Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#241   kalymnos07

kalymnos07

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:Ps4

Δημοσίευση 22/10/2012 - 09:47

ελα καλημερα και καλη εβδομαδα αντε να ειναι και η τελευταια μαρτυρικη!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#242   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2012 - 09:59

σιγα μην βγουν φορμες, για ποιο λογο, αφου ειναι φιξαρισμενη η παραγγελια...τα πρωτα ειναι τοσο λιγα, που αν βγουν φορμες θα ειναι για την επομενη παραγγελια...κ με δεδομενο οτι θελει 4 εβδομαδες αναμονη στα applestores ανα τον κοσμο περιμενε καλα χριστουγεννα και αν...εγω εχω κονε σε γερμανο και πιστευω να προλαβω να παρω το 1 απο τα 2 τηλεφωνα που θα μπουν στο καταστημα...;)


Οι φόρμες "εκδήλωσης ενδιαφέροντος" βγαίνουν για να τσιμπήσουν τα δίκτυα συμβόλαια... και αυτό γίνεται με κάθε νέα συσκευή iPhone πριν λανσαριστεί στην αγορά! Δεν έχει να κάνει αν υπάρχει μεγάλη αναμονή... μπορεί να έρθουν πολύ λίγα κομμάτια, αλλά κομμάτια θα έρχονται στην ελληνική αγορά μετά το λανσάρισμα της, συνεχώς έστω και λίγα!!! Όσο για γνωστό, οι περισσότεροι έχουν... ;-)

#243   tsitas

tsitas

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/10/2012 - 10:02

καλημέρα σε όλους.
το πρώτο μου ποστ εδώ μιας και παρακολουθώ το φόρουμ απ έξω.
εγώ έκανα προπαραγγελια μέσω web στο multirama... και την επομένη με πήραν από την εταιρεία, λέγοντας μου πως κατέβασαν την σελίδα λόγο μεγάλου ντόρου, και πως όταν έρθει η συσκευή, μάλλον Νοέμβρη θα μου κρατήσουν μια αφού την έχω είδη παραγγείλει.
οι τιμές δεν αλλάζουν είναι αυτές που είχαν αναρτήσει.
αυτά.

Τελευταία επεξεργασία από: tsitas, 22/10/2012 - 10:03


#244   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 22/10/2012 - 10:21

Καλημερά καλωσήλθες !!!

#245   teleman

teleman

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 22/10/2012 - 10:26

σιγα μην βγουν φορμες, για ποιο λογο, αφου ειναι φιξαρισμενη η παραγγελια...τα πρωτα ειναι τοσο λιγα, που αν βγουν φορμες θα ειναι για την επομενη παραγγελια...κ με δεδομενο οτι θελει 4 εβδομαδες αναμονη στα applestores ανα τον κοσμο περιμενε καλα χριστουγεννα και αν...εγω εχω κονε σε γερμανο και πιστευω να προλαβω να παρω το 1 απο τα 2 τηλεφωνα που θα μπουν στο καταστημα... ;)

Οι φόρμες "εκδήλωσης ενδιαφέροντος" βγαίνουν για να τσιμπήσουν τα δίκτυα συμβόλαια... και αυτό γίνεται με κάθε νέα συσκευή iPhone πριν λανσαριστεί στην αγορά! Δεν έχει να κάνει αν υπάρχει μεγάλη αναμονή... μπορεί να έρθουν πολύ λίγα κομμάτια, αλλά κομμάτια θα έρχονται στην ελληνική αγορά μετά το λανσάρισμα της, συνεχώς έστω και λίγα!!! Όσο για γνωστό, οι περισσότεροι έχουν... ;-)


Παιδιά όλο έτσι λένε, ότι θα φέρουν λίγα κομμάτια και δεν θα φτάσουν και ότι το κάθε μαγαζί θα έχει 1-2 τηλέφωνα. Και εγώ είχα πάρει το 4S από Αγγλία και ήμουν μέσα στην πρώτη παράδοση από applestore. Αφού το πήρα έκανα και από μια δήλωση ενδιαφέροντος σε κάθε εταιρία για να δω τι θα μου πουν. Ε λοιπόν 4-5 μέρες μετά με πήραν και από τη WIND και από VODAFONE ( από COSMOTE όχι..) και μου είπαν αν ενδιαφέρομαι ακόμα και σε ποιο κατάστημα να μου στείλουν τη συσκευή, παρόλο που έγραψα ότι ενδιαφερόμουν μόνο για τη συσκευή και όχι για συμβόλαιο και μένω και στην επαρχία! Όλα είναι θέμα marketing, θα φέρουν αρκετά κομμάτια που με την κρίση θα φτάσουν για όλους και θα μας παρακαλάνε να αγοράσουμε.

Και καλύτερα που μας καθυστέρησαν για να μην έχουμε και προβλήματα όπως οι πρώτες φουρνιές..σας το λέω γιατί είχα πάρει τα δυο τελευταία μοντέλα από εξωτερικό από τους πρώτους και μου εμφάνισαν πρόβλημα!

Τελευταία επεξεργασία από: teleman, 22/10/2012 - 10:31


#246   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 22/10/2012 - 10:28

Λενε παντως οτι η κοσμοτε θα το εχει πρωτη απο ολους για μια εβδομαδα!!λετε να ισχυει??

#247   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 22/10/2012 - 10:34

H Cosmote, σήμερα, στο facebook σε ερωτήσεις σχετικά με το 5αρι δεν απαντάει, ενώ μέχρι το Σάββατο έβαζε και στοίχημα ότι θα υπάρχει στα καταστήματα εντός του Οκτώβρη ("φωτογραφίζανε" δηλαδή την 26/10) Λέτε να άλλαξε κάτι;

#248   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 22/10/2012 - 10:40

"@........... Καλημέρα. Δεν υπάρχει κάτι νεότερο, ισχύει ότι θα είναι διαθέσιμο στα καταστήματα μας μέσα στον Οκτώβριο."

Στο twitter πάντως λέει πως θα το έχει διαθέσιμο τον Οκτώβριο.

#249   XrysaSyros

XrysaSyros

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Samsung Galaxy Note 2

Δημοσίευση 22/10/2012 - 10:41

Παει να μην ξαναγραψουμε τιποτα μεχρι να βγει κατι επισημο? :o

#250   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 22/10/2012 - 10:44

Παει να μην ξαναγραψουμε τιποτα μεχρι να βγει κατι επισημο? :o

ανετα όμως!!!!!!

#251   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 22/10/2012 - 10:44

Παει να μην ξαναγραψουμε τιποτα μεχρι να βγει κατι επισημο? :o

Και μετά τι θα κάνουμε όλη μέρα? Να χαζεύουμε ο ένας το avatar του άλλου? Τουλάχιστο έτσι περνούν και οι μέρες.

#252   panos207

panos207

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Call of duty 4

Δημοσίευση 22/10/2012 - 10:46

Παει να μην ξαναγραψουμε τιποτα μεχρι να βγει κατι επισημο? :o


Τώρα σώθηκες!!

Και μετά τι θα κάνουμε όλη μέρα? Να χαζεύουμε ο ένας το avatar του άλλου? Τουλάχιστο έτσι περνούν και οι μέρες.


Ναι λέμε και τον πόνο μας χααχχααχα :lol:

#253   XrysaSyros

XrysaSyros

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Samsung Galaxy Note 2

Δημοσίευση 22/10/2012 - 10:48

Τώρα σώθηκες!!



Ναι λέμε και τον πόνο μας χααχχααχα :lol:

Ναι αλλα μετα θα χρειαζομαστε group theraphy!!! Τουλαχιστον ειμαστε πολλοι και παιζει να μας κανουν καλη τιμη... :P

#254   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 22/10/2012 - 10:52

γιατι να κλεισει, ασε ρε να χουμε τις παπατζες της ημερας...ακομα περιμενουμε τις φωτο απο ελληνικο κουτι....εδω κ μια βδομαδα...αρε ελληναρα, μην το λες ρε αν δενεισαι σιγουρος, παρε τις φωτο πρωτα κ μετα ανακοινωσε το...

#255   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 22/10/2012 - 10:59

Πάντως σήμερα δεν φαίνεται να υπάρχει κάτι. Εάν δεν υπάρξει ούτε Τετάρτη πρωί, μετά το event για το mini iPad, τότε το πιο πιθανό να οδεύουμε για αρχές Νοέμβρη.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 48

0 μέλη, 48 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες