Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1126   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 26/10/2012 - 18:59

παιδιά μην ψάχνετε κανένα νόμο
σασ το κάνο ποιό απλό, είπα αν θέλει κάπιος να μην το δώσει σε κάποιον ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙ
τρόποι υπάροχυν αρκετοί
ας πάρουμε λοιπον το παραδειγμα που είπε αρχικα ο φίλος
και μου λέει το iPhone αρχικα με συμβόλαιο και την ώρα που πάω να τιμολογίσω μου λέει το θέλω χωρίς συμβόλαιο,και εγώ λέω δεν στο δίνω, και λέει τότε θα καλέσω τη προστασία του καταναλωτή και όποιον άλλο θέλει, μέχρι να τους φέρει, έχω κάνει τη τιμολόγηση του προιόντος και το προιόν απλά δεν είναι στο στοκ
άρα αν δεν θελει να το δώσει κάποιος έχει πάνω από ένα νόμιμους τρόπους να το κάνει
η ουσία ειναι ότι δεν έχει κανένας το λόγω να τοκάνει, αλλά εγώ για τέτοια συμπεριφορά ανήθικου καταναλωτή θα το έκανα μετά χαράς.


Κάτι τέτοιες πρακτικές σαν κι αυτή που περιγράφεις με τα γνωστά "παραθυράκια" μας έφτασαν εδώ.Έρχεται ο πελάτης να δώσει 700+ και του μιλάνε με τουπέ λέγοντας τον μπούλο και άμα θες. Όταν κλείσει το κατάστημα ο ιδιοκτήτης που φερόταν έτσι όμως, τα ρίχνει στην κρίση. Δεν φταίει η κρίση λοιπόν.

Εγώ ζητάω το νόμο δε ζητάω τα παραθυράκια του νόμου. Είναι ΠΑΡΑΝΟΜΟ να υπάρχει στοκ σε κατάστημα και να φυλάσσεται για διάθεση σε νέες συνδέσεις ή να αναγκάζεται ο αγοραστής να κάνει ΝΕΑ ΣΥΝΔΕΣΗ.
Ανήθικος είναι ο καταναλωτής επειδή θα εφαρμόσει το νόμο; Εσύ τι είσαι;

(Για κάτι τέτοιες συμπεριφορές χαίρομαι για το νέο μέτρο με τις αποδείξεις. Όχι απόδειξη όχι πληρωμή από εδώ και στο εξής.)

Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1127   macgalileo

macgalileo

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/10/2012 - 19:05

Κάτι τέτοιες πρακτικές σαν κι αυτή που περιγράφεις με τα γνωστά "παραθυράκια" μας έφτασαν εδώ.Έρχεται ο πελάτης να δώσει 700+ και του μιλάνε με τουπέ λέγοντας τον μπούλο και άμα θες. Όταν κλείσει το κατάστημα ο ιδιοκτήτης που φερόταν έτσι όμως, τα ρίχνει στην κρίση. Δεν φταίει η κρίση λοιπόν.

Εγώ ζητάω το νόμο δε ζητάω τα παραθυράκια του νόμου. Είναι ΠΑΡΑΝΟΜΟ να υπάρχει στοκ σε κατάστημα και να φυλάσσεται για διάθεση σε νέες συνδέσεις ή να αναγκάζεται ο αγοραστής να κάνει ΝΕΑ ΣΥΝΔΕΣΗ.
Ανήθικος είναι ο καταναλωτής επειδή θα εφαρμόσει το νόμο; Εσύ τι είσαι;

(Για κάτι τέτοιες συμπεριφορές χαίρομαι για το νέο μέτρο με τις αποδείξεις. Όχι απόδειξη όχι πληρωμή από εδώ και στο εξής.)


άλλο το ηθικό και άλλο το νόμιμο!
ο καταναλωτής καλό είναι να παει να αγοράσει αυτό που υπάρχει προς πώληση και κανένας δεν θα του πει ΟΧΙ

και να στο θέσω και ακόμη ποιο απλά και ίσως έχει συμβεί στο καθένα μας
πόσε φορές από ένα κουστούμι ενώ σου κάνει στο παντελόνι το νούμερο 34 το σακάκι είναι το 36 και δεν σου έκανan mix τα δύο κυστούμια?
λογιστικά είναι 4 διαφορετικοί κωδικοί!

#1128   gsfakianakis2

gsfakianakis2

    iPH Member

  • 324 μηνύματα
  • Twitter:@gsfakianakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:gsfakianakis7

Δημοσίευση 26/10/2012 - 19:06

παιδιά μην ψάχνεται κανένα νόμο
σασ το κάνο ποιό απλό, είπα αν θέλει κάποιος να μην το δώσει σε κάποιον ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙ
τρόποι υπάροχυν αρκετοί
ας πάρουμε λοιπον το παραδειγμα που είπε αρχικα ο φίλος
και μου λέει το iPhone αρχικα με συμβόλαιο και την ώρα που πάω να τιμολογήσω μου λέει το θέλω χωρίς συμβόλαιο,και εγώ λέω δεν στο δίνω, και λέει τότε θα καλέσω τη προστασία του καταναλωτή και όποιον άλλο θέλει, μέχρι να τους φέρει, έχω κάνει τη τιμολόγηση του προιόντος και το προιόν απλά δεν είναι στο στοκ
άρα αν δεν θελει να το δώσει κάποιος έχει πάνω από ένα νόμιμους τρόπους να το κάνει
η ουσία ειναι ότι δεν έχει κανένας το λόγω να τοκάνει, αλλά εγώ για τέτοια συμπεριφορά ανήθικου καταναλωτή θα το έκανα μετά χαράς.



Δηλαδη φιλε μου θεωρεις εσυ ανηθικο τον καταναλωτη και οχι ανηθικη την εταιρεια που παιζει πανω στην πλατη σου επειδη ο εκαστοτε καταναλωτης εχει μια μανια με το συγκεκριμενο τηλεφωνο και η εταιρεια κινητης ως μονο τροπο αποκτησης του βαζει την συνδεση και υποχρεωνει καποιον να πληρωνει για 18 - 24 μηνες νταβατζιλικη τα παγεια.Παω πασο

#1129   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 26/10/2012 - 19:10

άλλο το ηθικό και άλλο το νόμιμο!
ο καταναλωτής καλό είναι να παει να αγοράσει αυτό που υπάρχει προς πώληση και κανένας δεν θα του πει ΟΧΙ

και να στο θέσω και ακόμη ποιο απλά και ίσως έχει συμβεί στο καθένα μας
πόσε φορές από ένα κουστούμι ενώ σου κάνει στο παντελόνι το νούμερο 34 το σακάκι είναι το 36 και δεν σου έκανan mix τα δύο κυστούμια?
λογιστικά είναι 4 διαφορετικοί κωδικοί!


1)Μιλάμε για νόμο και όχι ηθικολογίες. Ο νόμος λέει αυτό που είπε ο vglyfada. Με το προϊόν ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να σε υποχρεώσει να αγοράσεις παρελκόμενα
2)Μην κοροϊδευόμαστε ότι δεν έχει αρνηθεί κανείς. Εδώ εγώ με εταιρικό 4 νούμερα ήθελα πέρυσι να πάρω iPhone 4S και μου είπε ένα ξουράφι σε ένα Γερμανό ότι πρέπει να κάνω ανανέωση για να μπω σε προτεραιότητα. Έγινε χαμός βέβαια, αν ήταν στο
χέρι μου θα έκοβα την Cosmote. Το πήρα μετρητοίς από αλλού εννοείται.

3) Το παράδειγμα με το παντελόνι δεν το έπιασα τι θέλεις να πεις.

Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 26/10/2012 - 19:12

Αναρτημένη εικόνα


#1130   macgalileo

macgalileo

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/10/2012 - 19:13

Δηλαδη φιλε μου θεωρεις εσυ ανηθικο τον καταναλωτη και οχι ανηθικη την εταιρεια που παιζει πανω στην πλατη σου επειδη ο εκαστοτε καταναλωτης εχει μια μανια με το συγκεκριμενο τηλεφωνο και η εταιρεια κινητης ως μονο τροπο αποκτησης του βαζει την συνδεση και υποχρεωνει καποιον να πληρωνει για 18 - 24 μηνες νταβατζιλικη τα παγεια.Παω πασο

καταρχήν καμία εταιρεία δεν λέει ότι δεν σου πουλάει τη συσκευή σκέτη, οπότε δεν υπάρχει καν το θέμα
δεύτερον ανήθικος είμαι εγω΄και όχι η εταρεια, όπου αν ένας πελάτης μου συμπεριφερθεί ανήθικα πρώτος
επίσς η αγορα είναι ελευθερη και εγω΄θα πληρω΄σω το τίμημα της ανηθικότητας μου
αλλά η παραπάνω κουβέντα ξεκίνησε επι νομικής βάσης
πάντως την επόμενη φορα΄που θα πάτε σε apple store πάρτε και ένα αστυνοπμικό μαζι για μυνηση γιατι΄η apple την πρωτη ημέρα δεν πουλάει πάνω από 2 iPhone......

#1131   gsfakianakis2

gsfakianakis2

    iPH Member

  • 324 μηνύματα
  • Twitter:@gsfakianakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:gsfakianakis7

Δημοσίευση 26/10/2012 - 19:15

καταρχήν καμία εταιρεία δεν λέει ότι δεν σου πουλάει τη συσκευή σκέτη, οπότε δεν υπάρχει καν το θέμα
δεύτερον ανήθικος είμαι εγω΄και όχι η εταρεια, όπου αν ένας πελάτης μου συμπεριφερθεί ανήθικα πρώτος
επίσς η αγορα είναι ελευθερη και εγω΄θα πληρω΄σω το τίμημα της ανηθικότητας μου
αλλά η παραπάνω κουβέντα ξεκίνησε επι νομικής βάσης
πάντως την επόμενη φορα΄που θα πάτε σε apple store πάρτε και ένα αστυνοπμικό μαζι για μυνηση γιατι΄η apple την πρωτη ημέρα δεν πουλάει πάνω από 2 iPhone......




Σε περιπτωση που δεν το εχεις ακομα καταλαβει οι 2 απο τις τρεις εταιριες κινητης τηλεφωνιας στις φορμες ενδιαφεροντος που αναρτησαν στα σιτε τους σου δινουν ως επιλογη την νεα συνδεση η την φορητοτητα.

#1132   macgalileo

macgalileo

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/10/2012 - 19:16

2)Μην κοροϊδευόμαστε ότι δεν έχει αρνηθεί κανείς. Εδώ εγώ με εταιρικό 4 νούμερα ήθελα πέρυσι να πάρω iPhone 4S και μου είπε ένα ξουράφι σε ένα Γερμανό ότι πρέπει να κάνω ανανέωση για να μπω σε προτεραιότητα. Έγινε χαμός βέβαια, αν ήταν στο
χέρι μου θα έκοβα την Cosmote. Το πήρα μετρητοίς από αλλού εννοείται.

και προχθές πελάτης με 200 συνδέσεις του είπαν ότι θα παραλάβει με τη δέυτερη παρτίδα μετά τις 20/11, δεν του αρνήθηκαν , του είπαν απλά πότε είναι η σειρά του!!! αυτός το μετάφρασε ότι δεν θέλουν να του δώσουν.....(πραγματικό γεγονός)

#1133   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 26/10/2012 - 19:18

και προχθές πελάτης με 200 συνδέσεις του είπαν ότι θα παραλάβει με τη δέυτερη παρτίδα μετά τις 20/11, δεν του αρνήθηκαν , του είπαν απλά πότε είναι η σειρά του!!! αυτός το μετάφρασε ότι δεν θέλουν να του δώσουν.....(πραγματικό γεγονός)

Και καλά έκανε αν έχει 200 συνδέσεις.Αν ήμουν ο νόμιμος εκπρόσωπος της εταιρίας θα τις μετέφερα όλες.

Αναρτημένη εικόνα


#1134   macgalileo

macgalileo

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/10/2012 - 19:20

Σε περιπτωση που δεν το εχεις ακομα καταλαβει οι 2 απο τις τρεις εταιριες κινητης τηλεφωνιας στις φορμες ενδιαφεροντος που αναρτησαν στα σιτε τους σου δινουν ως επιλογη την νεα συνδεση η την φορητοτητα.


όπως ακριβώς το έγραψες <<φόρμες εκδηλωσης ενδιαφέροντος>> τεράστια διαφο΄ρα με τη λέξη προπαραγγελεία, γιαυτό και δεν έχουν στείλει και κανένα email επιβεβαίωσης, η φόρμα είναι μονόδρομης επικοινωνίας και αυτοί σου είπαν απλά , ευχαριστώ και εσύ έγινες ένα ακόμη στατιστικό

Και καλά έκανε αν έχει 200 συνδέσεις.Αν ήμουν ο νόμιμος εκπρόσωπος της εταιρίας θα τις μετέφερα όλες.

αν είχες καλύτερη προσφορά από αλλούς και δεν πήγεναις τόσο καιρό θα έπρεπε να είχες απωληθεί
απλά δεν έχουν καλύτερη προσφορά και η εταιρεία θα διαθέσει τη συσκευή με το τρόπο που θεωρεί η ίδια καλύτερα εμπορικά

#1135   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 26/10/2012 - 19:20

Ο επόμενος γύρος λοιπόν την Παρασκευή 2 Νοεμβρίου παραλαβής περιλαμβάνει Ελλάδα, Μάλτα , Βουλγαρία, Ρουμανία και Ινδία
http://economictimes...ow/16964247.cms
http://www.macrumors...-on-november-2/

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 26/10/2012 - 19:20


#1136   gsfakianakis2

gsfakianakis2

    iPH Member

  • 324 μηνύματα
  • Twitter:@gsfakianakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:gsfakianakis7

Δημοσίευση 26/10/2012 - 19:20

όπως ακριβώς το έγραψες <<φόρμες εκδηλωσης ενδιαφέροντος>> τεράστια διαφο΄ρα με τη λέξη προπαραγγελεία, γιαυτό και δεν έχουν στείλει και κανένα email επιβεβαίωσης, η φόρμα είναι μονόδρομης επικοινωνίας και αυτοί σου είπαν απλά , ευχαριστώ και εσύ έγινες ένα ακόμη στατιστικό



Καλα αστο φιλε σταματαω την κουβεντα γιατι η δεν καταλαβαινεις η δεν θες να καταλαβεις δυστυχως.

#1137   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 26/10/2012 - 19:26

Επειδή πρώτος μίλησες για ηθικολογίες θεωρείς ότι είναι ηθικό να κρατήσουν συσκευές για νέες συνδέσεις(το κάνουν μην το αρνηθείς) και για να πιάσουν νέους πελάτες ή να δώσουν 1 συσκευή σε κάποιον με εταιρικό και 200 συνδέσεις όπως είπες;
Ή λένε απλά σιγά άστον αυτόν έχει τόσα νούμερα σιγά μην μπει στη διαδικασία να τα μεταφέρει;
Εμπορικά ίσως είναι καλύτερο η νέα σύνδεση αλλά αν αυτός με τις 200 τα πάρει και φύγει (και ας μην έχει καλύτερη προσφορά) τότε ίσως κάποιος να απολυθεί. 200 συνδέσεις είναι τρομερό πάγιο/μήνα από ένα άτομο. Όλες οι εταιρίες θα σκότωναν για τέτοιες συνδέσεις στις μέρες μας.

Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 26/10/2012 - 19:30

Αναρτημένη εικόνα


#1138   macgalileo

macgalileo

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/10/2012 - 19:44

Επειδή πρώτος μίλησες για ηθικολογίες θεωρείς ότι είναι ηθικό να κρατήσουν συσκευές για νέες συνδέσεις(το κάνουν μην το αρνηθείς) και για να πιάσουν νέους πελάτες ή να δώσουν 1 συσκευή σε κάποιον με εταιρικό και 200 συνδέσεις όπως είπες;
Ή λένε απλά σιγά άστον αυτόν έχει τόσα νούμερα σιγά μην μπει στη διαδικασία να τα μεταφέρει;
Εμπορικά ίσως είναι καλύτερο η νέα σύνδεση αλλά αν αυτός με τις 200 τα πάρει και φύγει (και ας μην έχει καλύτερη προσφορά) τότε ίσως κάποιος να απολυθεί. 200 συνδέσεις είναι τρομερό πάγιο/μήνα από ένα άτομο. Όλες οι εταιρίες θα σκότωναν για τέτοιες συνδέσεις στις μέρες μας.

εγώ ποτέ δεν εντόπσα κατάστημα να πάει κάποιος να του πει έχεις iPhone και το κατάστημα να του πει μόνο με σύνδεση
και μπορώ να σου πω οτι ποτέ δεν εντόπισα και πρακτική εταιρείας τέτοια
υποψιάζομαι ότι αυτά μπορεί να γίνονται από πωλητές ή διευθυντές γιατί έχουν στόχους με συνδέσεις αλλά αν δεν ξέρουν να το κάνουν σωστά κινδυνεύουν να εκτεθούν
άρα για να το κλείσουμε, δεν νομίζω ότι υπάρχει πουθενά επίσημα εμπορικη πολιτική εταιρείας που να διφημίζει την αγορά ενός iphone μόνο με σύνδεση
το θέμα λοιπόν είναι αν τα πρώτα κομμάτια θα δωθούν με συνδέσεις ή όχι, θα σου πω πολύ απλά ότι για τις εταιρείες κινήτης δνε έχει καμία σχέση, και το έγραψα και προχθές ότι προτεραιότητα θα έχουν οι υπάρχοντες πελάτες
αυτό γιατί τα κομμάτια είναι ακριβώς τα ίδια και για τις 3, άρα δεν υπάρχει κανένα πλεονέκτημα μεταξύ τους

Τελευταία επεξεργασία από: macgalileo, 26/10/2012 - 19:45


#1139   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 26/10/2012 - 19:51

Σαν νομικος δηλωνω πως ειναι ΚΑΘΟΛΑ παρανομο να αρνησε την πωληση προιοντος παρα μονο με παρελκομενα! Δηλαδη συνδεση! Σαν αγοραστες ΣΑΣ και ΜΑΣ προστατευει ο νομος μπορειτε οχι απλα την προστασια του πολιτη/καταναλωτη ΑΛΛΑ και το 100 να φωναξετε και να επικαλεστειτε τον νομο περι "προσβολης εθνικου νομισματως και αρνησεως παροχης υπηρεσιων...." Δηλαδη για να αρνηθει να σου πουλησει καποιος κατι ΠΡΕΠΕΙ να εχει εισαγγελικη αποφαση/προταση αρνησεως πωλησης προιοντος ή παροχης υπηρεσιων....!
Οποτε ολοι οσοι λενε πως οι πωλητες-καταστηματαρχες εχουν παραθυρακια να μην σου πουλησουν κατι που το εμφανιζουν εκει μπροστα στον πελατη σαν φυσικο προιον για συνδεση να δηλωσω λοιπον πως επ ουδενι ΔΕΝ εχουν κανενα παραθυρακι!
Πας δηλωνεις πως το θελεις με συνδεση αφου πας για τιμολογηση δηλωνεις πως εν τελη το θελεις μετρητης αν αρνηθει τοτε τηλ το 100 και τ ε λ ο ς! Εφοσον το εβγαλε για συνδεση δεν δυνατε να δηλωσει ξαφνικα πως δεν εχει στοκ.... Οποιος το λεει ειναι απλως ανοητος.....
Οποτε ολα ειναι στο χερι μας και μονο στο χερι μας! Ας μην κλαιγομαστε! Κανενας δεν μπορει να μας υποχρεωσει για τιποτα! Και κατι ακομη ΔΕΝ καλυπτετε απο τον νομο η "κρατηση" οποτε καταλαβαινετε!

#1140   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 26/10/2012 - 19:54

Σαν νομικος δηλωνω πως ειναι ΚΑΘΟΛΑ παρανομο να αρνησε την πωληση προιοντος παρα μονο με παρελκομενα! Δηλαδη συνδεση! Σαν αγοραστες ΣΑΣ και ΜΑΣ προστατευει ο νομος μπορειτε οχι απλα την προστασια του πολιτη/καταναλωτη ΑΛΛΑ και το 100 να φωναξετε και να επικαλεστειτε τον νομο περι "προσβολης εθνικου νομισματως και αρνησεως παροχης υπηρεσιων...." Δηλαδη για να αρνηθει να σου πουλησει καποιος κατι ΠΡΕΠΕΙ να εχει εισαγγελικη αποφαση/προταση αρνησεως πωλησης προιοντος ή παροχης υπηρεσιων....!
Οποτε ολοι οσοι λενε πως οι πωλητες-καταστηματαρχες εχουν παραθυρακια να μην σου πουλησουν κατι που το εμφανιζουν εκει μπροστα στον πελατη σαν φυσικο προιον για συνδεση να δηλωσω λοιπον πως επ ουδενι ΔΕΝ εχουν κανενα παραθυρακι!
Πας δηλωνεις πως το θελεις με συνδεση αφου πας για τιμολογηση δηλωνεις πως εν τελη το θελεις μετρητης αν αρνηθει τοτε τηλ το 100 και τ ε λ ο ς! Εφοσον το εβγαλε για συνδεση δεν δυνατε να δηλωσει ξαφνικα πως δεν εχει στοκ.... Οποιος το λεει ειναι απλως ανοητος.....
Οποτε ολα ειναι στο χερι μας και μονο στο χερι μας! Ας μην κλαιγομαστε! Κανενας δεν μπορει να μας υποχρεωσει για τιποτα! Και κατι ακομη ΔΕΝ καλυπτετε απο τον νομο η "κρατηση" οποτε καταλαβαινετε!


Ευχαριστούμε.. Μια τέτοια απάντηση ήθελα να ακούσω από νομικό.. Να ξέρουμε που πατάμε

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες