Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#481   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/10/2012 - 21:59

Ούτε μία μαμημένη ενημέρωση. Έστω ας έλεγαν 7 δεκεμβρίου να ξέραμε τι θα κάνουμε ή να προετειμαζόμασταν ψυχολογικά. Με κούρασε η apple με το πότε θα κυκλοφορήσει το 5. καληνύχτα. θα τα πούμε πάλι αύριο στον μαραθώνιο διάλογο περί άκουσα , μου είπαν κλπ.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#482   prophil

prophil

    iPH Contributor

  • 1.193 μηνύματα
  • Twitter:@prophil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:02

Εσύ θα πρέπει να επιλέξεις μέσα από το itunes ποιες εφαρμογές θες να περάσεις στη συσκευή και να τη συγχρονίσεις.

οπότε δεν χρειάζεται να αφιρέσω κάποιες? απλά τις συγχρονίζω (το πως γίνεταιαυτό ένας θεός ξέρει...).Μπορούν να περαστούν τόσες πολλές εφαρμογές σε ένα 16 αρι?

#483   AlexanderGeo

AlexanderGeo

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:03

Θα μπορούσες να πεις και το κατάστημα το οποίο σου έδωσε την συγκεκριμένη πληροφορία αλλά...Κλασικός Έλληνας..... Συννέφιασε φίλε μου τα γυαλιά είναι περιττά.

Δεν καταλαβαινω τι εννοεις "κλασσικος Ελληνας"?

#484   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:08

οπότε δεν χρειάζεται να αφιρέσω κάποιες? απλά τις συγχρονίζω (το πως γίνεταιαυτό ένας θεός ξέρει...).Μπορούν να περαστούν τόσες πολλές εφαρμογές σε ένα 16 αρι?


Οι εφαρμογές είναι αποθηκευμένες στον υπολογιστή.Όταν ανοίγεις το itunes,αριστερά εκεί που λέει εφαρμογές βλέπεις όλες σου τις εφαρμογές.Μπορείς να περάσεις τόσες εφαρμογές μέχρι να σου τελειώσουν τα 16gb.Οι εφαρμογές σου μπορεί να είναι πάνω από 16gb.Οπότε θα επιλέξεις εσύ πόσες και ποιες θες να περάσεις στη συσκευή.Όταν πάρεις το κινητό και χρειαστείς βοήθεια στείλε μου pm.

#485   AlexanderGeo

AlexanderGeo

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:09

Καλησπερα φιλοι,
Ενα εχω να σας πω, μολις το παραγγειλα σε καταστημα Vodafone B). Οποτε αναμενεται αν οχι την Παρασκευη απο βδομαδα. Μου ειπαν λοιπον οτι απο βδομαδα θα εχουν.
Καλη τυχη στους υπολοιπους...!

Δεν εχω λογο να πω ψεμματα εφοσον το παρηγγειλα. Εξυπηρετηση μου εκαναν εφοσον ειμαι και πελατης. Δεν μπορω να σας πω απο ποιο καταστημα για ευνοητους λογους. ;) Γιαυτο και σας ειπα καλη τυχη... :rolleyes:

#486   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:12

Καλά στην ιστοσελίδα της Apple (Ελλάδας) έχουν βάλει κιόλας το ipad mini...εδώ ρε δεν έχουμε το 5αρι που κυκλοφορεί κάνα μήνα....

#487   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:15

Δεν εχω λογο να πω ψεμματα εφοσον το παρηγγειλα. Εξυπηρετηση μου εκαναν εφοσον ειμαι και πελατης. Δεν μπορω να σας πω απο ποιο καταστημα για ευνοητους λογους. ;) Γιαυτο και σας ειπα καλη τυχη... :rolleyes:

μήπως σου ειπαν και τιμή φιλε μου????

#488   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:15

Δεν εχω λογο να πω ψεμματα εφοσον το παρηγγειλα. Εξυπηρετηση μου εκαναν εφοσον ειμαι και πελατης. Δεν μπορω να σας πω απο ποιο καταστημα για ευνοητους λογους. ;) Γιαυτο και σας ειπα καλη τυχη... :rolleyes:

Ευνόητοι λόγοι; Να πουλήσουν δεν θέλουν; Πόσο μάλλον να προ-πωλήσουν...ίσως όμως επειδή δεν είναι επίσημα από τη vodafone Ελλάδας αλλά από το συγκεκριμένο κατάστημα μπορεί να μη θέλουν να ακουστεί ( ; ) (!) :huh:

Τελευταία επεξεργασία από: Leo10, 23/10/2012 - 22:16


#489   prophil

prophil

    iPH Contributor

  • 1.193 μηνύματα
  • Twitter:@prophil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:17

Οι εφαρμογές είναι αποθηκευμένες στον υπολογιστή.Όταν ανοίγεις το itunes,αριστερά εκεί που λέει εφαρμογές βλέπεις όλες σου τις εφαρμογές.Μπορείς να περάσεις τόσες εφαρμογές μέχρι να σου τελειώσουν τα 16gb.Οι εφαρμογές σου μπορεί να είναι πάνω από 16gb.Οπότε θα επιλέξεις εσύ πόσες και ποιες θες να περάσεις στη συσκευή.Όταν πάρεις το κινητό και χρειαστείς βοήθεια στείλε μου pm.

σε ευχαριστώ εκ των προταίρων. αυτό που έκανα πριν λίγο είναι ότι ενεργοποίησα την λειτουργεία ...<να μην γίνετια αυτόματος συγχροσνισμός> σωστά? Επίσης πως μπορώ να δω το μέγεθος όλων αυτών των εφαρμογών? Όταν λέμε 16 gb είναι όντως 16 ή κάποια gb έχουν απορροφηθεί από την ίδια την συσκευή?

#490   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:27

Φιλε εισαι λιγο offtopic...

#491   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:27

σε ευχαριστώ εκ των προταίρων. αυτό που έκανα πριν λίγο είναι ότι ενεργοποίησα την λειτουργεία ...<να μην γίνετια αυτόματος συγχροσνισμός> σωστά? Επίσης πως μπορώ να δω το μέγεθος όλων αυτών των εφαρμογών? Όταν λέμε 16 gb είναι όντως 16 ή κάποια gb έχουν απορροφηθεί από την ίδια την συσκευή?


Καλά έκανες.Για να δεις το μέγεθος όλων των εφαρμογών,πατάς δεξί κλικ πάνω σε μία εφαρμογή και μετά εμφάνιση στο δίσκο,κάτι τέτοιο.Ανάλογα τι έχεις mac ή windows.Θα σου ανοίξει ένα παράθυρο με όλες τις εφαρμογές που βρίσκονται αποθηκευμένες στο δίσκο,κάνεις δεξί κλικ στο φάκελο που βρίσκονται οι εφαρμογές για να δεις το συνολικό τους μέγεθος.Δεν είναι 16gb.Είναι 14,14 και κάτι.

Φιλε εισαι λιγο offtopic...


Ενώ όλα τα άλλα είναι on topic.

#492   prophil

prophil

    iPH Contributor

  • 1.193 μηνύματα
  • Twitter:@prophil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:30

Καλά έκανες.Για να δεις το μέγεθος όλων των εφαρμογών,πατάς δεξί κλικ πάνω σε μία εφαρμογή και μετά εμφάνιση στο δίσκο,κάτι τέτοιο.Ανάλογα τι έχεις mac ή windows.Θα σου ανοίξει ένα παράθυρο με όλες τις εφαρμογές που βρίσκονται αποθηκευμένες στο δίσκο,κάνεις δεξί κλικ στο φάκελο που βρίσκονται οι εφαρμογές για να δεις το συνολικό τους μέγεθος.Δεν είναι 16gb.Είναι 14,14 και κάτι.



Ενώ όλα τα άλλα είναι on topic.

οκ παιδιά sorry sorry

#493   Stelios1993

Stelios1993

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:34

ΠΑΜΕ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ ΣΤΗΝ ΜΑΓΟΥΛΑ?

#494   petan78

petan78

    iPH User

  • 137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 23/10/2012 - 22:34

Παιδιά όπως τα είπα, παρόλο που στο site λέει 3-4 εβδομάδες η αδερφή μου το παρηγγειλε Παρασκευη απο Ελβετία που μένει και σήμερα το παρέλαβε και μου το στείλε με courier οπότε αν έχετε κανένα γνωστό έξω οποίος θέλει ας προσπαθήσει μαλακιες λένε τα site

#495   george92

george92

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 23/10/2012 - 23:07

παιδια συμφωνα με επίσημη ανακοίνωση το iphone 5 θα ερθει μαζι με την 4η δοση απο την τροικα....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες