Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 8 ψήφοι

iPhone 5 στην Ελλάδα: Κυκλοφορία στις 2 Νοεμβρίου με ΕΛΑΧΙΣΤΑ κομμάτια


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1184 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#991   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 05/11/2012 - 21:13

Πέμπτη βράδυ εκανα την Παραγγελία στην Vodafone και παρέλαβα σήμερα
με επιδότηση το πήρα (32ρι Λευκο)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#992   xpep07

xpep07

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 05/11/2012 - 21:41

Λαμπρά .... To voda eshop βγάζει μη διαθέσιμο απόθεμα και για τα 32 και για τα 16....

#993   master1992g

master1992g

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 05/11/2012 - 21:42

Παιδιά έκανα την αντικατάσταση του παλαιού iphone 5 16gb white παρτίδας 41 με νέο(εγγύηση ΓΕΡΜΑΝΟΣ).Το προηγούμενο εκτός από το γυαλί που δεν ήταν σταθερό παρουσίαζε πρόβλημα και στο wi-fi(συχνές αποσυνδέσεις και ασθενές σήμα), καθώς επίσης και "κολλήματα"(crashare η οθόνη και πάγωνε πολύ συχνά).Το νέο μου φαίνεται κυριολεκτικά άλλο κινητό. Βέβαια προσπάθησαν με κάθε τρόπο να μην κάνουν την αντικατάσταση αλλά επειδή με τέτοια πράγματα δεν παίζουμε τους πίεσα και μου έδωσαν αμέσως νέα συσκευή.
Να σημειώσω πως ο τεχνικός έκανε απλά την δουλειά του και δεν έφερε ευθύνη, έτσι μετά την αντιπαράθεση δώσαμε τα χέρια και όλα ΟΚ. Να πω σε όσους τα κινητά τους έχουν κάποιο ελάττωμα να τα πάνε για αλλαγή, με πίεση είναι υποχρεωμένοι και αναγκασμένοι να σας τα αλλάξουν. Μην το αφήνεται έτσι!

#994   mihalis

mihalis

    iPH Addict

  • 681 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/11/2012 - 22:08

Λοιπόν, ήμουνα σήμερα στο Mall και στη Cosmote έχει το λευκό για δοκιμή σε σταντ.Μου φάνηκε σαν εμφάνιση υπέροχο αν μπορέσω να πάρω το 5 θα το πάρω σε λευκό(ίσως επειδη είμαι 1 χρονο με το 4 σε μαύρο) πολύ λεπτό και τρομερη οθόνη.Ενα θέμα μόνο, δε ξέρω αν φταίει που έχουνε στην Cosmote το μαρκουτσι στην πλάτη για να μην το κλέψει κανεις αλλά δε μπορούσα να πάω τον αντίχειρα άνετα σ'ολη την οθονη και δυσκολευόμουνα αρκετά να πάω στις γωνιες.

#995   tribal

tribal

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/11/2012 - 22:18

Παιδιά έκανα την αντικατάσταση του παλαιού iphone 5 16gb white παρτίδας 41 με νέο(εγγύηση ΓΕΡΜΑΝΟΣ).Το προηγούμενο εκτός από το γυαλί που δεν ήταν σταθερό παρουσίαζε πρόβλημα και στο wi-fi(συχνές αποσυνδέσεις και ασθενές σήμα), καθώς επίσης και "κολλήματα"(crashare η οθόνη και πάγωνε πολύ συχνά).Το νέο μου φαίνεται κυριολεκτικά άλλο κινητό. Βέβαια προσπάθησαν με κάθε τρόπο να μην κάνουν την αντικατάσταση αλλά επειδή με τέτοια πράγματα δεν παίζουμε τους πίεσα και μου έδωσαν αμέσως νέα συσκευή.
Να σημειώσω πως ο τεχνικός έκανε απλά την δουλειά του και δεν έφερε ευθύνη, έτσι μετά την αντιπαράθεση δώσαμε τα χέρια και όλα ΟΚ. Να πω σε όσους τα κινητά τους έχουν κάποιο ελάττωμα να τα πάνε για αλλαγή, με πίεση είναι υποχρεωμένοι και αναγκασμένοι να σας τα αλλάξουν. Μην το αφήνεται έτσι!


Κ εγώ πάνω σ'αυτό να συμπληρώσω. Πάρτε το όσο πιο αργά μπορείτε. Εγώ με αυτά που βλέπω με κόβω για Χριστούγεννα. Φαίνεται οτι υπάρχουν προβλήματα ακόμα και στην επόμενη παρτίδα (εβδομάδα 41). Λιγότερα και σπάνια, αλλά υπαρκτά.

#996   iGchris13

iGchris13

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 05/11/2012 - 23:20

Πέμπτη βράδυ εκανα την Παραγγελία στην Vodafone και παρέλαβα σήμερα
με επιδότηση το πήρα (32ρι Λευκο)


Εγώ παραλαμβάνω με το καλό. Τετάρτη ένα 32άρι λευκό από e-shop Cosmote. Δεν έχουν μαύρο και θα στείλουν λευκό. Όμορφο και αυτό και θα νοιάζομαι λιγότερο για γδαρσίματα!

#997   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 05/11/2012 - 23:20

Παιδιά έκανα την αντικατάσταση του παλαιού iphone 5 16gb white παρτίδας 41 με νέο(εγγύηση ΓΕΡΜΑΝΟΣ).Το προηγούμενο εκτός από το γυαλί που δεν ήταν σταθερό παρουσίαζε πρόβλημα και στο wi-fi(συχνές αποσυνδέσεις και ασθενές σήμα), καθώς επίσης και "κολλήματα"(crashare η οθόνη και πάγωνε πολύ συχνά).Το νέο μου φαίνεται κυριολεκτικά άλλο κινητό. Βέβαια προσπάθησαν με κάθε τρόπο να μην κάνουν την αντικατάσταση αλλά επειδή με τέτοια πράγματα δεν παίζουμε τους πίεσα και μου έδωσαν αμέσως νέα συσκευή.
Να σημειώσω πως ο τεχνικός έκανε απλά την δουλειά του και δεν έφερε ευθύνη, έτσι μετά την αντιπαράθεση δώσαμε τα χέρια και όλα ΟΚ. Να πω σε όσους τα κινητά τους έχουν κάποιο ελάττωμα να τα πάνε για αλλαγή, με πίεση είναι υποχρεωμένοι και αναγκασμένοι να σας τα αλλάξουν. Μην το αφήνεται έτσι!

λοιπόν το ίδιο κανει κ μενα αλλα από τη δεξια πλευρά.απο Γερμανό στο mall.αν θες μιας και εχεις πρόσφατη εμπειρία πες μου σε παρακαλώ τι σου ειπαν και πως το χειριστικες να ξέρω.ή εδώ ή σε pm.ευχαριστω!

#998   nomercy

nomercy

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 06/11/2012 - 10:50

Ερωτηση : γι ' αυτα που αποστελλονται με courier , βαζουν μαζι και nano-sim η θα πρεπει να τραβηχτουμε και σε καταστημα ?

#999   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 06/11/2012 - 10:56

Δηλαδη ακομα κ αυτα της εβδομαδας 41 εχουν προβληματακια ε?
Ωχ βαγγελιστρα μου ,το δικο μου ειναι 41 εβδομαδα :unsure:
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#1000   taitienitsa

taitienitsa

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 06/11/2012 - 10:59

Ρε παιδιά θέλω να ανανεώσω το συμβόλαιο μου στην vodafone κ έχω πάρει όλα τα καταστήματα για iphone 5 , κ δεν έχει κανένα. Έχετε υπόψην σας κάτι; Αν υπάρχει πουθενά;

#1001   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 06/11/2012 - 12:05

επανερχομαι στο θεμα με την οθονη(ειχε τζογο πανω δεξια) που ειχα σε λευκο 16αρι αγορασμενο απο γερμανο στο mall χθες.πηγα σημερα στις 10 απο κει και απλα εχω να πω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στον υπευθυνο τοσο του καταστηματος οσο και του σερβις.αμεσα διαπιστωσαν πως οντως εχει θεμα και σε δευτερολεπτα εφερε καινουριο σφραγγισμενο για αλλαγη.για κακη μου τυχη και το νεο ειχε τζογο κατω αριστερα αυτη τη φορα,σε πολυ μικροτερο βαθμο,αλλα υπηρχε.για μεγαλη μου εκπληξη ανοιγει τριτη!!!! συσκευη οπου παλι εχει τζογο πανω αριστερα.εν ολιγοις πηρα επιστροφη χρηματων χωρις μα και μου για να περιμενω τη νεα παραλαβη πονταρωντας η νεα παρτιδα να μην εχει αυτο το προβλημα.και το δικο μου και τα αλλα δυο ηταν 41 εβδομαδας.
πραγματικα παντως ξανα συγχαρητηρια στο προσωπικο του συγκεκριμενου καταστηματος που φερθηκε αψογα σε ολους τους τομεις και με σεβασμο στο πελατη.και παλι ΜΠΡΑΒΟ!

#1002   highlander2110

highlander2110

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 06/11/2012 - 12:58

Παιδιά τελικά γνωρίζει κάποιος ποιές εβδομάδες πρέπει να αποφύγουμε? 41η και υπάρχει και καμία άλλη?

#1003   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 06/11/2012 - 13:01

Παιδιά τελικά γνωρίζει κάποιος ποιές εβδομάδες πρέπει να αποφύγουμε? 41η και υπάρχει και καμία άλλη?


Όλες

#1004   islascanarias

islascanarias

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 06/11/2012 - 13:18

νομιζω υπερβολη αυτο με τις εβδομαδες κατασκευης. μπορει να παρεις απ τα πρώτα και να ειναι απροβλημάτιστο και το αντίστροφο!

#1005   billardi

billardi

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/11/2012 - 13:24

πως βλέπετε ποιας βδομάδας είναι το κινητο ;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 11

0 μέλη, 11 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες