Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1516   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 30/10/2012 - 09:19

Χθες στη goldeni μου είπαν ότι δεν ε΄χουν ενημέρωση ακόμα τι θα γίνει για τα golden members. Την προηγούμενη φορά με το new ipad πάντως μου είπαν ότι είχε σταλεί e-mail που τους ενημέρωνε ότι μπορούν να το αγοράσουν (τους έδιναν ένα λινκ που σε πήγαινε σε μια σελίδα για να πληρώσεις) και το παραλάμβανες πρώτος. Μάλλον κάτι τέτοιο θα γίνει και με το iPhone 5.. Αναμένουμε.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1517   lunatic

lunatic

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2012 - 09:20

αυτο ειναι τρυκ για να σε εξαναγκασουν να αγορασεις το τηλεφωνο.....ειμαι πωλητης χρονια και πολλες φορες οι εταιρειες δινουν αυτη την οδηγια για να δημιουργουν εντυπωσεις
να γνωριζεις οτι διαθεσιμα 5αρια υπαρχουν με το τσουβαλι απλως φετος δεν θα παιξουν το παιχνιδι των επιδοτησεων και θα ειναι πολυ σκληρες απεναντι μας.
cash is the only winner

#1518   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 30/10/2012 - 09:26

Οι τιμές του mac2sell είναι εκτός πραγματικότητας.
Δες αγγελίες και θα καταλάβεις τι εννοώ. Από 400+ θα βρεις. Με 300 βρίσκεις 4.


οχι φιλε μου εκει ειναι η σωστη τιμη στα 300-350 αναλογα την κατασταση, μην κοιτας που τα καραγκιοζακια θελουν να βγαλουν κ περισσοτερο απ οτι το αγορασαν,...σε αλλο ποστ εχω κ αναλυση, μπραβο στο site αυτο, μ αρεσει γιατι επαληθευει αυτο που ελεγα κ εγω...χαχαχαχαχα

#1519   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 30/10/2012 - 09:28

Aν κάνεις αίτηση για φοτητότητα ή να βρεις κάποιον τρόπο να μιλήσεις με το τμήμα προσφορών (έπρεπε να κρατήσεις το όνομα του υπαλληλου από το καλοκαίρι) θα σου την κάνουν την επιδότηση όπως ήταν πριν.
Αν δεν τη χρησιμοποιείς πάντα μειώνεται. Αν τους το πεις όμως ότι ήταν τόσο η αρχική επιδότηση, στο γυρίζουν αμέσως.
Αυτό εννοόυσαν. Την επιδότηση αν δεν την χρησιμοποιήσεις δεν την χάνεις. Αλλα αυξομειώνεται.


Φίλε από το 13830 της βοντα μου ειπαν οτι δεν υπάρχει πλέον τμήμα επιδοτήσεων και προσφορών και πως για την επιδότηση μόνο από τα καταστήματα μπορώ να την τσεκάρω από τα κομπιούτερ τους που βγάζουν αυτόματα τις επιδοτήσεις! Με ποιό τμήμα μπορώ να μιλήσω; Υπάρχει κάποιο ξέρει κανείς;

Υ.Γ. Πούλησα το 4s μου του κουτιού με απόδειξη εγγύηση 3μηνου. Θήκη ivyskin, ζελατίνες zagg μπρος και πίσω, φορτιστή αυτοκινήτου, έξτρα ακουστικά skull candy. Όλα αυτά 500 ευρώ. Καλά δεν είναι;

Τελευταία επεξεργασία από: polakis, 30/10/2012 - 09:30


#1520   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 30/10/2012 - 09:29

Φίλε από το 13830 της βοντα μου ειπαν οτι δεν υπάρχει πλέον τμήμα επιδοτήσεων και προσφορών και πως για την επιδότηση μόνο από τα καταστήματα μπορώ να την τσεκάρω από τα κομπιούτερ τους που βγάζουν αυτόματα τις επιδοτήσεις! Με ποιό τμήμα μπορώ να μιλήσω; Υπάρχει κάποιο ξέρει κανείς;


Κι όμως.. με το τμήμα προσφορών μπορείς να το διαπραγματευτείς , απλά δεν μπορείς να μιλήσεις έτσι από μόνος σου κατευθείαν. Κάνε πρώτα μια τηλεφωνική αίτηση φορητότητας και θα σε καλέσουν αυτοί μέσα σε 1-2 μέρες. Και τότε θα διαπραγματευτείς την επιδότησή σου.

#1521   tsitas

tsitas

    iPH User

  • 111 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2012 - 09:32

Νέο email από Document:

Έχετε εκδηλώσει το ενδιαφέρον σας για το νέο iPhone 5.
Όπως, ίσως, γνωρίζετε, η διανομή του iPhone 5 ξεκινάει στην Ελλάδα την Παρασκευή 02 Νοεμβρίου

To μοντέλο για το οποίο έχετε εκφράσει το ενδιαφέρον σας είναι το
iPhone 5 16GB Black, με κόστος 739,00 €

Δυστυχώς την πρώτη ημέρα κυκλοφορίας θα υπάρξει περιορισμένη διαθεσιμότητα και – με βάση την τωρινή πρόβλεψη των παραλαβών μας – δεν θα μπορέσουμε να ικανοποιήσουμε το ενδιαφέρον σας.
Μπορείτε όμως να παραγγείλετε ΣΗΜΕΡΑ το iPhone σας ώστε να καλύψουμε την ζήτησή σας το αμέσως επόμενο χρονικό διάστημα (της τάξης του ενός 15θημέρου)
Για να παραγγείλετε το τηλέφωνο - με απόλυτη σειρά προτεραιότητας - θα χρειαστούμε μια προκαταβολή που ανέρχται στα

350,00 € για το iPhone 5 16GB

Στην περίπτωση που επιθυμείτε να προχωρήσετε σε κατάθεση της προκαταβολής, αυτό μπορεί να γίνει είτε φυσικά στο κατάστημά μας στην Γλυφάδα (Μεταξά 23) είτε σε έναν από τους παρακάτω λογαριασμούς όψεως της Document:.....

μην τους δίνετε δεκάρα.
πάτε άλλου.
αυτοί οι δήθεν apr χρόνια εκμεταλλεύονται τους Έλληνες καταναλωτές στραγγίζοντας μας το αίμα.

#1522   panos207

panos207

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Call of duty 4

Δημοσίευση 30/10/2012 - 09:52

Καλημέρα συμφορουμίτες
Μόλις μίλησα με Vodafone Κηφισιάς στην οποία είχα κάνει ''δήλωση ενδιαφέροντος'' την περασμένη εβδομάδα, μου επιβεβαιώσανε οτι 2/11 έρχεται το 5αρι και αναλόγως σε ποιό ''ύψος'' της λίστας (εεεεε ρε γλέντια) βρίσκομαι θα με ειδοποιήσουν για να το παραλάβω.

#1523 Guest_Glousic_*

Guest_Glousic_*

Δημοσίευση 30/10/2012 - 10:00

Εαν παίζει κατι τέτοιο εγω με το κοκκινο μπλουζάκι της φερράρι θα με δείς να παίζω ξύλο με τα Golden Members xD

Και εγω μαζι σου αδερφε!! Με μαυρο δερματινο θα ειμαι να ξες 1,80 και 130kg.

Τελευταία επεξεργασία από: Glousic, 30/10/2012 - 10:01


#1524   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 30/10/2012 - 10:11

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα εχετε βαλει με τα golden members ειναι απολυτως φυσιολογικο να ενα μαγαζι να δινει προτεραιοτητα σε πελατες που τα σκανε χοντρα ολοκληρο το χρονο για υπολογιστες και οχι μονο γαι μηλοφωνα....! Κανω τα τελευταια 11 χρονια ρωμαικη παλη και ειμαι golden member.....! Και το κολληταρη που κανει 7 χρονια κικ μποξ ειναι επισης χρυσο μελος! Οποτε this could be very interesting.....! Θα βγουμε στις ειδησεις οπως τα κινεζακια περυσι...! Χχαχαχαχαχαχα

Τελευταία επεξεργασία από: pontiaras, 30/10/2012 - 10:11


#1525   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 30/10/2012 - 10:45

Παιδια ενημερωθηκε κανεις απο golden i οσο αφορα την φορμα ενδιαφεροντως...?

#1526   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 30/10/2012 - 10:45

Παιδιά σας εχω πολυ άσχημα νέα.Μολις πήγα Vodafone και μου λένε ότι Παρασκευή 2 Νοεμβρίου θα ξεκινήσουν οι παραγγελίες και σε θα υπάρχει διαθέσιμο εκείνη τη μέρα.Πηγα πλαίσιο μου λέει ο πωλητής σ' ένα μήνα.Αντε καλα του λέω,ότι πεις, Παρασκευή θα έρθω να στο δείξω.Παιρνω τηλεφωνο και στο golden i και μου λένε πως δεν εχει ανακοινωθεί κατι επίσημα απο την apple κι ότι ειναι φήμη πως θα κυκλοφορήσει στις 2 Νοεμβρίου.Τι να πω.Ελεος.

#1527   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 30/10/2012 - 10:46

Μαντέψτε...

Ναι διαγράφησαν.

#1528   thief7710

thief7710

    iPH newbie

  • 78 μηνύματα
  • Twitter:@@naivethief
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:naivethief

Δημοσίευση 30/10/2012 - 10:47

Εχουν ηδη να εχουν κομματια γερμανοι μαν.

#1529   gsfakianakis2

gsfakianakis2

    iPH Member

  • 324 μηνύματα
  • Twitter:@gsfakianakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:gsfakianakis7

Δημοσίευση 30/10/2012 - 10:49

Μαντέψτε...

Ναι διαγράφησαν.



Χαχαχα Αναμενομενο

#1530   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 30/10/2012 - 10:50

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι τα εχετε βαλει με τα golden members ειναι απολυτως φυσιολογικο να ενα μαγαζι να δινει προτεραιοτητα σε πελατες που τα σκανε χοντρα ολοκληρο το χρονο για υπολογιστες και οχι μονο γαι μηλοφωνα....! Κανω τα τελευταια 11 χρονια ρωμαικη παλη και ειμαι golden member.....! Και το κολληταρη που κανει 7 χρονια κικ μποξ ειναι επισης χρυσο μελος! Οποτε this could be very interesting.....! Θα βγουμε στις ειδησεις οπως τα κινεζακια περυσι...! Χχαχαχαχαχαχα


Το θεμα ειναι οτι κι εγω που ειμαι gold member ακομα δεν με εχουν ενημερωσει κατι σχετικα..

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 30/10/2012 - 10:52


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 29

0 μέλη, 29 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες