Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 4 ψήφοι

Επίσημες τιμές πώλησης του iPhone 5 στην Ελλάδα και ημερομηνία κυκλοφορίας


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
319 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#241   tomvrs

tomvrs

    iPH Member

  • 240 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 27/10/2012 - 16:42

Παιδια τι συγκρινεται... Η ελλαδα ειναι απο τις χειροτερες χωρες και στο θεμα μισθων και στο θεμα οτι τα παντα ειναι πανακριβα με τρελλους φορους στα παντα!! Θυμηθειτε μου θα μας βαλουν και φορο στο κατουρημα....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#242   dion75

dion75

    iPH Enthousiast

  • 442 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2012 - 17:04

η ζήτηση δημιουργεί την προσφορά. όσο πιο πολύ θα θέλει να αποκτήσει ο Ελληνας μια συσκευή τόσο θα κατεβαίνουν οι επιδοτήσεις και θα ανεβαίνει η τιμή της

#243   Kostakis4444

Kostakis4444

    iPH newbie

  • 59 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/10/2012 - 17:05

εντιτ.

Τελευταία επεξεργασία από: Kostakis4444, 27/10/2012 - 17:08


#244   MaxII

MaxII

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2012 - 18:51

Εγώ θα περιμένω......αν είναι δυνατόν οι τιμές να κυμαίνονται από 700€ με 900€.....ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!!

ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΤΑ 1200€ ΜΕ 1500€ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΩ.

#245   YuGo007

YuGo007

    iPH User

  • 184 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:yugo007sporting

Δημοσίευση 27/10/2012 - 18:54

Και να ο λόγος που όλοι παίρνουν GALAXY S3 ... προσωπικά δεν θα αλλάξω συσκευή ... αλλά αν η Apple δεν αλλάξει την συμπεριφορά της στην Ελλάδα ούτε iPhone θα ξαναπάρω ...

#246   bigboysworld

bigboysworld

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/10/2012 - 19:10

Εγω πάντως ήμουν απο το πρώτο χρήστης iphone οπου το καλοκαίρι αποφάσισα να αλλάξω κινητό και να κάνω το επόμενο βήμα διστακτικό πάντα μιας και ειμαι λάτρης της apple και να πάω σε S3 με βασικο κριτιριο το μέγεθος (γιατι το μεγεθος μετράει :D ). Ε λιπών η όποιες αμφιβολίες ειχα ευτυχώς δεν επαληθεύτηκαν το αντίθετο θα ελεγα με αποτέλεσμα να ειμαι ενας υπερευχαριστημένος χρήστης μιας συσκευής πολυ ανώτερης του iphone και σε κόστος 430euro παρακαλώ. Τώρα οταν ειδα το πως θα ειναι το iphone 5 και τωρα και το ποσο θα κοστίζει πιστέψτε με πολυ θα αλλάξουν συσκευή και δεν θα το μετανιώσουνε.
Η αυτοκρατορία θα αρχίσει την πτωση της εως ότου σπρώξουν στην αγορα συσκευη τοσο πρωτοποριακή οσο το πρωτο iphone που χωρίς τον αείμνηστο δεν ξέρω κατα ποσο θα υπάρξει κατι τέτοιο στο μέλλον.
Όπως και να εχει πάντως η συσκευή ειναι μέτρια, πανάκριβη και όποιος θα θελει να νομίζει οτι θα ξεχωρίζει και δεν τον νοιάζουν τα φράγκα καλος να το παρει απο μενα θα του ευχηθώ καλορίζικο.

#247   KonstantinosFotos

KonstantinosFotos

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Twitter:@kostas_fotos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 27/10/2012 - 19:30

Εγω πάντως ήμουν απο το πρώτο χρήστης iphone οπου το καλοκαίρι αποφάσισα να αλλάξω κινητό και να κάνω το επόμενο βήμα διστακτικό πάντα μιας και ειμαι λάτρης της apple και να πάω σε S3 με βασικο κριτιριο το μέγεθος (γιατι το μεγεθος μετράει :D ). Ε λιπών η όποιες αμφιβολίες ειχα ευτυχώς δεν επαληθεύτηκαν το αντίθετο θα ελεγα με αποτέλεσμα να ειμαι ενας υπερευχαριστημένος χρήστης μιας συσκευής πολυ ανώτερης του iphone και σε κόστος 430euro παρακαλώ. Τώρα οταν ειδα το πως θα ειναι το iphone 5 και τωρα και το ποσο θα κοστίζει πιστέψτε με πολυ θα αλλάξουν συσκευή και δεν θα το μετανιώσουνε.
Η αυτοκρατορία θα αρχίσει την πτωση της εως ότου σπρώξουν στην αγορα συσκευη τοσο πρωτοποριακή οσο το πρωτο iphone που χωρίς τον αείμνηστο δεν ξέρω κατα ποσο θα υπάρξει κατι τέτοιο στο μέλλον.
Όπως και να εχει πάντως η συσκευή ειναι μέτρια, πανάκριβη και όποιος θα θελει να νομίζει οτι θα ξεχωρίζει και δεν τον νοιάζουν τα φράγκα καλος να το παρει απο μενα θα του ευχηθώ καλορίζικο.


Για τα παραπάνω δεν έχω να προσθέσω κατι μιας και ειναι η προσωπική σου άποψη βάση εμπειρίας...
Κοιτα πολλά πράγματα ειναι το iPhone ΑΛΛΑ οχι μια μέτρια συσκευή!

#248   elias_k

elias_k

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2012 - 19:36

Μου κάνει εντύπωση οτι ακόμα υπάρχουν άτομα που θέλουν το τελευταίο μοντέλο της αγοράς για το φαίνεσθαι.Δλδ η λογική παίρνω το πιο πρόσφατο μοντέλο της αγοράς για να το μοστράρω στο τραπεζάκι του καφέ και να μην αναφέρουν τα θετικά και αρνητικά απο την χρήση της συσκευής δηλώνει τόσο νεοπλουτισμό έως και ένδειξη του πόσο θύμα μπορεί να γίνει κανείς λόγω marketing.

#249   KonstantinosFotos

KonstantinosFotos

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Twitter:@kostas_fotos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 27/10/2012 - 19:40

Δεν έχεις άδικο αλλα ο καθένας ειναι Υπευθυνος για την τσέπη του και για τους που θέλει να αγοράσει κατι... Δεν χωράει κριτική!

#250   silver82

silver82

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 27/10/2012 - 19:41

πρόβατα υπάρχουν πολλά....και όποιος λέει ότι ο καθένας δίνει όσο και για ότι γουστάρει χωρίς κριτική είναι κατά την άποψη μου υποκριτής. Εγώ πάντως συμπλήρωσα τις φόρμες σε όλα τα site και όποτε με πήραν τηλέφωνο τους έκραξα για τις τιμές...Περιμένω να το δω από κοντά και αν μου αρέσει θα το πάρω από το εξωτερικό.
600 € είναι το δικό μου όριο κοροϊδίας. Άραγε τα skroutzμάγαζα σε τι τιμές θα κινηθούν?

Τελευταία επεξεργασία από: silver82, 27/10/2012 - 19:43


#251   elias_k

elias_k

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2012 - 19:44

Όχι βέβαια. δεν κάνω κριτική και φυσικά ο καθένας κάνει κουμάντο στην τσέπη του και στον τρόπο ζωής του. Απλά αυτό το φαίνεσθαι έχει περάσει ανεπιστρεπτή

#252   KonstantinosFotos

KonstantinosFotos

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Twitter:@kostas_fotos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 27/10/2012 - 19:45

Όχι βέβαια. δεν κάνω κριτική και φυσικά ο καθένας κάνει κουμάντο στην τσέπη του και στον τρόπο ζωής του. Απλά αυτό το φαίνεσθαι έχει περάσει ανεπιστρεπτή

Φυσικά αν ειναι το μοναδικό κριτήριο αγοράς ειναι απλά εκτός πραγματικότητας!

#253   tzak

tzak

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 27/10/2012 - 20:02

Ελληνικές σοφές παροιμίες:
α) Ναταν η ζήλια ψωρα,θα γέμιζε όλη η χώρα.
β) Όσα δε φτάνει η αλεπού,τα κάνει κρεμασταρια.
γ) Τα μεταξωτα βρακια,θέλουν και επιδεξιους κ*λους

Βρακί δεν έχει ο κ*λος μας, λουλούδια θελει η π@@τσα μας😂😂😂

#254   themkon

themkon

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Twitter:@Themkon
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 27/10/2012 - 20:18

Για τα παραπάνω δεν έχω να προσθέσω κατι μιας και ειναι η προσωπική σου άποψη βάση εμπειρίας...
Κοιτα πολλά πράγματα ειναι το iPhone ΑΛΛΑ οχι μια μέτρια συσκευή!

Συμφωνώ. Πανάκριβο ναι αλλά όχι και μέτρια συσκευή. το s3 είναι ένα πολύ καλό κινητό και η αλήθεια είναι οτι ενθουσιάστικα όταν το είδα απο κοντά.
Η apple παιδιά δεν έχει φτηνά προιόντα έτσι κι αλλιώς, όπως η mercedes δεν έχει φτηνά αυτοκίνητα. Αμα δεν έχεις απλά δεν το πέρνεις και πέρνεις κάτι άλλο που
είναι πιο value for money. Και για να κλείσω πρέπει ο φίλος που είπε πριν ότι το iphone δεν αξίζει και είναι μέτρια συσκευή πρέπει να συνυπολογίσει την μεταπολιτική αξία
που έχει κάθε προιόν. Πήγαινε σε 2 χρόνια να πουλήσεις το S3 και πήγαινε να πουλήσεις και το iphone 5. Κάμια σχέση και αυτό στο υπογράφω. Αυτο έχει διαμορφοθεί απο
την ίδια την αγορά ετσι, δεν το λέω εγώ. Πολλά παιδιά μέσα απο το φόρουμ μπορούν να το επιβεβαιώσουν.

#255   haya

haya

    iPH newbie

  • 95 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2012 - 20:28

χιλια συγνωμη παιδια αλλα ειμαι fun του φορουμ μιας και εισαστε απιστευτη σε γνωσεις και ψαχνεστε ...................... διαβαζω συνεχεια αλλα λογο χρονου και λιγες γνωσεις δεν εχω να προσφερω και πολλα γιαυτο δεν γραφω..................με στεναχωρει πολυ που βλεπω να τρελενεστε και να κακολογιτεε τους ανθρωπους που θελουν να παρουν αυτο το κινητο...............χρησιμοποιοντας παραδειγματα( κριση, προβατα, κλπ)....δεν καταλαβενω γιατι τετοια χολη....................καλα κανει ο καθενας και μπραβο που μπορει.....................εχω ενα EVO ,ενα Hayabusa Turbo και ενα σκουτερ τα αγορασα πριν 6 χρονια δεν τα δανεθστικα απο κανεναν, τα δουλεψα και τα πηρα με 2 δουλειες επι 14 χρονια γιατι αυτα γουσταρα να παρω και τα ηθελα) τωρα με την κριση δεν βγαινει αλλα θελω να τα εχω, δουλευω 2 δουλειες για να τα εχω και συνεχιζω και τα εχω, τωρα θελω αυτο το κινητο να το παρω γιατι το γουσταρω, ποιος ειναι αυτος που θα με κρινει και με ποιο δικαιωμα................ειμαι προβατο.......μ@@@@@@@..........οπως θελει ο καθενας...........οποις δεν γουσταρει την τιμη-χαρακτηριστικα-κ.α ας μην το παρει δεν του εβαλε κανενας το μαχαιρι στο λαιμο βρε παιδια............αλλα μην βγαζετε τα εσωψυχα σας εδω μεσα......................μπορειτε να το παρετε μπραβο καλοριζικο να εισαστε παντα καλα ολα τα αλλα ειναι περιτα

off topic χιλια συγνωμη.......

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες