Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2956   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 22/11/2012 - 14:24

εδώ κάνεις λάθος φίλε μου.
κανένα smart phone δεν είναι απλό τηλέφωνο.
έχει μέσα σε μερικά εκατοστά όλη σου τη ζωή. από επαφές φωτό μουσική βίντεο, παιχνίδια, εφαρμογές........
τα media player και τα ps είναι ξεπερασμένα πια, (κάτι έχει καταλάβει η sony)


Η φουκαριάρα (άλλοτε κραταιά) Sony χαροπαλεύει απο πέρυσι !!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2957   XrysaSyros

XrysaSyros

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Samsung Galaxy Note 2

Δημοσίευση 22/11/2012 - 14:27

Το έγραψα και στο topic της Cosmote, αύριο παραλαμβάνουν τα καταστήματα Cosmote συσκευές, περίπου διπλάσιες απ'ότι την πρώτη φορά, τότε πήραν δύο ο καθένας συν τα live demo, τώρα θα πάρουν νομίζω σίγουρα 4... Επιβεβαιωμένο 100%...!

Τι λες βρε παιδακι μου? Πωπω, μην τους μεινουν στοκ και μπουνε μεσα! Δε ντρεπονται και λιγο λεω εγω. Κατακοροιδεψανε το κοσμο. Απο οσους ειχα κανει παραγγελια εγω ακομα περιμενω τηλ. Το εχω παρει και το χαιρομαι εντελως ξαφνικα. Μπηκα στη Voda, το ειχαν, ΠΕΡΙΣΕΥΑΝ κομματια, ταμειο, τσαντουλα, δρομο. Περιμενω πως και πως να με παρουν απο τα αλλα καταστηματα για να φανε Χ. Ειδικα ενα που το εχω αχτι γιατι με δουλεψε αγρια.
Τελος παντων. Κουραγιο παιδια...

#2958   Spok

Spok

    iPH Member

  • 269 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 22/11/2012 - 14:55

εδώ κάνεις λάθος φίλε μου.
κανένα smart phone δεν είναι απλό τηλέφωνο.
έχει μέσα σε μερικά εκατοστά όλη σου τη ζωή. από επαφές φωτό μουσική βίντεο, παιχνίδια, εφαρμογές........
τα media player και τα ps είναι ξεπερασμένα πια, (κάτι έχει καταλάβει η sony)


Σίγουρα δεν είναι απλά τηλέφωνα τα smart phones. Όμως... έχουν μέσα όλη μας τη ζωή? Ε όχι βέβαια!
Ειδικά τις φωτογραφίες μου τις έχω backup σε 3 σκληρούς δίσκους (και άλλωστε τα βίντεο και οι photos μου πιάνουν 1tb, όχι gigabytes).
Και πως είναι δυνατόν να τα συγκρίνεις με media player? Από πότε μπορώ να ενώσω το iphone μου στην τηλεόραση και να παίξω ενα mkv αρχείο των 10-20gb? (βγάζοντας φυσικά και τον dts ήχο).
Και επίσης, παιχνιδομηχανή? Sorry αλλά δεν ήξερα οτι μπορώ να παίξω και το skyrim σε smartphone (για το οποίο και μόνο είχα αναβαθμίσει το pc μου με κάρτα των 600euro)

#2959   paraksenos18

paraksenos18

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 22/11/2012 - 15:20

μολις το παραγγειλα απο cosmote e-shop εχουν διαθεσιμα κανονικα...αυριο πρωι μου το στελνουν ισως να το εχω σαββατο αν δουλευει η speedex αλλιως παμε για δευτερα 100%

#2960   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 22/11/2012 - 15:25

αντε μπραβο ρε παιδια. να δουμε εμεις που θελουμε 32αρι ποτε θα τα παρουμε!!!

#2961   master1992g

master1992g

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 22/11/2012 - 15:25

μολις το παραγγειλα απο cosmote e-shop εχουν διαθεσιμα κανονικα...αυριο πρωι μου το στελνουν ισως να το εχω σαββατο αν δουλευει η speedex αλλιως παμε για δευτερα 100%

Αύριο απόγευμα θα σου έρθει mail με τον κωδικό της φωρτωτικής. Η παραλαβή γίνεται την Δευτέρα. Αλλά το θέμα είναι ότι από e-shop η cosmote δεν δίνει D.O.A.!
Και εγώ έκανα παραγγελία και το περιμένω την Δευτέρα, πριν το ανοίξω θα δω από το serial number τι εβδομάδας είναι. Αν είναι 41ης θα το κρατήσω και θα ζητήσω επιστροφή και αντικατάσταση όταν θα είναι ξανα διαθέσιμο.Δεν θέλω να την ξανα πατήσω και 3η φορά με συσκευή 41ης παρτίδας...

#2962   paraksenos18

paraksenos18

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 22/11/2012 - 15:29

Αύριο απόγευμα θα σου έρθει mail με τον κωδικό της φωρτωτικής. Η παραλαβή γίνεται την Δευτέρα. Αλλά το θέμα είναι ότι από e-shop η cosmote δεν δίνει D.O.A.!
Και εγώ έκανα παραγγελία και το περιμένω την Δευτέρα, πριν το ανοίξω θα δω από το serial number τι εβδομάδας είναι. Αν είναι 41ης θα το κρατήσω και θα ζητήσω επιστροφή και αντικατάσταση όταν θα είναι ξανα διαθέσιμο.Δεν θέλω να την ξανα πατήσω και 3η φορά με συσκευή 41ης παρτίδας...

ωπα τι ακριβως ειναι το DOA? το εχω δει σαν λεξει σε παρα πολλα ποστ ποιο πανω αλλα δεν καταλαβα περι τινος προκειτε

Τελευταία επεξεργασία από: paraksenos18, 22/11/2012 - 15:30


#2963   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 22/11/2012 - 15:33

Αύριο απόγευμα θα σου έρθει mail με τον κωδικό της φωρτωτικής. Η παραλαβή γίνεται την Δευτέρα. Αλλά το θέμα είναι ότι από e-shop η cosmote δεν δίνει D.O.A.!
Και εγώ έκανα παραγγελία και το περιμένω την Δευτέρα, πριν το ανοίξω θα δω από το serial number τι εβδομάδας είναι. Αν είναι 41ης θα το κρατήσω και θα ζητήσω επιστροφή και αντικατάσταση όταν θα είναι ξανα διαθέσιμο.Δεν θέλω να την ξανα πατήσω και 3η φορά με συσκευή 41ης παρτίδας...

Tι εννοείς, τι συμβαίνει με την 41η. Μη μας βάζεις σε υποψίες, αύριο με ενημέρωσαν απο γερμανό να πάω παραλάβω το iphone.

#2964   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 22/11/2012 - 15:50

κωτσοβολος που θα παραλαβω αυριο doa 10ημερων....
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2965   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/11/2012 - 15:58

κωτσοβολος που θα παραλαβω αυριο doa 10ημερων....

ξέρεις αν ο κωτσοβολος θα στο δίνει με επιδότηση cosmote?
32αρι θα εχει?

#2966   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 22/11/2012 - 16:02

οχι 32 οχι...επιδοτηση ξερω σιγουρα δινει vodafone...παρε ενα τηλ. στο 2102899600 και ρωτα τους..με την voda σιγουρα
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2967   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/11/2012 - 16:16

ωπα τι ακριβως ειναι το DOA? το εχω δει σαν λεξει σε παρα πολλα ποστ ποιο πανω αλλα δεν καταλαβα περι τινος προκειτε


Σε περίπτωση που είναι ελαττωματικό,αντί να στο αλλάξουν με καινούργιο,θα σου δώσουν ανακατασκευασμένο.

#2968   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 22/11/2012 - 16:22

ωπα τι ακριβως ειναι το DOA? το εχω δει σαν λεξει σε παρα πολλα ποστ ποιο πανω αλλα δεν καταλαβα περι τινος προκειτε


Το DOA σημαίνει ότι αν είναι dead on arrival για τον οποιαδήποτε λόγο(γρατσουνιά, άλλο ελάττωμα σοβαρότερο κτλ) θα πάρεις νέο του κουτιού.
Αν δεν έχει DOA παίρνεις ανακατασκευασμένο.

Αναρτημένη εικόνα


#2969   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 22/11/2012 - 16:39

παιδια τι εγινε εχουμε κανενα νεο για 64αρια παρελαβαν?περιμενω απο πλαισιο!!!!

#2970   billthes

billthes

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:billthes

Δημοσίευση 22/11/2012 - 16:48

Σε περίπτωση που είναι ελαττωματικό,αντί να στο αλλάξουν με καινούργιο,θα σου δώσουν ανακατασκευασμένο.

το ακριβως αντιθετο ειναι το DOA ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 22

0 μέλη, 22 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες