Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 8 ψήφοι

iPhone 5 στην Ελλάδα: Κυκλοφορία στις 2 Νοεμβρίου με ΕΛΑΧΙΣΤΑ κομμάτια


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1184 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#256   kostopoulaki

kostopoulaki

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:kostopoulaki

Δημοσίευση 01/11/2012 - 12:21

Για να βάλω το λιθαράκι μου κι εγώ.
Μόλις επικοινώνησα με το Γερμανό του χωριού μου (Αιγίνιο Πιερίας) που είχα παραγγήλει ένα άσπρο iphone 5 32GB. Μου είπαν ότι η ενημέρωση που έχουν είναι ότι αύριο θα γίνει η διανομή σε όλα τα καταστήματα και κατά πάσα πιθανότητα θα το έχουν. Παρόλα αυτά δεν ήταν σίγουρη αν αύριο η διανομή είναι μόνο για την Αθήνα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#257   SteveWho

SteveWho

    iPH User

  • 136 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 01/11/2012 - 12:29

Πως ειναι δυνατον ολοι σας να εχετε "επιβεβαιωμενες" πληροφοριες οι οποιες απεχουν παρασαγκας η μια απο την αλλη δε μπορω να καταλαβω... Μαλλον απο το μυαλο σας τα βγαζετε... ολοι.... Αν ειναι να υπαρχει 0-1 συσκευη ανα καταστημα, εγω ειμαι ο Παπας Βενεδικτος!!!!!!!!!! Θα υπαρχουν λιγες, αλλα οχι κι ετσι!

#258   thief7710

thief7710

    iPH newbie

  • 78 μηνύματα
  • Twitter:@@naivethief
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:naivethief

Δημοσίευση 01/11/2012 - 12:43

Παιδια καταστημα vodafone εχει παραλαβει πουθενα στην ελλαδα; Λαρισα σε οσα ρωτησα μου ειπαν οτι απο δευτερα θα εχουν.

#259   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 01/11/2012 - 12:46

Μετά από προσωπική επικοινωνία με άτομο που εργάζεται στο Golden-i Θεσσαλονίκης, μαθαίνω ακριβώς ότι επιβεβαίωσε και η εταιρία στο fb πριν λίγο.

Κομμάτια θα υπάρχουν πολύ λίγα (σε πείσμα μερικών που έβαζαν στοίχημα ότι δεν θα υπάρχει ούτε ένα).

Συνδυάζοντας και τα περί κράτησης που ανακοίνωσε η επίσημη Golden-i, για απλούς πελάτες (όχι Golden) θα υπάρχουν max 4 κομμάτια.

Οι παραγγελίες για τους απλούς πελάτες θα ανοίξουν στις 10 το πρωί, μαζί με τις πόρτες του καταστήματος, οπότε όποιος μπορεί και έχει όρεξη να μείνει ξάγρυπνος ίσως τα καταφέρει.

#260   kalymnos07

kalymnos07

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:Ps4

Δημοσίευση 01/11/2012 - 12:50

μολις επεστρεψα απο τον οτε και ανοιγαν κουτες ειχε ενα μαυρο 16αρι για πωληση και ασπρο 16αρι για βιτρινα. vodafone και γερμανος αγνωστο το ποτε θα εχουν.

#261   thief7710

thief7710

    iPH newbie

  • 78 μηνύματα
  • Twitter:@@naivethief
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:naivethief

Δημοσίευση 01/11/2012 - 12:53

Εγινε αυτο που λεγαν δλδ;το εφερε πρωτη η κοσμοτε;

#262   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 01/11/2012 - 12:56

Μετά από προσωπική επικοινωνία με άτομο που εργάζεται στο Golden-i Θεσσαλονίκης, μαθαίνω ακριβώς ότι επιβεβαίωσε και η εταιρία στο fb πριν λίγο.

Κομμάτια θα υπάρχουν πολύ λίγα (σε πείσμα μερικών που έβαζαν στοίχημα ότι δεν θα υπάρχει ούτε ένα).

Συνδυάζοντας και τα περί κράτησης που ανακοίνωσε η επίσημη Golden-i, για απλούς πελάτες (όχι Golden) θα υπάρχουν max 4 κομμάτια.

Οι παραγγελίες για τους απλούς πελάτες θα ανοίξουν στις 10 το πρωί, μαζί με τις πόρτες του καταστήματος, οπότε όποιος μπορεί και έχει όρεξη να μείνει ξάγρυπνος ίσως τα καταφέρει.


Ελα μωρέ, δεινεις ενα 50ρικο σε εναν αλβανό για μια ήσυχη νυχτερινή βάρδια και εισαι εντάξει ...

#263   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2012 - 12:57

θα παρακαλούσα τα παιδιά που παραλαμβάνουν ή έχουν πληροφορία από κατάστημα να αναφέρουν πόλη, δίκτυο και κατάστημα... ώστε να υπάρχει άμεση ενημέρωση για όλα τα μέλη του iphonehellas.gr

Αυτά και πάλι, καλή τύχη σε όλους μας!

#264   kalymnos07

kalymnos07

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:Ps4

Δημοσίευση 01/11/2012 - 13:04

μολις επεστρεψα απο τον οτε και ανοιγαν κουτες ειχε ενα μαυρο 16αρι για πωληση και ασπρο 16αρι για βιτρινα. vodafone και γερμανος αγνωστο το ποτε θα εχουν.

καλυμνος
αυτο που με τρελενει ειναι οτι υπαρχει τοση ζητηση και αυτοι οι μααααλακεςςς διαθετουν ενα καρο τηλεφωνο για βιτρινα.

Τελευταία επεξεργασία από: kalymnos07, 01/11/2012 - 13:07


#265   mplecafe

mplecafe

    iPH Member

  • 232 μηνύματα
  • Twitter:@akismplecafe
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:mplecafe

Δημοσίευση 01/11/2012 - 13:12

να σασ πω και εγω σρο λιτοχωρο ο γερμανος εφερε ενα λευκο 16 και περιμενε τον πελατη να ερθει να το παρει πηγα το ειδα πραγματι ειναι λιγο πιο μακρυ δηλαδη οσο χρειαζοταν και αισθητο πιο ελαφρυ διπλα με το ς3 καμια σχεση μαουνα αλλα ακριβωσ το ιδιο μονο μεγεθος

#266   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 01/11/2012 - 13:18

Ρε παιδια ειλικρινα δεν σας καταλαβαινω πως κανετε ετσι...

Οκ λοιπον, θα ερθουν λιγα εως ελαχιστα κομματια. Οι περισσοτεροι απο εμας ΔΕΝ θα παρουν iPhone 5 την Παρασκευη, πιθανότατα ουτε κ μεσα στον Νοέμβριο, μεχρι να ερθει η επομενη φουρνια, εν πασει περιπτωσει δεν θα ειμαστε απο τους πρωτους (πραγμα καλο αν θελετε την αποψη μου, διοτι τα πρωτα ειναι συνηθως π βγαζουν κ ελλατωματα)


ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ; Δηλ αν παρετε τηλεφωνακι μετα απο ενα μηνα, ησυχα, χωρις αγωνιες, τρεξιματα, υστεριες, τηλεφωνηματα, τσακωμους (θυμαμαι εναν π εβριζε καποιον υπαλληλο εδω μεσα επειδη τον ειχε παρει να τον ρωτησει ποτε ερχεται το 5 κ δεν ηξερε), τι θα παθετε;

Λιγη υπομονη κ ολοι θα εξυπηρετηθουμε!


Φιλικα παντα


Κοντες μπαλιες και γρηγορες

#267   vagos456

vagos456

    iPH Contributor

  • 1.287 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2012 - 13:20

Εγώ με αυτόν που συνεννοήθηκα,μου τα άλλαζε τώρα,και τα πήρα πολύ! Το απόγευμα θα πάω να πιάσω τον υπεύθυνο που τον ξέρω,μπας και το πάρω το απόγευμα....!

#268   kalymnos07

kalymnos07

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:Ps4

Δημοσίευση 01/11/2012 - 13:24

Ρε παιδια ειλικρινα δεν σας καταλαβαινω πως κανετε ετσι...

Οκ λοιπον, θα ερθουν λιγα εως ελαχιστα κομματια. Οι περισσοτεροι απο εμας ΔΕΝ θα παρουν iPhone 5 την Παρασκευη, πιθανότατα ουτε κ μεσα στον Νοέμβριο, μεχρι να ερθει η επομενη φουρνια, εν πασει περιπτωσει δεν θα ειμαστε απο τους πρωτους (πραγμα καλο αν θελετε την αποψη μου, διοτι τα πρωτα ειναι συνηθως π βγαζουν κ ελλατωματα)


ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ; Δηλ αν παρετε τηλεφωνακι μετα απο ενα μηνα, ησυχα, χωρις αγωνιες, τρεξιματα, υστεριες, τηλεφωνηματα, τσακωμους (θυμαμαι εναν π εβριζε καποιον υπαλληλο εδω μεσα επειδη τον ειχε παρει να τον ρωτησει ποτε ερχεται το 5 κ δεν ηξερε), τι θα παθετε;

Λιγη υπομονη κ ολοι θα εξυπηρετηθουμε!


Φιλικα παντα

θα διαφωνισω μαζι σου στο οτι ειναι τα πρωτα ειναι ελλατωματικη η πρωτη φουρνια γιατι το τηλεφωνο εχει κυκλοφορισει εδω και 1,5 μηνα και εχουν βγει πολλες φουρνιες, απλα στην ελλαδα κυκλοφορει τωρα

Τελευταία επεξεργασία από: kalymnos07, 01/11/2012 - 13:27


#269   iPhoneCocoApps

iPhoneCocoApps

    iPH User

  • 137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Realpoisom

Δημοσίευση 01/11/2012 - 13:24

Μόλις παρέλαβα το iphone 5!!!! Από την παραγγελία μου στο Multirama!! Ανυπομονώ να πάω σπίτι να το δω!!!! Πραγματικά δεν το πιστεύω πως το έφεραν, δεν με πήραν καν τηλέφωνο και έτρεχε η μάνα μου να βρει λεφτά!!!

ο iphone ήρθε από το Multirama Ασπροπύργου!!!

#270   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 01/11/2012 - 13:28

Μόλις παρέλαβα το iphone 5!!!! Από την παραγγελία μου στο Multirama!! Ανυπομονώ να πάω σπίτι να το δω!!!! Πραγματικά δεν το πιστεύω πως το έφεραν, δεν με πήραν καν τηλέφωνο και έτρεχε η μάνα μου να βρει λεφτά!!!

ο iphone ήρθε από το Multirama Ασπροπύργου!!!

άλλο και τούτο.... :wacko:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 11

0 μέλη, 11 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες