Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 8 ψήφοι

iPhone 5 στην Ελλάδα: Κυκλοφορία στις 2 Νοεμβρίου με ΕΛΑΧΙΣΤΑ κομμάτια


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1184 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 31/10/2012 - 18:40

ολοι οι γερμανοι πρεπει αν εχουνε ντεμο


κανενας δεν εχει στην Αθηνα τουλχιστον σημερα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   ChriSS78

ChriSS78

    iPH Enthousiast

  • 364 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 31/10/2012 - 18:40

Ακου ρε τις μας λένε .. Αν θέλετε iPhone πρέπει να κατασκηνωσουμε ... Εχουν τρελαθεί με φαίνεται ... Δηλαδή να κατασκηνωσουμε για να πληρώσουμε 740€.;;; Και σε 20 με 30 μέρες θα τα έχουν στα ράφια να παρακαλανε. Πανε οι καιροί που δίναμε κάτι 500€ για iPhone. Αλλα όχι 740€.


Σωστος ο φιλος...
Εγω που θελω δηλαδη ενα 32αρι σε ασπρο απο ποτε πρεπει να κατασκηνωσω? Και που? Φυσικα σαρκαζω, παρ' ολα αυτα ευχομαι τα παιδια εδω στο forum που εχουν κανει τα κουμαντα τους για το 5αρι να το αποκτησουν το συντομοτερο.

#123   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 31/10/2012 - 18:40

Αυτο το κολλημα με τους γερμανους πότε θα σας φύγει...

#124   EMPire1990

EMPire1990

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 31/10/2012 - 18:42

ολοι οι γερμανοι πρεπει αν εχουνε ντεμο


2 λευκά που είδες, σε ποιό κατάστημα τα είδες αν επιτρέπεται;

#125   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 31/10/2012 - 18:42

ολοι οι γερμανοι πρεπει αν εχουνε ντεμο

δεν νομιζω ολοι,γιατι πηγα σημερα σε 2 καταστηματα και δεν ειχαν,ουτε για δειγμα!

#126   KAVATZAS

KAVATZAS

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 31/10/2012 - 18:43

εδω τριπολη εχουμε 2 καταστηματα....εχουνε και τα 2 απο ενα λευκο 16αρι σαν ντεμο

#127   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 31/10/2012 - 18:45

ημουν στην πανεπιστημιου και περασε ενας μπροστα μου και μιλαγε στο τηλεφωνο (iphone 5) ηθελα να τον κοπανισω αχχααχαχαχαχαχ....εστω να το αγγιξω ρε αδερφε,το γελοιο στην υποθεση ειναι οτι περιμενουμε σαν μακακες ενα κινητο που ουτε το εχουμε αγγιξει και ουτε το εχουμε δει live...!!!

#128   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2012 - 18:55

Και στο τηλεφωνο γιατί λενε οτι θα εχουν στις 15 του μηνα; Εκτος κι αν ειναι ολα προκρατημενα

Κοιτα εμενα δουλευει η κοπελα μου και θα εκανα ανανεωση συμβολαιου και προσθηκη μιας γραμμης στο εταιρικο που εχω για να κερδισει και εκεινη και να δικαιολογηθει αποκτηση του 5 στους ανωτερους τις.Και μου λεει ξεχασε το στην επομενη φουρνια γιατι θα ερθουν 10 κομματια σε ολα τα καταστηματα που παει να πει οτι σε ορισμενα δεν θα εχει και μου ειπε και να της ερθει πρεπει να το βαλει βιτρινα.Αυτο ειναι οτι ποιο επιβεβαιωμενο ξερω.

#129   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 31/10/2012 - 18:56

εδω τριπολη εχουμε 2 καταστηματα....εχουνε και τα 2 απο ενα λευκο 16αρι σαν ντεμο


μ αρεσει που εισαι τριπολη κ εχεις αποψη για το τι γινεται στην αθηνα..

#130   mariosn199

mariosn199

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 31/10/2012 - 19:04

Εγω παντως το εχω στα χερια μου απο 26/9! :D μεχρι που το εχω βαρεθει ηδη...αχαχαχ πλακα κανω!

παντως ειναι τεραστιες οι διαφορες το συνιστω ανεπιφυλακτα!

#131   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2012 - 19:05

Κοιτα εμενα δουλευει η κοπελα μου και θα εκανα ανανεωση συμβολαιου και προσθηκη μιας γραμμης στο εταιρικο που εχω για να κερδισει και εκεινη και να δικαιολογηθει αποκτηση του 5 στους ανωτερους τις.Και μου λεει ξεχασε το στην επομενη φουρνια γιατι θα ερθουν 10 κομματια σε ολα τα καταστηματα που παει να πει οτι σε ορισμενα δεν θα εχει και μου ειπε και να της ερθει πρεπει να το βαλει βιτρινα.Αυτο ειναι οτι ποιο επιβεβαιωμενο ξερω.

Βιτρίνα βάζουν demo και τα demo δεν είναι προς πώληση.

#132   darko

darko

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:Darko_9

Δημοσίευση 31/10/2012 - 19:06

Εγω παντως το εχω στα χερια μου απο 26/9! :D μεχρι που το εχω βαρεθει ηδη...αχαχαχ πλακα κανω!

παντως ειναι τεραστιες οι διαφορες το συνιστω ανεπιφυλακτα!

απο εξωτερικο το πηρες ?

#133   phoenixgrg

phoenixgrg

    iPH Enthousiast

  • 487 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:phoenixgrg

Δημοσίευση 31/10/2012 - 19:16

ημουν στην πανεπιστημιου και περασε ενας μπροστα μου και μιλαγε στο τηλεφωνο (iphone 5) ηθελα να τον κοπανισω αχχααχαχαχαχαχ....εστω να το αγγιξω ρε αδερφε,το γελοιο στην υποθεση ειναι οτι περιμενουμε σαν μακακες ενα κινητο που ουτε το εχουμε αγγιξει και ουτε το εχουμε δει live...!!!

δεν το έχουμε δει αλλά επειδή έχουμε διαβάσει reviews και τέτοια ξέρουμε τι είναι και τι παίζει συν ότι η apple καλός η κακός βγάζει κάθε χρόνο μια απο τα ίδια απλα λίγο βελτιωμένο. Off topic η εταιρία που προμηθεύει την apple αλλά και πολλούς αλλους κατασκευαστές επεξεργαστες παρουσίασε τους καινούργιους σήμερα που είναι 64 bit και λένε ότι θα καταναλώνουν ίδια ενέργεια με τους τωρινους και ίσως και λίγο λιγότερο αλλά θα δώσουν στα κινητά δυνατότητες pc 4 φορες περισσοτερο απο οτι με αυτη την γενια οχι για να μην αναρωτιέστε τι θα βγάλει μετά απο ενα η δυο χρόνια για να μας τα ξαναπάρει :-) απλα τους παρουσίασε όμως θέλει ένα χρόνο τουλάχιστον για μαζική παραγωγή

Βιτρίνα βάζουν demo και τα demo δεν είναι προς πώληση.

και δεν έχουν καμια σχέση με αυτά που είναι για πώληση γιατί στα κουτιά γράφουν demo και δεν μπορεί να πάρει απλα ένα που θα έρθει και να το βάλει στην βιτρίνα οπότε μάλλον δεν θέλει να στο δώσει και θέλει να σε τυρανισει :-)

#134   caliber

caliber

    iPH User

  • 104 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 31/10/2012 - 19:20

Κοιτα εμενα δουλευει η κοπελα μου και θα εκανα ανανεωση συμβολαιου και προσθηκη μιας γραμμης στο εταιρικο που εχω για να κερδισει και εκεινη και να δικαιολογηθει αποκτηση του 5 στους ανωτερους τις.Και μου λεει ξεχασε το στην επομενη φουρνια γιατι θα ερθουν 10 κομματια σε ολα τα καταστηματα που παει να πει οτι σε ορισμενα δεν θα εχει και μου ειπε και να της ερθει πρεπει να το βαλει βιτρινα.Αυτο ειναι οτι ποιο επιβεβαιωμενο ξερω.


Κ μένα δουλεύει η κοπέλα μου σε κατάστημα κ μ είπε ότι θα έρθει ένα κομμάτι κ θα πρέπει να κανω σύνδεση για να το πάρω...
Κ τις είπα ότι αν δεν το πάρω να πάει να βρει σπίτι να μίνι :)
ε κ απ ότι είπε θέλει να συνέχιση να μένουμε μαζί....... γιατι ειμαι κ πολυ αντρακλας :D
εσυ φιλος ψαξτο λιγο με τν δικια σου... ;)

#135   greg3301

greg3301

    iPH Member

  • 316 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 31/10/2012 - 19:23

Κ μένα δουλεύει η κοπέλα μου σε κατάστημα κ μ είπε ότι θα έρθει ένα κομμάτι κ θα πρέπει να κανω σύνδεση για να το πάρω...
Κ τις είπα ότι αν δεν το πάρω να πάει να βρει σπίτι να μίνι :)
ε κ απ ότι είπε θέλει να συνέχιση να μένουμε μαζί....... γιατι ειμαι κ πολυ αντρακλας :D
εσυ φιλος ψαξτο λιγο με τν δικια σου... ;)



xaaxaxaxaxaxa klaiw

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες