Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Θα αγοράζατε το νέο iphone 5 με τις τιμές που έχουν διαρρεύσει ? ( ήτοι ο Θεός αγαπάει το χαβιάρι και ο Έλληνας το iphone 5 ? )


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
140 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Δημοσκόπηση για την αγορά του νέου iphone 5

Ποιος θα αγοράσει το νέο Iphone 5 σε περίοδο κρίσης και στις τιμές που έχουν διαρρεύσει ???

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#61   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 28/10/2012 - 01:26

Δηλαδη θελεις να μου πεις οτι εκανες μια χαρα τη δουλεια σου με το κινητο σου, σκοπευες να παρεις το καινουριο και ακριβως τη στιγμη που εμαθες για την τιμη ξενερωσες και ειπες "ως εδω"...
Ε οκ και εγω θα σου πω δεκτον αλλα μου φαινεται πολυ αστειος ο λογος που αλλαξες τη γνωμη σου...
Χωρις παραξηγηση παντα...

οταν ερχεται η στιγμη να αγορασεις κατι..δεν αγοραζεις με γνωμονα μοναδικο τη τιμη..ζυγιζεις διαφορα πραγματα στο μυαλο σου.,ε στη μαμημενη αυτη ζυγαρια..η τιμη του iphone βαραινει προς τα κατω..μη κανουμε πως δε καταλαβαινουμε..60ευρω αυξηση δεν ειναι ευκαταφρονητο ποσο

Τελευταία επεξεργασία από: paliotomaro, 28/10/2012 - 01:27


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 28/10/2012 - 01:29

Ντάξει βέβαια προφανώς αν αντί να ζητήσεις 670,να ζητήσεις 740Ε και να τα πάρεις τότε δε βρίσκω το λόγο κι εγώ να μην το πάρεις το iPHone 5 και το iPad 4 και το αντιτορπιλικό Έλλη μαζί σε συσκευασία δώρου.

Αναρτημένη εικόνα


#63   silver82

silver82

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 28/10/2012 - 01:29

Ναι για μενα αυτος που θα ειχε προφανως καποιους προσωπικους λογους για να αγοραζει/σει αππλε κινητο και το μετανιωσει μονο για τα 60 ευρω διαφορα στην τιμη ειναι για γελια....

Αφού είσαι τόσο large γιατί ψάχνεις να το αγοράσεις από USA και όχι από κάποιον μαυραγορίτη εδώ στην Ελλάδα? Τι 740€ τι 800€...
Καλά κάνουν και μας βάζουν το ένα χαράτσι μετά το άλλο...

Τελευταία επεξεργασία από: silver82, 28/10/2012 - 01:31


#64   apostolo

apostolo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/10/2012 - 01:29

Δηλαδη θελεις να μου πεις οτι εκανες μια χαρα τη δουλεια σου με το κινητο σου, σκοπευες να παρεις το καινουριο και ακριβως τη στιγμη που εμαθες για την τιμη ξενερωσες και ειπες "ως εδω"...
Ε οκ και εγω θα σου πω δεκτον αλλα μου φαινεται πολυ αστειος ο λογος που αλλαξες τη γνωμη σου...
Χωρις παραξηγηση παντα...


Δεν υπαρχει παρεξηγηση φιλε μου.Για μενα το κινητο ειναι ενα gadget ουτε εργαλειο δουλειας ουτε τιποτα. Προφανως και κανω μια χαρα την δουλεια μου και με το 4ς και με το 4 πριν αγορασω το 4ς.Και ναι ξενερωσα και ειπα "ως εδω", γιατι για μενα το μηλοτηλεφωνο ειναι...ενα τηλεφωνο!

#65   Mik3Q

Mik3Q

    iPH Enthousiast

  • 369 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/10/2012 - 01:32

Εγω παλι γελαω που υπαρχει ολη αυτη η γκρινια γυρω απο τι? απο ενα τηλεφωνο που δινεις ενα x ποσο καθε 1-2-3 χρονια

#66   paliotomaro

paliotomaro

    iPH Addict

  • 601 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 28/10/2012 - 01:32

Αφού είσαι τόσο large γιατί ψάχνεις να το αγοράσεις από USA και όχι από κάποιον μαυραγορίτη εδώ στην Ελλάδα? Τι 740€ τι 800€...
Καλά κάνουν και μας βάζουν το ένα χαράτσι μετά το άλλο...

στα 120 ευρωπουλα το πραγμα απο αστειο γινεται σοβαρο μαλλον ;)

#67   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 28/10/2012 - 01:35

Αφού είσαι τόσο large γιατί ψάχνεις να το αγοράσεις από USA και όχι από κάποιον μαυραγορίτη εδώ στην Ελλάδα? Τι 740€ τι 800€...
Καλά κάνουν και μας βάζουν το ένα χαράτσι μετά το άλλο...


Καλη η απορια σου... Αλλα υπαρχει μια προφανης απαντηση για καποιον τοσο λαρτζ οσο εγω οπως λες.. Το θελω οσο πιο γρηγορα γινεται και η διαθεσιμοτητα στην Ελλαδα δεν θα ειναι και η καλυτερη ..
Τωρα για να σε προλαβω δεν το παραγγελνω απ εξω γιατι οσοι βρηκα απο ebay δεν ειχαν να μου δωσουν αποδειξη!

#68   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 28/10/2012 - 01:36

Όποιος δίνει 740 αντί 670 έτσι εύκολα γιατί ψάχνει κινητό από ΝΥ?
http://www.iphonehel...ά-από-new-york/
και θεωρεί αυτούς που δεν τα δίνουν για γέλια;
Μια απορία έχω κι αν μπορείς να μου τη λύσεις γιατί είμαι λίγο χαζός.


Εγω παλι γελαω που υπαρχει ολη αυτη η γκρινια γυρω απο τι? απο ενα τηλεφωνο που δινεις ενα x ποσο καθε 1-2-3 χρονια

Δεν έχεις καταλάβει τι σημαίνει γκρίνια και κριτική. Όποιος κριτικάρει ένα Apple προιόν δεν γκρινιάζει αυτόματα.
Οι περισσότεροι εδώ έχουν κάποια/ες συσκευή/ες Apple. Πρέπει δλδ να κάνουν γαργάρες με Hexalen πριν μιλήσουν για την Apple επειδή το fanboy meter κάποιων βαράει πυράκια;

Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 28/10/2012 - 01:38

Αναρτημένη εικόνα


#69   silver82

silver82

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 28/10/2012 - 01:37

στα 120 ευρωπουλα το πραγμα απο αστειο γινεται σοβαρο μαλλον ;)

Έλα μώρε τι είναι 120 ευρώπουλα. Αφού εμείς οι Έλληνες γ@μ@με και δέρνουμε. Τυχαία νομίζεις ότι είμαστε απο τις χώρες με την ακριβότερη βενζίνη, τρόφιμα και διάφορα άλλα. Το iPhone θα την γλίτωνε? Και μην ακούτε για μειώσεις μισθών και συντάξεων, προπαγάνδα του Τσίπρα είναι!

#70   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 28/10/2012 - 01:38

Όποιος δίνει 740 αντί 670 έτσι εύκολα γιατί ψάχνει κινητό από ΝΥ?
http://www.iphonehel...ά-από-new-york/
και θεωρεί αυτούς που δεν τα δίνουν για γέλια;
Μια απορία έχω κι αν μπορείς να μου τη λύσεις γιατί είμαι λίγο χαζός.



Δεν έχεις καταλάβει τι σημαίνει γκρίνια και κριτική. Όποιος κριτικάρει ένα Apple προιόν δεν γκρινιάζει αυτόματα.
Οι περισσότεροι εδώ έχουν κάποια/ες συσκευή/ες Apple. Πρέπει δλδ να κάνουν γαργάρες με Hexalen πριν μιλήσουν για την Apple επειδή το fanboy meter κάποιον βαράει πυράκια;


Καλη η απορια σου... Αλλα υπαρχει μια προφανης απαντηση για καποιον τοσο λαρτζ οσο εγω οπως λες.. Το θελω οσο πιο γρηγορα γινεται και η διαθεσιμοτητα στην Ελλαδα δεν θα ειναι και η καλυτερη ..
Τωρα για να σε προλαβω δεν το παραγγελνω απ εξω γιατι οσοι βρηκα απο ebay δεν ειχαν να μου δωσουν αποδειξη!

Τελικα για ντετεκτιβ ολοι καλοι ειστε αλλα απο κριτικη σκεψη 0!

#71   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 28/10/2012 - 01:39

Καλη η απορια σου... Αλλα υπαρχει μια προφανης απαντηση για καποιον τοσο λαρτζ οσο εγω οπως λες.. Το θελω οσο πιο γρηγορα γινεται και η διαθεσιμοτητα στην Ελλαδα δεν θα ειναι και η καλυτερη ..
Τωρα για να σε προλαβω δεν το παραγγελνω απ εξω γιατι οσοι βρηκα απο ebay δεν ειχαν να μου δωσουν αποδειξη!

Τελικα για ντετεκτιβ ολοι καλοι ειστε αλλα απο κριτικη σκεψη 0!

Δεν με πείθεις. Αν ήθελες γρήγορα όπως λες θα έψαχνες για 1 κι όχι για 2. Τεσπα καλά κάνεις και πιστεύεις ότι πιστεύεις. Γέλα μόνος σου.
Κριτική σκέψη δεν έχει όποιος δέχεται άκριτα ότι του πλασάρουν. Κοιτάξου στον καθρέφτη.

Αναρτημένη εικόνα


#72   silver82

silver82

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 28/10/2012 - 01:40

Καλη η απορια σου... Αλλα υπαρχει μια προφανης απαντηση για καποιον τοσο λαρτζ οσο εγω οπως λες.. Το θελω οσο πιο γρηγορα γινεται και η διαθεσιμοτητα στην Ελλαδα δεν θα ειναι και η καλυτερη ..
Τωρα για να σε προλαβω δεν το παραγγελνω απ εξω γιατι οσοι βρηκα απο ebay δεν ειχαν να μου δωσουν αποδειξη!

και εδώ στο forum μια χαρά έβρισκες και με απόδειξη ευρωπαικά

#73   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 28/10/2012 - 01:42

Ελπίζω να κανείς πλάκα!!! Αν κάνουν το **** παξιμάδι όπως λες τότε μαγκιά τους που μπορούν και το κάνουν για να πάρουν οτι γουστάρουν. Αν εσένα σου περισσεύουν μπορείς να το βρεις εύκολα απο τους μαυραγορητες που το πουλάνε 1000+ για να μην σκοτιζεσαι.


Ναι αλλά πρέπει να κάνει για όλους τόσο. Έτσι μεγαλώνει και η αξία του κινητού που κρατάω. Αν κοστίζει μόλις 730 και το πάρω 900 , η αξία του η πραγματική δεν θα ναι 900..

#74   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 28/10/2012 - 01:43

Ναι αλλά πρέπει να κάνει για όλους τόσο. Έτσι μεγαλώνει και η αξία του κινητού που κρατάω. Αν κοστίζει μόλις 730 και το πάρω 900 , η αξία του η πραγματική δεν θα ναι 900..

Αν είσαι large δεν σε νοιάζει η μεταπώληση απλά.Ακριβοί στα πίτουρα και φτηνοί στ' αλεύρι.

Αναρτημένη εικόνα


#75   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 28/10/2012 - 01:44

Δεν με πείθεις. Αν ήθελες γρήγορα όπως λες θα έψαχνες για 1 κι όχι για 2. Τεσπα καλά κάνεις και πιστεύεις ότι πιστεύεις. Γέλα μόνος σου.
Κριτική σκέψη δεν έχει όποιος δέχεται άκριτα ότι του πλασάρουν. Κοιτάξου στον καθρέφτη.


Α σωστα θελω 2 για να πουλησω το 1 γρηγορα σε τιμη σουπερ ουαου οπως μερικοι στις αγγελιες εδω μεσα και να βγαλω το πρωτο (το δικο μου) τζαμπα!
Παραλληλα θα γελαω με αυτους που δεν το πηραν επειδη κοστιζει 60 παραπανω...
Δεν καταλαβαινω γιατι διαφωνουμε... και οι δυο αν ειχαμε ευκολο τροπο να το παρουμε φθηνοτερα αυτο θα καναμε... εγω ετυχε να εχω γνωστο που παει US αλλα και παλι υποχρεωθηκα μονο και μονο επειδη ειμαι ανυπομονος χαρακτηρας... τωρα εσυ λες δεν σε πειθω ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΣΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ!
Καλυτερα να πεσουμε για υπνο νομιζω γιατι δεν παμε καλα ... level: nightwatch!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες