Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#571   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 24/10/2012 - 13:27

"Έχετε εκδηλώσει από τις 18.09.12 το ενδιαφέρον σας για το νέο iPhone 5.
Είμαστε πια πολύ κοντά στην έλευση του νέου επαναστατικού μοντέλου της Apple και στην Ελλάδα, μέσα στο δεύτερο 15θήμερο του Οκτωβρίου."


Το παραπάνω κείμενο είναι απόσπασμα από τα email της Document που έστειλε στις αρχές Οκτωβρίου...Τώρα τι εννούν; Μήπως ότι και η Cosmote; Ότι μέχρι τέλος του μήνα θα έχουν τα demo και για πωλήσεις ούτε λόγος;


Ακομα ερχεται αυτο το iPhone???

Εγω πιστευω θα ερθει μαζι με τον Τσακα και τον Πριγκηπα..... :D

Βλεπω να γινεται και τοπικ iPhone 5 προπαραγγελιες (Μερος 3ο) ετσι οπως το πανε!!


Ρε φίλε είχες πληροφορίες για τον πρίγκηπα; Κοίτα εδώ τι βγήκε σήμερα...Πλάκα πλάκα όπως πάμε, λέτε να έρθει πρώτα ο πρίγκηψ και μετά το iphone 5; :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#572   kalymnos07

kalymnos07

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:Ps4

Δημοσίευση 24/10/2012 - 13:29

πριν απο λιγο πηρα τηλεφωνο στην cosmote και μου ειπαν αρχες Νοεμβριου. υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη

#573   Ibuyphone

Ibuyphone

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 24/10/2012 - 13:32

πριν απο λιγο πηρα τηλεφωνο στην cosmote και μου ειπαν αρχες Νοεμβριου. υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη υπομονη

Οπως λεγαμε και για οκτωβρη , πες την cosmote... Αλλου αυτα πες τους... Τελη Νοεμβρη και αν , σιγουρα!!

#574   kalymnos07

kalymnos07

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:Ps4

Δημοσίευση 24/10/2012 - 13:37

ετσι ακριβως μαλλον θα ερχισω να ψαχνομαι απο το εξωτερικο, εχει κανεις ιδεα για το τι παιζεται στο βελγιο απο διαθεσιμοτητα και τιμεσ?

#575   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2012 - 14:22

Να δω τι θα πουλήσει η document που έχει τσιμπήσει προκαταβολές εδώ και οι 20 μέρες.

#576   KonstantinosFotos

KonstantinosFotos

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Twitter:@kostas_fotos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 24/10/2012 - 14:33

Να δω τι θα πουλήσει η document που έχει τσιμπήσει προκαταβολές εδώ και οι 20 μέρες.

Οχι που δεν θα εγραφες για την document...εμπάθεια!

#577   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2012 - 14:37

Οχι που δεν θα εγραφες για την document...εμπάθεια!


Γιατί έχει άδικο? Τα άρπαξε,και τώρα ο άλλος είναι αναγκασμένος να περιμένει πότε θα έρθει στην Ελλάδα. Και αν έρθει στην Ελλάδα τον Ιανουάριο? Τι γίνεται? Εμείς θα το πάρουμε απ'έξω...και εσείς περιμένετε την document. :lol:

#578   0000000

0000000

    iPH User

  • 123 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2012 - 14:38

ναι ρε παιδες απο βελγιο τι γινετε ξερει κανεις?

#579   Ibuyphone

Ibuyphone

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 24/10/2012 - 14:39

Γιατί έχει άδικο? Τα άρπαξε,και τώρα ο άλλος είναι αναγκασμένος να περιμένει πότε θα έρθει στην Ελλάδα. Και αν έρθει στην Ελλάδα τον Ιανουάριο? Τι γίνεται? Εμείς θα το πάρουμε απ'έξω...και εσείς περιμένετε την document. :lol:

Αφου καποιοι θελουν να ενισχυσουν την ελληνικη αγορα με λιγο ρευστοτητα , γτ ετσι πως ειναι.... Και ασχετα αν ερθει σε κανα 2 μηνες... Εγω παντως δν θα προπληρωνα χωρις να ξερω τουλαχιστον ημερομηνια...

#580   Avi23

Avi23

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 24/10/2012 - 14:43

Το είχε τελικά σαν demo?....δεν νομίζω, αλλά πες μας μήπως και δούμε κανένα μέχρι τα Χριστούγεννα


Σαν demo, με ειδικό stand κλπ όχι, πρέπει να το αγόρασε από εξωτερικό. Το είχε πάνω στο γραφείο του καταστήματος.

#581   stavrosf

stavrosf

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2012 - 14:51

Αφου καποιοι θελουν να ενισχυσουν την ελληνικη αγορα με λιγο ρευστοτητα , γτ ετσι πως ειναι.... Και ασχετα αν ερθει σε κανα 2 μηνες... Εγω παντως δν θα προπληρωνα χωρις να ξερω τουλαχιστον ημερομηνια...


Επειδή ανήκω στην κατηγορία που προπλήρωσε, η λογική είναι πως με αυτόν τον τρόπο διασφαλίζεται πως θα υπάρχει προτεραιότητα. Είναι συνήθης πρακτική στο εξωτερικό.

Τώρα, αν πχ στις 2/11 δεν το έχω, θα πάω στην document και θα ζητήσω τα λεφτά μου πίσω, καθώς στο e-mail αναγράφεται δεύτερο δεκαήμερο Οκτωβρίου - άρα δεν μπόρεσε να εκπληρώσει αυτό που είχε υποσχεθεί. Προφανώς, αν αυτό δεν γίνει, θα ασκήσω τα δικαιώματα μου ως καταναλωτής και ασφαλώς δεν είναι κάτι που θα το ήθελε η συγκεκριμένη εταιρία.

#582   KonstantinosFotos

KonstantinosFotos

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Twitter:@kostas_fotos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 24/10/2012 - 14:56

Γιατί έχει άδικο? Τα άρπαξε,και τώρα ο άλλος είναι αναγκασμένος να περιμένει πότε θα έρθει στην Ελλάδα. Και αν έρθει στην Ελλάδα τον Ιανουάριο? Τι γίνεται? Εμείς θα το πάρουμε απ'έξω...και εσείς περιμένετε την document. :lol:


Ειναι πολυ απλό ρε παιδιά και έχετε κολλήσει στο γιατί ζήτησε προκαταβολή κάποιους λόγους θα είχε ειναι σοβαρή εταιρία για να εκτεθεί έτσι...γράφει για δεύτερο 15νθημερο του Οκτωβρίου εαν δεν ειναι ΑΠΛΑ παίρνεις πίσω την προκαταβολη που έχεις δώσει και ψαχνεσαι αλλού... Ειναι ακόμα εντός χρονοδιαγράμματος...

Επειδή ανήκω στην κατηγορία που προπλήρωσε, η λογική είναι πως με αυτόν τον τρόπο διασφαλίζεται πως θα υπάρχει προτεραιότητα. Είναι συνήθης πρακτική στο εξωτερικό.

Τώρα, αν πχ στις 2/11 δεν το έχω, θα πάω στην document και θα ζητήσω τα λεφτά μου πίσω, καθώς στο e-mail αναγράφεται δεύτερο δεκαήμερο Οκτωβρίου - άρα δεν μπόρεσε να εκπληρώσει αυτό που είχε υποσχεθεί. Προφανώς, αν αυτό δεν γίνει, θα ασκήσω τα δικαιώματα μου ως καταναλωτής και ασφαλώς δεν είναι κάτι που θα το ήθελε η συγκεκριμένη εταιρία.


Ακριβώς.... ΑΠΛΑ πράγματα...

#583   Ibuyphone

Ibuyphone

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 24/10/2012 - 14:56

Επειδή ανήκω στην κατηγορία που προπλήρωσε, η λογική είναι πως με αυτόν τον τρόπο διασφαλίζεται πως θα υπάρχει προτεραιότητα. Είναι συνήθης πρακτική στο εξωτερικό.

Τώρα, αν πχ στις 2/11 δεν το έχω, θα πάω στην document και θα ζητήσω τα λεφτά μου πίσω, καθώς στο e-mail αναγράφεται δεύτερο δεκαήμερο Οκτωβρίου - άρα δεν μπόρεσε να εκπληρώσει αυτό που είχε υποσχεθεί. Προφανώς, αν αυτό δεν γίνει, θα ασκήσω τα δικαιώματα μου ως καταναλωτής και ασφαλώς δεν είναι κάτι που θα το ήθελε η συγκεκριμένη εταιρία.

Ο καθενας οτι θελει κανει , και οτι νομιζει οτι ειναι καλο για αυτον... αλλα τι γνωμη μου λεω , αν αγοραζα κανενα σπιτι θα προπληρωσω , γτ δν γινετε και αλλιως , τωρα να αφησω φραγκα , περιμενωντας ποοοτε θα μας που οτι το εχουν στην ελλαδα . Και οταν με το καλο ερθει και σου πουνε , ενταξει ξερουμε οτι πρωπληρωσες, το καναν και αλλοι πριν απο σενα , αλλα δεν εχουμε τοσα τηλεφωνα για να σας εξυπηρετησουμε ολους, οποτε περιμενεις την επομενη παραλαβη.. Τοτε θα μετραει ασχημα πιστευω! :P

#584   KonstantinosFotos

KonstantinosFotos

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Twitter:@kostas_fotos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 24/10/2012 - 15:01

Στο email γράφουν μέχρι τέλος Οκτωβρίου δεν έχει κάποια αόριστη ημερομηνία... Βεβαίως και θα μετρήσει πολυ άσχημα αλλα τα λεφτά σου δεν τα χάνεις...στην τελική εδώ είμαστε ρε παιδιά και θα δούμε αυτοί θα χάσουν(document) εάν συμβεί κάτι τέτοιο...

#585   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 24/10/2012 - 15:06

Αναρτημένη εικόνα

Για πιο έτος δεν μου είπε γαμώτο :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 20

0 μέλη, 19 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)