Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1651   KonstantinosFotos

KonstantinosFotos

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Twitter:@kostas_fotos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:39

Για 32gb έχει κάποιος κατι νεότερο? ενημερώθηκα πως θα ειναι απειροελαχιστα 1-2 σε κάθε κατάστημα.. 16αρια πολυ περισσότερα....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1652   Melkon

Melkon

    iPH User

  • 178 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:39

Σε επισκεψη σε καταστημα vodafone στο Ηρακλειο Κρητης ρωτωντας τον υπαλληλο που ειπε πως δεν γωνριζει κατι και οτι δεν υπαρχει πιθανοτητα για παρασκευη, επισης οταν τσεκαρε το συστημα ενημερωσης του δεν ειδε τιποτα για iphone 5. Τα σχολια δικα σας...

#1653   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:44

Έχετε καταντήσει γραφικοί σ'αυτό το φόρουμ για ενα κωλοτηλέφωνο πια, έλεος! Κ εμείς το θέλουμε αλλά δεν κάνουμε κ έτσι...

Φίλε μου κουβέντα να γίνεται . Κουτσομπολιό τίποτα άλλο .απλος τέλος Νοεμβρίου θα έχουμε τηλέφωνο . Αν το πιάσεις στα χέρια σου θα ξεχάσεις και λεφτά και όλα αυτή είναι η αλήθεια

#1654   kpol

kpol

    iPH User

  • 188 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:45

εγω πιστευω πως το ξεφτυλικι ανηκει σε αυτους που λενε στα παιδακια μην τολμησετε να πειτε τιποτα πουθενα .
Αυτο λοιπον πρεπει λογικα να ανηκει σε μια στρατηγικη η οποια στο νου αυτων των ηλιθιων για μενα ατομων υπαγορευει οτι θα αυξησει τις πωλησεις τους εγω προσωπικα πιστευω οτι οι περισσοτεροι τους ειναι τρομπες !

#1655   djmikekat

djmikekat

    iPH newbie

  • 47 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:45

Ασε μας ρε φίλε!! Η κ@ΥΙ_Α μας ειναι να σχολουμαστε με apple προιοντα!! Αν δεν σου αρεσεει ξέρεις... επάνω δεξιά πάτα το Χ


Επανω αριστερα εννοεις....γιατι ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ με apple προιοντα περα απο το τηλεφωνο που ουτε καν πλησιαζει σε apple προιον

#1656   avramidis

avramidis

    iPH User

  • 141 μηνύματα
  • Twitter:@avram13
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:GioAvrami

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:46

λοιπον, μολις γυρισα απο κεντρικο καταστημα κοσμοτε, πολυ κεντρικο...λεω την παρασκευη θα φερετε το 5αρι, ποιο 5αρι λεει, δεν υπαρχει επισημη ενημερωση, λεω πως στο τουιτερ, φορουμ, ιντερνετ, ραδιοφωνα, φασεβοοκ, λεει η επισημη κοσμοτε οτι θα πουλαει το 5αρι, κ εσεις δεν ξερετε τιποτα :huh:? :huh: :huh:λοιπον, το χαλι της εταιρειας αυτης δεν υπαρχει, ειναι η 1η φορα που απο εκνευρισμο κ μονο θα σκεφτω σοβαρα να αλλαξω δικτυο, αν εισαι κ θελεις να λεγεσαι σοβαρη εταιρια, πρεπει να εχεις μια ενιαια γραμμη, δεν μπορει να αφηνεις υπονοουμε κ φημες στα ιντερνετικα μεσ κ στα καταστηματα να μην λες κατι, 'η σιωπη ανεπισημα 'η μιλα ρε, τι ξεφτιλικι ειναι αυτο...




και εγω πριν λιγο γυρισα απο καταστημα κοσμοτε στη καλλιθεα αττικης κι μου ειπε καμια ενημερωση...κροιδευουν το κοσμο γιατι θελουν να τα παρουν αυτοι!!

#1657   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3.909 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:47

Ρε σεις τωρα που αναφερατε Γερμανο, μου ηρθε μια ιδεα... Αντι να το παρω απο Θεσσαλονικη να παω στον Γερμανο του χωριου μου... Τι διαολο ποσοι θα το θελουν απο το χωριο.... Λετε να το εχουν φερει εκει...? Αλλα δεν ξερω αν δεχονται την diners στον Γερμανο..

Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


#1658   macgalileo

macgalileo

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:50

μερικά νέα ακόμη

το 32αρι εχει σοβαρό θέμα στην καθυστέρηση, αυριο απόγευμα θα ξέρουμε αν θα υπάρξει τη Παρασκευή
Επίσης η vodafone ζητησε από καταστήματα να τους αναφέρουν τις ανάγκες τους
τα λίγα άτομα πόυ θα πάρουν από την ηλεκτρονική λίστα της vodafone από την πρώτη παρτίδα θα ενημερωθούν ίσως Πέμπτη αλλά το πιθανότερη Παρασκευή αφού η συσκευή ειναι θα είναι κρατημένη σε κάποιο κατάστημα
περισσότερα για τη vodafone αυριο το απόγευμα
γενικά η vodafone δείχνει να είναι αρκετά δίκαιη σε σχέση με την Cosmote που νομίζω θα συμπεριφερθεί περισσότερο <<Ελληνικά>>

#1659   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:54

μερικά νέα ακόμη

το 32αρι εχει σοβαρό θέμα στην καθυστέρηση, αυριο απόγευμα θα ξέρουμε αν θα υπάρξει τη Παρασκευή
Επίσης η vodafone ζητησε από καταστήματα να τους αναφέρουν τις ανάγκες τους
τα λίγα άτομα πόυ θα πάρουν από την ηλεκτρονική λίστα της vodafone από την πρώτη παρτίδα θα ενημερωθούν ίσως Πέμπτη αλλά το πιθανότερη Παρασκευή αφού η συσκευή ειναι θα είναι κρατημένη σε κάποιο κατάστημα
περισσότερα για τη vodafone αυριο το απόγευμα
γενικά η vodafone δείχνει να είναι αρκετά δίκαιη σε σχέση με την Cosmote που νομίζω θα συμπεριφερθεί περισσότερο <<Ελληνικά>>

και ότι σε μελετούσα για κανα νεωτερο!!! :rolleyes:
ξερουμε μήπως ποτε θα βγουν και οι τιμες ανά πρόγραμμα?

#1660   dpapae

dpapae

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:56

Πριν καμια ωρα στον Γερμανο καβαλας μου ειπαν οτι το ντεμο ιφον5 τους ηρθε σημερα το πρωι. απο πεμπτη απογευμα θα το εχουν σε κοινη θεα. και οτι απο παρασκευη αρχιζουν την διαθεση κανονικα. (το επιβεβαιωσα κιολας απο δυο υπαλληλους). τωρα τα σχολια δικα σας!

#1661   IJOHN

IJOHN

    iPH User

  • 188 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 30/10/2012 - 20:59

επιδοτησεις για νεο συμβολαιο 16 αρι? θα βρω πεμπτη πρωι να παρω?

Τελευταία επεξεργασία από: IJOHN, 30/10/2012 - 20:59


#1662   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 30/10/2012 - 21:00

επιδοτησεις για νεο συμβολαιο 16 αρι? θα βρω πεμπτη πρωι να παρω?


Οχι δεν θα βρεις

#1663   panos207

panos207

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Call of duty 4

Δημοσίευση 30/10/2012 - 21:01

μερικά νέα ακόμη

το 32αρι εχει σοβαρό θέμα στην καθυστέρηση, αυριο απόγευμα θα ξέρουμε αν θα υπάρξει τη Παρασκευή
Επίσης η vodafone ζητησε από καταστήματα να τους αναφέρουν τις ανάγκες τους
τα λίγα άτομα πόυ θα πάρουν από την ηλεκτρονική λίστα της vodafone από την πρώτη παρτίδα θα ενημερωθούν ίσως Πέμπτη αλλά το πιθανότερη Παρασκευή αφού η συσκευή ειναι θα είναι κρατημένη σε κάποιο κατάστημα
περισσότερα για τη vodafone αυριο το απόγευμα
γενικά η vodafone δείχνει να είναι αρκετά δίκαιη σε σχέση με την Cosmote που νομίζω θα συμπεριφερθεί περισσότερο <<Ελληνικά>>


Όπως το λες φίλε....συμπεριφέρεται Ελληνικά!

#1664   macgalileo

macgalileo

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2012 - 21:02

και ότι σε μελετούσα για κανα νεωτερο!!! :rolleyes:
ξερουμε μήπως ποτε θα βγουν και οι τιμες ανά πρόγραμμα?

όχι και δεν έχω πρόσβαση σε αυτό, έχω περιορισμένη πρόσβαση μόνο σε θέματα διανομής
αν θέλεις όμως να συγκρίνης τη vodafone κάνε μερικούς υπολογισμούς στο www.vodafone.co.uk
εκεί υπάρχει το μεγαλύτερο ποσοστό επιδότησης , οπότε σαν ποσοτό σχέσης παγίου και κόστος συσκευής μην περιμένεις κάτι καλύτερο εδώ

Τελευταία επεξεργασία από: macgalileo, 30/10/2012 - 21:04


#1665   laz53

laz53

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 30/10/2012 - 21:11

Σε υποκατάστημα Γερμανού στη Θεσσαλονίκη ο υπάλληλος μου είπε ότι σε όλη τη Βόρειο Ελλάδα από ότι γνωρίζει θα προωθηθούν 95 τεμάχια. Δεν μου διευκρίνησε αν εννοούσε μόνο στα καταστήματα Γερμανός ή σε όλες τις εταιρείες κινητής. Οπότε μου λέει όπως καταλαβαίνεις !!!!!!!!!!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 17

0 μέλη, 17 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες