Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2776   nik198x

nik198x

    iPH Enthousiast

  • 461 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 15/11/2012 - 12:50

ναι αλλα γιατι 696;;;;


Τη φωτογραφία την έβγαλα από το κατάστημα WIND Ιαλυσού (Ρόδος). Δεν υπάρχει λόγος να μην τα λέμε.

Η τιμή €696 αντιστοιχεί στο iPhone 5 16GB με το μειωμένο ΦΠΑ των νησιών, όπως και τα χαρακτηριστικά στο ταμπελάκι και φυσικά όχι στο iPhone 4S που έχει μπει στην προθήκη.

Κάποιος θα σκέφτηκε, "ώρα να ξεστοκάρουμε!"

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2777   al3xis

al3xis

    iPH Member

  • 313 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/11/2012 - 13:01

Όποιος θέλει από Θεσνικη ή Φλώρινα, επειδή έχω προκράτηση και ήρθε και εγώ το έχω ήδη πάρει, ας μου στείλει pm να τον κανονίσω!
Είναι λευκό 16αρι και στέλνεται και με αντικαταβολή.

Τελευταία επεξεργασία από: al3xis, 15/11/2012 - 13:10


#2778   deekon

deekon

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 15/11/2012 - 13:50

Ξέρει κανένας τελικά Γερμανός πότε θα παραλάβει?
Επίσης πήγε κανένας Media markt Συγγρού να δει αν υπάρχουν όντως κομμάτια? Αναφέρθηκε και για 32άρια..
Αυτοί κάνουν και συμβόλαια Cosmote?

#2779   Stefyo

Stefyo

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 15/11/2012 - 14:37

Απο κωτσοβολο ξερει κανεις τι γινεται;; Περιμενω απο τις 1 νοεμβριου και ακομη τιποτα.... Παρακαλαμε να δωσουμε τα λεφτα μας ρε αν ειναιδυνατον. Και στο τηλεφωνο δεν ξερουν τιποτα οι ασχετες οι τηλεφωνητριες να σου πουν... Ε ποιος ξερει την παναχαικη μου!

#2780   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 15/11/2012 - 14:40

Απο κωτσοβολο ξερει κανεις τι γινεται;; Περιμενω απο τις 1 νοεμβριου και ακομη τιποτα.... Παρακαλαμε να δωσουμε τα λεφτα μας ρε αν ειναιδυνατον. Και στο τηλεφωνο δεν ξερουν τιποτα οι ασχετες οι τηλεφωνητριες να σου πουν... Ε ποιος ξερει την παναχαικη μου!

,
κωτσοβολος εχουν παραγγειλει 1500 κομματια, αλλα σημερα παρελαβαν κυριως μονο μαυρα 16αρια.και αυτα πολυ λιγα κομματια καμμια 40αρια.και σιγα σιγα κλεινουν τα δελτια.αλλα μην περιμενεις ποε το παρηγγειλες;online;
σκεψου οτι εχω παραγγειλει και εκει και ειμαι 30ος και δεν ημουν στην σημερινη παραλαβη....
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2781   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 15/11/2012 - 14:45

Μολις με πηραν απο πλαισιο οτι σημερα παραλαμβάνουν μια παρτίδα. Εχω παραγγείλει 32αρι σε αυτους και με πηρε να μου πει οτι θα με ενημερωσει αυριο γιατι 'δεν ξερει ποσα κομματια θα παραλαβει σημερα'. Του ειπα οτι βασικα θα ηθελα 64αρι αν γίνεται και μου ειπε οτι ΄μαλλον παραλμβανει και 64αρια σημερα'.. . Δεν πιστεύω λέξη απο ολα αυτα ... αλλα λες να έιναι η μέρα μας άυριο ? Δύσκολο ...

Τελευταία επεξεργασία από: ntnskrds, 15/11/2012 - 14:45


#2782   assterix78

assterix78

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 15/11/2012 - 15:03

Όποιος θέλει από Θεσνικη ή Φλώρινα, επειδή έχω προκράτηση και ήρθε και εγώ το έχω ήδη πάρει, ας μου στείλει pm να τον κανονίσω!
Είναι λευκό 16αρι και στέλνεται και με αντικαταβολή.

Αδερφέ υπάρχει ακόμα το τηλέφωνο?Σε ευχαριστώ πολύ.

#2783   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 15/11/2012 - 15:06

Ξέρει κανένας τελικά Γερμανός πότε θα παραλάβει?
Επίσης πήγε κανένας Media markt Συγγρού να δει αν υπάρχουν όντως κομμάτια? Αναφέρθηκε και για 32άρια..
Αυτοί κάνουν και συμβόλαια Cosmote?

γερμανός κεντρικές αποθήκες παρραλαμβάνουν δευτέρα.

#2784   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 15/11/2012 - 15:21

,
κωτσοβολος εχουν παραγγειλει 1500 κομματια, αλλα σημερα παρελαβαν κυριως μονο μαυρα 16αρια.και αυτα πολυ λιγα κομματια καμμια 40αρια.και σιγα σιγα κλεινουν τα δελτια.αλλα μην περιμενεις ποε το παρηγγειλες;online;
σκεψου οτι εχω παραγγειλει και εκει και ειμαι 30ος και δεν ημουν στην σημερινη παραλαβη....

φανταζομαι οτι εχεις πληροφοριες απο μεσα σωστα? το ιδιο ισχυει και για electroworld? ξερεις αν εχουν παραλαβει 32αρια?

#2785   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 15/11/2012 - 15:25

φανταζομαι οτι εχεις πληροφοριες απο μεσα σωστα? το ιδιο ισχυει και για electroworld? ξερεις αν εχουν παραλαβει 32αρια?

εχω πληροφοριες απο μεσα αλλα ειναι μπερδεμενα πραγματα.τελοσπαντων ακομη περιμενουμε δεν ξερω τι εχει γινει.θα τους δωσω διορια μεχρι τις αρχες της αλλης βδομαδας και θα το ακυρωσω μετα αν δεν το παραλαβω μεχρι παρασκευη 23/11.
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2786   Stefyo

Stefyo

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 15/11/2012 - 17:18

Οχι online. Απο το καταστημα μαζι με ενα λαπτοπ που εχω παρει και οι δοσεις θα αρχισουν να τρεχουν. Ειναι σαν να τα εχουν παρει τα λεφτα αυτοι...

#2787   XrysaSyros

XrysaSyros

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Samsung Galaxy Note 2

Δημοσίευση 15/11/2012 - 17:34

Παρασκευή. Κατάστημα WIND. Αθάνατε Έλληνα!



Δεν περιμενα κατι καλυτερο απο τη wind...

#2788   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 15/11/2012 - 18:16

Μολις με πηραν απο πλαισιο οτι σημερα παραλαμβάνουν μια παρτίδα. Εχω παραγγείλει 32αρι σε αυτους και με πηρε να μου πει οτι θα με ενημερωσει αυριο γιατι 'δεν ξερει ποσα κομματια θα παραλαβει σημερα'. Του ειπα οτι βασικα θα ηθελα 64αρι αν γίνεται και μου ειπε οτι ΄μαλλον παραλμβανει και 64αρια σημερα'.. . Δεν πιστεύω λέξη απο ολα αυτα ... αλλα λες να έιναι η μέρα μας άυριο ? Δύσκολο ...


Αλήθεια έχουν φέρει και 64αρια;έχω κάνει παραγγελία από το site 64 αρι λες να με πάρουν τηλ;δεν πήραν ακόμη;εσύ από το site παρήγγειλες;

#2789   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 15/11/2012 - 18:21

Αλήθεια έχουν φέρει και 64αρια;έχω κάνει παραγγελία από το site 64 αρι λες να με πάρουν τηλ;δεν πήραν ακόμη;εσύ από το site παρήγγειλες;

Τα εχω quoted ετσι οπως ακριβως μου τα ειπε φιλε. Απο το site εχω παραγγείλει και εγω, αλλα 32αρι γιατι βαρεθηκα να περιμενω αλλο. Στο τηλεφωνο του ειπα να με γραψει για 64αρι αν ερθει. Βασικα, μου φανηκε περισσοτερο σαν τηλεφωνημα με σκοπο να με κανει να περιμενω απο αυτους και οχι σαν τηλ. που σκοπο ειχε την εξυπηρετηση μου.

#2790   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 15/11/2012 - 18:28

Τα εχω quoted ετσι οπως ακριβως μου τα ειπε φιλε. Απο το site εχω παραγγείλει και εγω, αλλα 32αρι γιατι βαρεθηκα να περιμενω αλλο. Στο τηλεφωνο του ειπα να με γραψει για 64αρι αν ερθει. Βασικα, μου φανηκε περισσοτερο σαν τηλεφωνημα με σκοπο να με κανει να περιμενω απο αυτους και οχι σαν τηλ. που σκοπο ειχε την εξυπηρετηση μου.


Α οκ θα τους πάρω αύριο πρωί να δώσει τι θα μου πουν αν ήρθαν!!!

Τα εχω quoted ετσι οπως ακριβως μου τα ειπε φιλε. Απο το site εχω παραγγείλει και εγω, αλλα 32αρι γιατι βαρεθηκα να περιμενω αλλο. Στο τηλεφωνο του ειπα να με γραψει για 64αρι αν ερθει. Βασικα, μου φανηκε περισσοτερο σαν τηλεφωνημα με σκοπο να με κανει να περιμενω απο αυτους και οχι σαν τηλ. που σκοπο ειχε την εξυπηρετηση μου.


Α οκ θα τους πάρω αύριο πρωί να δώσει τι θα μου πουν αν ήρθαν!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 32

0 μέλη, 32 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες