Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#3211   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 04/12/2012 - 12:51

Χωρις συσκευασια ηθελε να στο δωσει ? :o

Λογικά η συσκευασία ήταν μέσα. Έτσι μου το έφερε με την ζελατινα. Έχω νευριάσει που έχω νευριάσει γενικά με όλη την ιστορία δεν μπορούσα άλλο και έφυγα. Άντε να δω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#3212   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 04/12/2012 - 13:07

ολα τα καταστηματα εχουν πλεον στοκ για 32αρια iphones εκτως απο το electroworld.......πφφφφφφφφφφφφφ.....και πηγα να κανω ακυρωση και μου παν οτι θα παρει αρκετες μερες να ξαναμπουν τα λεφτα στην τραπεζα...δεμενος χειροποδαρα να μη μπορω να κανω ακυρωση παραγγελιας για να αγορασω απο αλλου........................εχω κλεισει μηνα και μετραω μερες............

#3213   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 04/12/2012 - 13:12

Ναι δεν βλέπεις εγω που μου έδινε ή γυρισμένο ή εκθεσιακό. Επίσης είμαι σε αλλα 4 καταστήματα και δεν με έχει πάρει κανένα οπότε όχι δεν έχουν όλα τα καταστήματα ακόμα iPhone. Πάντως βλακεία σου που έδωσες λεφτά για προπαραγγελια. Μπορεί να το πάρεις και τον νέο χρόνο μην δεσμεύεσαι σε ένα μαγαζί

#3214   igeoxar

igeoxar

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Twitter:@igeoxar
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 04/12/2012 - 13:19

προκαταβολή καλά έκανε που έδωσε επειδη ετσι μπανει σε σειρά προτερεότητας,το κακό ειναι το μαγαζί που διάλεξε!

#3215   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 04/12/2012 - 13:24

Ναι δεν βλέπεις εγω που μου έδινε ή γυρισμένο ή εκθεσιακό. Επίσης είμαι σε αλλα 4 καταστήματα και δεν με έχει πάρει κανένα οπότε όχι δεν έχουν όλα τα καταστήματα ακόμα iPhone. Πάντως βλακεία σου που έδωσες λεφτά για προπαραγγελια. Μπορεί να το πάρεις και τον νέο χρόνο μην δεσμεύεσαι σε ένα μαγαζί


χααααααααααααααα!!!!!!! δεν υπαρχουν! ποιο μαγαζι!!??? απλα για να ξερω!
το public, goldeni,ebw,galaxy, istorm, vodafone στο χαλανδρι, με εχουν παρει τηλ ολα αυτα οτι εχουν στοκ και εχω κολλησει στο electroworld...δε μπορω να ξαναπληρωσω φυσικα....
εχεις απολυτο δικιο, κανονικα ομως η χρεωση στο λογαριασμο σου γινεται πριν φυγει το πακετο απ τις αποθηκες..οχι προκαταβολικα..τουλαχιστον αυτο εχω μαθει απο το 2002 που αρχισα να αγοραζω online απο amazon και στη συνεχεια απο διαφορα online καταστηματα.....τωρα ειναι αργα..θα το λουστω..πρωτη φορα αγοραζω τηλεφωνο απο ελληνικο μαγαζι...:S

προκαταβολή καλά έκανε που έδωσε επειδη ετσι μπανει σε σειρά προτερεότητας,το κακό ειναι το μαγαζί που διάλεξε!

δεν εδωσα προκαταβολη, εκανα εξοφληση......... :S

#3216   Meven

Meven

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 04/12/2012 - 13:34

χααααααααααααααα!!!!!!! δεν υπαρχουν! ποιο μαγαζι!!??? απλα για να ξερω!
το public, goldeni,ebw,galaxy, istorm, vodafone στο χαλανδρι, με εχουν παρει τηλ ολα αυτα οτι εχουν στοκ και εχω κολλησει στο electroworld...δε μπορω να ξαναπληρωσω φυσικα....
εχεις απολυτο δικιο, κανονικα ομως η χρεωση στο λογαριασμο σου γινεται πριν φυγει το πακετο απ τις αποθηκες..οχι προκαταβολικα..τουλαχιστον αυτο εχω μαθει απο το 2002 που αρχισα να αγοραζω online απο amazon και στη συνεχεια απο διαφορα online καταστηματα.....τωρα ειναι αργα..θα το λουστω..πρωτη φορα αγοραζω τηλεφωνο απο ελληνικο μαγαζι...:S δεν εδωσα προκαταβολη, εκανα εξοφληση......... :S


Omg

#3217   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 04/12/2012 - 14:31

Καλα το είχες κάνει προπαραγγελια σε τόσα καταστήματα και έδωσες εξόφληση στην electroworld με ποια λογική; Τσέπη εσυ ξέρεις καλύτερα πάντως μην προτιμάς εξοφλήσεις για κάτι που δεν είσαι σίγουρος πότε θα έρθει

#3218   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 04/12/2012 - 14:33

Καλα το είχες κάνει προπαραγγελια σε τόσα καταστήματα και έδωσες εξόφληση στην electroworld με ποια λογική; Τσέπη εσυ ξέρεις καλύτερα πάντως μην προτιμάς εξοφλήσεις για κάτι που δεν είσαι σίγουρος πότε θα έρθει

γιατι υπεθεσα οτι δε θα ειχε μεγαλη ζητηση εκει οποτε και θα το επαιρνα πιο γρηγορα.....:S και δεν ειχα προβλημα με αλλες παραγγελιες που εχω κανει..τωρα θα χορεψω! :P

#3219   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 04/12/2012 - 14:46

Τεσπα ήθελα να γράψω και βγήκε τσέπη :P autocorrection :P

#3220   djvaga

djvaga

    iPH User

  • 159 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/12/2012 - 16:14

Κι εγω το πήρα απο media markt στις 15 Νοέμβρη το επέστρεψα στις 20 του μηνός λόγω κίτρινης οθόνης το δεχτηκανε(μπράβο στο πολυ καλο service) μου κοψανε πιστωτικο και περιμένω ακόμα ενώ όλοι οι άλλοι(public, multirama, COSMOTE site κτλ) το έχουνε!!! Μιλάμε για 32αρι λευκο. Σε αυτή την περίπτωση τι γίνεται είμαι δεμένος μέχρι να έρθει η μπορω να πάρω τα χρήματα μου πίσω;


#3221   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 04/12/2012 - 16:20

Κι εγω το πήρα απο media markt στις 15 Νοέμβρη το επέστρεψα στις 20 του μηνός λόγω κίτρινης οθόνης το δεχτηκανε(μπράβο στο πολυ καλο service) μου κοψανε πιστωτικο και περιμένω ακόμα ενώ όλοι οι άλλοι(public, multirama, COSMOTE site κτλ) το έχουνε!!! Μιλάμε για 32αρι λευκο. Σε αυτή την περίπτωση τι γίνεται είμαι δεμένος μέχρι να έρθει η μπορω να πάρω τα χρήματα μου πίσω;

Χρήματα πίσω φυσικά. Δεν σε δεσμεύει κανείς.

#3222   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 04/12/2012 - 16:25

Κι εγω το πήρα απο media markt στις 15 Νοέμβρη το επέστρεψα στις 20 του μηνός λόγω κίτρινης οθόνης το δεχτηκανε(μπράβο στο πολυ καλο service) μου κοψανε πιστωτικο και περιμένω ακόμα ενώ όλοι οι άλλοι(public, multirama, COSMOTE site κτλ) το έχουνε!!! Μιλάμε για 32αρι λευκο. Σε αυτή την περίπτωση τι γίνεται είμαι δεμένος μέχρι να έρθει η μπορω να πάρω τα χρήματα μου πίσω;

κανονικα πρεπει να σου δωσουν...δεν το εχουν διαθεσιμο..και το εχεις πληρωσει..αρα μπορεις να πας μ αυτο παρακατω..απ το site τους ειναι και να ζητησεις τα λεφτα..απλα ποσες μερες θα κανουν ειναι το θεμα.. εμενα μου παν 2 βδομαδες σ αλλο καταστημα..


§4 Διαθεσιμότητα αγαθών

(1) Εάν τα προϊόντα που παραγγέλλονται δεν είναι διαθέσιμα κατά τον χρόνο της παραγγελίας, η Media Markt Online επιφυλάσσεται να μην αποδεχτεί τη συγκεκριμένη παραγγελία και, κατά συνέπεια να μην καταρτίζεται η πώληση. Ο πελάτης θα ενημερώνεται σχετικά. Τυχόν εκκινηθείσες προς εκτέλεση ή εκτελεσθείσες πληρωμές θα ακυρώνονται. Τυχόν καταβολές θα επιστρέφονται στον πελάτη χωρίς αδικαιολόγητη καθυστέρηση, με τον ίδιο τρόπο που επέλεξε να διενεργήσει την πληρωμή ο πελάτης.


#3223   djvaga

djvaga

    iPH User

  • 159 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/12/2012 - 16:36

Εγω το πήρα στις 15 Νοέμβρη μετρητοις. Στις 20 το παρεδωσα με την πλήρη συσκευασία του και μου είπανε επειδή δεν έχουν άλλο ετοιμοπαραδοτο θα μου κόψουν πιστωτικο για να το παραλάβω όταν τους έρθει. Ε ακόμα δεν τους έχει έρθει!!! Άρα λέτε να περιμένω λίγο ακόμα και αν αργήσει περισσότερο θα μπορω να πάρω τα χρήματα μου πίσω;;; Ευχαριστω.

#3224   merkon

merkon

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:Merkon5

Δημοσίευση 04/12/2012 - 16:55

Εχει παραλαβει κανεις απο Golden-i στο Golden Hall 5αρι 32gb μαυρο; Ειμαι 5ος στην σειρα εδω και δυο βδομαδες και περιμενω ακομα, εχω φριξει! Ξερετε αν υπαρχει διαθεσιμο και ετοιμοπαραδοτο πουθενα αλλου να τελειωνουμε; Το περιμενω απο αρχες Νοεμβριου!

#3225   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 04/12/2012 - 17:13



μολις ελαβα αυτο το μαιλ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 44

0 μέλη, 44 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες