Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 8 ψήφοι

iPhone 5 στην Ελλάδα: Κυκλοφορία στις 2 Νοεμβρίου με ΕΛΑΧΙΣΤΑ κομμάτια


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1184 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#901   tribal

tribal

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/11/2012 - 12:34

Λελλος, δεν σου λέει κανείς οτι πρέπει να δεχτείς αυτό που θα σου φέρει ο κούριερ, απλά δεν είναι δική του δουλειά να το επιστρέψει στο κατάστημα. thats all

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#902   iGchris13

iGchris13

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 04/11/2012 - 12:38

Χαιρετώ τα μέλη του forum. Σας παρακολουθώ καιρό τώρα γιατί και εγώ έχω αρρώστια με την apple και τα προιόντα της. (Όχι ότι δεν βλέπω τις αρπαχτές και τα κουλά που κάνει κατά καιρούς). Αυτό είναι το πρώτο μου post.
Θέλω να ρωτήσω πόσοι παράγγηλαν από το e-shop της cosmote και είχαν νεώτερα για την πρόοδο της παραγγελίας? Παράγγηλα ξημερώματα Παρασκευής.

#903   Pinky24

Pinky24

    iPH User

  • 169 μηνύματα
  • Twitter:@Margi_Sk
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:DaizyGR

Δημοσίευση 04/11/2012 - 12:43

Σόρρυ για το άσχετο της ερώτησης,αλλά χθες που χάζευα το iPhone 5 στα Public,είδα ότι υπήρχαν μέσα εφαρμογές όπως το Pages,Numbers & Keynote εξ'αρχής.Υπάρχουν by default στο νέο iPhone?? :huh:

#904   alexakisd

alexakisd

    iPH Contributor

  • 1.184 μηνύματα
  • Twitter:@alexakisdim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:alexakisd@gmail.com

Δημοσίευση 04/11/2012 - 12:47

Σόρρυ για το άσχετο της ερώτησης,αλλά χθες που χάζευα το iPhone 5 στα Public,είδα ότι υπήρχαν μέσα εφαρμογές όπως το Pages,Numbers & Keynote εξ'αρχής.Υπάρχουν by default στο νέο iPhone?? :huh:


Και βέβαια όχι. Είδες DEMO συσκευή...

#905   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2012 - 12:53

να ρωτησω λιγο στν ιστοσελιδα του κωτσοβολου γιατι το 5 το λεει iphone 5/3G :huh:?? (http://www.kotsovolo...?catid=10107847)
Αν το παραγγειλω απο εκει θα αργησει πολυ γι αυτο καλυτερα να περιμενω απο καποια εταιρια κινητης τηλεφωνιας?? τι προτεινετε :huh:?

Εδώ έχει φωτογραφία από το 4, στο 3G κόλλησες;

#906   djtakis

djtakis

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 04/11/2012 - 12:54

Λελλος, δεν σου λέει κανείς οτι πρέπει να δεχτείς αυτό που θα σου φέρει ο κούριερ, απλά δεν είναι δική του δουλειά να το επιστρέψει στο κατάστημα. thats all


Από τη στιγμή που αρνούμαι να παραλάβω γιατί κατά ττην δική μου άποψη το προϊόν δεν ανταποκρίνεται σε ότι παράγγειλα ή δεν τον πληρώνω, θα μου το αφήσει; Όχι βέβαια. Θα το πάρει πίσω θέλει δε θέλει. Αυτός στη εταιρία του θα το πάει. Η εταιρία του θα το πάει στο κατάστημα.

#907   tribal

tribal

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/11/2012 - 13:00

Δεν καταλαβαίνετε οτι αυτό που πληρώνεις είναι η μεταφορά. Ασφαλώς και μπορεί να το πάει πίσω αλλά θα χρεωθείς γιαυτό. Κανονικά πρέπει το κατάστημα να σου επιστρέψει τα μεταφορικά σε αυτή την περίπτωση. Έτσι γίνεται πάντα...

#908   djtakis

djtakis

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 04/11/2012 - 13:11

Δεν καταλαβαίνετε οτι αυτό που πληρώνεις είναι η μεταφορά. Ασφαλώς και μπορεί να το πάει πίσω αλλά θα χρεωθείς γιαυτό. Κανονικά πρέπει το κατάστημα να σου επιστρέψει τα μεταφορικά σε αυτή την περίπτωση. Έτσι γίνεται πάντα...


Α οκ. Αυτό που λες δεν το ξέρω, δεν μου 'χει τύχει, αλλά μου φαίνεται λογικό και μάλλον έχεις δίκιο. Αλλά αν μου συνέβαινε εμένα αυτό, θα έκραζα την εταιρία κινητής, γιατί με χρεώνει η κούριερ για κάτι που δεν φταίω. Αυτοί στείλανε γρατσουνισμένο τηλέφωνο, εγώ φταίω; Ούτε αυτοί φταίνε βέβαια, πώς να το ξέρανε, αλλά τι να κάνουμε...

#909   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 04/11/2012 - 13:12

Σόρρυ για το άσχετο της ερώτησης,αλλά χθες που χάζευα το iPhone 5 στα Public,είδα ότι υπήρχαν μέσα εφαρμογές όπως το Pages,Numbers & Keynote εξ'αρχής.Υπάρχουν by default στο νέο iPhone?? :huh:

οχι

#910   Dimsu

Dimsu

    iPH User

  • 186 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 04/11/2012 - 13:16

Θέλω να ρωτήσω πόσοι παράγγηλαν από το e-shop της cosmote και είχαν νεώτερα για την πρόοδο της παραγγελίας? Παράγγηλα ξημερώματα Παρασκευής.


Παρήγγειλα Πέμπτη βράδυ μεσάνυχτα και έχω πάρει email που λέει έχει σταλθει και από τηλέφωνο με διαβεβαίωσαν για Δευτέρα θα είναι στα χέρια μου. Επίσης στο email μου έδωσαν αριθμό φορτωτικης από courier

#911   iGchris13

iGchris13

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 04/11/2012 - 13:21

Παρήγγειλα Πέμπτη βράδυ μεσάνυχτα και έχω πάρει email που λέει έχει σταλθει και από τηλέφωνο με διαβεβαίωσαν για Δευτέρα θα είναι στα χέρια μου. Επίσης στο email μου έδωσαν αριθμό φορτωτικης από courier


Ελπίζω να μην με γειώσανε! Από την Παρασκευή πρωί μου έστησαν email ότι είναι σε επεξεργασία και ακόμη περιμένω κάτι νεώτερο. Αν ήταν δεν θα ειδοποιούσαν να το ακυρώσουν; Παράγγηλα μαύρο 32άρι!

#912   Dimsu

Dimsu

    iPH User

  • 186 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 04/11/2012 - 13:28

Ελπίζω να μην με γειώσανε! Από την Παρασκευή πρωί μου έστησαν email ότι είναι σε επεξεργασία και ακόμη περιμένω κάτι νεώτερο. Αν ήταν δεν θα ειδοποιούσαν να το ακυρώσουν; Παράγγηλα μαύρο 32άρι!


Στη θέση σου θα έπαιρνα ένα τηλέφωνο Δευτέρα . Μου είπανε ακυρωσανε πολλές παραγγελίες με πιστωτικές αλλά φυσικά δε ξέρω για πόσους ισχύει αυτό

#913   ilionmelegos21

ilionmelegos21

    iPH Elite Poster

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 04/11/2012 - 13:30

Παρήγγειλα Πέμπτη βράδυ μεσάνυχτα και έχω πάρει email που λέει έχει σταλθει και από τηλέφωνο με διαβεβαίωσαν για Δευτέρα θα είναι στα χέρια μου. Επίσης στο email μου έδωσαν αριθμό φορτωτικης από courier

Ε βαλε και εσυ τον κωδικο να δεις που ειναι :P

#914   Dimsu

Dimsu

    iPH User

  • 186 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 04/11/2012 - 13:38

Ε βαλε και εσυ τον κωδικο να δεις που ειναι :P



Ακυρο είχα ξανθιά στιγμή έφτασε Θεσσαλονίκη η παραγγελία :)

Τελευταία επεξεργασία από: Dimsu, 04/11/2012 - 13:46


#915   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/11/2012 - 13:40

Ελπίζω να μην με γειώσανε! Από την Παρασκευή πρωί μου έστησαν email ότι είναι σε επεξεργασία και ακόμη περιμένω κάτι νεώτερο. Αν ήταν δεν θα ειδοποιούσαν να το ακυρώσουν; Παράγγηλα μαύρο 32άρι!

Και εγώ τα ίδια. Μάλλον μας ακυρώσανε.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 13

0 μέλη, 13 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες