Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 8 ψήφοι

iPhone 5 στην Ελλάδα: Κυκλοφορία στις 2 Νοεμβρίου με ΕΛΑΧΙΣΤΑ κομμάτια


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1184 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#346   XrysaSyros

XrysaSyros

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Samsung Galaxy Note 2

Δημοσίευση 01/11/2012 - 15:57

Κανα 32 gb εχει παρει εως τωρα καπιο μαγαζι!!!!!

Στη Συρο ναι. Το φερανε ομως επειδη το ζητησε πελατης απο το καταστημα που πηρα και εγω το 5αρι μου.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#347   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 01/11/2012 - 15:58

ξερει κανεις για την μπαταρια αν πρεπει πρωτα να τελειωσω αυτη που εχει μεσα και μετα να το φορτισω πληρως.....δεν εχω ξαναπαρει καινουργιο ιφον....μονο μεταχειρισμενο ειχα και δεν ξερω

καλο θα ειναι να την τελειωσεις και μετα full φορτιση...!!

#348   KAVATZAS

KAVATZAS

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:00

καλο θα ειναι να την τελειωσεις και μετα full φορτιση...!!


ευχαριστω βαγγελι...να σαι σιγουροσ οτι θα την λιωσω σημερα χαχααχαχχαχα

#349   XrysaSyros

XrysaSyros

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Samsung Galaxy Note 2

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:02

Δεν είναι προσωπικό, διαβάζοντας γενικά αυτά τα threads έχω αποκτήσει αυτή την αίσθηση... δεν ξέρω αν έχεις άλλη αίσθηση
Οι περισσότεροι έχουν ζαλίσει κάθε πωλητή σε ερωτήσεις μήπως και το βρουν και δεν μπορούν ούτε προπαραγγελία να κάνουν και κάποιοι απλά το έχουν "κλείσει"

Ετσι γινεται στην επαρχια... Τι δεν καταλαβαινεις? Εγω το δικο μου το ειχα "κλεισει" την επομενη της παρουσιασης. Πηγα στον υπαλληλο καταστηματος του παροχου μου και του ειπα απλα τι θελω... Στο διπλανο κτιριο ειναι το γραφειο μου. Μολις ηρθε μου το εφερε. Καποιος ειχε πει οτι η επαρχια θα αργησει και καλα να εξυπηρετηθει. Ε λοιπον επειδη εδω ειναι πιο ανθρωπινα τα πραγματα εξυπηρετουμαστε καλυτερα. Σε ολους τους τομεις.

#350   KAVATZAS

KAVATZAS

    iPH Member

  • 307 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:03

Ετσι γινεται στην επαρχια... Τι δεν καταλαβαινεις? Εγω το δικο μου το ειχα "κλεισει" την επομενη της παρουσιασης. Πηγα στον υπαλληλο καταστηματος του παροχου μου και του ειπα απλα τι θελω... Στο διπλανο κτιριο ειναι το γραφειο μου. Μολις ηρθε μου το εφερε. Καποιος ειχε πει οτι η επαρχια θα αργησει και καλα να εξυπηρετηθει. Ε λοιπον επειδη εδω ειναι πιο ανθρωπινα τα πραγματα εξυπηρετουμαστε καλυτερα. Σε ολους τους τομεις.

ετσι ειναι φιλε το ειπα και εχτεσ στο ιδιο ποστ.....οτι στην επαρχια θα ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα στο να βρεις μηλοφωνο

#351   XrysaSyros

XrysaSyros

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Samsung Galaxy Note 2

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:07

ετσι ειναι φιλε το ειπα και εχτεσ στο ιδιο ποστ.....οτι στην επαρχια θα ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα στο να βρεις μηλοφωνο

Στο να βρει δε ξερω. Απο οτι μου ειπε εμενα, παρελαβαν 3 κομματια. Το δικο μου, 16αρι ασπρο, ενος αλλου κρατημενο επισης 32αρι ασπρο και ενα 16αρι μαυρο που θα το παρει οποιος προλαβει. Χωρις να ειναι απαραιτητη η νεα συνδεση αλλα σαν σκετη συσκευη. Μου το ειπαν προσωπικα εμενα οταν μου το φερε και τον ρωτησα πως πανε τα πραγματα.

#352   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:10

Στο πλαίσιο οσα πανε (15-20 κομματια) θα ειναι κρατημένα για τα υψηλά πρόσωπα (διευθυντές - βουλευτές), οπότε μην τρέχετε άδικα

#353   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:13

παιδια για οσους το παρουμε αυριο ξερει κανεις να μας δωσει το site που βαζουμε το ιμει ή καποιο κωδικο του μηλοφωνου και μας βγαζει ποια εβδομαδα παρασκευαστηκε ??

#354   KonstantinosFotos

KonstantinosFotos

    iPH Enthousiast

  • 399 μηνύματα
  • Twitter:@kostas_fotos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:16

http://www.chipmunk....applemodel.html

#355   SurfDrifter

SurfDrifter

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:20

θα γίνει χαμός!!
μαχες στους διαδρόμους για το ποιός θα φτάσει πρώτος στο κατάστημα .... :lol:
ή να τραβάμε ξυλάκια
χα χα χα χα


Σκεψου λοιπον με το που ανοιγουν οι πορτες στο golden hall, διστακτικα μπαινουν και αρχιζουν το βαδην, μετα το βαδην που βλεπεις στους ολυμπιακους και μετα το τρεξιμο αλα usein bolt!

Προτεινω επισης, να υπαρχουν "λαγοι" στην εισοδο που θα αρχισουν το τρεξιμο κατευθειαν, γστε να δωσουν καλο ρυθμο στους υπολοιπους που θα τρεχουν να φατσουν πρωτοι στις κυλιομενες.

Επισης ειναι κακη ιδεα της χρησης ασανσερ αν δεν θελετε να φτασετε τελευταιοι!

#356   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:26

Απο εμπειρια που εχω τα 3 τελευταια χρονια στο golden-i στο golden hall μαρουσι (εχω παρει iphone και τα 3 χρονια σερι απο εκει με χαρτακι σειρα απο το πρωι):

Αν πας μετα τις 7.00 το πρωι δεν εχεις καμια ελπιδα να εισαι στους 3 πρωτους. Εχω πηγαινα 7.30-8.00 και ειχα το 10+...

Οποιος το θελει αυριο απο golden hall πρεπει να παει στις 5.00 το πρωι για να ειναι σιγουρα πρωτος...

#357   mihalis

mihalis

    iPH Addict

  • 681 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:27

Πάντως που διάβασα σε κάτι ποστ ότι τα καταστήματα του Γερμανου έχουν από σήμερα το demo και μπορείς να το δεις απο κοντα δεν είδα κάτι τέτοια σε 2 που πήγα σήμερα(Χολαργο,Mall)

#358   XrysaSyros

XrysaSyros

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Samsung Galaxy Note 2

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:28

Σκεψου λοιπον με το που ανοιγουν οι πορτες στο golden hall, διστακτικα μπαινουν και αρχιζουν το βαδην, μετα το βαδην που βλεπεις στους ολυμπιακους και μετα το τρεξιμο αλα usein bolt!

Προτεινω επισης, να υπαρχουν "λαγοι" στην εισοδο που θα αρχισουν το τρεξιμο κατευθειαν, γστε να δωσουν καλο ρυθμο στους υπολοιπους που θα τρεχουν να φατσουν πρωτοι στις κυλιομενες.

Επισης ειναι κακη ιδεα της χρησης ασανσερ αν δεν θελετε να φτασετε τελευταιοι!

Ρε παιδια τραβηξτε καποιος βιντεο να γελασουμε!

#359   djdog

djdog

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:34

Απο εμπειρια που εχω τα 3 τελευταια χρονια στο golden-i στο golden hall μαρουσι (εχω παρει iphone και τα 3 χρονια σερι απο εκει με χαρτακι σειρα απο το πρωι):

Αν πας μετα τις 7.00 το πρωι δεν εχεις καμια ελπιδα να εισαι στους 3 πρωτους. Εχω πηγαινα 7.30-8.00 και ειχα το 10+...

Οποιος το θελει αυριο απο golden hall πρεπει να παει στις 5.00 το πρωι για να ειναι σιγουρα πρωτος...

Και πως είσαι σίγουρος πως δε θα έχει στηθει έξω απο το μαγαζι καμμια καθαρίστρια γα να το πάρει για το γιο της η ξέρω γω τον ανηψιο της?
Στις 8 ανοίγουν οι πόρτες για το κόσμο,αλλα κάποιοι υπάλληλοι είναι ήδη μέσα...

Τελευταία επεξεργασία από: djdog, 01/11/2012 - 16:35


#360   kostopoulaki

kostopoulaki

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:kostopoulaki

Δημοσίευση 01/11/2012 - 16:37

Πάντως που διάβασα σε κάτι ποστ ότι τα καταστήματα του Γερμανου έχουν από σήμερα το demo και μπορείς να το δεις απο κοντα δεν είδα κάτι τέτοια σε 2 που πήγα σήμερα(Χολαργο,Mall)


Όντως έχουν demo. Εγώ πριν λίγο πήγα στο Γερμανό Εγνατία και Αριστοτέλους γωνία στη Θεσσαλονίκη και μου έδειξε ένα άσπρο που είχε για demo. (Δεν το είχε βγάλει βιτρίνα βέβαια.)
Μου είπε ότι μπορώ να παραγγείλω και με προκαταβολή να έρθει μεθαύριο αλλά μετά πετάχτηκε ένας άλλο πωλητής και είπε ότι δεν έχουν να παραγγείλουν κι ό,τι τους στέλνουν δίνουν.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 11

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)