:32

Παιδιά μολίς με πήρανε τηλέφωνο απο Cosmote για την προπαραγγελία που είχα κάνει μέσω internet. Όποιοι δεν αργήσανε να την κάνουν λογικά θα τους πάρουν και αυτούς. Έχουν συσκευές μόνο για αυτους που είχαν κάνει την ηλεκτρονική δήλωση ενδιαφέροντος και με λίστα προτερεότητας και μόνο στο χρώμα που είχαν διαλέξει. Κομμάτια άλλα μου είπε μετά της 15 του μήνα. Απλά αυτή η πληροφορία για όσους έχουν κάνει την δήλωση.

#2527   iGchris13

iGchris13

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 06/11/2012 - 15:05

Ευχαριστώ πολύ παιδιά.! Από cosmote online από την πέμπτη το βράδυ.


Καλορύζικο! Να το χαρείς! Και εγώ από την Παρασκευή ξημερώματα είμαι. Διάλεξα 32άρι μαύρο, τη Δευτέρα μου είπε δεν υπάρχει! Μόνο λευκό μπορεί. Λέω εντάξει μετά από σκέψη και ότι σήμερα θα το δώσουν στο courier και αύριο θα το έχω σίγουρα. Αμ δε!!! Σήμερα πέρνω τηλ και κάνουν απεργία. Λογικά και αύριο. Αν το πάρω μέχρι Παρασκευή θα είμαι τυχερός. Ακου απεργία ολόκληρη Cosmote. Και τα καταστήματα δούλευαν??!!!!

#2528   frank44

frank44

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 06/11/2012 - 15:06

Εγώ θα ήθελα να ξέρω αν είναι νόμιμο ένα κατάστημα να έχει συσκευές και να σου λέει στις πουλάω μόνο με σύνδεση αλλιώς περίμενε.Κάτι μου λέει ότι δεν είναι.Μου θυμίζει όταν ήμουν φαντάρος στον Έβρο και μας έλεγαν ότι όλα τα τραπέζια στις καφετέρειες είναι ρεσερβέ και ήταν όλα άδεια!!!!

#2529   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/11/2012 - 15:08

το ebw το κουνελι;;παρελαβε κανεις απο εκει;;;;το εγβαλαν και απ οτο σαιτ τους!!!χαχαχαχα!!!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2530   themkon

themkon

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Twitter:@Themkon
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/11/2012 - 15:09

Καλορύζικο! Να το χαρείς! Και εγώ από την Παρασκευή ξημερώματα είμαι. Διάλεξα 32άρι μαύρο, τη Δευτέρα μου είπε δεν υπάρχει! Μόνο λευκό μπορεί. Λέω εντάξει μετά από σκέψη και ότι σήμερα θα το δώσουν στο courier και αύριο θα το έχω σίγουρα. Αμ δε!!! Σήμερα πέρνω τηλ και κάνουν απεργία. Λογικά και αύριο. Αν το πάρω μέχρι Παρασκευή θα είμαι τυχερός. Ακου απεργία ολόκληρη Cosmote. Και τα καταστήματα δούλευαν??!!!!

Απεργία; Περίεργο μου φένεται.

#2531   iGchris13

iGchris13

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 06/11/2012 - 15:35

Απεργία; Περίεργο μου φένεται.


Ναι όσο και να φαίνεται παράξενο όσες φορές πήρα σήμερα βγαίνει ο τηλεφωνητής που λέει ¨από Δευτέρα έως Παρασκευή από 9πμ- 5 μμ εκτός ΑΡΓΕΙΩΝ¨. Το τσέκαρα και με το τηλ των καταστημάτων που το παραδέχτηκε!!!!

#2532   themkon

themkon

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Twitter:@Themkon
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/11/2012 - 15:43

Ναι όσο και να φαίνεται παράξενο όσες φορές πήρα σήμερα βγαίνει ο τηλεφωνητής που λέει ¨από Δευτέρα έως Παρασκευή από 9πμ- 5 μμ εκτός ΑΡΓΕΙΩΝ¨. Το τσέκαρα και με το τηλ των καταστημάτων που το παραδέχτηκε!!!!

Το λέω γιατί σήμερα μίλησα με cosmote κανονικότατα. Τι να πω...

#2533   iGchris13

iGchris13

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 06/11/2012 - 16:00

Με το τηλ του e-shop της μίλησες; Το 2102501100; Αυτό δεν δουλεύει. Μπορεί όλα τα άλλα να παίζουν. Μου το είπε καθημερινή υπάλληλος στο κεντρικό τηλ των καταστημάτων. Δηλ. δύο χαμένες μέρες. Από Πέμπτη πάλι.

#2534   themkon

themkon

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Twitter:@Themkon
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/11/2012 - 16:46

Με το τηλ του e-shop της μίλησες; Το 2102501100; Αυτό δεν δουλεύει. Μπορεί όλα τα άλλα να παίζουν. Μου το είπε καθημερινή υπάλληλος στο κεντρικό τηλ των καταστημάτων. Δηλ. δύο χαμένες μέρες. Από Πέμπτη πάλι.

Οχι δεν μίλησα με αυτο το τηλέφωνο.Αλλα με το 2106241816.δεν ξέρω ακριβώς τι ειναι αυτο αλλα δεν χάνεις τιποτα να πάρεις να ρωτήσεις για την παραγγελία σου.

#2535   frank44

frank44

    iPH Member

  • 291 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 06/11/2012 - 18:17

Συγγνώμη για το off topic αλλά μόλις βρήκα ένα 16 άσπρο διαθέσιμο.Ήθελα η αλήθεια είναι μαύρο και ζητάω τη γνώμη σας, να το "χτυπήσω" το λευκό τώρα που το βρήκα ή να περιμένω και άλλο?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 24

0 μέλη, 24 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες