Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2746   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 14/11/2012 - 18:58

Kalispera stin parea...egw eixa kanei paraggelia apo to internet sto plaisio...me kalesan extes to mesimeri k mou eipan oti paralamvanou pempti...simera pige h gynaika mou k to plirwse me pistwtikh k perimenw paralavh sto spiti an oxi mexri to sk sigoura tin allh evdomada :)


ποτε ειχες κανει την παραγγελια?ποσα gb?εχω παραγγειλει 64αρι απο πλαισιο μεσω ιντερνετ αλλα τιποτα ακομα.σκετη συσκευη παρηγγειλες?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2747   Panos28patra

Panos28patra

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 14/11/2012 - 19:34

ποτε ειχες κανει την παραγγελια?ποσα gb?εχω παραγγειλει 64αρι απο πλαισιο μεσω ιντερνετ αλλα τιποτα ακομα.σκετη συσκευη παρηγγειλες?


to eixa kanei proparaggelia mesw tis formas stis 2 noemvriou pou telika apodixthke MOUFA sto plaisio...k epeidh tin myristika tin douleia to paraggeila stis 6 noemvriou mesw tou site tou plaisio gia paradosh sto katastima Syntagmatos stin a8ina...extes kalesan to mesimeri tin gynaika mou apo ta kentrika k tis eipan oti 8a er8ei pepti vrady alla epeidh ginetai xamos me tis paraggelies gia pio sigoura kalo 8a itan na paei simera na to plirwsei...to kaname loipon k ayto pou mas eipe epishs einai oti sta katastimata den 8a pane ka8olou syskeves pera apo tis paraggelies twn katastimatwn...opote ola 8a staloun sto spiti...emena 8a m er8ei an oxi mexri to savvato,arxes tis allhs evdomadas sigoura...exw paraggeilei to 16ari mavro...twra gia ta 64aria den kserw ti ginetai alla den nomizw na yparxoun se ayth tin fournia...oute kan 32 den eferan prin opote den nomizw na feroun 64aria twra...ta 32 k ta 64 mallon ta kovw gia dekemvri...kai nai sketi syskevh pira...

Τελευταία επεξεργασία από: Panos28patra, 14/11/2012 - 19:35


#2748   keha

keha

    iPH User

  • 185 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:αχαειρευτος

Δημοσίευση 14/11/2012 - 21:12

με πηραν και εμενα σημερα τηλ απο golden i θεσσ/νικης ενω ημουνα 50+....πως γινεται αυτο??να ρωτησω ποιας εβδομαδας παραγωγης ηταν τα ελλαττωματικα?

#2749   takisx

takisx

    iPH Member

  • 235 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/11/2012 - 21:35

με πηραν και εμενα σημερα τηλ απο golden i θεσσ/νικης ενω ημουνα 50+....πως γινεται αυτο??να ρωτησω ποιας εβδομαδας παραγωγης ηταν τα ελλαττωματικα?

κι εμένα από Αθήνα, το ίδιο 50+, ανησυχείς για κάτι;

Τελευταία επεξεργασία από: takisx, 14/11/2012 - 21:36


#2750   ktsak

ktsak

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/11/2012 - 21:43

με πηραν και εμενα σημερα τηλ απο golden i θεσσ/νικης ενω ημουνα 50+....πως γινεται αυτο??.............

Φιλε μου, μπορεις να μου πεις χρωμα και χωρητικοτητα ? Γιατι και εγω Θεσνικη ειμαι και δεν με πηραν τηλεφωνο. Αν σου ειναι ευκολο :rolleyes:

Τελευταία επεξεργασία από: ktsak, 14/11/2012 - 21:47


#2751   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 14/11/2012 - 23:26

Παρελαβα και εγω εχθες μετα πολλων κοπων και σημερα χανει το σημα το ξαναβρισκει,οταν κανει boot αργει εκνευριστικα να βγαλει το unlock της sim και γενικοτερα μου εχει σπασει τα νευρα...Αυριο παει πισω για doa....Να σημειωσω οτι ειχε 6.0 του εβαλα OTA 6.0.1 δεν εστρωσε του εκανα restore απο itunes δεν εστρωσε και τελος εφαγε και 2 hard reset αλλα το πουλακι τσιου....

#2752   nikosfr4

nikosfr4

    iPH User

  • 171 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 15/11/2012 - 02:03

ειναι συνεπεις το appstore αγγλιας που λεει 3-4 βδομαδες? ειμαι στην 3η με 4η! θα περημενω και αλλο η μπα? αν πηρε κανεις απο εκει!

#2753   keha

keha

    iPH User

  • 185 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:αχαειρευτος

Δημοσίευση 15/11/2012 - 02:17

κι εμένα από Αθήνα, το ίδιο 50+, ανησυχείς για κάτι;

ανησυχω πως γινεται ενω ημουνα 50+ να με πηραν τηλ...δλδ πηραν οι 50 προηγουμενοι (στν καλυτερη περιπτωση που ημουνα ο 51ος!!!)??ή ειχαν τοσες πολλες ακυρωσεις...κατι δν μου καθεται

Φιλε μου, μπορεις να μου πεις χρωμα και χωρητικοτητα ? Γιατι και εγω Θεσνικη ειμαι και δεν με πηραν τηλεφωνο. Αν σου ειναι ευκολο :rolleyes:

ασπρο 16αρι

#2754   Tassosd

Tassosd

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 15/11/2012 - 06:10

Κανείς ρε παιδιά από το www.ebw.gr έχει παραλάβει; τους ενοχλώ και μου λένε ότι δεν ξέρουνε τίποτα!!!

Με την παλαιά τιμή το έχω παραγγείλει.

Λες να είναι μπαρούφα διαφημιστική όλο το θέμα;

Ξέρει κανείς να μας πει;

Τελευταία επεξεργασία από: Tassosd, 15/11/2012 - 06:15


#2755   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 15/11/2012 - 07:58

Εγώ ήμουν από τους πρώτους που το είχα παραγγείλει αλλά από τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση έχω πάρει βέβαια αρκετό καιρό το 5άρι μου και πάμε ποια για το 5S...;-) Και ακόμα αυτοί να δώσουν μια απάντηση στους καταναλωτές και πελάτες τους..

Όποιος τα κάνει αυτά την σήμερον ημέραν τον τρώει στο τέλος η μαρμάγκα .

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#2756   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 15/11/2012 - 08:37

Εγώ ήμουν από τους πρώτους που το είχα παραγγείλει αλλά από τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση έχω πάρει βέβαια αρκετό καιρό το 5άρι μου και πάμε ποια για το 5S...;-) Και ακόμα αυτοί να δώσουν μια απάντηση στους καταναλωτές και πελάτες τους..

Όποιος τα κάνει αυτά την σήμερον ημέραν τον τρώει στο τέλος η μαρμάγκα .



Ψιλοάσχετο !!! Μου θυμίζει τον απατεώνα με το γυμναστήριο πο έλεγε οτι έχει spinning !!!!

#2757   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 15/11/2012 - 09:14

Εγώ ήμουν από τους πρώτους που το είχα παραγγείλει αλλά από τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση έχω πάρει βέβαια αρκετό καιρό το 5άρι μου και πάμε ποια για το 5S...;-) Και ακόμα αυτοί να δώσουν μια απάντηση στους καταναλωτές και πελάτες τους..

Όποιος τα κάνει αυτά την σήμερον ημέραν τον τρώει στο τέλος η μαρμάγκα .


ο κοσμος φταιει που ψωνιζει κατι τετοια κωλομαγαζα, αυτος με πρακτικες δεκαετιας 80 των σουπερμαρκετ, βαζουν ενα φθηνο προιον κραχτη με σκοπο να σε δαγκωσουν αλλου...κ μαλιστα χειροτερα γιατι δεν το παραδιδει καν το προιον στην τιμη που διαφημιζε...

#2758   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 15/11/2012 - 09:17

και ουτε προκειται να το παραδοσει θα σου πει οτι κυριε ακυρωστε το με την τοση καθυτερηση να σε φτασει στα ορια σου και τελικα να γλυτωσει την χασουρα των 60 ευρω...μαγκες!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2759   nik198x

nik198x

    iPH Enthousiast

  • 461 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 15/11/2012 - 10:07

Παρασκευή. Κατάστημα WIND. Αθάνατε Έλληνα!


Συνημμένο αρχείο  image.jpg   136,23KB   104 λήψεις

#2760   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 15/11/2012 - 10:12

Παρασκευή. Κατάστημα WIND. Αθάνατε Έλληνα!


Συνημμένο αρχείο  image.jpg   136,23KB   104 λήψεις

κανονικα πρεπει να πηγαινουν στα κεντρικα αυτα κ να διακοπτεται κατευθειαν η συνεργασια...καραγκιοζηδες...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 29

0 μέλη, 29 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες