Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#226   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 21/10/2012 - 23:27

είδες που λες οτι θες? ε σε πληροφορώ οτι και εγω δουλευω στο ΠΛΑΙΣΙΟ και οχι πωλητης... και μιλάω απ ευθείας με το τμήμα αγορών γιατι θέλω να ξέρω ημερομηνίες για παραγγελίες εταιρειών και σε πληροφορώ οτι δεν υπάρχει ουτε μια επίσημη ενημέρωση απο την apple.. ούτε ακουστικά ουτε τίποτα.. τώρα τι πλάθεις εσυ στο μυαλό σου είναι άλλο καπέλο..

αααααααααχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχ philman μ'αρεσει κιολας που εισαι απολυτος...για το κινητο πληροφορηθηκα οτι θα το εχουν εντος οκτωμβριου αλλα ακριβως δεν ξερουν..για τα earpods δεν καταλαβες καλα...τα εχω ηδη στα αυτια μου και ακουω μουσικουλα...και τα αξεσουαρ τα υπολοιπα τα ειδα με τα ματια μου..τωρα που δουλευεις εσυ δεν ξερω...ισως στο πλαισιο που εισαι δεν θα εχουν ερθει ακομα..στην λαρισα ηρθαααααααν!!!!!!!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#227   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 21/10/2012 - 23:29

αααααααααχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχ philman μ'αρεσει κιολας που εισαι απολυτος...για το κινητο πληροφορηθηκα οτι θα το εχουν εντος οκτωμβριου αλλα ακριβως δεν ξερουν..για τα earpods δεν καταλαβες καλα...τα εχω ηδη στα αυτια μου και ακουω μουσικουλα...και τα αξεσουαρ τα υπολοιπα τα ειδα με τα ματια μου..τωρα που δουλευεις εσυ δεν ξερω...ισως στο πλαισιο που εισαι δεν θα εχουν ερθει ακομα..στην λαρισα ηρθαααααααν!!!!!!!!!!

να ρωτησω εγω κατι ακυρο? ;/...εχεις σκοπο να παρεις το iphone 5?..γιατι αν εχεις δεν υπαρχει λογος να εχεις παρει ακουστικα

#228   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 21/10/2012 - 23:41

να ρωτησω εγω κατι ακυρο? ;/...εχεις σκοπο να παρεις το iphone 5?..γιατι αν εχεις δεν υπαρχει λογος να εχεις παρει ακουστικα

ναι σωστη παρατηρηση αλλα την εχω απαντησει πιο πανω..χρειαζομουνα 2ο ζευγαρι για το μπ3 επειδη χαλασαν τα προηγουμενα..και ναι θα παρω το 5αρι οταν αποφασισουν να το βγαλουν...

#229   tottizaf10

tottizaf10

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 22/10/2012 - 00:31

παιδια τι καρτα να ζητησω για το 5αρι μου απο τη vodafone? τι ειδους sim ?

#230   Nerazzurro10

Nerazzurro10

    iPH Enthousiast

  • 423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 22/10/2012 - 00:51

παιδια τι καρτα να ζητησω για το 5αρι μου απο τη vodafone? τι ειδους sim ?


Nano-sim!

#231   XrysaSyros

XrysaSyros

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Samsung Galaxy Note 2

Δημοσίευση 22/10/2012 - 07:29

Αντε... (αλλη μια) καλη μας βδομαδα!

#232   Trelas007

Trelas007

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Twitter:@markosftzoi
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 22/10/2012 - 07:35

Καλημέρα. Πρωινος σήμερα και απο της 4:30 που Ξύπνησα μου εχει κάτσει πως ούτε σημερα θα έχουμε τπτ. Πιστεύω πως περιμένουν το event για να φανεί πιο πολυ το όλο θέμα (marketing) . Ελπίζω να βγω πέρα για πέρα ψεύτης.

#233   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 22/10/2012 - 07:59

Πάντως η Cosmote στο twitter επιβεβαιώνει πως θα είναι διαθέσιμο μέσα στον Οκτώβριο

#234   tgnikit

tgnikit

    iPH Contributor

  • 1.137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2012 - 08:03

Υπομονή μέχρι τη Παρασκευή!

#235   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 22/10/2012 - 08:10

Στον Γερμανό πάντως που πήγα , δέν είχαν ιδέα και έτρεξαν να δούνε από κοντά το δικό μου !!

#236   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 22/10/2012 - 08:29

Πάντως η Cosmote στο twitter επιβεβαιώνει πως θα είναι διαθέσιμο μέσα στον Οκτώβριο

Εννέα ημέρες έμειναν ακόμα. Για να δούμε

#237   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2012 - 09:05

Το πιο πιθανό πλέον είναι η 2/11, μιας και χρειάζεται μία εβδομάδα νωρίτερα να βγουν οι φόρμες "εκδήλωση ενδιαφέροντος" από τα δίκτυα, οπότε λογικά αυτό θα γίνει προς το τέλος αυτής της εβδομάδας και το επίσημο λανσάρισμα 2/11. Όσο για τις τιμές δυστυχώς πολύ πιθανό είναι να ισχύουν αυτές των Public και Multirama!

Kαι ενώ φέτος παρουσιάστηκε νωρίτερα το iPhone 5, θα λανσαριστεί στην Ελλάδα τον ίδιο μήνα (11/2012) με το iPhone 4S.
Υπομονή, αλλά μας τελειώνει...

#238   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 22/10/2012 - 09:11

Το πιο πιθανό πλέον είναι η 2/11, μιας και χρειάζεται μία εβδομάδα νωρίτερα να βγουν οι φόρμες "εκδήλωση ενδιαφέροντος" από τα δίκτυα, οπότε λογικά αυτό θα γίνει προς το τέλος αυτής της εβδομάδας και το επίσημο λανσάρισμα 2/11. Όσο για τις τιμές δυστυχώς πολύ πιθανό είναι να ισχύουν αυτές των Public και Multirama!

Kαι ενώ φέτος παρουσιάστηκε νωρίτερα το iPhone 5, θα λανσαριστεί στην Ελλάδα τον ίδιο μήνα (11/2012) με το iPhone 4S.
Υπομονή, αλλά μας τελειώνει...


σιγα μην βγουν φορμες, για ποιο λογο, αφου ειναι φιξαρισμενη η παραγγελια...τα πρωτα ειναι τοσο λιγα, που αν βγουν φορμες θα ειναι για την επομενη παραγγελια...κ με δεδομενο οτι θελει 4 εβδομαδες αναμονη στα applestores ανα τον κοσμο περιμενε καλα χριστουγεννα και αν...εγω εχω κονε σε γερμανο και πιστευω να προλαβω να παρω το 1 απο τα 2 τηλεφωνα που θα μπουν στο καταστημα...;)

#239   anderson

anderson

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 22/10/2012 - 09:13

Πιστεύω ότι όσον αφορά τις τιμές των μουλτιράμα, κατέβηκαν όχι γιατί δεν θα είναι αυτές, αλλά γιατί έγιναν τόσες προπαραγγελίες που κατάλαβαν ότι με τους ρυθμούς που ζητούσαν τη συσκευή, απλώς δεν θα μπορούσαν να εξυπηρετήσουν στο εγγύς μέλλον ούτε ένα μικρό ποσοστό. Οι τιμές λογικά θα είναι αυτές...

#240   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 22/10/2012 - 09:39

καλημερα,τιποτα επισιμο απο vodafone.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 23

0 μέλη, 23 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες