Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 8 ψήφοι

iPhone 5 στην Ελλάδα: Κυκλοφορία στις 2 Νοεμβρίου με ΕΛΑΧΙΣΤΑ κομμάτια


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1184 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1036   anderson

anderson

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 06/11/2012 - 18:45

Μέσω του Oργανισμού με τον οποίον συνεργάζομαι στη Νέα Υόρκη, και ο οποίος έχει συνεργασία με την απλ και παραγγέλνει μαζικά, παρήγγειλα το 64άρι από Αμερική με 400 δολάρια. Δηλαδή, 312 ευρώ, ελεύθερο συμβολαίου, το Α1429 της verizon, με την οποία έχει συμβόλαιο ο Οργανισμός. Επειδή το είδα μάλλον συμφέρον, παρήγγειλα και το νέο ipad 64 και 4g το οποίο θα κυκλοφορήσει σε λίγες μέρες στην τιμή του στην Αμερική με 20% έκπτωση, δηλαδή, περίπου 500 ευρώ... με κάτι παραπάνω από 800 ευρώ, νέο iphone 64άρι και νέο ipad 64άρι, στην τιμή ενός iphone 32 στην Ελλάδα... μάλλον καλό ντιλ θα έλεγα...
Τέλος Νοέμβρη θα τα έχω στα χέρια μου, ό,τι πρέπει για δώρο για την γιορτή μου... :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1037   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/11/2012 - 18:48

Κομματια δεν υπαρχουν δνν υπαρχουν αλλα ολες οι εκπομπες δινουν συνεχεια το iphonaki...μαλλον οι εταιρειες μας δουλευουν ψιλογαζι...αυτο εχω να πω εγω...
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1038   emiratesA380

emiratesA380

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:mamba2008

Δημοσίευση 06/11/2012 - 18:50

Κομματια δεν υπαρχουν δνν υπαρχουν αλλα ολες οι εκπομπες δινουν συνεχεια το iphonaki...μαλλον οι εταιρειες μας δουλευουν ψιλογαζι...αυτο εχω να πω εγω...

οντως το ειδα και εγω το σ/κ στο μεσ την καλη χαρα χαριζανε το 5αρι και οι συμμετοχεσ ειχανε φτασει τις 8000!!!!!!

#1039   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/11/2012 - 18:50

Φιλε panai13 doa λεγεται και η βοντα στριβειν δια του αρραβωνος!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1040   souzana

souzana

    iPH Contributor

  • 914 μηνύματα
  • Twitter:@soyz__
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad mini Retina +4G
  • GameCenter:souzi13

Δημοσίευση 06/11/2012 - 18:51

πωπω ναι κάθε μεσημέρι δίνουν σύνολο 3 Iphone 5

#1041   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/11/2012 - 18:53

Τωρα βαλτε σταρ να δειτε παλι το δινουν.ενταξει τωρα νας δουλευουν δεν παιζει!αν δινουν1 καθε μερα και 2 το σ/κ δειτε ποσα κινητα βγαινουν!και λενε οτι δενεχουν;;
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1042   neo_com_3

neo_com_3

    Newbie

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/11/2012 - 18:59

κατάστημα στο κερατσίνι έχει διαθεσιμότητα 2 άσπρα, κράτησα το ένα αν ενδιαφέρεται κάποιος για το άλλο πμ me για να του δώσω στοιχεία.


Έχεις pm...

#1043   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 06/11/2012 - 20:14

παιδια παραλαβε κανενας 64αρι?κυριακη το παρηγγειλα απο πλαισιο μου λενε δεν ξερουν ποτε θα παραλαβουν ακομα!!!λετε μεχρι τις 15 να το εχω?το πλαισιο ποτε θα παρει μονο οι αλλοι φερνουν?

#1044   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/11/2012 - 20:23

Άσχημα τα πράγματα. Έχω προπαραγγείλει εδώ και ημέρες 1 iPhone 5 32 GB μαύρο σε κατάστημα Vodafone της περιοχής μου. Αρχικά μου είχαν πει ότι θα το έχω τη πρώτη ημέρα κυκλοφορίας. Μετά μου είπαν ότι θα το έιχα εχθές Δευτέρα, τη Δευτέρα μου είπαν ότι θα το είχα τη Τετάρτη (δηλαδή αύριο) και σήμερα που πήγα να πληρώσω το λογαριασμό μου, μου είπαν ότι δεν θα το λάβω τη Δευτέρα αλλά μετά τις 20 του μήνα γιατί δεν υπάρχουν αποθέματα.
Φυσικά τρελάθηκα με το που το άκουσα και τους τα έχωσα λίγο, λέγοντας τους ότι δεν γίνεται να με πηγαίνετε από μέρα σε μέρα και ξαφνικά να μου λέτε σε 20 μέρες. Προφανώς με δουλεύετε. Εν ολίγοις μίλησα με τα κεντρικά και μου είπαν ότι θα κάνουν μαζική παραγγελία τη Παρασκευή που μας έρχεται.
Πραγματικά, έχω ξενερώσει και αυτή τη στιγμή είμαι αναγκασμένος να περιμένω 20 ημέρες μιας και δεν γνωρίζω που αλλού θα μπορούσα να βρω συσκευή.

#1045   thief7710

thief7710

    iPH newbie

  • 78 μηνύματα
  • Twitter:@@naivethief
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:naivethief

Δημοσίευση 06/11/2012 - 20:29

Μέχρι 25 Νοεμβρίου η βοντα θα παραλάβει 10000 iPhone 5


Μεχρι 25 η στις 25?

#1046   xpep07

xpep07

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 06/11/2012 - 20:32

Πες μου


Εχεις pm

#1047   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/11/2012 - 20:36

Άσχημα τα πράγματα. Έχω προπαραγγείλει εδώ και ημέρες 1 iPhone 5 32 GB μαύρο σε κατάστημα Vodafone της περιοχής μου. Αρχικά μου είχαν πει ότι θα το έχω τη πρώτη ημέρα κυκλοφορίας. Μετά μου είπαν ότι θα το έιχα εχθές Δευτέρα, τη Δευτέρα μου είπαν ότι θα το είχα τη Τετάρτη (δηλαδή αύριο) και σήμερα που πήγα να πληρώσω το λογαριασμό μου, μου είπαν ότι δεν θα το λάβω τη Δευτέρα αλλά μετά τις 20 του μήνα γιατί δεν υπάρχουν αποθέματα.
Φυσικά τρελάθηκα με το που το άκουσα και τους τα έχωσα λίγο, λέγοντας τους ότι δεν γίνεται να με πηγαίνετε από μέρα σε μέρα και ξαφνικά να μου λέτε σε 20 μέρες. Προφανώς με δουλεύετε. Εν ολίγοις μίλησα με τα κεντρικά και μου είπαν ότι θα κάνουν μαζική παραγγελία τη Παρασκευή που μας έρχεται.
Πραγματικά, έχω ξενερώσει και αυτή τη στιγμή είμαι αναγκασμένος να περιμένω 20 ημέρες μιας και δεν γνωρίζω που αλλού θα μπορούσα να βρω συσκευή.

καθε εμποδιο για καλο...και εγω περιμενω χαλαρα.Ειναι εκνευριστικο ομως στη περιπτωση σου γιατι υποτιθεται το ειχες προπαραγγειλει ενω εγω το εχω στο στυλ...αν και οποτε σας περισσεψει συσκευουλα σφυριχτε κλεφτικα

#1048   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 06/11/2012 - 20:37

καθε εμποδιο για καλο...και εγω περιμενω χαλαρα.Ειναι εκνευριστικο ομως στη περιπτωση σου γιατι υποτιθεται το ειχες προπαραγγειλει ενω εγω το εχω στο στυλ...αν και οποτε σας περισσεψει συσκευουλα σφυριχτε κλεφτικα


Ετσι ειμαι και 'γω. Λες να μας το φερει ο Αη Βασίλης ;

#1049   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 06/11/2012 - 20:45

Φιλε panai13 doa λεγεται και η βοντα στριβειν δια του αρραβωνος!!

ακριβως αυτο

#1050   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/11/2012 - 20:49

καθε εμποδιο για καλο...και εγω περιμενω χαλαρα.Ειναι εκνευριστικο ομως στη περιπτωση σου γιατι υποτιθεται το ειχες προπαραγγειλει ενω εγω το εχω στο στυλ...αν και οποτε σας περισσεψει συσκευουλα σφυριχτε κλεφτικα

Μα κι εγώ δεν καίγομαι, απλώς έχω υποσχεθεί να πουλήσω το 4s μου σε ένα φίλο μου και να δώσω τη διαφορά και να πάρω το 5. Αλλά ο φίλος μου στο τέλος θα κουραστεί από την αναμονή και δεν θα το πάρει και μετά θα ψάχνω αγοραστή. Συν τοις άλλοις δεν δέχομαι να με κοροϊδεύουν μέσα στα μούτρα μου.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες