Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1801   djmikekat

djmikekat

    iPH newbie

  • 47 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/10/2012 - 17:46

πολη Αθηνα..και ενημερωθηκα πως οι κρατησεις ειναι λιγες στο συγκεκριμενο οποτε οποιος προλαβε το τηλεφωνο ειδε... Πεμπτη Η Παρασκευη πρωι σας ενημερωνω ολους και δικαια χωρις pm..να εχετε το νου σας :-) εφοσον παραλαβω θα ανεβασω και βιντεο για να σας αποδειξω οτι δεν κοροιδευω :-)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1802   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 31/10/2012 - 17:47

πολη Αθηνα..και ενημερωθηκα πως οι κρατησεις ειναι λιγες στο συγκεκριμενο οποτε οποιος προλαβε το τηλεφωνο ειδε... Πεμπτη Η Παρασκευη πρωι σας ενημερωνω ολους και δικαια χωρις pm..να εχετε το νου σας :-) εφοσον παραλαβω θα ανεβασω και βιντεο για να σας αποδειξω οτι δεν κοροιδευω :-)

δεν εχουμε λογω να μην σε πιστεψουμε....καλως να το δεχτεις λοιπον!!

#1803   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 31/10/2012 - 17:49

re file γιατι εισαι τοσο σιγουρος??ξερεις κατι?εγω εχω συνενοηθει με ενα παλικαρι στον γερμανο λαρισας και μ λεει εισαι ο μονος της λιστας και θα παρεις πρωτος...του λεω δεν εχεις κρατημενα για διευθυντες,φιλους,εσενα...μου λεει οχι μην βλεπεις θεωριες συνομωσιας..παντου θα υπαρχουν παρασκευη...ποσοι θα δωσουν 740??και μιλαμε για λαρισα τωρα..που εχει και η κουτση Μαρια μηλοφωνο......


χαχα, 1ον λεω για Αθηνα, 2ον δεν θα παραλαβει καθολου ο γερμανος λαρισας...μιλαμε την παρασκευη με ποσταρισματα απο τις αποδειξεις φιλε...

#1804   anderson

anderson

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 31/10/2012 - 17:54

re file γιατι εισαι τοσο σιγουρος??ξερεις κατι?εγω εχω συνενοηθει με ενα παλικαρι στον γερμανο λαρισας και μ λεει εισαι ο μονος της λιστας και θα παρεις πρωτος...του λεω δεν εχεις κρατημενα για διευθυντες,φιλους,εσενα...μου λεει οχι μην βλεπεις θεωριες συνομωσιας..παντου θα υπαρχουν παρασκευη...ποσοι θα δωσουν 740??και μιλαμε για λαρισα τωρα..που εχει και η κουτση Μαρια μηλοφωνο......

Σωστός και καλομετρημένος... γενικότερα υπάρχει η αίσθηση πως η επαρχία ως προς τη ζήτηση σε σχέση με τη προσφορά, θα καλυφθεί και άνετα...

#1805   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 31/10/2012 - 17:55

χαχα, 1ον λεω για Αθηνα, 2ον δεν θα παραλαβει καθολου ο γερμανος λαρισας...μιλαμε την παρασκευη με ποσταρισματα απο τις αποδειξεις φιλε...

Και πως τα ξερεις αυτα δουλευεις καπου που ξερουν??καπιοι παντως λαρισα εχουν παραλαβει ηδη στο καταστημα(public,plaisio)

#1806   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 31/10/2012 - 18:05

Και πως τα ξερεις αυτα δουλευεις καπου που ξερουν??καπιοι παντως λαρισα εχουν παραλαβει ηδη στο καταστημα(public,plaisio)

οπως τοσες μερες ξερω οτι θα ναι ελχιστα κομματια κ οτι θα ερχοταν 2/11

#1807   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3.903 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 31/10/2012 - 18:11

Σωστός και καλομετρημένος... γενικότερα υπάρχει η αίσθηση πως η επαρχία ως προς τη ζήτηση σε σχέση με τη προσφορά, θα καλυφθεί και άνετα...



Εγώ που μίλησα με Γερμανό από επαρχία μου είπε περνά να δηλώσεις τα στοιχεία σου κ μέσα στον μήνα θα το έχεις γιατί ήδη έχω πολλές κρατήσεις κ έμεινα παγωτό.. κ μιλάω για Πολυκάστρο Κιλκίς..

Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


#1808   anderson

anderson

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 31/10/2012 - 18:15

Επεσες σε πολυάσχολο Γερμανό... :P

#1809   elekas

elekas

    iPH newbie

  • 99 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 31/10/2012 - 18:17

Σωστός και καλομετρημένος... γενικότερα υπάρχει η αίσθηση πως η επαρχία ως προς τη ζήτηση σε σχέση με τη προσφορά, θα καλυφθεί και άνετα...


Μήπως μπορείς να μου πεις λιγακι τεκμιριωμενα απο που υπάρχει αυτή η αίσθηση ; Εγω επαρχία είμαι αλλα δεν εχω την ίδια γιατί άλλο βλέπω.

#1810   jimmorrison

jimmorrison

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2012 - 18:18

re file γιατι εισαι τοσο σιγουρος??ξερεις κατι?εγω εχω συνενοηθει με ενα παλικαρι στον γερμανο λαρισας και μ λεει εισαι ο μονος της λιστας και θα παρεις πρωτος...του λεω δεν εχεις κρατημενα για διευθυντες,φιλους,εσενα...μου λεει οχι μην βλεπεις θεωριες συνομωσιας..παντου θα υπαρχουν παρασκευη...ποσοι θα δωσουν 740??και μιλαμε για λαρισα τωρα..που εχει και η κουτση Μαρια μηλοφωνο......


ωωχχχχ!!!!!!!!δεν θελω να σε απογοητευσω(οπως μ απογοητευσες) αλλα στον γερμανο στην λαρισα μου ειπαν οτι εγω εχω προτεραιοτητα.(οποτε μαλλον σ ολους αυτο λενε). επισης μου ειπαν οτι μαλλον δεν θα το εχουν παρασκευη αλλα απο την αλλη εβδομαδα

#1811   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 31/10/2012 - 18:21

ωωχχχχ!!!!!!!!δεν θελω να σε απογοητευσω(οπως μ απογοητευσες) αλλα στον γερμανο στην λαρισα μου ειπαν οτι εγω εχω προτεραιοτητα.(οποτε μαλλον σ ολους αυτο λενε). επισης μου ειπαν οτι μαλλον δεν θα το εχουν παρασκευη αλλα απο την αλλη εβδομαδα


χαααχαχαχαχαχα

τα ειπαμε?

ρε σεις δεν λεμε οτι μας κατεβει εδω μεσα, προσωπικα μιλαω παντα.....

#1812   anderson

anderson

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 31/10/2012 - 18:28

Μήπως μπορείς να μου πεις λιγακι τεκμιριωμενα απο που υπάρχει αυτή η αίσθηση ; Εγω επαρχία είμαι αλλα δεν εχω την ίδια γιατί άλλο βλέπω.

Τεκμηριωμένα με την έννοια να σου έχω κάτι χειροπιαστό όπως παραστατικά, λυπάμαι αλλά θα σε απογοητεύσω. Η αίσθηση που σου λέω είναι από διάφορα μέρη της Ελλάδας και γνωστούς μου οι οποίοι ενδιαφέρονται για την ίδια συσκευή και πάνω κάτω άλλοι περισσότερο, αλλοι λιγότερο θα εξυπηρετηθούν.
Και όπως έγραψε κι ένα παληκάρι σε άλλο νήμα, πάντα υπάρχει και το μάρκετινγκ. Κάνουν ναζάκια και προφασίζονται ότι θα γίνει ο κακός χαμός για να τρέξει το πρώτο κύμα να γίνει τζερτζελές και πωλήσεις. Τα ίδια με το ipad 2...Δε βρίσκεται πουθενά, δε, πωπω και άλλα τέτοια... πήγα το απόγευμα στο Μουλτιράμα της περιοχής, πήρα το 64άρι και τέλος...
Οπως και να'χει, ακόμα και κάποιος να μην εξυπηρετηθεί την Παρασκευή, θα εξυπηρετηθεί λίγες μέρες μετά, δεν πιστεύω πως θα είναι υπόθεση "Ή Παρασκευή ή Δεκέμβρης"...

#1813   XrysaSyros

XrysaSyros

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Samsung Galaxy Note 2

Δημοσίευση 31/10/2012 - 18:30

ε

ωωχχχχ!!!!!!!!δεν θελω να σε απογοητευσω(οπως μ απογοητευσες) αλλα στον γερμανο στην λαρισα μου ειπαν οτι εγω εχω προτεραιοτητα.(οποτε μαλλον σ ολους αυτο λενε). επισης μου ειπαν οτι μαλλον δεν θα το εχουν παρασκευη αλλα απο την αλλη εβδομαδα

Κλειστε ραντεβου Πλατεια Ταχυδρομειου και σκαστε μυτη μαζι στο καταστημα! Χαχαχαχαχαχαχα! Με κανο στο Πηνειο τον βλεπω τον τυπο!

#1814   tzak

tzak

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 31/10/2012 - 18:44

Την παρασκευη θα έχουμε πολύ show......

#1815   condorian

condorian

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Twitter:@Hadokoa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 31/10/2012 - 18:59

17:33 Golden-I στο Golden Hall Σήμερα Υπαλληλος - δεν εχουμε επισιμη ανακοινωση ποτε θα ερθει...Τρελαθηκα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 24

0 μέλη, 24 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες