Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   nikosfr4

nikosfr4

    iPH User

  • 171 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 20/10/2012 - 14:47

παιδια επειδη δεν βλεπω να ερχεται ελλαδα και αν ερθει θα μας λενε συμβολαια κλπ...στο appstore ουαλια λεει 3-4 βδομαδες! το πηρε γνωστος μου! 3-4 βδομαδες θα κανει γιατι ακουσα οτι ερχονται πιο προσφατα!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   XrysaSyros

XrysaSyros

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Samsung Galaxy Note 2

Δημοσίευση 20/10/2012 - 14:54

αυτο το ξέρουμε εδώ και ένα μήνα.

Μεσω twitter. Τωρα βγηκε επισημα. Τι να πω? Μακαρι! Γιατι αν το εχουν αυτοι θα το εχουν ολοι. Δεν ειναι κατορθωμα κανενος.

#168   XrysaSyros

XrysaSyros

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Samsung Galaxy Note 2

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:09

Οποιος εμπιστευτει τα λεφτα του σε μελος μιας εβδομαδας καλα κανει και τα παθαινει.

Εγω στηριζω barman γιατι εκμεταλλευεται την αδημονια σας για να μη χρησιμοποιησω αλλη ορολογια)...Λες και κατι θα γινει,εαν μεινετε με τα 4αρια για ενα μηνα ακομα...

Δεν τον εμπιστευομαστε γι αυτο και τα λεμε οοοολα τα παραπανω. Οχι ενα αλλα και 2 μηνες ακομα προκειμενου να παρουμε το 5αρι και να ειναι ολα καλα.

#169   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:09

Εγω παραγγειλα το 5αρι στα 650 ευρω.Αυριο ερχεται στα χερια μου... Επειδη ειμαι παλιος γνωστος. Για εσας κανα 670. οποιος θελει σε pm

Ολα ισχυουν , απλως οι διαχειριστες θα σβησουν το λινκ . Στειλτε pm για να σας το δωσω.. Αυτο δεν το σκεφτηκατε ε :P

Δεν ξερω.. ισως και να μην δεχονταν. Καλυτερα δεν ειναι σε pm? Τι , φοβασαι ? :P.
Χχαχαχ.. θα μας πεις και γατακι.. . Εγω εχω παρει πολλα απο αυτους. το the new ipad, 4s και τωρα το 5. Με τον ιδιο τροπο ολλα. Μου ειχε δωσει Αφμ και ταυτοτητα του. (Με μια διασταυρωση μεσω internet διχνει οτι οντως ειναι αυτος)Αμα θελετε παιρνετε και εσεις , αν οχι δεν με αφορα. Δικο σας θεμα.

Αν δεν παρεις μην λες οτι να ναι.. ψευτομαγκε

Καλο θα ηταν να κανεις και εσυ ενα τωρα με το κρυο που εχει.. μπας και τσιτωσεις λιγακι.

Και κατι ακομα και δεν ασχολουμαι αλλο μαζι σας, μεγαλα παιδια ειστε οτι θελετε κανετε.
Οταν αγοραζετε απο το ebay και απο αγνωστους. Πως ειστε σιγουροι οτι θα το παρετε στα χερια σας? Σας δινει αντικαταβολη? Χχαχαχαχ.. ψευτομαγκες ολοι..

Συρε....

Και καντε οτι γουσταρετε.. Εμενα στα α@@ρχιδια μου κι ολλας.
Εγω τα εδωσα και παλαιοτερα , τα εδωσα και τωρα και οτι ζητησα μου ηρθε.
Αν εσεις το παιζετε πιο μαγκες μη το κανετε. Σιγα μη κατσω να σκασω κι ολλας. Εγω απλως επειδη ειδα οτι τα δινει φτηνα και ηδη εχω παρει απο αυτους ειπα να σας ενημερωσω. Τα αρνητικα σχολια αλλου παιδες.. Δεν χωρανε εδω.. Τα παραπονα σ αυτους.Λες και εγω θα κερδισω κατι αμα τους παω πελατεια..
Και οσο για εσας ψευτομαγκες , πηγαινετε στο παραθυρο να δειτε αν ερχομαι θα μου πειτε και απατεωνα χωρις να ξερετε τι ειμαι και τι εχω κανει.. ..



Ναι. τα σχολια να μην κανατε.. αυτο με εκνευρισε.. οχι αμα γουσταρετε η οχι.. Εμενα να μην μου λετε βλακειες..



Δεν πας καμια βολτα απο τη ΓΑΔΑ λεω εγω ?

Ελα ενταξει.. αυτο αποδικνυει ποσο ντουβαρια ειστε.. Ελα ριξε και το ban να ηρεμησετε.
Ειδα ολο αυτο το ποστ σε ενα φορουμ ΣΤΟ ινσομνια συγγκεκριμενα. Μετα αφου εκανα την παραγγελια το ειδα και στην χρυση ευκαιρια. επειδη το ινσομνια ειναι φorum ανταγωνιστικο δεν ηθελα να δωσω αυτο και εδωσα το αλλο. Και πιστεψε οτι θελετε.. ΣΤΙΣ ΑΡΧΙΔΑΡΕΣ ΜΟΥ.. ΚΑΙ ΝΑΙ ΡΗΞΤΕ BAN ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΜΕ ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ..

;)

#170   phoenixgrg

phoenixgrg

    iPH Enthousiast

  • 487 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:phoenixgrg

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:12

εγω θα αφιερωσω το τραγουδι του νοτι προβατα ξυπνατε....λυκοι δεν θα υπαρχουν αν δεν θα υπαρχουν προβατα. σοβαρα ειναι δυνατον καποιος να πουλαει iphone 5 σε καλη τιμη και να ζηταει το 50% για να κανει την παραγγελια γιατι θα φοβαται μην του μεινουν φερε εσυ iphone 5 στα 670 για συνναλαγη χερι με χερι και δεν θα μεινει ουτε ζελατινα αλλα φωναζει το θεμα οτι εισαι απατεωνας και το κακο οτι έχεις δαγκωσει σίγουρα αρκετούς

#171   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:14

Όποιος είπε για το Πλαίσιο Μεταμόρφωση πριν λέει @@ίες

#172   nikosfr4

nikosfr4

    iPH User

  • 171 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:18

παιδια επειδη δεν βλεπω να ερχεται ελλαδα και αν ερθει θα μας λενε συμβολαια κλπ...στο appstore ουαλια λεει 3-4 βδομαδες! το πηρε γνωστος μου! 3-4 βδομαδες θα κανει γιατι ακουσα οτι ερχονται πιο προσφατα!

καποιος να ξερει?? plz!

#173   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:23

εγω θα αφιερωσω το τραγουδι του νοτι προβατα ξυπνατε....λυκοι δεν θα υπαρχουν αν δεν θα υπαρχουν προβατα. σοβαρα ειναι δυνατον καποιος να πουλαει iphone 5 σε καλη τιμη και να ζηταει το 50% για να κανει την παραγγελια γιατι θα φοβαται μην του μεινουν φερε εσυ iphone 5 στα 670 για συνναλαγη χερι με χερι και δεν θα μεινει ουτε ζελατινα αλλα φωναζει το θεμα οτι εισαι απατεωνας και το κακο οτι έχεις δαγκωσει σίγουρα αρκετούς

ετσι ακριβως ειναι φιλε μου γι αυτο τον στειλαμε τον τυπο με την καμια

Η πλακα ομως ειναι οτι αν δεν ειναι στο κολπο, εχει ηδη κανει καταθεση στους απατεωνες, χαχαχαχαχα
και ψαχνει και αλλους να την πατησουν για να μην αισθανεται μοναξια ;)
.
.
.

Τελευταία επεξεργασία από: Mik3Q, 20/10/2012 - 15:25


#174   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:46

εγω θα αφιερωσω το τραγουδι του νοτι προβατα ξυπνατε....λυκοι δεν θα υπαρχουν αν δεν θα υπαρχουν προβατα. σοβαρα ειναι δυνατον καποιος να πουλαει iphone 5 σε καλη τιμη και να ζηταει το 50% για να κανει την παραγγελια γιατι θα φοβαται μην του μεινουν φερε εσυ iphone 5 στα 670 για συνναλαγη χερι με χερι και δεν θα μεινει ουτε ζελατινα αλλα φωναζει το θεμα οτι εισαι απατεωνας και το κακο οτι έχεις δαγκωσει σίγουρα αρκετούς


Μεταξύ μας, το ίδιο κάνει και η document...

#175   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/10/2012 - 15:48

Μεταξύ μας, το ίδιο κάνει και η document...

οτι ναναι.
τι εμπαθεια ειναι αυτη ρε φιλε

.
.
εκτος αν σου εχουν ''φαει'' χρηματα οποτε παω πασο

Τελευταία επεξεργασία από: Mik3Q, 20/10/2012 - 15:50


#176   phoenixgrg

phoenixgrg

    iPH Enthousiast

  • 487 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:phoenixgrg

Δημοσίευση 20/10/2012 - 16:02

ετσι ακριβως ειναι φιλε μου γι αυτο τον στειλαμε τον τυπο με την καμια

Η πλακα ομως ειναι οτι αν δεν ειναι στο κολπο, εχει ηδη κανει καταθεση στους απατεωνες, χαχαχαχαχα
και ψαχνει και αλλους να την πατησουν για να μην αισθανεται μοναξια ;)
.
.
.

μπα στο κολπο ειναι αυτος με το ιδιο nickname αν δεις και το σχολιο στο insomnia του εχει κανει θετική αξιολογηση και λεει πως εχει ξαναπαρει κινητο απο αυτον πέρσι αλλα ο λογοριασμος αυτου που πουλαει το κινητο εχει γινει πριν μια εβδομαδα ο ιδιος σχολιαζει για αυτον παιδια μακρια απο την αγγελια γιατι αν δω κανέναν να κλαίγεται εδω οτι του εφαγαν τα λευτα απο αυτον θελει ban και αυτος που του τα εφαγαν

#177   Bluster

Bluster

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 20/10/2012 - 16:03

Καλά δεν σε είπα να πας σε άλλο πλαίσιο?? :lol:
Νομίζω στην λίστα χθες είχα δει ακόμα ένα 64αρι.. κ με ποια λογική θα φέρουν μόνο 4 κομμάτια την πρώτη μέρα...? Δεν μου λες, όταν έδωσες τον αριθμό σου σε ρώτησε αν είναι what's up και τέτοια :huh:


Τι να σου πω ότι μου είπαν μεταφέρω.Όχι δε μου δε με ρώτησαν αν είναι what's up.Πήγα και στο πλαίσιο καλαμαριάς κι εκεί δεν ήξεραν τίποτα για προπαραγγελίες.Μάλλον μόνο το πλαίσιο στη βενιζέλου ξεκίνησε προπαραγγελίες.

#178   Georgered

Georgered

    iPH Addict

  • 600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 20/10/2012 - 16:04

Άντε να αρχίσει να έρχεται και στην Ελλάδα σιγά-σιγά...

#179   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 20/10/2012 - 16:06

Η vodafone Αγγλίας πάντως έχει άμεσα διαθέσιμα iPhone 5 την ίδια ώρα που η apple λέει 3-4 βδομάδες ακόμα και δεν υπάρχει να το πάρεις επιτοπου σε apple store

#180   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 20/10/2012 - 16:23

Ευχαριστούμε για τα reports. Το "θέμα" τακτοποιήθηκε... Μπορείτε να συνεχίσετε χωρίς off topic και χωρίς περαιτέρω παραπληροφόρηση την συζήτηση :-)
Behind the Scenes...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 22

0 μέλη, 22 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες