Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 4 ψήφοι

Επίσημες τιμές πώλησης του iPhone 5 στην Ελλάδα και ημερομηνία κυκλοφορίας


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
319 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   CybeRTroN

CybeRTroN

    iPH Contributor

  • 1.249 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:KyriakosThess

Δημοσίευση 25/10/2012 - 23:48

Ωραια ολα αυτα και ειμαι μαζι σου
Εδω ομως μιλαμε για τηλεφωνα

Ε και..??...σου φέρνω αξιοσημείωτα ισοδύναμα της ιδίας εταιρίας για να βγάλεις συμπεράσματα !!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/10/2012 - 23:48

Η οποία τώρα μόλις έκλεισε τη φόρμα της www.document.gr/iphone5

όσες μέρες οι άλλοι τις είχαν κλειστές, εκείνη είχε βγάλει τη φόρμα και σήμερα που το έβγαλαν όλοι, εκείνη την κατέβασε τη σελίδα.

Γιατι φιλε Alex μιλαμε για την πιο σοβαρη εταιρεια στον χωρο, αλλα μερικοι ελεγαν τα δικα τους χαζα

#93   KonstantinosFotos

KonstantinosFotos

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Twitter:@kostas_fotos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 25/10/2012 - 23:50

Γιατι φιλε Alex μιλαμε για την πιο σοβαρη εταιρεια στον χωρο, αλλα μερικοι ελεγαν τα δικα τους χαζα

Πέστα....μαλλιασε η γλώσσα μου... Και η δικια σου μαζί!

#94   freedoom

freedoom

    iPH Member

  • 235 μηνύματα
  • Twitter:@lefpol
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:freedoom1013

Δημοσίευση 25/10/2012 - 23:53

Θα φύγουν τα πρώτα λίγα κομμάτια με υπερκέρδη για τους εισαγωγείς, σαν ζεστά ψωμιά, με προτεραιότητα τις νέες συνδέσεις και επιδοτήσεις τεράστιες που θα φανούν πως πάνε για την αγορα των 5, και μετά, όταν έχει διαθεσιμότητα θα ρίξουν τις τιμές.. Οσοι πάρουν ΤΩΡΑ, με επιδότηση θα νομίζουν ότι πήραν και μεγαλύτερη κιόλας επιδότηση επειδή τόσο πουλάνε οι πάροχοι σκέτη την συσκευή (άρα επίτηδες φούσκωσαν τις τιμές) και σε 4-5 μήνες θα το τιμολογήσουν πιο σωστά..
Τα πρόβατα να είναι καλά...

Οπως τα λες φίλε μου. Αλλά δεν το βλέπω να πηγαίνει για μείωση τιμής στο διάστημα που λες. Εχεις δει πόσο πουλάνε το 4αρι στα 8 γιγα, 2 ολόκληρα χρόνια από την κυκλοφορία του;
Οι άνθρωποι είναι επικίνδυνοι. Δυστυχώς τα οποια πρόβατα, όσο κι αν δε μ' αρέσει να χρησιμοποιώ τη λέξη, θα τους δώσουν πάλι αξία. Αλλά και στην apple αξία, που κάνει αλλαγές στα προϊόντα της στα σημεία και με το σταγονόμετρο

#95   Antiresias

Antiresias

    iPH Member

  • 215 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Jimgreek

Δημοσίευση 25/10/2012 - 23:55

Ειλικρινά, όσο κι αν οι ενδείξεις έλεγαν πως θα κινηθεί πάνω από €700, δεν ήθελα να το πιστέψω.
€740 για τη βασική έκδοση ενός κινητού;; :o Αλητεία το λιγότερο. Αυτό που ήθελα ήταν να μάθουν εκεί στην Αμερική πόσο κοστολογείται και πωλείται το iPhone στη χώρα μας, μαζί με την ισοτιμία ευρώ δολαρίου. Ανάθεμα την ελεύθερη αγορά, το υψηλό ΦΠΑ κτλ.
Αναρωτιέμαι πόσο θα το επιδοτήσουν οι εταιρείες. Με τι μηνιαία πάγια και πόσης διάρκειας συμβόλαια;
Ελπίζω να μην ανταποκριθεί ο κόσμος και κυρίως να μην κυκλοφορεί με την ψευδαίσθηση ότι με €80 το μήνα πάγιο τουλάχιστον, είναι μάγκας που το πήρε με €300 έκπτωση.

Καλα ρε φίλε(συγνώμη για το φίλε) άλλος έκανε και ψυχολογική προετοιμασία σε ψυχολόγο ομοιοπαθητικο για την τιμή και συ ενώ υπήρχαν οι ενδείξεις δεν ήθελες να το πιστεύεις. Δεν προετοιμαστηκες καλά μου φαίνεται...εσύ και μερικοί άλλοι απο εδώ μέσα...με πρεζες χιούμορ τα παραπάνω για να μη παρεξηγήσεις

#96   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 25/10/2012 - 23:55

τζαμπαααα το δινουνν αχχαχαχαχα

#97   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 25/10/2012 - 23:57

Οπως τα λες φίλε μου. Αλλά δεν το βλέπω να πηγαίνει για μείωση τιμής στο διάστημα που λες. Εχεις δει πόσο πουλάνε το 4αρι στα 8 γιγα, 2 ολόκληρα χρόνια από την κυκλοφορία του;
Οι άνθρωποι είναι επικίνδυνοι. Δυστυχώς τα οποια πρόβατα, όσο κι αν δε μ' αρέσει να χρησιμοποιώ τη λέξη, θα τους δώσουν πάλι αξία. Αλλά και στην apple αξία, που κάνει αλλαγές στα προϊόντα της στα σημεία και με το σταγονόμετρο

παιδια οι τιμες των iphone δεν πεφτουν ποτε και το ξερετε...π.χ τωρα..το 4s εχει ιδια τιμη απο οταν βγηκε...και θα πεσει την ιδια μερα που θα βγει το 5..και παει λεγοντας...

#98   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 26/10/2012 - 00:00

Αλλα να ξερετε οσοι δε το ξερετε ηδη οσοι αγορασετε το iphone 5 μπορει η αππλ να το καταργησει και να το αποσυρει απο την αγορα οπως εκανε με το ipad 3

#99   cbpiaa

cbpiaa

    iPH Addict

  • 666 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:ΚΩΣΤΑΣ ST200

Δημοσίευση 26/10/2012 - 00:00

Κατα τις 5 νοεμβριου δε θα υπαρχει πουθενα γιατι θα εχει ξεπουλησει... Και τι λετε τωρα ολοι..... Ακριβο ξεακριβο οι περισσοτεροι θα την κανουν την λαλακια!!!! Χωρις παρεξηγηση αποψη μου...!

#100   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 26/10/2012 - 00:03

Αλλα να ξερετε οσοι δε το ξερετε ηδη οσοι αγορασετε το iphone 5 μπορει η αππλ να το καταργησει και να το αποσυρει απο την αγορα οπως εκανε με το ipad 3

καλυτερα..θα ειναι και συλεκτικο μετα και θα βγαλουμε και φραγκα ;)...

Κατα τις 5 νοεμβριου δε θα υπαρχει πουθενα γιατι θα εχει ξεπουλησει... Και τι λετε τωρα ολοι..... Ακριβο ξεακριβο οι περισσοτεροι θα την κανουν την λαλακια!!!! Χωρις παρεξηγηση αποψη μου...!

Εγω λεω την ιδια μερα...αμα θες παμε στοιχημα ενα σουβλακι...(παιδικο γιατι δεν παιζει χρημα)..χαχαχαχαχα

#101   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 26/10/2012 - 00:06

Σε όλους τους έρωτες υπάρχει ένα τέλος... αλλά επειδή η σχέση εξελίχθηκε σε ΓΑΜΟ, παίρνω το καπελάκι μου και φεύγω...!!! Το ακούς κυρία Κοκοβίκου μου, ΔΕΝ τον ξέρεις τον Αντωνάκη καλά, πέρνω το καπελάκι μου ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ...!!!! ι Χαχαχα :)
ΥΓ
Είναι ψυχολογικό το θέμα 700 plus... Το καπελάκι μου και δρόμο...!

Τελευταία επεξεργασία από: boxer, 26/10/2012 - 00:07


#102   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 26/10/2012 - 00:08

Σε όλους τους έρωτες υπάρχει ένα τέλος... αλλά επειδή η σχέση εξελίχθηκε σε ΓΑΜΟ, παίρνω το καπελάκι μου και φεύγω...!!! Το ακούς κυρία Κοκοβίκου μου, ΔΕΝ τον ξέρεις τον Αντωνάκη καλά, πέρνω το καπελάκι μου ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ...!!!! ι Χαχαχα :)
ΥΓ
Είναι ψυχολογικό το θέμα 700 plus... Το καπελάκι μου και δρόμο...!

χαχαχ ωραιος

#103   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 26/10/2012 - 00:09

Παλι καλα που αυξηθηκε.. Επιτελους να σταματησει να χει ο καθενας iphone και να το παρουμε οσοι πραγματικα εχουμε λεφτά.

#104   KonstantinosFotos

KonstantinosFotos

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Twitter:@kostas_fotos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 26/10/2012 - 00:12

Παλι καλα που αυξηθηκε.. Επιτελους να σταματησει να χει ο καθενας iphone και να το παρουμε οσοι πραγματικα εχουμε λεφτά.

Βασικά να μπει λίγο λογική...πήγαινε ο άλλος και έβαζε 48 δόσεις στην πιστωτική, έβαζε πάγιο 100€ κτλ. Τωρα ίσως το σκεφτεί μια-δυο φορές παραπάνω για να το πάρει...

#105   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/10/2012 - 00:13

καλυτερα..θα ειναι και συλεκτικο μετα και θα βγαλουμε και φραγκα ;)...

χαχαχαχα τελειο ρε φιλε......Like!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)