Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 8 ψήφοι

iPhone 5 στην Ελλάδα: Κυκλοφορία στις 2 Νοεμβρίου με ΕΛΑΧΙΣΤΑ κομμάτια


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1184 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#796   Dimsu

Dimsu

    iPH User

  • 186 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 03/11/2012 - 12:53

Από παραγγελίες από το site της cosmote έχουμε καμία εξέλιξη;
Εγώ παρήγγειλα χθες κατά τις 9 το πρωί με πιστωτική, μου ήρθε ένα mail ότι η παραγγελία μου έχει ληφθεί, αλλά κανένα νεότερο μετά. Την κάρτα μου δεν την έχουν χρεώσει προς το παρόν.


Μου ήρθε email που έλεγε πως έχει σταλθει to iPhone μαζί με κωδικό από courier για να συννενοηθω ... Μίλησα τηλέφωνο και μου είπαν Δευτέρα παραλαμβανω. Επίσης πως ακύρωσαν τις περισσότερες παραγγελίες με πιστωτικες κάρτες άρα ίσως αυτό να συμβαίνει σε σένα

Τελευταία επεξεργασία από: Dimsu, 03/11/2012 - 12:55


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#797   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/11/2012 - 12:59

Εχεις απολυτο δικιο!Μην παιρνουμε γουρουνι στο σακι!Να ξερουμε τα δικαιωματα μας!740 ευρω δινουμε!Μπραβο στα παιδια στον γερμανο στο μολ που μονοι τους μου ειπαν αν υπαρχει προβλημα να το επιστρεψω και να μου τα αντικαταστησουν

φίλε, αυτό πάει ανάλογα με την εταιρία που το πουλάει, για παράδειγμα το plaisio μου είπε ότι μπορεί να στείλει το κινητό χωρίς καμία χρέωση του παραλήπτη με την δικαιολογία ότι 740 κόστος τα μεταφορικά θα μας πειράξουν ενώ σε άλλες εταιρίες πληρώνεις τα μεταφορικά.

Μου ήρθε email που έλεγε πως έχει σταλθει to iPhone μαζί με κωδικό από courier για να συννενοηθω ... Μίλησα τηλέφωνο και μου είπαν Δευτέρα παραλαμβανω. Επίσης πως ακύρωσαν τις περισσότερες παραγγελίες με πιστωτικες κάρτες άρα ίσως αυτό να συμβαίνει σε σένα

Είχα παρει εχθές τηλέγωνο κατα τις 1μ.μ για να ρωτήσω εάν το παραγγείλω απο το site πότε περίπου θα μου έρθει και μου είπαν ότι δεν υπάρχει διαθέσιμο αυτή την στιγμή και δεν ξέρουν πότε θα παραλάβουν.

#798   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 03/11/2012 - 13:03

λοιπον παιδια μολις γυρισα,πηγα στο καταστημα που το αγορασα γερμανος,το βλεπουν και μου λενε δεν μπορουμε να κανουμε κατι,περιμενουμε ενημερωση απο τα κεντρικα να μας πουν με τα κομματια αυτα που εχουν προβλημα τι θα γινει,δεν εκανα φασαρια γιατι δεν ειναι του τυπου μου,λεω ευχαριστω πολυ,παω στο κολονακι στο apple store (να το κανει ο θεος αν ειναι) μου λενε δεν μπορουμε να κανουμε κατι εμεις γιατι δεν εχουμε servise,φευγω και απο κει,και τελευταια ελπιδα που ειχα να παω σε εναν καλο μου φιλο που εχει το καταστημα γερμανος στο κολονακι (δεν το πηρα απο αυτον γιατι δεν ειχε κομματια) μολις το βλεπει μου λεει ,βαγγελη εννοειται αντικατασταση δεν το συζηταμε,αλλα το προβλημα ειναι οτι δεν υπαρχουν κομματια για αντικατασταση,εγω να στο στειλω αλλα δεν ξερω ποτε θα ερθουν αλλα? τεσπα με τα πολλα θα το παω την δευτερα και οποτε μου ερθει αλλο...αυτα,συγνωμη αμα αναστατωσα καποιους αλλα επειδη ολοι μας δουλευουμε με κοπο και ιδρωτα για να βγαλουμε τα 740 ευρω καλο θα ειναι να το κοιτατε μεσα στο μαγαζι,γιατι εδω στην ελλαδα ισχυει μετα την απομακρυνση του ταμειου ουδεν λαθος αναγνωριζεται...!!!

#799   tsitsibau

tsitsibau

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/11/2012 - 13:03

Το τσιμπησα, μαυρο απο πατρα ακρωτηριου wind. Πηρα τηλεφωνο το πρωι, ειχε ενα και πηγα και το πηρα...
Δεν το εχω ανοιξει αλλά τσέκαρα και ευτυχως ειμαι εβδομαδα 41

#800   Dimsu

Dimsu

    iPH User

  • 186 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 03/11/2012 - 13:04

Είχα παρει εχθές τηλέγωνο κατα τις 1μ.μ για να ρωτήσω εάν το παραγγείλω απο το site πότε περίπου θα μου έρθει και μου είπαν ότι δεν υπάρχει διαθέσιμο αυτή την στιγμή και δεν ξέρουν πότε θα παραλάβουν.



Ναι εγώ το παρήγγειλα Πέμπτη μεσάνυχτα από το site τους και Παρασκευή πρωί που πήγα έλεγε μη διαθεσιμα. Επίσης ακύρωσαν πολλές παραγγελίες που είχαν προλάβει να γίνουν μέσω site γιατί μου είπε δεν μπορούσαν να τους καλύψουν όλους . Εβαλα φωτό του email που μου στείλανε

Συνημμένα αρχεία



#801   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/11/2012 - 13:05

λοιπον παιδια μολις γυρισα,πηγα στο καταστημα που το αγορασα γερμανος,το βλεπουν και μου λενε δεν μπορουμε να κανουμε κατι,περιμενουμε ενημερωση απο τα κεντρικα να μας πουν με τα κομματια αυτα που εχουν προβλημα τι θα γινει,δεν εκανα φασαρια γιατι δεν ειναι του τυπου μου,λεω ευχαριστω πολυ,παω στο κολονακι στο apple store (να το κανει ο θεος αν ειναι) μου λενε δεν μπορουμε να κανουμε κατι εμεις γιατι δεν εχουμε servise,φευγω και απο κει,και τελευταια ελπιδα που ειχα να παω σε εναν καλο μου φιλο που εχει το καταστημα γερμανος στο κολονακι (δεν το πηρα απο αυτον γιατι δεν ειχε κομματια) μολις το βλεπει μου λεει ,βαγγελη εννοειται αντικατασταση δεν το συζηταμε,αλλα το προβλημα ειναι οτι δεν υπαρχουν κομματια για αντικατασταση,εγω να στο στειλω αλλα δεν ξερω ποτε θα ερθουν αλλα? τεσπα με τα πολλα θα το παω την δευτερα και οποτε μου ερθει αλλο...αυτα,συγνωμη αμα αναστατωσα καποιους αλλα επειδη ολοι μας δουλευουμε με κοπο και ιδρωτα για να βγαλουμε τα 740 ευρω καλο θα ειναι να το κοιτατε μεσα στο μαγαζι,γιατι εδω στην ελλαδα ισχυει μετα την απομακρυνση του ταμειου ουδεν λαθος αναγνωριζεται...!!!

ατυχία φίλε, δυστυχώς

#802   CptBill

CptBill

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/11/2012 - 13:06

παρελαβα και εγω το ενα και μοναδικο λευκο 16αρι κομματι απο vodafone Καμινια(Πειραια). Χωρις συνδεση, σκετη συσκευη B)

#803   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 03/11/2012 - 13:06

ατυχία φίλε, δυστυχώς

ενταξει δεν πειραζει....καλη καρδια!!

#804   Dimsu

Dimsu

    iPH User

  • 186 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 03/11/2012 - 13:07

Που μπορούμε να δούμε τη βδομάδα κατασκευής; Στο κουτί;

#805   gotigreco

gotigreco

    iPH Member

  • 238 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/11/2012 - 13:13

βάζεις εδώ το serial number και το βλέπεις

http://www.chipmunk....applemodel.html

#806   Dimsu

Dimsu

    iPH User

  • 186 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 03/11/2012 - 13:15

Thanks :)

#807   islascanarias

islascanarias

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/11/2012 - 13:31

το παραγγειλα απο το σαϊτ της vodafone χτες. μου ειπαν τηλεφωνικα οτι καμια σχέση η διαθεσιμοτητα στις αποθηκες με αυτη στα μαγαζια, δηλαδη οτι στην αποθήκη έχουν κομμάτια! ετσι ειπε, να δουμε...

#808   tribal

tribal

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/11/2012 - 13:39

Για όσους έκαναν παραγγελία απο σαιτ Vodafone, υπάρχει η δυνατότητα δόσεων με πιστωτική κάρτα??

#809   islascanarias

islascanarias

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 03/11/2012 - 13:41

Για όσους έκαναν παραγγελία απο σαιτ Vodafone, υπάρχει η δυνατότητα δόσεων με πιστωτική κάρτα??


οχι. σε μενα τουλάχιστον δεν είχε τέτοια δυνατότητα η φόρμα παραγγελίας. και γω το ήθελα αυτό!

#810   tgnikit

tgnikit

    iPH Contributor

  • 1.137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2012 - 13:42

Δόσεις άτοκες είδα στη wind

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες