Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

iPhone 5 προπαραγγελιες Ελλάδα (Μέρος 2ο)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3258 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#346   ottopsg

ottopsg

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 22/10/2012 - 21:11

Σχετικά με την Αγγελία που ανέβασε κάποιος πριν απο άλλο φόρουμ, ο τύπος είχε ανεβάσει και ποιο νωρίς και έλεγε ακριβώς το ίδιο ότι και καλά 50% μπροστά, και τα άλλα με αντικαταβολή. τον παίρνω τηλέφωνο και του λέω και καλά πως ενδιαφέρομαι για να τον ψαρέψω, μου λέει ότι θα του βάλω 300 ευρώ στην τράπεζα και τα άλλα με αντικαταβολή. Και του λέω και εγώ πως θα ξέρω οτι εσύ δεν θα τα πάρεις και θα φύγεις? και άρχισε μετά μου έλεγε οτι ειναι στρατιωτικός, θα μου δείξει την ταυτότητα του, το Α.Φ.Μ του, και κάτι τέτοια. Μετά απο 2-3 ώρες το είχε διαγράψει απο αυτό το προφίλ μου μιλούσαμε, και τώρα είδα ότι έχει φτάιξει άλλος με άλλο όνομα και λέει πάλι για 50% μπροστά και τα άλλα με αντικαταβολή, αλλά έχει και 4ς μέσα.
Μακρυά παιδιά γιατί είναι απατεώνας!


Να σου πω την αλήθεια γλυκάθηκα για ένα 4s λευκό 16 για την γυναίκα μου που το έχει μεράκι, αλλά μου φάνηκε ύποπτο αυτό με τις αποδείξεις και οι τόσο καλές τιμές για σφραγισμένα!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#347   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 22/10/2012 - 21:16

Να σου πω την αλήθεια γλυκάθηκα για ένα 4s λευκό 16 για την γυναίκα μου που το έχει μεράκι, αλλά μου φάνηκε ύποπτο αυτό με τις αποδείξεις και οι τόσο καλές τιμές για σφραγισμένα!

δεν φαινόταν σφραγισμένο

#348   soki7

soki7

    iPH Contributor

  • 1.539 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:sokhetfield

Δημοσίευση 22/10/2012 - 21:18

Επίσης μου είπε, ότι έχει ένα γνωστό απο εξωτερικό γι αυτό τα παίρνει σε καλύτερες τιμές, μέσο τις εταιρίας info quest!

#349   phoenixgrg

phoenixgrg

    iPH Enthousiast

  • 487 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:phoenixgrg

Δημοσίευση 22/10/2012 - 21:52

καλα ειπα οτι βρομάει η υποθεση παιδιά οχι προκαταβολές σε αγνωστους γιατι μετα θα λετε ρουφαμε και τα λεμε λεμε

#350   ottopsg

ottopsg

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 22/10/2012 - 22:30

H αγγελία εξαφανίστηκε....

#351   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2012 - 22:35

H αγγελία εξαφανίστηκε....

Θυμασαι τι σου ειπα πιο πριν?

αλλα μαλλον τα εχουν σβησει τα post :huh:?

Τελευταία επεξεργασία από: Mik3Q, 22/10/2012 - 22:36


#352   ottopsg

ottopsg

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 22/10/2012 - 22:40

Αν είχαν φέρει το 5 εδώ και ένα μήνα, εκτός από τις πωλήσεις που θα είχαν κάνει από τους ζεστούς πελάτες (και πιστεύω ουκ ολίγες παρά την κατάσταση που επικρατεί γενικά), δεν θα έδιναν την ευκαιρία στους κάθε λογοίς απατεώνες να παίζουν με τον "πόνο" μας. Για να μη προσθέσω τις "διαρροές" από αυτά που ήρθαν και θα έρθουν από Ευρώπη.

#353   djmikekat

djmikekat

    iPH newbie

  • 47 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/10/2012 - 23:51

Παιδια..επειδη εχω αηδιασει με ολη αυτη τη φαση..και το παιχνιδακι δεν ειμαι κανενος απλα περιμενω μια κινηταρα...Nokia Lumia 920...ειμαι χρηστης iphone απο το 2g...τετοια κοροιδια δεν εχω ξανανιωσει και να σκεφτομαι ολη την μερα ενα κωλοτηλεφωνο στο κατω κατω

#354   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 23/10/2012 - 00:20

Προς όσους μιλάνε για κοροϊδία, εμπαιγμό κλπ:

Την κοροϊδία την δημιουργείτε ΕΣΕΙΣ στο μυαλό σας.

Κανένας δεν σας κορόΙδεψε. Το κινητό έχει ένα μόλις μήνα που κυκλοφορεί και κάνετε σαν να πέρασαν 3 χρόνια.

Είχατε την εντύπωση ότι η Ελλαδίτσα μας θα ήταν στην αφρόκρεμα των χωρών που θα το έπαιρναν πρώτες?

Ούτε ΚΑΝ! Η Apple δήλωσε ρητά: ΜΕΧΡΙ το Δεκέμβρη παντού.

Θα δικαιούστε λοιπόν να φωνάζετε (και γω μαζί σας) αν έρθει 1/1/2013 και δεν έχει έρθει.

Όσο για τους παρόχους και τις υποθέσεις που κάνουν, απλά βασίζονται σε σιγουράκια παίζοντας πολύ έξυπνα.

Επίσημη ενημέρωση ΔΕΝ είχαν ποτέ.

Λέει η Cosmote "μέσα στον Οκτώβριο στα καταστήματά μας". Δε λέει "προς πώληση".

Οπότε αν δεν κάνει release η Apple μέσα στον Οκτώβριο, πετάει ένα Demo σε κάθε μαγαζί και λέει "Όπως σας υποσχεθήκαμε, το iPhone 5 μέσα στον Οκτώβριο ήρθε στα καταστήματα της Cosmote, ελάτε να το δείτε, σύντομα και προς πώληση".

#355   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/10/2012 - 00:54

εγω εχω δωσει το 4s και περιμενοντας το 5 απολαμβανω τη καθημερινοτητα μου εχοντας ενα παλιο LG μια σταλια στη κωλοτσεπη.Πω πω τι χανουμε με τα παλιο smartphone....οταν διαβαζω σε αλλο τοπικ για rom και το ποσο γρηγορο γινεται ενα τηλεφωνο αλλα με την αλλη rom αποδιδει καλυτερα το ηχειο του στους 14 μεγακυκλους :o ειλικρινα νοιωθω οτι ουτε jb δεν θα εχω το κουραγιο να κανω στο 5 οταν βγει με το καλο.
Συμπερασμα,δεν μπορω να συμμεριστω την αγωνια των παιδιων εδω για το ποτε θα ερθει το 5 στην Ελλαδα.
Καταλαβαινω οτι υπαρχει καθυστερηση λογω προβληματων που εχει η παραγωγη και απλα αναμενω.Εξαλλου οπως λεει και ο σοφος λαος μας:Kαθε εμποδιο για καλο

#356   dirtrider_gr

dirtrider_gr

    iPH User

  • 106 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dirtrider_gr

Δημοσίευση 23/10/2012 - 00:57

Προς όσους μιλάνε για κοροϊδία, εμπαιγμό κλπ:

Την κοροϊδία την δημιουργείτε ΕΣΕΙΣ στο μυαλό σας.

Κανένας δεν σας κορόΙδεψε. Το κινητό έχει ένα μόλις μήνα που κυκλοφορεί και κάνετε σαν να πέρασαν 3 χρόνια.

Είχατε την εντύπωση ότι η Ελλαδίτσα μας θα ήταν στην αφρόκρεμα των χωρών που θα το έπαιρναν πρώτες?

Ούτε ΚΑΝ! Η Apple δήλωσε ρητά: ΜΕΧΡΙ το Δεκέμβρη παντού.

Θα δικαιούστε λοιπόν να φωνάζετε (και γω μαζί σας) αν έρθει 1/1/2013 και δεν έχει έρθει.

Όσο για τους παρόχους και τις υποθέσεις που κάνουν, απλά βασίζονται σε σιγουράκια παίζοντας πολύ έξυπνα.

Επίσημη ενημέρωση ΔΕΝ είχαν ποτέ.

Λέει η Cosmote "μέσα στον Οκτώβριο στα καταστήματά μας". Δε λέει "προς πώληση".

Οπότε αν δεν κάνει release η Apple μέσα στον Οκτώβριο, πετάει ένα Demo σε κάθε μαγαζί και λέει "Όπως σας υποσχεθήκαμε, το iPhone 5 μέσα στον Οκτώβριο ήρθε στα καταστήματα της Cosmote, ελάτε να το δείτε, σύντομα και προς πώληση".




Α γειά σου!!!
Λες και περιμένουμε να γεννήσουμε!!!

#357   vlglyfada

vlglyfada

    iPH User

  • 120 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 23/10/2012 - 06:43

Να διαβάζεις ξέρεις vglyfada?Στο λινκ σου που λέει τιμή για Ελλάδα;;;

Δεν έχει ανακοινωθεί τιμή για Ελλάδα αλλά σίγουρα το 32άρι θα κάνει πολύ πολύ παραπάνω.


Δεν ξερω αλλα περιμενω να μου μαθεις.


Αν ειχες δει 2-3 post παραπανω αναφερθηκα σε τιμες €υρωπης και οτι ολοι θα εχουν την ιδια.


Ποτε θα βρεθουμε να μου μαθεις να διαβαζω??????

Πάρε φόρα.
Σε άλλο επεισόδιο είσαι

applestore.fr -789€
applestore.de - 789€
applestore.it - 839€

ρε φιλε μην παραπληροφορεις , ειναι 13/9 το αρθρο υποψιες ειναι και οχι οι τιμες που ειναι +50/60 ευρω απο αυτες που λεει, ελεος τι στε εσεις ρε, μπαινει ο καθενας κ πετα κ απο μια μ@λ@κι@...




Ναι ο καθενας την καθε "μ@λ@κι@" του πεταει.

Applestore fr

http://store.apple.c.../iphone/iphone5


Ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του.

#358   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 23/10/2012 - 07:09

παραθετεις συνδεσμο με την ιδια τιμη που σου παραθετει ο pantso για το 32αρι αλλα δε δεχεσαι αυτο που σου λεει για τη τιμη?????
πραγματικα ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του.....

#359   XrysaSyros

XrysaSyros

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Samsung Galaxy Note 2

Δημοσίευση 23/10/2012 - 07:44

Ειχε γινει τοοοοσος ντορος με το 4αρι? Χαλαρωστε βρε παιδια! Σας το χω ξαναπει, ξενερωνουμε μεταξυ μας και οι "εξω" μας κοροιδευουν κανονικα! Κανονιστε να στησετε ουρες τα αντισκηνα για να το παρετε! Ελεος! Χαλαρααααααααα! Παρτε βαθιες ανασες! Θα ρθει, που θα παει? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

#360   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 23/10/2012 - 07:50

Ειχε γινει τοοοοσος ντορος με το 4αρι? Χαλαρωστε βρε παιδια! Σας το χω ξαναπει, ξενερωνουμε μεταξυ μας και οι "εξω" μας κοροιδευουν κανονικα! Κανονιστε να στησετε ουρες τα αντισκηνα για να το παρετε! Ελεος! Χαλαρααααααααα! Παρτε βαθιες ανασες! Θα ρθει, που θα παει? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


Δέν θα έχει τόσα κομμάτια στην Ελλάδα οπότε .... :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 23

0 μέλη, 23 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες