Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 8 ψήφοι

iPhone 5 στην Ελλάδα: Κυκλοφορία στις 2 Νοεμβρίου με ΕΛΑΧΙΣΤΑ κομμάτια


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1184 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#826   panos207

panos207

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Call of duty 4

Δημοσίευση 03/11/2012 - 15:31

Demo λευκό στο media Markt του Κηφισού
Τεμάχια προς πώληση κανένα! Αν θυμάμαι καλά είπε και αυτοί απο εβδομάδα θα φέρουν......ε ρε τι εχει να γινει απο εβδομαδα....!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#827   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/11/2012 - 15:31

Demo λευκό στο media Markt του Κηφισού
Τεμάχια προς πώληση κανένα! Αν θυμάμαι καλά είπε και αυτοί απο εβδομάδα θα φέρουν......ε ρε τι εχει να γινει απο εβδομαδα....!!!

εγώ που ρώτησα περιστέρι μου είπε ούτε αυτή την εβδομάδα θα φέρει.

Τελευταία επεξεργασία από: gotigreco, 03/11/2012 - 15:32


#828   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 03/11/2012 - 15:33

εγώ που ρώτησα περιστέρι μου είπε ούτε αυτή την εβδομάδα θα φέρει.

Media mark εννοείς ?

#829   panos207

panos207

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Call of duty 4

Δημοσίευση 03/11/2012 - 15:33

Ας υποθέσουμε λοιπόν οτι αυτήν την εβδομάδα πήρανε ολα τα ''βυσματα'' τις συσκευές τους και την επόμενη θα πάρουμε εμεις! :D

#830   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 03/11/2012 - 15:37

Δύσκολο γιατι στην document μου έστειλαν καινούργιο email που γράφει προκαταβολή και θα εχει τηλέφωνα με σειρά προτεραιότητας τις επόμενες 3 με 5 εβδομάδες . Πήγα και απο εκεί χθες και μου είπαν το ίδιο. Εκτός αν δεν μπορούν να πάρουν πολλά τηλεφωνα αυτοί σε σχέση με της άλλους . Τι να πω δεν ξερω .

#831   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/11/2012 - 15:39

Media mark εννοείς ?

ναι media markt

Ας υποθέσουμε λοιπόν οτι αυτήν την εβδομάδα πήρανε ολα τα ''βυσματα'' τις συσκευές τους και την επόμενη θα πάρουμε εμεις! :D

μην είσαι τόσο σίγουρος γιατί ρώτησα σε πολλά καταστήματα και μου είπαν ότι τα φέρνουν με το σταγονόμετρο.

Δύσκολο γιατι στην document μου έστειλαν καινούργιο email που γράφει προκαταβολή και θα εχει τηλέφωνα με σειρά προτεραιότητας τις επόμενες 3 με 5 εβδομάδες . Πήγα και απο εκεί χθες και μου είπαν το ίδιο. Εκτός αν δεν μπορούν να πάρουν πολλά τηλεφωνα αυτοί σε σχέση με της άλλους . Τι να πω δεν ξερω .

κοίτα plaisio και γερμανό που ρώτησα μετά τις 15 νοεμβρίου θα φέρουν κινητά που θα καλύψουν τη ζήτηση που υπάρχει.

#832   Mate

Mate

    iPH User

  • 198 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2012 - 15:42

Παιδια για οποιον ενδιαφερεται απο Δευτερα μου ειπαν θα εχει ο Γερμανος! Αυτο δεν σημαινει πως θα εχουν ολα τα καταστηματα!
Ας πουμε εγω εκανα 2-3 τηλεφωνα σε κανα δυο καταστηματα και βρηκα στα Γλυκα Νερα ένα διαθεσιμο και πηγα και το πηρα! Ολα τα υπολοιπα μου ελεγαν οτι θα το φερουν σε 3 βδομαδες και κατι τετοια!

#833   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 03/11/2012 - 15:42

ναι media markt

μην είσαι τόσο σίγουρος γιατί ρώτησα σε πολλά καταστήματα και μου είπαν ότι τα φέρνουν με το σταγονόμετρο.


κοίτα plaisio και γερμανό που ρώτησα μετά τις 15 νοεμβρίου θα φέρουν κινητά που θα καλύψουν τη ζήτηση που υπάρχει.

Έχω wind . Για Γερμανό ειναι δύσκολα θα θέλουν και σύνδεση ξερεις εσυ αν θελουν συνδεση ???????
Ο υπάλληλος στο Πλαίσιο Σύνταγμα μου είπε απο τέλος μήνα και να φανταστείς ήμουν ο πρώτος που είδα το demo που είχε την Παρασκευή.

Τελευταία επεξεργασία από: Voidioan, 03/11/2012 - 15:43


#834   Mate

Mate

    iPH User

  • 198 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2012 - 15:48

Έχω wind . Για Γερμανό ειναι δύσκολα θα θέλουν και σύνδεση ξερεις εσυ αν θελουν συνδεση :huh:? :huh:
Ο υπάλληλος στο Πλαίσιο Σύνταγμα μου είπε απο τέλος μήνα και να φανταστείς ήμουν ο πρώτος που είδα το demo που είχε την Παρασκευή.


o Γερμανος δινει και συσκευες! εμενα με πηραν και μου ειπαν δλδ οτι το δινουμε μονο σαν συσκευη χωρις συνδεση και χωρις δοσεις αν ηθελα με πιστωτικη!

#835   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/11/2012 - 15:49

Έχω wind . Για Γερμανό ειναι δύσκολα θα θέλουν και σύνδεση ξερεις εσυ αν θελουν συνδεση :huh:? :huh:
Ο υπάλληλος στο Πλαίσιο Σύνταγμα μου είπε απο τέλος μήνα και να φανταστείς ήμουν ο πρώτος που είδα το demo που είχε την Παρασκευή.

με κράτηση μπορείς να πάρεις σκέτη συσκευή. όταν είχε βγεί στην σελίδα του plaisio φόρμα ενδιαφέροντος στην αρχή γιατί μετα άλλαξε, μπορούσες να βάλεις μόνο το νούμερο του κινητού σου και την επόμενη ημέρα με πήρε τηλέφωνο μια κοπέλα και με ενημέρωσε ότι θα γνώριζε καλύτερα κατα τις 2 νοεμβρίου όταν και θα έβγαινε το κινητό. Χθές που την πήρα τηλέφωνο μου είπε ότι παραγγελίες θα γίνουν μετα τις 15 νοεμβρίου.

#836   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 03/11/2012 - 16:06

λοιπον παιδια μολις γυρισα,πηγα στο καταστημα που το αγορασα γερμανος,το βλεπουν και μου λενε δεν μπορουμε να κανουμε κατι,περιμενουμε ενημερωση απο τα κεντρικα να μας πουν με τα κομματια αυτα που εχουν προβλημα τι θα γινει,δεν εκανα φασαρια γιατι δεν ειναι του τυπου μου,λεω ευχαριστω πολυ,παω στο κολονακι στο apple store (να το κανει ο θεος αν ειναι) μου λενε δεν μπορουμε να κανουμε κατι εμεις γιατι δεν εχουμε servise,φευγω και απο κει,και τελευταια ελπιδα που ειχα να παω σε εναν καλο μου φιλο που εχει το καταστημα γερμανος στο κολονακι (δεν το πηρα απο αυτον γιατι δεν ειχε κομματια) μολις το βλεπει μου λεει ,βαγγελη εννοειται αντικατασταση δεν το συζηταμε,αλλα το προβλημα ειναι οτι δεν υπαρχουν κομματια για αντικατασταση,εγω να στο στειλω αλλα δεν ξερω ποτε θα ερθουν αλλα? τεσπα με τα πολλα θα το παω την δευτερα και οποτε μου ερθει αλλο...αυτα,συγνωμη αμα αναστατωσα καποιους αλλα επειδη ολοι μας δουλευουμε με κοπο και ιδρωτα για να βγαλουμε τα 740 ευρω καλο θα ειναι να το κοιτατε μεσα στο μαγαζι,γιατι εδω στην ελλαδα ισχυει μετα την απομακρυνση του ταμειου ουδεν λαθος αναγνωριζεται...!!!


Σας τα ελεγα απο την πρωτη μερα με τα μαυρα!740 ευρω για να ξεβαφει;απατη.και φυσικα φιλε σε βλεπω για refurbished.
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#837   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 03/11/2012 - 16:25

http://www.iphonehel...-5-black-slate/

23/9 ανοιξα το τοπικ....και τα ελεγα!!αλλα κανεις δεν ακουγε ουτε ακουσε.
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#838   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 03/11/2012 - 16:30

Θα σου πω την Δευτέρα τι θα γίνει τελικά...!!

#839   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 03/11/2012 - 16:40

Θα σου πω την Δευτέρα τι θα γίνει τελικά...!!


Ρε φλε βαγγ τοσο καιρο υπομονη και να πακετωθεις;κριμα.ξελολιασε τους!!!αιμααααα!!!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#840   PavlosT

PavlosT

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 03/11/2012 - 17:01

Ας υποθέσουμε λοιπόν οτι αυτήν την εβδομάδα πήρανε ολα τα ''βυσματα'' τις συσκευές τους και την επόμενη θα πάρουμε εμεις! :D


Κανεις λαθος, εγω προσωπικα πηγα Παρασκευη στο κεντρο της Θεσσαλονικης και με αρκετο "ψαξιμο" βρηκα σκετη συσκευη απο wind

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες