Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#511   homer66

homer66

    iPH Enthousiast

  • 538 μηνύματα
  • Twitter:@homer669
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:homer669

Δημοσίευση 24/10/2012 - 00:10

Παιδιά όπως τα είπα, παρόλο που στο site λέει 3-4 εβδομάδες η αδερφή μου το παρηγγειλε Παρασκευη απο Ελβετία που μένει και σήμερα το παρέλαβε και μου το στείλε με courier οπότε αν έχετε κανένα γνωστό έξω οποίος θέλει ας προσπαθήσει μαλακιες λένε τα site

Στην Ελβετια μπορει , στο apple store Αγγλιας ομως που εχω κανει την αγορα απο τισ 12/10 ακομα Processing Items το εχουν !!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#512   stelos2003

stelos2003

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Twitter:@stelos2003
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:.ScorpiOn.

Δημοσίευση 24/10/2012 - 00:21

και εγω απο ιταλια το πηρα πρωτη μερα 28 Σεπτ και σημερα μου το εστειλαν αυριο θα ειναι σπιτι :D

#513   tottizaf10

tottizaf10

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 24/10/2012 - 00:35

καλημέρα παιδιά σε όλους! Θυμάστε αυτον τύπο απο άλλο γνωστό φόρουμ, που πούλαγε iphone 5 με 50% προκαταβολή και 50% αντικαταβολή? μου έστειλε ενα μνμ τώρα επειδή χτες τον είχα πάρει τηλέφωνο να δω τι παίζει και μου λεει δως μου το email σου να σου στείλω τα στοιχεία μου. του το έδωσα και μου εστειλε φωτοτυπία ταυτότητας, και εναν λογαριασμό απο την Eurobank! μου έγραψε το ΑΦΜ του, κατα πόσο ισχύει δεν ξέρω, και την διευθυνση του που είναι απο Θεσσαλονίκη λέει!

μπορεις να μου στειλεις το νουμερο του στο mailzaf.kost@yahoo.gr για να κανω μια διασταυρωση γιατι εγω μιλαω με καποιον απο σαλονικη που τα φερνει απο γερμανια και εχει μια ακρη απο εταιρια εκει και εγω του ειπα χερι με χερι και ειπε οκ αφου κανω τον ελεγχο μετα θα του δωσω τα χρηματα...την κυριακη θα εχω το τηλεφωνο...

#514   Looter

Looter

    iPH Enthousiast

  • 431 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/10/2012 - 00:58

Είναι φανερό ότι η Ελλάδα έχει μπει σε group χαμηλότερης προτεραιότητας από αυτό που ήταν πέρυσι.
Όσο και αν αυτό στεναχωρεί μερικούς , είναι δυσυχώς η πικρή αλήθεια.
Σκεφτείτε πόσο γρήγορα ήρθε το ipad 2 και 3 όπως και πέρισυ το 4s.

Σήμερα ανακοίνωσαν το ipad mini σε ένα κάρο χώρες και η Ελλάδα ήταν πάλι στην απ΄έξω...
Όλο αυτό παιχνίδι των εταιριών με τις αποθήκες και τις κούτες είναι για περιμένει ο κόσμος και να μην πάρει τη συσκευή από το εξωτερικό.

Μην ξεχνάτε ότι φέτος οι αστείες επιδοτήσεις και η ηψηλότερη τιμή λιανικής του iphone 5 στην Ευρώπη θα κάνουν τις αγορές από το εξωτερικό ακόμα πιο ελκυστικές...

Αν ίσχυαν οι ημερομηνίες διάθεσης που διαδίδουν οι ψεύτες θα έπρεπε τώρα τα καταστήματά τους να είναι γεμάτα iphone 5.

Δεν έχουν όμως φέρει ούτε ένα DEMO για διαφήμηση...

Τυχαίο ;;;

Δε νομίζω...

Τελευταία επεξεργασία από: Looter, 24/10/2012 - 01:00


#515   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2012 - 01:27

Δυστυχως ετσι ειναι...αστα να πανε.Καθε περυσι και καλυτερα

#516   polisan1992

polisan1992

    iPH Member

  • 349 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:demon1kman

Δημοσίευση 24/10/2012 - 02:10

http://www.xe.gr/til...d-20569972.html Ξερουμε τιποτα για την εν λογω αγγελια?

#517   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2012 - 03:01

http://www.xe.gr/til...d-20569972.html Ξερουμε τιποτα για την εν λογω αγγελια?

Tα γνωστα, θα τον παρεις τηλεφωνο και θα σου πει να κανεις καταθεση στην τραπεζα για να στο στειλει και εσυ σαν καλο παιδι .....ξεκινα να τρεχεις
Ρε φιλε iPhone 5 , New, Unlocked, τιμή 495€, πες μου, πραγματικα ομως, ποιο ειναι το πρωτο πραγμα που σκεφτηκες οταν ειδες την τιμη?
την αληθεια ομως

#518   iEfthimios

iEfthimios

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 24/10/2012 - 03:43

παιδιά η wind το έχει ήδη στις αποθήκες της και περιμένει το οκ απο την apple να το διαθέσει γύρω στο τέλος του μήνα αρχές Νοέμβρη όσο για νανο σιμ της wind υπαρχει στο κορυδαλλο στην πλατεία ελευθερίας στην wind

apo pou proerxete ayti i pliroforia ???

#519   polisan1992

polisan1992

    iPH Member

  • 349 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:demon1kman

Δημοσίευση 24/10/2012 - 04:24

Tα γνωστα, θα τον παρεις τηλεφωνο και θα σου πει να κανεις καταθεση στην τραπεζα για να στο στειλει και εσυ σαν καλο παιδι .....ξεκινα να τρεχεις
Ρε φιλε iPhone 5 , New, Unlocked, τιμή 495€, πες μου, πραγματικα ομως, ποιο ειναι το πρωτο πραγμα που σκεφτηκες οταν ειδες την τιμη?
την αληθεια ομως

το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα ειναι να μαθεις να μην εισαι αγενης

#520   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 24/10/2012 - 07:54

το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα ειναι να μαθεις να μην εισαι αγενης

Να πούμε την αλήθεια έχει δίκιο ο Mik3Q. Η αγγελία κάνει μπαμ για απάτη. Μάλιστα την φωτογραφία που έχει, την έχω δει σε πολλές Ελληνικές και ξένες αγγελίες.

#521   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 24/10/2012 - 08:07

Καλημέρα. Η Cosmote δια twitter ενημερώνει πως σε λίγες θα έχουν νεότερα να πουν. Πολύ φοβάμαι ότι θα ξεπεράσουμε και τις 2/11...


@............ καλησπέρα.Λίγες ημέρες ακόμα και θα έχουμε νεότερα να σου πούμε για το iPhone5.

#522   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 24/10/2012 - 08:14

Στην Κύπρο τελικά ξεκινάνε από Παρασκευή; Αν δεν έρθει σε μας ούτε στις 2/11 να περιμένουμε το επόμενο... :P

#523   kakoskm

kakoskm

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 24/10/2012 - 08:25

Κύπρο παιδιά για να σας ενημερώσω να δείτε λίγο τι γίνεται, έφεραν τα demo 20/9. Παράλληλα ξεκίνησαν προπαραγγελίες. Υπολόγιζαν για 2η βδομάδα του Οκτώβρη να ξεκινήσουν πωλήσεις. Τελικά μας ενημέρωσαν πως λόγω καθυστέρησης στη παραγωγή, υπολογίζουν να παραδώσουν τις προπαραγγελίες αυτή τη βδομάδα και Παρασκευή πωλήσεις κανονικά. Ακόμα όμως δεν γνωρίζουν πότε ακριβώς και τιμές.

#524   ktsak

ktsak

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 24/10/2012 - 08:30

το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα ειναι να μαθεις να μην εισαι αγενης

Φιλε μου καλημερα. Μου κανει εντυπωση ο τροπος που αντιδρας. Αγενης προς ποιον ? Προς τον πωλητη, η προς εσενα? Γιατι αν εννοεις προς τον πωλητη δε νομιζω οτι λεχθηκε κατι παραλογο, απλα ο Mik3Q εγραψε αυτο που κατα 99% θα συμβει οταν παρεις τηλ. Εκτος και αν ο πωλητης εισαι εσυ και ρωτας ετσι για να δεις ενυτυπωσεις, οποτε και θιχτηκες. Αλλα δεν πιστευω να συμβαινει αυτο.
Αρα παμε στη δευτερη περιπτωση, αγενης προς εσενα. Μπορεις σε παρακαλω να μας εξηγησεις ποιο ειναι αυτο που εγραψε προς εσενα που τοσο σε εξοργισε και τον χαρακτηρισες αγενη ? Φιλικα ρωταω παντα, νομιζω οτι δε συντρεχει κανενας λογος να τσιτωνομαστε ετσι .....

#525   AlexanderGeo

AlexanderGeo

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2012 - 08:42

μήπως σου ειπαν και τιμή φιλε μου :huh:?

...δυστηχως οχι. Να σου πω την αληθεια δεν ρωτησα καν αλλα λογικα θα βγει στις τιμες του Multirama περιπου, ισως και χαμηλοτερα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 20

0 μέλη, 20 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες