Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 8 ψήφοι

iPhone 5 στην Ελλάδα: Κυκλοφορία στις 2 Νοεμβρίου με ΕΛΑΧΙΣΤΑ κομμάτια


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1184 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1081   vagreek

vagreek

    iPH User

  • PipPip
  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/11/2012 - 13:50

Είμαι περίεργος να δω πότε θα τελειώσει αυτή η ζητιανιά που μας έχει βάλει η Apple .Να θέλουμε να δώσουμε ένα σκασμό λεφτά και να μην υπάρχει η συσκευή .

Να παρακαλάμε και να γλύφουμε υπαλλήλους γιατί...?Για να τους δώσουμε τα καλά μας τα λεφτά .....Πραγματικά ήμουν ένα τσακ πριν πω ένα γεια για ένα χρόνο στην Apple αλλά στάθηκα τυχερός και βρήκα την πρώτη μέρα iPhone 5 αλλιώς θα έπαιρνα άλλη συσκευή .

Όχι γιατί δεν με καλύπτει ή δεν με κάλυπτε το iPhone 4S που είχα αλλά κάθε χρόνο αλλάζω συσκευή και πλέον πάω έτσι δεν αγοράζω πριν από τον ένα χρόνο άλλη εκτός ποια και αν μου χαλάσει.

Θέλω να δω πότε θα μπεί κάποιος φίλος -η και θα πει βρήκα ποια συσκευή και δεν έψαχνα.Αυτό που έχει γίνει είναι ένα μεγάλο χάλι από πλευράς Apple και πολλοί γνωστοί και φίλοι έχουν αλλάξει για πρώτη φορά και έχουν στραφεί σε άλλη εταιρεία και η αλήθεια είναι ότι όλοι μου είπαν τα καλύτερα για τις νέες τους συσκευές .

Ενας απο τους λογους που εγκατελειψα την apple (περα απο τους περιορισμους) ηταν ακριβως αυτος. Δεν ειχα καμια διαθεση να παρακαλαω να σπρωξω τα χρηματα μου σε μια εταιρια που παιζει με το μαρκετινγκ. Υπεροψια μεχρι εκει που δεν παει... Οπως θελουν...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1082   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 07/11/2012 - 13:53

Πραγματικα μας θεωρω μεγαλα ΘΥΜΑΤΑ οσους κανουν συμβολαια η ανανεωσεις για τα ΑΣΤΕΙΑ ποσα που δινουν το τριο καρτελ....

#1083   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 07/11/2012 - 14:02

Πραγματικα μας θεωρω μεγαλα ΘΥΜΑΤΑ οσους κανουν συμβολαια η ανανεωσεις για τα ΑΣΤΕΙΑ ποσα που δινουν το τριο καρτελ....

εγω δεν θα το έκανα γιατί δεν συμφέρει . Κάποιον όμως που χρησιμοποιεί το πακέτο για τις ανάγκες του και του είναι αναγκαίο ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ και 100 ευρω μια χαρά είναι αν γλυτώσει.

#1084   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 07/11/2012 - 14:44

Οταν στο προηγουμενο σου συμβολαιο σου εχουν δωσει 500+ και τωρα σου δινουν 35 και το κανεις τοτε απλα εισαι θυμα..

Το μονο κινητρο για να χεις συνδεση ειναι η επιδοτηση,αν χαθει και αυτη τοτε βρες μου γιατι να το κανεις..

#1085   neo_com_3

neo_com_3

    Newbie

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/11/2012 - 14:54

Σχετικά με τις επιδοτήσεις...

Πλήρωνα 63 ευρώ το μήνα και αντί για επιδότηση, όταν τους ζόρισα στην Voda, μου έδωσαν το ίδιο πρόγραμμα με 19 Ευρώ τον μήνα – και μάλιστα χωρίς δέσμευση, μπορώ να το κόψω όποτε θέλω!

(63 – 19) x 12 μήνες = 528 Ευρώ διαφορά!

Και ο άγιος, φοβέρα θέλει…

#1086   iGchris13

iGchris13

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 07/11/2012 - 16:21

Καλώς τα δέχτηκα και εγώ! Λευκό 32άρι μετά από παραγγελία 2/11 από eshop Cosmote αλλά σε μαύρο χρώμα. Με ειδοποίησαν ότι δεν είχαν μαύρο και αφού δεν τα είχα δει μπροστά μου live γύρισα σε λευκό. Και ευτυχώς είμαι ψίρας και αν άρχιζε να χτυπιέται το μαύρο..; Τεσπα παραγωγή είναι 42η εβδομάδα τζόγο δεν έχει αλλά (όπως σας είπα είμαι ψείρας) είδα μια μικρή αμυχή στο πλευρό πιο κάτω από την ένωση της κεραίας πάνω δεξιά και στο bazel μια γρατζουνίτσα ακριβώς πάνω από το lighting connector . Δεν ξέρω αν ήταν μαύρο το κινητό αλλά τώρα τα είδα με δυσκολία μόνο που δεν έβγαλα τα μάτια μου!! δεν χαλιέμαι και δεν θα ασχοληθώ με αλλαγές και τρεξίματα. Καλορύζικα στους υπόλοιπους!

#1087   Melkon

Melkon

    iPH User

  • 178 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 07/11/2012 - 16:29

Δηλαδη τελικα αρχιζουν να υπαρχουν κομματια στα καταστηματα;

#1088   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 07/11/2012 - 16:33

Καλώς τα δέχτηκα και εγώ! Λευκό 32άρι μετά από παραγγελία 2/11 από eshop Cosmote αλλά σε μαύρο χρώμα. Με ειδοποίησαν ότι δεν είχαν μαύρο και αφού δεν τα είχα δει μπροστά μου live γύρισα σε λευκό. Και ευτυχώς είμαι ψίρας και αν άρχιζε να χτυπιέται το μαύρο..; Τεσπα παραγωγή είναι 42η εβδομάδα τζόγο δεν έχει αλλά (όπως σας είπα είμαι ψείρας) είδα μια μικρή αμυχή στο πλευρό πιο κάτω από την ένωση της κεραίας πάνω δεξιά και στο bazel μια γρατζουνίτσα ακριβώς πάνω από το lighting connector . Δεν ξέρω αν ήταν μαύρο το κινητό αλλά τώρα τα είδα με δυσκολία μόνο που δεν έβγαλα τα μάτια μου!! δεν χαλιέμαι και δεν θα ασχοληθώ με αλλαγές και τρεξίματα. Καλορύζικα στους υπόλοιπους!


Λες είσαι ψείρας και θα το αφήσεις έτσι? Πήγαινε το πίσω όσο προλαβαίνεις.

Τόσα λεφτά δίνετε και συμβιβάζεστε. Για ποιο λόγο?

Και μετά μας φταίνε τα όποια καταστήματα. Καλά να πάθουμε.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1089   iGchris13

iGchris13

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 07/11/2012 - 16:49

Παιδιά μην βαράτε καταρχάς! Απλά έχω την εντύπωση ότι το basel γρατζουνίζεται και με τον αέρα! Διόλου απίθανο όπως έχω δείτε τα περισσότερα ειδικά σε αυτές τις εβδομάδες να είχαν τέτοια θεματάκια. Η να πάω στη Cosmote και να ανοίγουν τις συσκευασίες μέχρι να βρώ την αψεγάδιαστη. Είχα και 4 και 4s και ήταν άψογα. Και είναι ακόμη και σήμερα. Τα προβλήματα με το 5 ήταν γνωστά από την αρχή. Δηλ. Αν πάω το αλλάξουν και μετά το γρατζουνίσω εγώ δεν θα απογοητευτώ;;

#1090   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 07/11/2012 - 16:52

Παιδιά μην βαράτε καταρχάς! Απλά έχω την εντύπωση ότι το basel γρατζουνίζεται και με τον αέρα! Διόλου απίθανο όπως έχω δείτε τα περισσότερα ειδικά σε αυτές τις εβδομάδες να είχαν τέτοια θεματάκια. Η να πάω στη Cosmote και να ανοίγουν τις συσκευασίες μέχρι να βρώ την αψεγάδιαστη. Είχα και 4 και 4s και ήταν άψογα. Και είναι ακόμη και σήμερα. Τα προβλήματα με το 5 ήταν γνωστά από την αρχή. Δηλ. Αν πάω το αλλάξουν και μετά το γρατζουνίσω εγώ δεν θα απογοητευτώ;;


Κανείς δε βαράει για τα αυτονόητα..

Να τους το πηγαίνεις πίσω μέχρι να σου δώσουν άψογη συσκευή. Είναι τόσο απλό..

Σκέψου μόνο πόσα λεφτά έδωσες.. Θα το λεω συνέχεια. Μην συμβιβάζεστε.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1091   tSiRiAs

tSiRiAs

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 07/11/2012 - 17:43

Ένας φίλος μου δίνει το 5 μαύρο το πήρε τη δευτέρα..το δίνει 700 εύρω με εγγύηση από γερμανό γτ η κοπέλα του το ήθελε σε άσπρο..με θήκη και μεμβράνη..Για πληροφορίες στείλτε μου μήνυμα..!!Περιοχή σέρρες..

#1092   trifon

trifon

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/11/2012 - 22:51

Πάντως σήμερα που απεργούσα από τη δουλειά μου και γύρισα σχεδόν όλα τα καταστήματα της Θεσσαλονίκης, δεν υπάρχει Iphone 5 ούτε για δείγμα. Το χειρότερο είναι ότι όλοι μου είπαν ότι θα έρθει από 15 Νοεμβρίου και μετά. Τώρα πως στην Αθήνα υπάρχουν κομάτια δεν μπορώ να το καταλάβω.

#1093   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 07/11/2012 - 23:14

Πάντως σήμερα που απεργούσα από τη δουλειά μου και γύρισα σχεδόν όλα τα καταστήματα της Θεσσαλονίκης, δεν υπάρχει Iphone 5 ούτε για δείγμα. Το χειρότερο είναι ότι όλοι μου είπαν ότι θα έρθει από 15 Νοεμβρίου και μετά. Τώρα πως στην Αθήνα υπάρχουν κομάτια δεν μπορώ να το καταλάβω.


Εδω 1 νοεμβριου επερνες απο λαμια αρχοντας! :P

#1094   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 08/11/2012 - 02:29

Πάντως σήμερα που απεργούσα από τη δουλειά μου και γύρισα σχεδόν όλα τα καταστήματα της Θεσσαλονίκης, δεν υπάρχει Iphone 5 ούτε για δείγμα. Το χειρότερο είναι ότι όλοι μου είπαν ότι θα έρθει από 15 Νοεμβρίου και μετά. Τώρα πως στην Αθήνα υπάρχουν κομάτια δεν μπορώ να το καταλάβω.

γιατι η αθηνα εχει το μισο πληθυσμο της ελλαδας..οποτε λογικο να ναι μεγαλυτερα τα αποθεματα εδω.. :)

#1095   ChriSS78

ChriSS78

    iPH Enthousiast

  • 364 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 08/11/2012 - 02:52

γιατι η αθηνα εχει το μισο πληθυσμο της ελλαδας..οποτε λογικο να ναι μεγαλυτερα τα αποθεματα εδω.. :)

Αθηνα :huh: Νομος Αττικης εννοειτε κυριοι... Γιατι ο δημος Αθηναιων ειναι κατα τα 2/3 του κατεχομενος....

Ναι, στην "Αθηνα" ηρθαν καποια κομματια τα οποια εκαναν ηδη φτερα πριν βγουν στις βιτρινες... Υπομονη, μεχρι Χριστουγεννα θα ικονοποιηθουν ολοι, οσοι ενδιαφερονται... και σε χρωμα, και σε χωρητικοτητα... μη λαλατε...ερχονται τα μηλοφωνα...
Καληνυχτα σε ολους

Τελευταία επεξεργασία από: ChriSS78, 08/11/2012 - 02:55


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 13

0 μέλη, 13 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες